Keresés

Részletes keresés

Journey to the... Creative Commons License 2003.11.04 0 0 27
Hali!

Most gamepad vásárlás elött állok! Szeretnék egy frankót vásárolni, ebbe azügybe kérnék 1-2 tanácsot.

Kösz!

patrona Creative Commons License 2002.09.17 0 0 26
Hali!

Élesszük fel a topicot egy kicsit a kedvemért, jó?:-))

A problémám a következ?: Vettem egy MoonRaker 5 nev? gamepadet. A paraméterei elég kedvez?ek: 8 t?zgomb, D Pad, Throttle, egy analog stick, és egy rakás kapcsoló, amikkel a gombokat szinte egyenként(vannak amiket kettesével) lehet Auto/Turbo fire, és Off állapotba kapcsolni.
A használati utaítás szerint a Vezérl?pult/Játékvezérl? stb. nél válasszam a 4 gombos game padet, és minden OK lesz. Namost ehhez képest semmi... Szinte minden beállítással megpróbáltam, eredménytelenül. nem látja a gép a cuccot.
A "custom" beállításokban 4 gombosnál többet nem lehet beállítani, és persze se CD, vagy Flopy, amin valami csatolóprogi lenne. A gyártó honlapján se találtam semmit, csak termékismertet?t...

Valakinek tippje?

El?re is köszz!
Pat

DarkSlide Creative Commons License 2002.06.12 0 0 25
Pl.: PSX joy ????
Jimbo Creative Commons License 2002.06.11 0 0 24
Ahol az iránygombok jobb kéz felől vannak, mint a billentyűzeten.
Előzmény: DarkSlide (23)
DarkSlide Creative Commons License 2002.06.11 0 0 23
Bocs, de sajjna nem tudom, hogy mi az a fordított alapállású gamepad vagy mi....

DARKSLIDE

Jimbo Creative Commons License 2002.06.11 0 0 22
Olyan gamepad-et nem tudsz, amelyik "fordított alapállású"?
Előzmény: DarkSlide (21)
DarkSlide Creative Commons License 2002.06.11 0 0 21
Freedom 2.4 Cordless Joystick - Ahogy a neve is jelzi, egy drótnélküli joystickról van szó, mely a tavaly ősszel megjelent gamepadben is használt 2,4 GHz-es rádiós technológiát használja a kábel kiiktatására. Így aztán több méterre ülhetünk a géptől játék közben, anélkül, hogy a dróttal kéne törődnünk. Három ceruzaelemmel 50 óra játékidőt ígérnek. A joystickra tíz programozható gombot, egy nyolcirányú nézőpont-váltót (hat-switch) helyeztek el, maga a kar pedig elforgatható, így plusz egy szabadsági fokot biztosítva. A vevőt USB portra kapcsolhatjuk. A joystick ára 70 dollár körül várható.

Bővebb informáci és kép: www.pcdome.hu

na ez már értelmes volt?:)
egyépként az egyik rokonom nagy számtítástechnikus, gépeked ad, vesz, javít, és emellett PC-s kiegészítőket árul, USB-s Microsoft egér, GAMEPAD-ok... ha igazán érdekel, megadhatom a címet

Csá!
DARKSLIDE

Előzmény: Jimbo (20)
Jimbo Creative Commons License 2002.06.10 0 0 20
Valaki értelmes esetleg???
Előzmény: DarkSlide (19)
DarkSlide Creative Commons License 2002.06.10 0 0 19
Hmm, hogy milyen gamepadot vegyél? Jót.
Jimbo Creative Commons License 2002.06.09 0 0 18
Hali!
Felhozom már ezt a topicot:-)))

Van olyan gamepad, ahol az iránybillenytűk nem bal hanem jobb kéz felől vannak, mint mondjuk a klaviaturán?
Ha van és esetleg arról is van info, hogy hol lehet venni, azt megköszönném.

drotmalac Creative Commons License 2001.05.21 0 0 17
Háj!

Naszóval egy Saitek P120 gamepad kéne.A Media Markt-ban kinn van ugyan a polcon, de én inkább egy számtech boltól venném meg.Namost: HOL lehet kapni?? Mer én nem találtam sehol.

ha valaki tud segíteni, ne sajnáljon ;) ossza meg.

p.s. ja és azér pont ez kel mer olcsó és mert jó a fogása.

danke!

Mike Creative Commons License 1999.10.17 0 0 16
Akkor ez eleg nagy mocsoksag, mert mintha Gamepad pro-nak reklamoztak volna, es majdnem vettem en is egy ilyen akcios csomagot. Bar lehet, hogy az a WorldCup volt.
Szoval nem Gravis. Hat oszinte legyek fogalmam sincs mit lehetne csinalni, probaltad mar azt, hogy esetleg a Windows nem kezeli-e le vmilyen gamepad-kent? Bar biztos probaltad. :(
Sajnalom. :(

Udv, Mike

Előzmény: REMAN (15)
REMAN Creative Commons License 1999.10.16 0 0 15
A gamepadhoz nem adtak semmiféle CD-t (csak amin a játék van)
A pad nem gravis gyártmányú, csak úgy néz ki (különben a gravis.com-ról letöltött program felismerné. De nem ismeri)
Az operációs rendszerem Win98.
A pad alján semmiféle gomb nincs.

Ha a négy tűzgombon kívül legalább 1-1 másik gombot (L1-L2-R1-R2) is felismerne az illesztő én már boldog lennék...

További ötleteket köszönettel vesz:

Reman

Előzmény: Mike (14)
Mike Creative Commons License 1999.10.15 0 0 14
No nezzuk csak...
A Gravis fele tiz gombos gamepad neve Gravis Gamepad Pro
Neked ilyen van?
Ha igen, nem kaptal hozza CD-t?
Masik: milyen oprendszert hasznalsz? 95/98/NT
A site-n levo driver nalam nem mukodik rendesen Win95 alatt, de Win98 alatt igen.
Meg megprobalhatod azt is, hogy a pad aljan van egy kapcsolo, azt allitsd grip-re, majd
Gravis Gripet allits be a joy setup-ban. (van grip drivered)
Bocs, ah olyat irtam volna ami kezenfekvo, de fogalmam sincs mit probaltal meg eddig.

Udv, Mike

Előzmény: REMAN (12)
REMAN Creative Commons License 1999.10.15 0 0 13
Hello ZedlzDead! (szeretek köszönni)

PSX-en nevelkedtem, azzal kezdtem, arról fejlődtem fel PC-re (minden PSX tulajdonostól elnézést kérek...)
A gamepad áll kézre...

Előzmény: ZedIzDead (9)
REMAN Creative Commons License 1999.10.15 0 0 12
Hello Mike!

Az alábbiakban megpróbálom taglalni a problémámat.
Vettem egy játékot, aminek a neve FIFA '98 Road to World Cup. Azért vettem meg, mert adtak hozzá "gratis" egy gamepad-et, ami pont úgy néz ki mint a PSX-é.
Namármost.
A gépen maximum 4 irányt és 4 gombot ismer fel bármely általam eddig ismert MEGHAJTÓ (ZedlzDead: :-)).
8 irány és 13 gomb helyett...
A gravis.com-ról letölthető meghajtó nem ismeri fel a gamepad-et.
A Logitech joy-okhoz, gamepad-ekhez adott meghajtó CD-k egyike sem ismer fel 4 nél több gombot a pad-en.

SEGÍTSÉÉÉÉG!
8 gombbal és 8 iránnyal szeretnék játszani!

Előzmény: Mike (10)
Mike Creative Commons License 1999.10.14 0 0 11
es nem volt lam) ( lam = lama
senki nem akartam senki = senkit
Előzmény: Mike (10)
Mike Creative Commons License 1999.10.14 0 0 10
Kedves REMAN!

Szerinted?
95-hoz jo amit adtak a CD-n (kisse beta, de nem baj)
98-hoz meg talalsz a www.gravis.com-on, ugye

Gravis cuccokat pedig ne tessek szidni, a maga idejeben az Ultrasound kiraly kartya volt, arrol nem beszelve, hogy a legtobb programot - a jol emlekszem ugye - buveszkedes volt elinditani, Gravis nelkul is. (A Gravis csak hab volt a tortan) OK, (hogy is mondjam, hogy ne legyen serto) Gravis cucc hasznalatahoz azert kellet nemi IQ, kezdoknek nem volt ajanlhato, csak aki szivesen babralt a gepen (es nem volt lam) (csak kimondtam)

Na jo, azert senki nem akartam megserteni...

Udv, Mike

Előzmény: REMAN (6)
ZedIzDead Creative Commons License 1999.10.13 0 0 9
Hello REMAN,

Csodállak, hogy hogy a fenébe bírsz Rogue Squadronozni gampaddel...nekem lehetetlennek tűnik, túl finoman kell mozogni a géppel, ehhez pedig joy kell.
Egy kis szenyózás, de erre allergiás vagyok: a drivert ne hívjuk már meghajtónak lécci, mert az a drive. Van neki szép magyar neve, illesztőprogram. Bár kicsit hosszú. De akkor inkább írjátok angolul, mint magyarul ezt a baromságot.

[ZedIzDead]

Előzmény: REMAN (6)
Kei-Satu Creative Commons License 1999.10.13 0 0 8
Kellemetlen. Nekem anno egy sima joyyal volt ilyen problémám. Ez abból adódhat, hogy
1. nincs odacsavarozva a házhoz a kártya
2. nem lett stabilan becsavarva és csúszkál
3. a Win '98 mástól ment tropára.

1. és 2. esetben a teendő egyértelmű, a másiknál is, de csak akkor, ha minden fontos cuccod el van más helyre (csinálj egy új partíciót) mentve. (format c:)(Sokszor még a /s is gondot jelenthet. Ekkor nem árt, ha van indítólemezed, ami ismeri a FAT32-t (ha az van), különben lehet a szomszédtól kunyizni.)

(Zárójelben megjegyzem, hogy a Gravis stuffoktól soha nem voltam elájulva: Ultrasound: minden játék elindítása bűvészkedést igényelt; Firebird 2: úgy vacak, ahogy van (ráadásul jó drága), Blackhawk Digital: egy tészta.)

Előzmény: Aranyközép (7)
Aranyközép Creative Commons License 1999.10.13 0 0 7
Hello Gamepadosok!

Help!!!!!!!!!

Kintröl hoztam Saitek gamepadot, Soundblaster Live-ba dugtam, valami standard drivert probáltam felnyomni a Win98-ba - kész, onnantól kezdve nincs Soundblasterem, nem ismeri fel Win98 ujrainstall után sem a hangkártyát. Valamit elbarmítottam vagy csak a SB legjobb szériája került a kezembe? Plus info, az SB elötte elkezdett szörtyögni, amikor nem volt meghajtva. Lehet, hogy már haldoklott?

Üdv mindenkinek!

REMAN Creative Commons License 1999.10.12 0 0 6
Bocsi, előbb írtam, csak utána olvastam...
A kérdésem az volna: tudtok olyan helyet a Neten, ahonnan letölthető a Gravis Gamepad Pro-hoz megfelelő 8+12 gombos meghajtó?

Előzmény: REMAN (5)
REMAN Creative Commons License 1999.10.12 0 0 5
szia ZedlzDead!
én vettem egy "FIFA 99 Road To World Cup" című játékot, amihez adtak agy PSX szabvány gamepadet
Most X ideje Rogue Squadront és ezt a FIFA-t játszom, hát elég masszív. Egy baja van, nem találok hozzá megfelelő drivert. Bár 3 napja vagyok fent a hálón, remélem ma estére meglesz
(Gravis Gamepad Pro-nak hívják egyébként)
szóval szerintem ami PlayStation szabvány, azt nyugodtan megveheted :-)

Üdv:
Reman

Előzmény: ZedIzDead (-)
Attila Winter Creative Commons License 1999.09.29 0 0 4

PiXel Multimedia - hivatalos Gravis forgalmazó. www.pixel.hu
Előzmény: ZedIzDead (-)
ZedIzDead Creative Commons License 1999.09.29 0 0 3
Oké, Gravis 2:1 arányban nyert, köszi.

Most már csak azt mondjátok meg, hol a fenébe kapok ilyet?

[ZedIzDead]

Bozsó Creative Commons License 1999.09.29 0 0 2
A válasz egyértelmű

FIFA + Sportjátékékhoz GRAVIS GAMEPAD PRO 7-8.000 + áfa
10 digitális gomb +
8 irány digitális

Autós, Quake, repülős GRAVIS EXTERMINATOR 10-15.000 +áfa
11 gomb +
8 irány didgitális +
4 analóg tengely !!!! +
8 irányú nézegető gomb

A 2 JOY Egymással összeköthető (Nekem is van mind 2)

Jó játékok.

Mike Creative Commons License 1999.09.29 0 0 1
Gravis GamePad Pro (van usb-s is) tudtommal az egyetlen programozhato 10 gombos. (bar lehet, hogy nem az egyetlen, erre nem eskuszom meg) Az Az EA is ezt ajanlja.

Mike

Liquid_FX Creative Commons License 1999.09.29 0 0 0
Microsoft Sidewinder Pad- én is a FIFA99-hez vettem, bevált jól. Kényelmes tartani, masszív, PSX irányitó jellegü design, szóval kewl. Az ára asszem ugy hétezrvalahányszáz volt, és kapsz mellé még három szar játékot is bundle(az egyik valami MS Soccer), ja és ha a haverodnak is olyan van, akkor össze lehet őket kötni...
Előzmény: ZedIzDead (-)
ZedIzDead Creative Commons License 1999.09.28 0 0 topiknyitó
Csatlakoznék a Milyen joystickot vegyek? topikhoz, gamepadre módosítva.

Leginkább FIFA99-re kellene, tehát a minimum 4+8 gomb alapkövetelmény. Lehetőleg ne törjön szét egy hét után (volt már ilyen, egy máskülönben tökéletes paddel - és persze nem akarják visszaváltani).

Ha tényleg jó a cucc, pénz nem számít.

Jöjjenek a javaslatok.

Kösz,

[ZedIzDead]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!