Keresés

Részletes keresés

mirjam95107 Creative Commons License 2024.01.21 0 0 185

Én Dr. Vezér Mártonhoz járok évek óta, egy csoda doktor, végtelen türelmes, soha nem kapkod, nagyon alapos, nálam ő a top. A Haller Medicalban rendel, a weboldal csatolva: https://hallermedical.hu/

genise Creative Commons License 2021.11.16 0 0 183

Nőgyógyászt keresek újpest környékén 17 éves lányomnak. Tudnátok javasolni valakit?

Linabtw Creative Commons License 2021.04.19 0 0 182

Már régóta keresek nőgyógyászt és egy nagyon kedves ismerősöm ajánlotta nekem a Bársony orvosi központ magánrendelését, azóta odajárok,nagyon kedvesek az ott dolgozók.

https://www.barsony.hu/nogyogyaszat-maganrendeles

Csubicsekker Creative Commons License 2021.03.15 0 0 181

Sziasztok,

Nogyogyaszt keresek Veresegyhaz kornyeken, olyat, aki tud a maganrendelojeben tenyesztest is csinalni (gomba, baci) . Sajnos akihez most jarok sajnos nem tud ilyet csinalni.

Koszi az ajanlasokat !

Lena1991 Creative Commons License 2020.08.25 0 0 180

jav: Bolgárkerék utcát akartam írni

Előzmény: Lena1991 (179)
Lena1991 Creative Commons License 2020.08.25 0 0 179

Sziasztok! 
Segítsetek légyszíves! 
Ezen az 1 oldalon ketten is dícsértétek Dr. Forró Tímeát, viszont mind a ketten más telefonszámot írtatok :( 
Rákerestem neten, de semmi infó nincs a magánrendeléséről egyáltalán :( 
Gondoltam akkor elmegyek a Bolgárkertész utcába ahol írtátok, hogy rendel, de ott sincs róla semmi, se névtábla semmi.. 
Nagyon furcsa, hogy nem lehet infóhoz jutni róla :( Pedig nagyon nagy szükségem lenne egy lelkiismeretes nőgyógyászra :(
Szóval melyik telefonszám az aktuális, és azon kit lehet elérni, őt vagy az asszisztensét? Mikor lehet hívni? 

Előzmény: Livike855 (175)
Szniki333 Creative Commons License 2020.01.14 0 0 178

Köszönöm!! :)

Előzmény: Livike855 (177)
Livike855 Creative Commons License 2020.01.07 0 0 177

Kedves Szniki333! A dr. nő a Bolgárkerék utca 3 alatt rendel kedden délutánonként. Árra sajnos már nem emlékszem. Esetleg hívd fel az előjegyzését. Kedves és segítőkész az aszisztense

Előzmény: Szniki333 (176)
Szniki333 Creative Commons License 2019.12.30 0 0 176

Kedves Livike855! Megkérdezhetem, hogy Örsön hol rendel a doktornő, illetve árat tudsz írni? Sajnos az én dokim szülési szabadságon van, ezért keresek mást és a doktornőről már hallottam jókat. Köszönöm a segítséget! :)

Előzmény: Livike855 (175)
Livike855 Creative Commons License 2019.10.11 0 0 175

Sziasztok!

Én egy jó tapasztalatom szeretném megosztani veletek Dr. Forró Tímeával, akinek az Örs vezér terén van a magánrendelése. Nagyon sokszor volt felfázásos-folyásos panaszom az elmúlt években. Minden kezelés hiábavalónak bizonyult. Egyik ismerősöm, aki nála szült ajánlotta, hogy menjek el hozzá tegyek nála egy próbát. Készségesen és türelemmel válaszolt minden kérdésemre, olyan alapdolgokat tudtam meg a saját testemről, amit eddig egyik orvos sem mondott el nekem. Egy egyszerű kezeléssel megoldódott minden. Bátran ajánlom. Előjegyzést a 06 70 319 0415-ön tudtok kérni hozzá.

Zsuzso85 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 174
Szia!

Nem változót semmi és nálad?! Dr. Nagy Eleonórájál nem csinált semmit mert szűz vagyok és kaptam kettő olyan rózsaszín port amit meg kell inni lefekvés előtt és ennyi. Még mindig szenvedek és próbálok időpontot kapni, de lehet hogy magán úton megyek hozzá mert ő kedves és nem úgy néz rád mint ha ufo lennél.
Előzmény: katus49 (170)
Zsuzso85 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 173
@katus49

Nem, voltam Dr. Nagy Eleonórájál nem csinált semmit mert szűz vagyok és kaptam kettő olyan rózsaszín port amit meg kell inni lefekvés előtt és ennyi. Még mindig szenvedek és próbálok időpontot kapni, de lehet hogy magán úton megyek hozzá mert ő kedves és nem úgy néz rád mint ha ufo lennél.
O21 Creative Commons License 2019.07.24 0 0 172

Szia Nn10!

Úgy érzem, hozzám (is) szóltál :) Annyi különbséggel, hogy nekem hólyagfájdalmam csak nagyon ritkán van, inkább visszatérő hüvelyfájdalmam van rendszeresen (már lassan 5 éve), amit Canesten, Gynoxin, Betadine kúpokkal, (mikor mivel) szoktam "kezelgetni". Újabban kisugárzó medencetáji fájdalmam is van (lassan három hónapja). Én is voltam számtalan vizsgálaton, minden leletem negatív, emiatt azok a dokik, akiknél eddig jártam, többnyire feltették két kezüket, hogy ők aztán nem tudnak velem mit kezdeni (pedig ők is látják a gyulladást). Viszont, miután vannak allergiás tüneteim is (főleg, ha a gombaspóra koncentráció magas a levegőben), elképzelhető szerinted, hogy akár ételallergia (keresztallergia) okozhat (szinte állandó) gyulladást a szervezetemben? Allergia teszteken még nem voltam, de mivel elég drágák, ezért kétszer is meggondolom, van-e értelme. Lehetséges, hogy rajtam is segítene, ha megtudnám az allergéneket és kerülném őket? 

Előre is köszi :)      

Előzmény: Nn10 (167)
gizike1213 Creative Commons License 2019.07.10 0 0 171

Én Dr. Várbíró Szabolcs doktorurat ajánlom! Ő nőgyógyász és endokrinológus is, különösen pozitív tapasztalataim vannak vele! Míg mások össze-vissza beszéltek, ő pár vizsgálat után rájött mi volt a bajom hosszú idő óta. Csakis ajánlatni tudom!

katus49 Creative Commons License 2019.07.05 0 0 170

Szia! 

Érdekelne hogy találtál e megoldást a probémádra!

hasonló cipőben árok én is.

Előzmény: Zsuzso85 (169)
Zsuzso85 Creative Commons License 2019.05.20 0 0 169
Problémám az hogy éjszaka folyamatosan pisilni kell, és már erőltetett az egész.
Ez megy már február óta és nem kapok időpontot JEK nőgyógyászatra, most már néha egy kis dugót/ dudort érzek meg törlés után, de elmúlik. Valakinek volt ilyen problémája vagy van. Nincsenek fájdalmaim, csak nem tudok tőle aludni mert mindig érzem hogy pisilni kell. Az ügyeleten azt mondták kezzeljem ovestinnel ( nem voltam még vizsgálva) amíg nem jutok orvoshoz mert az ösztrogén mindent helyre állít odalent.
Zsuzso85 Creative Commons License 2019.05.20 0 0 168
Valaki volt náluk már JEK ( Józsefvárosi Szent Kozma Egészségügyi Központ) ben rendelnek?! Normális, türelem nőgyógyászat keresek nem egy arrogáns nő gyűlölet. Előre is köszönöm a választ

Dr. Tamási Ferenc József
Dr. Fülöp Viktor
Dr. Ita Jenő
Dr. Ruff György ( az akit nem szeretnék)
Dr. Nagy Eleonóra
Nn10 Creative Commons License 2019.04.20 0 0 167

Szia Aniko50!

Ha mindenhogyan kivizsgáltak és minden negatív, nem tenyészik ki soha baktérium, akkor keress rá arra, hogy szövetek közötti hólyaggyulladás vagy interstitial cystitis, és célzottan úgy keress urológus, hogy ismerje ezt a betegséget, mert én végigmentem ugyanezen és topnak mondott urológus nem tudott diagnosztizálni ezzel, nem is vizsgálódott ebbe az irányba, tehát mintha magyarországon nem is ismernék ezt a betegséget. Nekem akkor tudott megszűnni, mikor az ételallergiáimra (IgG típusú, nem IgE!) rájöttem és kizártam ezeket az ételeket. Addig egy évig volt folyamatosan a hólyaggyulladásom (baktériumtenyésztés mindig negatív volt). Érdemes táplálkozási naplót vezetni, eliminációs diéta vagy IgG ételintolerancia teszt (elég drága). Vannak ételek amik irritálják a hólyagfalat, ezeket kerülni kell az elején, pl. koffein, nagy mennyiségű C-vitamin stb. weblapokon lehet találni diétát a betegséghez, ezek viszont csak tünetileg segítenek. Ha rájöttél az ételallergiákra, amik mindenkinél egyediek, és amik a probléma gyökerét jelentik, akkor a koffein, C-vitamin stb. visszahozható, többet nem fog irritálni, az allergiát/intoleranciát kiváltó ételeket viszont mindig kerülni kell. Nekem nincsenek azóta tüneteim, csak ha véletlen eszem valami olyat, amire allergiás vagyok, akkor begyullad a belem, hasmenés és jönnek a hólyaggyulladásos tünetek. Tüneti kezelésre, fájdalomcsillapításra nekem csak egy dolog vált be, magyarországon sajnos nem kapható, ebayen vagy amazonon kell rendelni, marshmallow root kapszula a neve, ez nagyon hamar enyhülést és tünetmentességet tud hozni. Persze, ha neked is ez a bajod. Nagyon kevesen ismerik ezt a betegséget és gyógyíthatatlannak van kikiáltva, minden szörnyűség olvasható, de ez tapasztalatom szerint nem igaz és van kiút.

Előzmény: Aniko50 (163)
marusz33 Creative Commons License 2019.03.10 0 0 166

Sziasztok!Dr Petik Dóra bármilyen elérhetőségében kérném a segítségeteket.Köszönöm.

n.anett1 Creative Commons License 2019.02.25 0 0 165

Szia! Én is nőgyógyász keresésben vagyok, van egy folyamatosan visszatérő problémám. Pár oldalon szétnéztem, pl. itt: https://budapest.doklist.com/hu/s9/#ref Nagyon sok orvost találtam, elérhetőségeket is, azonban érdekelne másokat véleménye, tapasztalata, ajánlása is. Egy megbízható és lelkiismeretes orvost keresnék. 

Előzmény: Aniko50 (163)
CBNora Creative Commons License 2019.02.12 0 0 164

Ez nem merült föl?

http://www.holyagfajdalom.hu/

Előzmény: Aniko50 (163)
Aniko50 Creative Commons License 2019.02.12 0 0 163

Sziasztok! 

Esetleg valaki tudna ajánlani egy jo nőgyógyászt budapesten, aki alapos vizsgálat után állít fel diagnozist, hüvely fertőzesem van égek es folyton vízelési ingerem can, három nőgyogyász és egy urologus is vizsgált, de kezelést nem kaptam mivel a leletek negatívak, de már ülni sem tudok SOS kellene! köszönöm

Di88 Creative Commons License 2019.01.15 0 0 162

Szia! Szeretném megkérdezni, hogy mennyibe kerül egy ilyen lézeres beavatkozás most a doktor úrnál? Ugyanabban a cipőben járok, ma utalt hozzá egy másik nőgyógyász és szeretném tudni hogy készüljek. Előre is köszönöm :) üdv.: Kecskemét1988 ;)

Előzmény: Kecskemét1986 (158)
Jeitoo Creative Commons License 2018.11.05 0 0 161

Szia ! Érdekelne, hogy találtál - e a problémádra megoldást ? Üdvözlettel.

Előzmény: Május78 (154)
Anyaleszek2019 Creative Commons License 2018.10.21 0 0 160

Sziasztok tudnátok nekem segíteni kit válasszak ? Dr Csetényi Zsolt vagy Dr Mohos Attila ? Magánrendelesre járnék székesfehérváron , kinek mi a tapasztalata velük?

Kecskemét1986 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 158

Győrben van egy klinika,ahol 5 évvel lézeres beavatkozást csinált Dr. Szalay László,előtte sok évig szenvedtem hüvelyfertőzéssel,baktériumokkal és az összes orvos csak gyógyszereket és kúpokat javasolt.A rákszűrés eredményem p3 volt.Teljesen el voltam keseredve,hogy kb 2 havonta újra az orvosnál ültem.Majd Szegeden a lombik központban javasolták,hogy keressem fel,mert így erre az eredményre nem csinálják meg. Azóta el sem hiszem,hogy teljesen megszűnt minden panaszom. 🙂

Előzmény: Május78 (154)
mandulin Creative Commons License 2018.06.28 0 0 157

Kedves Mindenki!

 

Küldöm ezt  a videót mindenkinek akit érdekel,

https://www.youtube.com/watch?v=yK2ok1ujtDw

üdvözlettel  

Tökölinó Creative Commons License 2018.06.02 0 0 156

Szép Napot!

 

Tegnap kamasz lányomnál 8cm-es cystát találtak a jobb oldali petefészkén, teljes döbbenet!

 

Székesfehérváriak vagyunk, és szeretnénk találni egy olyan orvost (bárhol) ,aki profi módon ezt megoldja.

 

Bármi ötletet szívesen meghalgatok.

 

Tisztelettel;

 

Árpád

Benedek_Zita Creative Commons License 2018.03.24 0 0 155

Mindenkinek szeretettel ajánlom dr. Varga Anikót a budapesti Szent János kórházban dolgozik. Felkészült, korrekt lelkiismeretes. Mindkét kislányomat nála szültem 22 hónap különbséggel.

Május78 Creative Commons License 2018.02.26 -1 0 154

Sziasztok! 

Tud valaki olyan nőgyógyászt ajánlani,akit az állandó hüvelygyulladásából kikezelte???? Komolyan én egy lelkiismeretes nőgyógyászt keresek,nem olyat aki csak a kúpokat irkálja fel.Nagyon el vagyok keseredve,2-3hetente ülök nőgyógyaszaton visszatérő fájdalmas hüvelygyulladásommal...és már nem birom ezt a fájdalmat elviselni,és ennek a lelkiterhét sem...a párkapcsolatom ráment erre...állandó fájdalmaim vannak a gyulladástól hasam egész területén....Kérlek ha tudsz egy orvost akit ilyennel kezelt akkor kérlek ad meg a nevét! Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!