Keresés

Részletes keresés

Foresters Creative Commons License 2007.09.09 0 0 696

én igy masztizom, jó szórakozást:

 

http://phlongbow.act4trees.com

lxiii Creative Commons License 2007.09.09 0 0 695

Kíváncsi, elektronika iránt érdeklődő srác vagyok. Magától értetődő, hogy az elektromos áram hatását ki akartam próbálni magamon.

 

Barkácsoltam egy stimulátort. Az áram vegyi hatását nem akartam kipróbálni, ezért nem egyenáramút, hanem váltóáramút. Az izmokra, idegekre nagyon jól hat az 50 Hz-es frekvenciájú áram, ami könnyen nyerhető a villamos hálózatból. Csak törpefeszültséget és biztonsági transzformátort használtam, a csengőtranszformátor megfelelő. Szekunder feszültsége 3, 5 illetve 8 V ( terheletlenül több ). Beépítettem még egy nyomógomot és egy 5 ( 2 .. 10 ) kohm-os, lineáris ( A ) potenciométert. 2 elektródát is csináltam laza, arasznyi hosszú rugókból. Kört tudok csinálni belőlük és a két végükön a meneteket egymásba tolva rugalmas gyűrű lesz belőlük. Összeépítés: villásdugó - hálózati vezeték - csengőtranszformátor - nyomógomb - potméter - elektródák.

 

Először a ( az egyik ) karomon próbáltam. Az elektróda rugók alá nedves szövetcsíkot, nedves papírzsebkendőt tettem. Közben mértem az áramerősséget :) Szíven átvezető áramutat kihagytam.

 

Természetesen kipróbáltam a péniszemen is. Több elektróda-elhelyezéssel kísérleteztem. Például makk köré, péniszem tövéhez, zacskóm köré, bokámhoz. Volt, amikor ráültem az egyikre.

 

Lehet be-ki kapcsolgatni az áramot a nyomógobbal, változtatni az áramerősséget és az elektródák helyét. Szőrzet nem akadály.

red-king Creative Commons License 2007.08.28 0 0 694
Szia!

Most olvastam a régebbi levelek között mi az álmod ha még mindig nyitotvagy rá és a barátnödet is bebirod füzni szivesen beszálnék egy többes masztiba. Ha érdekel a dolog jelentkez és privin megbeszéljük a dolgokat. fénykép cserébe fényképet küldök.

Üdv: King
Előzmény: maszturbo (616)


Laca2875 Creative Commons License 2007.07.29 0 0 693
Ha eddig nem ismerted, akkor ezt próbáld ki: http://www.fleshlight-shop.hu/index.htm
Nekem bejött :-)
alexander81 Creative Commons License 2007.07.28 0 0 692
A zuhanyrózsa nekem is bejött. Tovább tart, de az élvezet tényeg intenzív.
Előzmény: viktor80 (688)
manokax Creative Commons License 2007.07.27 0 0 691

Sziasztok!

Ha a hason masztinál zavar valakit, hogy az ágynemű spermás lesz, tegyen maga alá egy kellemes érintésű törölközőt, kendőt, amit könnyen tisztíthat.

A zuhanyos masztit én is kedvelem, csak a vízsugarat mozgatom, irányítom, kézzel semmi, valóban nagyot lehet élvezni. Ajánlom mindenkinek.

Előzmény: viktor80 (688)
tomas69 Creative Commons License 2007.07.23 0 0 690

A kivétel a szabályt erősíti!

 

De kösz, hogy megtörted a jeget!

Előzmény: Alexandra33 (687)
csabilaci Creative Commons License 2007.07.21 0 0 689
:)
Előzmény: Alexandra33 (687)
viktor80 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 688
Hali!

Olvastam ezt a hason maszti technikát, és valőszínű ki is próbálom, csak egy dolog miatt gondolkodom a kipróbálásán, ez pedig az, hogy ha az ágyneműhöz dörzsölöm a fütyim, akkor mikor elélvezek, a paplan is meg még az ágy is spermás lesz! Vagy van erre valami megoldás, hogy ne keljen élvezés után egyből ágyneműt húzni?! Mivel van párom, de ő nem tudja hogy szoktam masztizni, ezért elég kellemetlen lenne ha látná az ágyneműn a nyomokat! Meg hát én sem szeretnék csupa ondóban aludni! Amúgy én ha olyan kedvem van, akkor a kádban csinálom, a zuhanyrózsát a makkomra irányítom, így kb 10-15-20 perc kell hogy elélvezzek, de közben csak a víz sugara izgatja a makkom, nem húzogatom a fitymám, és így nagyon intenzíven tudok élvezni!
Előzmény: masztinyenc (683)
Alexandra33 Creative Commons License 2007.07.21 0 0 687
Ha én csinálom magamnak akkor csak az újjammal,férjem pedig nekem egy kis segédeszközt is szokott használni,hol a "mű"-t hol az élőt:)
tomas69 Creative Commons License 2007.07.17 0 0 686

Szerintem a lányok épp olyan gyakran....

Csak nem beszélnek róla...

Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.17 0 0 685
Én úgy nem próbáltam. Guggolva, fejjel lefelé igen. Nehezebb egy kicsit.
Előzmény: Exitmenu (684)
Exitmenu Creative Commons License 2007.07.17 0 0 684
nekem hason fekve sose ment a masztizás. nem éri elég inger a farkamat.
Előzmény: masztinyenc (683)
masztinyenc Creative Commons License 2007.07.11 0 0 683
Üdv! Rögtön belevágok a közepébe. Szóval többnyire én is csak marokrafogom és kiverem magamnak, de azért van egy két változatosabb módszer, amit most megosztok veletek, (lehet, hogy lesz már ami szerepelt, de egy összefoglalás nem árt). Állítólag az érzést lehet fokozni, ha raksz a farkadra egy befőttesgumit úgy, hogy a herék alatt is legyen. (próbáltam, nekem nem adott semmi pluszt). A lecsavart zuhanyrózsával való izgatás is kellemes, de attól még nem élveztem soha, lehet, hogy rosszul tartottam, vagy csak nem volt elég türelmem. Azt viszont szeretem, hogy a még nem felálló farkamra ráhúzok valami szorosabbat (valaki itt celluxkarikát ajánl, az elég jó), így a vér befelé tud menni, kifelé nem (azt hiszem minél közelebb rakod a tövéhez, annál jobban szorít – figyelem!!! óvatosan, csak olyan dolgot tegyél a farkadra, amit le is tudsz szedni – ha a bőrt az elején húzod előre könnyebben lecsúszik). Én annyira el szoktam szorítani, hogy csak azután jön ki a sperma, miután már megvolt az orgazmus és lehúzom a műanyagot, amivel szorítottam. Szintén szeretek hason masztizni, akár felálló, akár lankadt farokkal. (Ez utóbbi módszer okozta az első orgazmusom 4-5-6 éves koromban). Erről itt bővebben lehet olvasni: http://hasonmaszti.freeblog.hu/ Tulajdonképpen nem külön módszer, de azért leírom. Néha azzal szoktam szinesíteni a farokverést, hogy nagyon sokszor megállok közen és számolom. Pl ugy, hogy egy húzás a fitymán, megállás (a megállás tulképp azt jelenti, hogy a nagyon érzékeny mellbimbóimat simogatom –egyszer), 2 húzás, mellbimbó simi kétszer, 3 húzás, mellbimbó simi háromszor, majd mindig eggyel többet, míg el nem élvezek. 23, 24 körül már nagy önuralom kell, hogy le tudjak állni… Erről jut eszembe, van olyan, aki csak a mellbimbója izgatásától el tud élvezni? Meg lehet ezt a dolgot tanulni? A következőkben fokozatosan durvuló mazo módszerek jönnek, mindenki csak saját felelősségér próbálja ki őket! 1. Leülsz a vécére vagy egy szék szélére, lefelé nyomod a felálló farkad, majd összezárod a combjaid úgy, hogy a farkad alattuk maradjon. (Lehe, hogy ez fájni fog, az enyém már be van törve :) )Leülsz ebben a testhelyzetben oda, ahol élvezni szeretnél és törzsed előre-hátra mozgásásval izgatod a combod alatt lévő farkad. (Ha nem egy széken, behajtott lábbal ülsz, hanem nyújtott lábbal, akkor még tovább tart.) Én azért szeretem ezt a módszert, mert nem kell hozzá a kezem, és tudok a mellbimbóimmal játszadozni. 2. Az előző pontban leírt módon a combod mögé rakod a farkad, majd hasra fekszel, kicsit széttárod a combjaid, hogy a farkad hozzáérjén a talajhoz – a makkod tehát a talpad felé mutat. (Kicsit fájdalmasan nyomódik, nem biztos, hogy mindenki szeretni fogja), majd jöhet az előre-hátra mozgás mint a hason masztizásnál (hisz ez is az). A farkad a talajjal nagyon kis ponton érintkezik, így sokáig tart, de vigyázz, kidörzsölődhet. (Az enyém is ki szokott, de én vagyok elég mazo, ahoz, hogy élvezzem.) 3. Nagyon mazo. Csak óvatosan!!! A vécének háttal állva hátrafeszíted a farkad sokkal jobban mint a két előző eseten, szinte vízszintesre. Letérdelsz úgy, hogy a farkad töve a vécé pereméhez nyomódjon (az ülőkét inkább hajtsd föl), ne maradj egyenes derékkal, úgy nagyon nyomódik: hajolj előre és tenyerelj le, majd mozogj csipőből. Mivel a makkod közvetlenül nem ér semmihez, csak a farkad töve nyomódik, és a mozgással ezt tudod rángatni, szintén fennáll a veszélye, hogy ez a rész kidörzsölődik. Ha nagyon durvának érzed ne kockáztass! (ha nagyon ki akarod próbálni, akkor esetleg az első néhány alkalommal fél kézzel nyúlj hátra, és segíts rá a dologra, s csak utána kezdj bele a csípőmozgatásba). Ennek a technikának még az az előnye is megvan, hogy mivel eléggé szorul a farkad, nem lősz messzire, hanem szépen belfolysz a vécébe, azaz nem kell magad után takrítanod. :) Esetleg lehet úgy is csinálni, hogy letérdeléskor a mögéd és a farkad alá kerülő felület sík legyen és így a makkod is közvetlenül ingerelheted. Puha felületen persze mindhárom módszer kevésbé kellemetlen, ha a farkad hátrahajlítását meg tudod oldani. Na azt hiszem ezekkel tudok szolgálni, remélem talál benne valaki kedvére valót és esetleg újat. Várom a tapasztalatokat. Na meg egyéb módszereket is, mert ezeket már annyit csináltam, hogy a tököm tele van velük. :))) Ja, és lehet, hogy erről van külön fórum, de érdekelne, hogy ki meddig bírta legtovább maszti nélkül. (Én egyszer csináltam poénból egy negyven napost, de azért inkább maradnék annál, hogy 2-3 naponta magamhoz nyúlok.) Bocsi, hogy hosszú voltam! Na mindenkinek jó masztizást!
Előzmény: Törölt nick (667)
palkóbá Creative Commons License 2007.07.04 0 0 682
A gecinek nagyon is jó íze van. Aki még nem kóstolta annak ajánlom. Ěn pl. az asszonnyal öblögetni is szoktam. Jól leszippant, nem nyelile hanem smárolás közben vissza ereszti. Én egy kicsit ízlelgetem majd vissza adom. Ez így megy addig amíg el nem fogy. Próbáljátok ki!!!
heliosair Creative Commons License 2007.07.04 0 0 681
Lenyelni szerintem kb annyira undorito mint mondjuk valakinek az arcara verni... Mit elveznek ebben az emberek?
Előzmény: Endiman (674)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.04 0 0 680
sajnos nagyon ritkán. :-) gondolom a fiúk azért gyakrabban nyúlnak magukhoz. :-P
Előzmény: CsibeCica (678)
Árpi76 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 679

Én még nem láttam, de engem érdekelne...

Tehát hajrá CsipeCica

Előzmény: CsibeCica (678)
CsibeCica Creative Commons License 2007.06.28 0 0 678
Lányok nem szoktak írni maszti-technikákat??? :P
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.28 0 0 677
csak annyit, hogy azért ez egy kicsit veszélyes móka! érdemes odafigyelni, hogy nagyon "mélyre" ne menjen, mert baj lehet belőle!
Előzmény: Törölt nick (642)
Csavarkulcs Creative Commons License 2007.06.21 0 0 676
Aszittem aztán a kutyádét.:)
Előzmény: fiuka02 (673)
manokax Creative Commons License 2007.06.20 0 0 675
Már őseink is tudták, a sperma nem idegen. Kozmetikumként is használták. Amúgy is magas fehérje tartalmú, nem mérgező. A szexet meg érdekesé, izgalmasabbá teszi, a bizalom és szeretet jele is nem kiöklendezni.
Előzmény: Endiman (674)
Endiman Creative Commons License 2007.06.20 0 0 674
spermát lenyelni egyszerűen undorító. egyáltalán nem tartozik hozzá a szex végéhez. gumiba, arcra verni, aztán a csaj betipeg a fürdőszobába ahol rendbeteszi magát.

ennyi.
fiuka02 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 673
Én a barátomét is nyelem rendesen, aztán kutya bajom.:))
Előzmény: fiuka02 (672)
fiuka02 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 672
Semmi bajod nem lesz tőle, söt, egyesek azt állítják, hogy egészséges.
Előzmény: comtrend3 (670)
mfalcon76hu Creative Commons License 2007.06.20 0 0 671
Aham! Terhes leszel, torzszülött gyereked lesz, két fejjel, 6 foggal, szörös lábakkal!!! :-)))
Előzmény: comtrend3 (670)
comtrend3 Creative Commons License 2007.06.20 0 0 670
Sziasztok! Megmondanátok hogy a saját spermám lenyelése okoz valami rosszat?
dgate Creative Commons License 2007.06.08 0 0 669
Csatlakoznék. :)
Előzmény: maszturbo (616)
ifjonc Creative Commons License 2007.05.27 0 0 668
Eddig milyen dolgokat vettél be?
Előzmény: Törölt nick (667)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.26 0 0 667

Háát. Inkább heti alkalommal. Pl ma még tuti lesz 1. :)

De szeretnék újabb dolgokat bevetni! Pl ez a ceruza nam volt rossz!

és sztm nem veszéles mert ez sztm olyan mintha a csajok dugnának fel maguknak valamit.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!