Keresés

Részletes keresés

Semmi Cicó Creative Commons License 2000.06.27 0 0 27
Hali !
Van egy komoly problemam. Kicsit bonya, de aki megoldja, vagy legalabb megmondja, hol a hiba kuldheti a kivansaglistat ( ha nagyon hosszu, akkor tovabbitom a telaponak ). Naszoval. Adott 1 db laptop. JAccani kellene. ezert beszerez noname joysitck + pcmcia kartya. A joy igen hamar elkezd hulyeskedni, a gombok csak akkor mukodnek, ha a kart legalabb kb. 25% balra altolom, jobbra pedig nem lehet a max. kiterest elerni ( ertsd: balra jobban tud fordulni a repcsi, mint jobbra. Jobbra egyebkent sem erdemes repulni, mert nem tucc loni. Szoval legjobb, ha csak balra repulsz, korbe-korbe. ) Gondoltam, rossz a joy. vettem egy vadiuj logitech wingman interceptort. kb. ket ora jatek utan - tehat nem rogton !!!!- ugyanaz a hiba. ELgondolkoztam. Arra gondoltam, hogy a csatolo pcmcia kartya ( vagy driver ) a rossz. Idokozben beszereztem egy docking stationt, amin volt game port. Ezen a game port-on keresztul is fellepett a hiba. Na most itt tartok. Mit erdemes csinalni meg ? itten van az email cimem ahova a megoldast + kivansaglistat varom.

nadzon@writeme.com

Előzmény: greg5 (26)
greg5 Creative Commons License 2000.01.29 0 0 26
Te jó ég!!! Nem vennék, hanem venni, :) (sorry éjfél van már)
greg5 Creative Commons License 2000.01.28 0 0 25
Kei-Satu!

Én is most akarnék joy-t vennék. Érdeklődöm hogy amit te vetél az még tökéletesen funcionál e? Milyen tapasztalataid vannak vele hosszu távon?

Kei-Satu Creative Commons License 1999.11.27 0 0 24
Höhö:) Objekív [:)]m teszt hol marad:)
Előzmény: Gundark (22)
Mike Creative Commons License 1999.11.27 0 0 23
Van valakinek Logitech Wingman Extreme 3d-je?
Most azzal szimpatizalok... nem tudom megvegyem-e
Vagy helyette valami mast?
a 8 allasu hat kapcsolo fontos lenne

Mike

Gundark Creative Commons License 1999.11.25 0 0 22
Ugyan ugyan.. :) Maradok a Gravis Blackhawk digitalomnal:) Abszolute semmi gondom vele :)
Az enyémet meg alapban nem kell kalibrálni:)
Előzmény: Kei-Satu (21)
Kei-Satu Creative Commons License 1999.11.25 0 0 21
:) (In hoc signo vinces)

Megint objektívan.

Nem lötyög még mindig. Minden gomb működik rajta, csendes (és nem nyikorog, mint a Firebird 2), nem kellett újrakalibrálni. Eddig semmi baj vele. Gundark sporttárs, vegyél te is egyet!

Előzmény: Gundark (19)
Erdei Mike Creative Commons License 1999.11.25 0 0 20
Hát, az a helyzet, hogy már el is felejtkeztem erről a topicról :)) És igencsak meglepődtem, mikor újból felbukkant... Joy, kíváncsi vagyok én is az F23 tapasztalatokra. Én végül 1 Gravist vettem, olcsón kaptam egy Thunderbird 2-t. Igaz, hogy csak négy tűzgomb van, meg a hat kapcsoló is négyállású, de tökéletesen elégedett vagyok vele. Pláne a kedvező ár miatt :)))
Gundark, nemtuom mi volt a probléma a hotmailnál, azóta írtam neked...
ennyi

-=(Mike)=-

Előzmény: Gundark (19)
Gundark Creative Commons License 1999.11.24 0 0 19
No eltelt már kis idő a topik indulása óta, Imigyen kérdezem: Kei-Satu milyen a joy? De megint csak objektiven ám:) !
Erdei Mike! Írtam néked mail,(688cal kapcsolatban) de nem megy el. Visszadobja azzal hogy nincs ilyen cim. Irjál léci!
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.15 0 0 18
:)
Na, akkor objektíven. A joy nem rossz. Főleg ahhoz képest, hogy 5500 Ft volt hadisarccal.

Még mindig nem lötyög, pedig tegnap/ma egész éjjel az X-Wing Allianceszel játszottam, ugyanis amiatt a... "kissé puritán" (szállóige lesz belőle?) Firebird 2 miatt nem nyílt az érdembeli játékra alkalom.

A designról.

- Elég nagy, masszív a drága (bocs, olcsó), nem esik le az asztalról a Lajossal együtt, ha egy kis pimasz Tie szétlő.

- Jó nagy a kar, kondizás után is tudok játszani vele. (A Firebird 2 kicsi volt.)

- A Throttle/Elevator Controlt rendesen elzsabvisszafeleták, nem lehet normálisan használni. Erre egy homemade megoldást ajánlott a szomszéd: szedjem szét, és rakjam a Firebird 2 tekerenytyűjét a helyére. Majdnem bejött, egy kis fűrészelés után széttört. Mármint a FB2 karocskája. Úgyhugy marad a régi.

- Tűzgombok. Nem lehet defaultból programozni, újabb szimeknél jó, Dos alatt használhatatlan 4 belőle. Nem baj, ott van a Saitek jó öreg PC Dashse.

- Gombok elhelyezése. "Kissé puritán". A hüvelykujj melletti valahogy nem az igazi.

- Hat switch. Az is van. Szaftért kell a 8 irány, elég 4 is. Nos, itt az utóbbi valósult meg. "Kissé puritán", de jobban kezelhető, mint az FB2-é.

- USB. Csak azért vettem ilyet, mert a GamePortban nem bízok. Nincs vele baj, de nem önkalibráló. Kit érdekel, a nemlötyögés kárőótol mindenért.

- Mit hiányoltam (távirati stílusban): gumibevonat, vagy legalábbis gripcimkék. (Mint a pisztolyokhoz.) Önkalibrálás, normális 3./4. tengely, kiskezű embereknek nem ajánlott. Programozható gombok. Hosszabb madzag. Elkülönülő 5-8. tűzgombok. Ennyi.

- Ár/teljesítmény: eddig a legkedvezőbb. Igaz, hogy csak 1 év garancia van rá, de ha valami baj lesz vele, akkor majd bemegyek a Csucsuval meg a Tivadarral a boltba, és a fejükhöz vágom. (A garanciális ügyek intézésekor egy irányelv vezéreljen bennünket: imperium in imperio.)

Előzmény: Gundark (17)
Gundark Creative Commons License 1999.10.14 0 0 17
Örülök hogy végre találtál egy joyt ami tetszik..:) De nekem mint már irtam, igen negativ tapasztalataim voltak egy F22x-el. Igy inkább kihagyom :) Maradok a Gravisnál. Apropó, Kei-Satu, szerinted meddig nem fog lötyögni? Én max egy hetet adok neki, ha intenziven használod. :)
Ird meg a tapasztalataidat. De objektiven ám! :)
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.14 0 0 16
Megvan a tökéletes joy! 10000-ből. Az a neve, hogy Genius F23 Digital (USB-s). Utazással, Compfair belépővel együtt 7200 Ft-ból megúsztam. Áfástól. 8 gomb, ebből 4 tűzgomb, throttle, elevator control, bla-bla-bla és ami a leglényegesebb: nem lötyög a karja! Úgyhogy a Gravis elmehet a sóhivatalba.
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.06 0 0 15
ÉÉÉÉÉllllljeeeeen! Én vagyok a 10000.!!!!!!!!!
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.06 0 0 14
Hopp! Én arra a joyra (combora) gondolok, amit a Herta hirdet programmal. Nem tudom, de akárhogy nézem az az F16 Agr. nélkül annyi.

Úgy nézem, maradok a "dzsunka balra" kategóriánál.

Előzmény: larcher (11)
Renwick Creative Commons License 1999.10.05 0 0 13
Ja, es 8700 volt a sima, a 3D-s 9900, a 3D-s digitalis USB-s 12000...

R.

Renwick Creative Commons License 1999.10.05 0 0 12
Primax Raptor szeria. Szernitem nagyon jok. Itt megnezheted oket: www.primax.nl

Nem tudom pontosan hol kapsz, en a MediaMarkt-ban vettem.

udv

R.

larcher Creative Commons License 1999.10.05 0 0 11
Nekem Saitek Cborg 3D USB-m van,de 2 hónap után beszart az y tengely,pedig még csak agyon sem volt használva.Lehet,hogy csak kifogtam.Te nem tudom mit láttál 38 ezerért én kb. 20-ért vettem.Programozni meg ezt is kell,csak játékon belül.
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.05 0 0 10
Laudetur!

Akkor végül tud valaki mondani egy olyan joyt, ami nem lötyög (a sírba viszlek benneteket ezzel a mániámmal), és nem 6,97*10^23 Ft-ba kerül?

Norberto, a Saitek tényleg jól nézett ki, de amikor a megláttam az árát... Mennyi is? 38000+FA? Arghhhh... segítség, hol a nyugtatóm? Lajos! Mentsél ki!

Ezt szeretem a PC Guruban: rögtön megadja az első hirdetés az alapjáratot.:)

Gundark Creative Commons License 1999.10.04 0 0 9
Az a bajom az F22vel hogy állandóan elszáll a beállitás. Ha a tolóerővel "szórakoztam" (értsd felvittem ill le) Akkor elpozicionál a joy. Van úgy hogy alapban elkezdett bal-fel húzni. És ekkor még új volt. A 23at nem próbáltam. Nem is fogom. Maradok a Gravisnél. :) Más: Norberto mennyibe kerül a cyber? Az az a fura kinézetü joy? Lehet hogy egyszer (úgy 3 év múlva mikor elszáll a garancia erre)veszek :)
Finrod Creative Commons License 1999.10.04 0 0 8
Konkretan mi bajotok volt a F22-vel?
Es akinek baja volt az kiprobalta a F23-ast is? Az mar digitalis...
Norberto Creative Commons License 1999.10.04 0 0 7
vegyél Saitek cybert, usb-s egyszer beallitod es minden progi szereti.
4 tengely, 14 gomb, jobb+balkezes
kényelmes, jok az erőviszonyai, men lötyög, nem gagyi, Herta árulja
BePe_ Creative Commons License 1999.10.04 0 0 6
En egy Wingman digital extreme-t vettem 11+afa-ert a DumaPlazaban a felso szinten (asszem vmi IBM logojuk van a bolton) es adtak hozza Xwing vs Tie fighter academy-t is :-)
Eddig tuti jol meg vagyok elegedve... digitalis, van rajta thrust-kar es 6 db egyeb gomb... ez szinte mindenre eleg :->
Előzmény: Kei-Satu (4)
Gundark Creative Commons License 1999.10.02 0 0 5
Nekem is volt maxxtrom. Nem rossz:)sőt. De érdekes módon ennek is lötyög a karja.:) Geniust viszont ne vegyél.. Főleg az F22x et. Mert az botrány. Egyébként játék közben a kar lötyögése egyáltalán nem zavaró. De Te tudod. Mindesetre én ezentúl csak Gravist veszek. Illetve vennék én thrustmastert is csak nem őrültem meg hogy kiadjak 30000-40000 ft-t egy joyért. Még ha force-s lenne... :)
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.02 0 0 4
Dícsértessék!

Tehát azt mondod, hogy lötyög. Mármint a kar. Na ez az, ami engem rendkívüli módon zavar.

Egyébként /pillanat semmilyen botkormányom sincsen (még maradt egy Quickshot a C64-es időkből), a Compfairig várok. Ott minden egy helyben lesz, és akciók mindig szoktak lenni (bár a Viper550-nel nagyot szívtam a múlt őszi partyn.)

Valószínűleg Maxxtro-t veszek vagy Primaxot. Az előbbi azért eseélyes, mert két napja vettem 2000Ft-ért ilyen USB-s egeret, és jónak néz ki. A másik meg azért van fent a listán, mert négy éve olyan "hangfalakat" vételeztem, és az SSI MTS-100 sem olyan erős, mint azok voltak. (Gondolkodom azon, hogy lecserélem, és veszek 2*2 Soundstormot)

Előzmény: Gundark (3)
Gundark Creative Commons License 1999.10.02 0 0 3
Nekem még mindig a digital van. Nem lötyögtetni kell hanem játszani vele. :) Másrészt mindegyik joynak van holtjátéka. Még a nagy Thrustmastereknek is. Viszont a digital kurta pontos. Itt nincs elmászás. Én csak ajánlani tudom Kei-Satuval ellentétben. Egyébként Kei, milyen joyod van?
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.01 0 0 2
Szerintem a Gravist úgy kell elfelejteni, ahogy van. Éppen ma voltam a Pixelben megnézni a Blackhawk Digitalt, mert túdós emberek mondták, hogy milyen fasza.

Anyu! Hisz minegyik típus karja lötyög alapállapotban! (Kivéve a gamepadokét)Hát ilyenért én nemhogy 10500+FÁT nem dobnék ki, de még ingyé se kéne.

Szóval én lebeszélnék mindenki a Gravisról úgy általában, mert volt már Firebird 2-esem, és most hogy láttam a többit...

Ilyen árban nem is tudnék jó vételt mondani. Próbáld a Maxxtrot (jó USB-s egerük van) vagy a "hagyományos" Warrior szériát.

Vahren Creative Commons License 1999.10.01 0 0 1
Szia Mike!

En jo aron 11.000HUF-ert tudtam venni Microsoft Sidewinder Pro-t, ami egy nagyon jo vetel volt. Azert csak ennyi, mert nem adtak hozza semmit. Toloeroszabalyzo meg minden van hozza. Ha szerencsed van tudsz szerezni.

Vahren

getom Creative Commons License 1999.09.30 0 0 0
Hát gravis firebirdet ne vegyél, mer az egy nagy 0. Annyi forintot is ér csak, 0-át. Mer az egy ócska, és úgy köll programozni. Meg el is van avulva.

Erdei Mike Creative Commons License 1999.09.30 0 0 topiknyitó
Na, ismét egy klasszikus téma. Milyen joyt vegyek? van kb 10eFt-m rá. Eddig a Gravis Firebird 2 a befutó, de aztán azzal kapcsolatban is problémák merültek fel. Az egyik a programozás (lásd másik topic), másik pedig hogy állítólag már nem gyártják. Vagy mégis? Mindegy, sz'al várom a tanácsokat MIT VEGYEK. Mivel mint írtam kb 10 rugó a teljes keret, így a force feedbackes csodák eleve kiesve, azokat ne is nagyon ajánljátok

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!