Keresés

Részletes keresés

Állomáspresso Creative Commons License 2004.02.21 0 0 147
Az a hely, ahol Jimmy kezdte a zenészi pályafutását, a sashalmi állomáspresso, most eladó! Jelenleg is nyereségesen működik, kb évi 9-10 milliót lehet kihozni belőle, ennek figyelembevételével kérek árajánlatokat az allomaspresso@freemail.hu címre!Jimmy is itt lett király!:)
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Creative Commons License 2004.01.14 0 0 146
Zámbo Jimmy a magyar popkirály!!!!!!
A titka: Csodálatos, egyéni szinezetü hang Valódi érzelmek hiteles és müvészi kifejezése.
Tökéletes profizmus a zenében és az énekmüvészetben. Egyetlen hamis hang, egyetlen oda nem illő elhajlás nélkül.
A dallam a mondanivaló és az előadásmőd tökéletes összhangja váltja ki azt a hihetetlen szuggestiv hatést a hallgatóiból
Az értéktelent, a hamisat, az álmüvészetet nem Jimmynél kell keresni, bárhogy is akarják ezt egyesek elhitetni az emberekkel. Érdekes hogy a valóban tehetségtelen, nyálas, szirupos álmüvészeket senki nem meri a nevén nevezni, pedig a médiákban sajnos el vagyunk árasztva velük totálisan. A nagy országos kereskedelmi rádiok nagy részében szinte csak ezeket hallani. Sajnos én sem merem megnevezni öket, mert akkor egyből törlik a hozzászolásomat. Már kiprobáltam. Ugye milyen érdekes ez? Itt csak Jimmyt szabad szidni még a saját topikjában is. Ez sajnos minden táren jellemzó az országra. A kiemelkedő tehetségeket folyamatosan lerántani a sárba, nehogy a kózépszert elnyomják. De arra nem gondolnak hogy ezzel egy egész ország válik középszerüvé.


Herb-Atea Creative Commons License 2001.01.30 0 0 145
"Alanyi jogon" is max. a bolondok kirája. (Így!)
Herb-Atea Creative Commons License 2001.01.30 0 0 144
Giccs és nyál. Műromantika. Álművészet. Pénz az isten.
István a Király. És Mátyás, az Igazságos.
A james meg egy tahó. Volt, a marhája.
(Ezt ki kellett mondanom.)
raba Creative Commons License 2001.01.29 0 0 143
Hogy a fenébe ne gondolnám komolyan!
"A tények magukért beszélnek" /Pálfy/

raba mester

Előzmény: baradlay (142)
baradlay Creative Commons License 2001.01.29 0 0 142
raba mester! Ügyesen csavarod, de ugye te magad sem veszed komolyan azokat, amiket biggyeszgedsz... A rozsdás bökôvel meg ne viccekôdj, mert attól még vérmérgeszést is kaphatsz!
Előzmény: raba (141)
raba Creative Commons License 2001.01.29 0 0 141
Jimmy alanyi jogon volt Király, nem pedig a vezetékneve miatt!
Vegyük például két egyszerű embert: Király Gábor, vagy Mátyás Király magyarosítva(Király Mátyás) ők létező és létezett egyszerű, primitív emberek.
Viszont, ha Jimmyről beszélünk -ide a nyakamra a rozsdás bökőt-, hogy visszavezetve lennének a felmenői között királyok, hercegek és grófok!

raba mester

Előzmény: Herb-Atea (140)
Herb-Atea Creative Commons License 2001.01.28 0 0 140
...kivéve, ha demokratikusan megválasztott királyról van szó, vagy valakinek ez a vezetékneve. ;)
Előzmény: Herb-Atea (139)
Herb-Atea Creative Commons License 2001.01.28 0 0 139
Király ám a ...
Legfeljebb a bolondoké. ;)
Vagy állat~.
Baromi nagyképű, beképzel, bunkó, tahó, egoista, beképzelt - ja, ezt már mondtam - dolog, ha valaki sajátmagát királynak nevezi, vagy elfogadja, hogy annak titulálják.
Undorító.
Ugyanígy vélekedek arról, hogy a james "művész" lett volna.
Jó hangja volt, de vérciki, gagyi, álromantikus, giccses dalokra vesztegette a tehetségét.
Talán még jó is lehetett volna, ha egy icipici átélés, érzés lett volna benne, sajnos csak üzleti érdekek kaptak szerepet.
Előzmény: raba (138)
raba Creative Commons License 2001.01.28 0 0 138
Nem is lehet megérteni azt az embert, aki nem szereti a Királyt! Hogy lehet így élni?
Van aki azt mondta a temetésen, hogy nem is tudja kit temetbnek, csak úgy eljött, mert biztos nagy ember volt! Hát szerintem ez olyan, mintha valaki azt mondaná hogy nem ismeri Szent Istvánt!
Hát nem?

raba mester

Joco_2000 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 137
"Vessetek meg, de én szeretem Zámbó Jimmyt. :-)))"

EMERIK: most mar en is

Előzmény: Emerik (32)
Joco_2000 Creative Commons License 2001.01.26 0 0 136

Mostmar, en is

Előzmény: Dzsámbó Zimmy (31)
zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 135
vagy nem ugyanúgy ???
Előzmény: Cryptoman (132)
zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 134
Csak vigyázzatok gyerekek az "jópofi" aranyköpések közepette nehogy lenyáladzzátok magatokat......
zefmelody Creative Commons License 2001.01.19 0 0 133
Vannak helyes kis fazonra fésült gyerekek, akik ügyesen tátognak és már látták a zeneakadémiát is kivülről. Azok a ti művészeitek ?
Cryptoman Creative Commons License 2001.01.18 0 0 132
"Pedig külföldi sztároknál is van, hogy balhéznak, válnak, de attól ugyanúgy muvészek lesznek."

Művész ám a lónak az a...

Előzmény: didike (128)
piaf Creative Commons License 2001.01.18 0 0 131
A tesóm múlt pénteki szalagavatóján láttam Jimmy középső fiát, ha jól hallottam a zúgolódó tömegben, akkor Sebastiannak hívták. Hát nem lettem volna a helyében. Úgy bámulták, mint egy bazári majmot. DE ez nem elég, még szidták is a szerencsétlent, hogy miért bulizik szalagavatón, amikor mostanában halt meg az apja.
1. Vagy ki akart kapcsolni és nem gondolni a történtekre.
2. Nem érdekli, hogy mi történt az apjával.
Ha mindaz a rossz igaz, amit ráraktak Dzsimbóra, akkor az utóbbira voksolok. Ti mit gondoltok?
piaf Creative Commons License 2001.01.18 0 0 130
Túl sokat beszélünk Jimiről!
didike Creative Commons License 2001.01.18 0 0 128
Nem egyszer láttam a szigeten lévo egyetlen kocsmából részegen kitántorogni a testoréve.
És ott is a bazdmeg, kurvaanyád köroszavak voltak.
Nagyon sokat meg tudott inni, olyankor beképzelt és kötözködové vált.
a helyiek sem mertek visszaszólni.
Volt egy kisfiú aki virágot szedet neki és a kerítésen át akarta adni, de j. nagyobbik fia elküldte melegeb éghajlatra.
A feleségét kutafejünek hívták, mivel mindíg össze volt szegény verve.
Többször el akart menekülni, de J. bácsi mindíg visszahozatta megtalálta, pokol lehetett a családi életük.
Csak az a gusztustalan, hogy a médiában ezt tagadta.
Pedig külföldi sztároknál is van, hogy balhéznak, válnak, de attól ugyanúgy muvészek lesznek.
J. nagyon sokat adott arra, hogy ezek ne szivárogjanak ki...
De hiába
didike Creative Commons License 2001.01.18 0 0 126
Hát szó ami szó, mi is nyaraltunk már az Anygyali Szigetekeen...
Előzmény: Emerik (65)
Herb-Atea Creative Commons License 2001.01.04 0 0 125
Szörnyű...
... hogy ennyi ember ennyire ízlésficamos legyen...
Mert nem a Bradpitt az első...? Nem a Leonardó Di Kapucsínó...? Nem a Svárcenegger...?
Ez a szegény, szerencsétlen, gügye Zámbódzsimmi...? Ugye, nem...?!!!?
Már látom, hogy a következő nép-ideál a Lakodalom Lajos lesz, hacsak már nem az...
Dob Creative Commons License 2001.01.04 0 0 124
A Topic kicsit idősebb, már mint az év..
Előzmény: nmate (123)
nmate Creative Commons License 2001.01.04 0 0 123
Azért nem volt szép tőled még he viccnek is szántad Jimmy!!!!!!
Nyihaha Creative Commons License 2001.01.04 0 0 122
Bocsi, de én még valamikor szeptemberben jártam ezen az oldalon es Jimmy már az elokelo elso helyezett volt a noknél.

Szóval régóta tartja elokelo elso helyezését.
Ha jól tudom szavazás alapján lehet dobogós helyekhez jutni.

Nyihaha

Előzmény: Mr. Lipton (119)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.30 0 0 121
Jimmy azt vallotta az egyik
interjú alkalmával,
hogy azért nem vágatja le a haját,
mert akkor azzal
a férfiasságát vesztené el.
Én nem akarom megsérteni azokat akik
szeretik, de szerintem evvel legfeljebb a nőiességét vesztheti el.
Mr. Lipton Creative Commons License 2000.07.14 0 0 119
Két hete küldtem el nekik.....

Leestem a székről, amikor láttam, hogy
UGLYWOMEN lett belőle.

YESSSSSSSSSSSS!!!

Előzmény: Törölt nick (118)
Törölt nick Creative Commons License 2000.07.14 0 0 118
Ezt lattatok mar?

http://www.uglypeople.com/uglywomen/html/up-women-00180.htm

Ez ugyanaz, a lustabak kedveert:)

:)))

bugyoir Creative Commons License 2000.06.26 0 0 116
Egyszer hallottam a tv-ben, hogy hogyan lesz vki arany- meg platina- meg akarmilyen lemezes. Szal, kijon egy uj album. A megjelenes elott a lemezboltok, konyvesboltok, meg a tobbi leadjak a rendelest (gonolom a kiadonak), hogy mennyi kell. Igy nem nagy cucc, azt mondani, hogy valami a megjelenes napjan nagy siker.
Azert kivancsi lennek, hogy ezek a lemezek mind elfogynak-e vagy csomo raktaron marad, esetleg utolag vissza a feladohoz.

Törölt nick Creative Commons License 2000.05.23 0 0 115
Konkrétan a Dzsimiről a következő sztorit hallottam, hogyaszongya.
(rádióműsor, interjú Dzsimivel, akinek minden második szava az, hogyfrazír)
Riporter (félbeszakítja): Jimmy, mi az a frazír?
Jimmy: Hát a frazír az egy nagyon nehéz dolog...(mellébeszéléshegyek)
R:Jó, Jimmy, de mégis, mi az a frazír?
J:(mellébeszél megint)
R:Köszönjük, Jimmy, de mondd már meg, hogy egész pontosan mi az a frazír?
J:Hát az ami itt fent van.

king

Előzmény: Kitty (114)
Kitty Creative Commons License 2000.05.23 0 0 114
Tegnap du. 4 körül éppen a videotékából tartottunk haza a párommal. A XII. kerületben lakunk, a videotéka a Fodor utcában van, tőle 2 háznyira van egy plasztikai sebészeti klinika (Grigalek Gáboré Grigalek ). Mindig meg szoktam nézni az előtte parkoló autókat, mert néha lehet elég durva autócsodákat is látni. Tegnap egy JIMMY-1-es rendszámú fekete Merdzsó állt előtte - többek között. Mondom a páromnak, rohanjunk haza a digifényképezőért mert ez a Zámbó Jimmy kocsija. Mondanom sem kell, hogy 3 perc alatt visszértünk, de akkor már a vezetőülés melletti ajtó nyitva volt, benne ült a király aranykeretes napszemüvegben. Életben sokkal rondább mint képen vagy tvben, brrrrrrrrrrrrrrrr. Sajna meg kellett fordulnunk, mivel nem tudtunk azon az oldalon parkolni, de mire elindultunk, ő is elindult a hajóval. Sajnos nem sikerült lefényképezni, pedig nagyon fölraktuk volna a netre a képet...
Végül azzal vigasztaltuk magunkat, hogy biztos azért ment el olyan hamar, mert az orvos nem vállalta a műtétet :)))))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!