Keresés

Részletes keresés

Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2005.07.27 0 0 61
Szia!

Cs. Pisti azért érdekes számomra, mert titkos ügynök létére Torgyival együtt neki volt a legnagyobb pofája anno és "erkölcsre" tanította a nemzetet! Egy spicli, aki lenyúlta a 28- at prédikált erkölcsről, tartásról, stb. Nem rossz!

Most pedig hol lapít vajon ? Másfél év óta szinte a hírét sem hallani !
Amúgy bajom tényleg nincs vele, hiszen kb. félévente egysze- egyszer hallok róla csak, ha valamelyik TV adó szerkesztőjének nagyritkán eszébe jut és adásba teszik.
Egyébként bányászni nem nagyon kellett e topic után, most megnéztem és a kereső hoz vagy 300 topicot róla! Ez is mutatja, hogy eléggé népszerű volt egykor, nemde?

És hogy miért nem Gyurcsánnyal foglakozom?
Hát nem minden csapból ő folyik?
Előzmény: nagyész (60)
nagyész Creative Commons License 2005.07.26 0 0 60
Most leírtad, meg kettővel ezelőtt is. Meg azt is írtad, hogy egyikkel sincs bajod. Ez nehezen hihető, mert ha elővadásztad ezt a topikot, akkor Csurka bizony a begyedben lehet. Pedig inkább a másikkal kéne többet foglalkoznod, hiszen ő van most hatalmon.
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (59)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2005.07.26 0 0 59
Mintha "melléhelyezést" kettőnk közül nem én követtem volna el, mivel én még Gyurcsány nevét egyetlen topicban eddig soha le nem írtam.

"6 év alatt már gyilkosok is kijöttek a börtönökből, tán még kedvenc Gyurcsányid vagyonrablásai is elévültek már és te még mindig ezen rágódsz?"
Előzmény: nagyész (58)
nagyész Creative Commons License 2005.07.26 0 0 58
Pontosan ez a gond! 15 évvel az állítólagos rendszerváltás után besúgózni álprobléma. Persze ez a cél, mert az hogy egy D209 Magyrországon miniszterelnök lehetett, az bizony nagyon nagy gond, de erről elterelni a figyelmet a besúgózás nagydobra verésével sikerült. Gyurcsánnyal sincs bajod és ezt ügyesen Csurka mellé helyezed. Pedig lehetne, mert talán sehol a világon nincs olyan miniszterelnök aki nem tagja az adott ország parlamentjének (lehet, hogy tévedek??) és ráadásul egy "vezető" pártban, ki tudja mi módon, végrehajtott puccsal került hatalomra. Azután persze abban a bizonyos pártban is.
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (57)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2005.07.26 0 0 57
Bajom?
Az nincs sem Csurka Pistivel, sem Gyurcsány Fecóval!
Csak arra próbáltam utalni, ha Pistinél semmi foganatja nem lett az ügynöközésnek, akkor kár szarakodni az egésszel.
Lehet, hogy nem fogalmaztam elég világosan?
Előzmény: nagyész (56)
nagyész Creative Commons License 2005.07.26 0 0 56
Mi bajod van Csurkával, hogy előrángattad ezt az özönvízelőtti (1999.10.02-n kimúlt) topikot? 6 év alatt már gyilkosok is kijöttek a börtönökből, tán még kedvenc Gyurcsányid vagyonrablásai is elévültek már és te még mindig ezen rágódsz?
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (51)
fakalap99 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 55

Mindenki maradt a helyèn!

A beszervezok, tartòtisztek ès a beszervezettek is.

Ki szerint ki a bunos nèzopont kèrdèse.

Előzmény: Szabadbatthyany Béla (54)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2005.07.26 0 0 54
Szigeti Ferenc őrgy, Kis Zoltán szds, Nagy Ferenc őrgy, Makói Tibor fhdgy.....
Kapnál egy ilyen névsort, még lehetne folytatni hosszan.
Hidd el, nem lenne különösebben érdekes.
Nekik az volt a dolguk, hogy beszervezzenk.

De mondjuk egy ilyen névsor már sokkal érdekesebb:
Csurka, Medgyessy, Szita, stb. és akkor még a püspökökről nem is beszéltünk....

Gondold el, nálam ez így ment:
-amikor Keresztes K. -ról kiderült, hogy ügynök volt, megdöbbentem.
-aztán, amikor Cs. Pisti bevallotta, pláne megdöbbentem, hiszen ő mocskolódott anno (Torgyánnal együtt) a leghangosabban a rendszerváltás táján/után.
-aztán semmi retorzió, semmi katarzis, ő simán maradt a helyén továbbra is.
-aztán lenyúlta a 28- at, de semmi extra, semmi kis bünti, ő továbbra is hinthette az Országgyűlés szószékéről a valós és vélt igazságait és rágalmait egyaránt.

Ezek után a Boros, D-209, Vári, Krakus és a hasonszőrű társaik már nem igazán tudnak megrázni. Mondjuk, amikor megtudtam, hogy egy- egy ismert és valamilyen ok miatt általam is becsült ember, mint pld. Vikidál, Bácskai prof. vagy a Novák Dezső is tégla volt, egy pillanatra furcsán éreztem magam.
De csak ennyiés nem több:
A nagypofájú Csurkát egyik sem tudja űberelni!
Éppen ezért Téged, meg mást se zavarjon nagyon....
Nagy füst, kicsi vagy éppen semmi láng!
Előzmény: fakalap99 (53)
fakalap99 Creative Commons License 2005.07.26 0 0 53

Sok embert eroszakkal szerveztek be a komcsik!

Jò lenne ezek nevèt is nyilvànossàgra hozni!

Előzmény: Szabadbatthyany Béla (51)
stansfield Creative Commons License 2005.07.26 0 0 52
Ügynökmúlttal én nem mernék másoknak erkölcsről pofázni.
Előzmény: Szabadbatthyany Béla (51)
Szabadbatthyany Béla Creative Commons License 2005.07.26 0 0 51
Mo.- on mostanság háromféle ügynök ismerszik:

1.) Akik bevallották.
Csurka Pisti (Raszputyin), Megyó (D-209), Vikidál Gyuszi (Dallos), stb.


2.) Akik tagadják.
Kondor Katinka (Vári), Szita Károly (Krakus), Boros Imre (D -x), stb.


3.) Akik még lapulnak.

Csurka Pisti óta mellesleg kár ezen az egészen rágódni szerintem.
Ha ő bevallotta az ügynöki múltját, valamint lenyúlta a 28- at és ennek ismeretében maradhatott képviselő és pártvezér, valamint tovább döröghetett a Magyar Parlamentben "igazságokat", akkor ennek fényében már valamennyi további ezirányú ténykedés csak súlytalan szarakodás!!!
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.02 0 0 49
Hehe...ennyit tud.....:DDDDDDDDD Komcsi szint....SZDSZ-szurkeallomany!
IBlasius Creative Commons License 1999.10.02 0 0 48
Miből állapítottad meg , hogy nincs házam ?
Se írni, se olvasni nem tudsz ? Persze a gazdád ír , te pedig másra használod a nyelved. Hogy van a gazdádhoz gusztusod ? Jó-jó tudom ti véglények igénytelenek vagytok, de azért ez már egy hazaáruló miépesnek is sok kell,hogy legyen .
Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.02 0 0 47
Hazaarulo, kommunista es ugynok - igy egyenkent te vagy. :))
1-2.Hazad nyilvan nincs, mert torol metszett szdsz-es bolsevik dumad van.
3. Valoszinuleg fizetett csicskasa vagy az Ugynok Gabornak. Keso az ugatas, lebukott a Nagy Ellenallo, hehe de most igazibol! Nem ugy mint a regi, mese habbal "uldozesekben."
Előzmény: IBlasius (46)
IBlasius Creative Commons License 1999.10.02 0 0 46
Hiába nyalsz be csontig hazaáruló kommunista ügynök gazdádnak, azért most már mindenki tudja hogy hazudik. Ma este már megpróbált visszakozni de nem teheti, mert különben ti, csahosok rágjátok meg ott ahol eddig más fajta tevékenységet végeztetek rajta.
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.02 0 0 45
Nagypofa(d)! Huzz at te! Mi vagy itt, onkentes rendor? Elmultak azok az idok, amikor ti parancsolgattatok. Meg onkent mentetek ugynoknek jelentkezni. Mint a Gaboca. Hat o most bebukott. Ez van.
Előzmény: IBlasius (44)
IBlasius Creative Commons License 1999.10.02 0 0 44
Kispofám!
Húzz át a másik topicba, ott Hujberkodj.
Van némi különbség a között, hogy valaki beismeri III/III-as voltát mert úgyis lebukott volna, vagy ha valakiről egy gennyes III/III-as hazudozik.
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.02 0 0 43
Lehet hogy az volt. De nincs hatalmon, plane nem fopolgarmester.
DEMSZKY MONDJON LE! Egy erkolcsi hulla nem vezethet meg egy falut sem, nemhogy egy kutyaszaros "vilagvarost."
Előzmény: IBlasius (42)
IBlasius Creative Commons License 1999.10.02 0 0 42
Önként tette és dalova.A besúgóként végzett munkájával meg voltak elégedve, amit két "irodalmi" József Attila díjjal is kifejeztek, amelyek között több év telt el. A József Attila díjakat nem irodalmi teljesítményre adogatták. Nem véletlen, hogy amióta a kommunisták megbuktak, már nem "író". Ugyanis a valamikori megrendelő már nincs abban a helyzetben,hogy fizessen, ezért más jól jövedelmező elfoglaltság után kellett néznie. Meg is találta, a szélső jobboldal agynélküli híveit pontosan ugyanazzal módszerrel eteti mint a szélső balosakat annak idején.
Előzmény: igric (38)
outer Creative Commons License 1999.10.01 0 0 41
Egyszerüen nem értelek, kedves mulatt, már egy másik topicban is a Hiradót emlegetted, de nem tudom Te mit láthattál ott. Milyen cáfolatra gondolsz, áruld el kérlek. (Én is néztem.)
(Ez a mai nap különben félelmetes az index politikában. Ennyi mellébeszélést, hadoválást, értetlenkedést rég láttam.)
mulatt Creative Commons License 1999.10.01 0 0 40
Le vagy maradva. a saját, házihíradótokat sem nézed? Ott a _szakember_ modott mást.

HAHAHA??????????

Előzmény: igric (38)
igric Creative Commons License 1999.10.01 0 0 38
ant!

Nem volt az. Soha nem írt jelentést. Aláíratták vele a beszervezést. Valószínűleg én is aláírtam volna abban a helyzetben, a családjával zsarolták. De tegyük fel, hogy az volt.

Ettől függetlenül, Demszki főkormányzó urunk, önkéntes megélhetési felajánlkozása megtörtént. Ezért pedig magyarázattal tartozik.

És még van öt tölténye Csurka Istvánnak.

igric

mulatt Creative Commons License 1999.10.01 0 0 35
Hála Istennek homéroszi jelzőt kapott csurkaka. Szarházi. Ezért nem hallom, hogy perelne, de neki bíróság előtt kell felelnie. Az APEH miért nem vizsgálódik a magyar fórumnál, amikor a kiadója ellen csődeljárás folyik?
Avar Creative Commons License 1999.10.01 0 0 33
Ajvé, mintha lenne már néhány ilyen topic. Attól még, hogy ...

Huj, hujjjjjjj

Előzmény: ant (31)
ant Creative Commons License 1999.10.01 0 0 32
Lám, milyen rövid a történelmi emlékezet. Számít az valamit a szélsőjobbnak, hogy a Zsírsámán maga is három per hármas volt szegény feje? Semmit. Pedig Magyarországon összehasonlíthatatlanul kevesebb spicli volt a kommunizmus alatt, mint az NDK-ban. Itt nem volt muszáj soha annak lenni, lásd T. doktor megható meséjét, hogyan menekült meg ettől...
ant Creative Commons License 1999.10.01 0 0 31
Majd ha Demszky hálózati neve és hiteles, saját kezűleg aláírt beszervezési nyilatkozata nyilvánosságra kerül, egymás mellé ültethei őket a magyar közvélemény. Addig azonban a MIÉP csak Demszky Gábor fenekéig érhet fel, hogy átkaival meg-megpuszilgassa.

De mi van Csurkával, akinek Raszputyin volt a hálózati neve?

BITBULL Creative Commons License 1999.10.01 0 0 30
Így van!
Mélyütés volt.
A sportban (is?) ezért kizárás jár.
Előzmény: outer (29)
outer Creative Commons License 1999.10.01 0 0 29
(Rasdi, csoro, Balázska, stb, csodálkozom rajtatok, egy ilyen szintű topicot hagyni kellene süllyedni, semmi, de semmi értelme elmondani ugyanazt ezredszer, az urak a túloldalon nem azért nem értik mert olyan hülyék, hanem mert nem akarják érteni.
Hagyni kell őket maguk közt spicli pistizni, ez része a gyógyulási folyamatuknak, a szerdai mélyütést ki kell valahogy heverniük.)
BITBULL Creative Commons License 1999.10.01 0 0 28
Senkinek sem kell lemondania ha ügynök volt,csak vállalnia kell,hogy az átvilágítók ezt nyilvánosságra hozzák,ha nem teszi meg.
Demszky-t átvilágították,nem szólították fel lemondásra,és nem is hoztak róla nyilvánosságra semmit.
Tehát,az átvilágítók szerint Demszky nem volt ügynök.
Ellenben Csurka elismerte,hogy ő az volt.Spicli Pisti.
Előzmény: csoro (27)
csoro Creative Commons License 1999.09.30 0 0 27
Rasdival egyetertek
Ha Horn aktai szoren-szalan eltuntek, akkor ebbol az kovetkezik, hogy a baloldalon semmibol sem tartana iratok tomkeleget bemutatni Csurka ugynoki multjabol.
Ha jol tudom, az ugynoktorveny szovege azt mondja, hogy azoknak kell pl lemondani tisztsegukrol, akik ugynokkent feljelentettek, adatot szolgaltattak, felhasznaltak stb. Csurka alairt, de nem tett jelenteseket. Az egesz ugy ennyi.
A masik oldalon sajnos eltuntek a papirok, sot, valoszinuleg ok orzik Torgyan papa iratait is, amivel persze konnyen feken lehet tartani..
na pa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!