Keresés

Részletes keresés

polária Creative Commons License 2019.10.02 -1 0 93

http://medicalonline.hu/gyogyitas/cikk/veszelyesek_lehetnek_a_taplalekkiegeszitok

A hobbisták hajlanak táplálékkiegészitőket ajánlani pedig létezik a TULADAGOLÁS és a kontrahatás /betegités / is. Igazándibol csak ásványra vitaminra fokuszáló labor vizsgálattal állapitható meg VAN-E HIÁNY !

ötfelezős Creative Commons License 2019.08.19 0 0 92

Mi a bánatra követelőzöl? Ha kell információ, járj utána, én megadtam a kezdő lökést.

Előzmény: babaji (47)
babaji Creative Commons License 2012.06.10 0 0 91

http://bagdibella.hu/rovat/blog/hooponopono

Ime egy egyáltalán nem titkos sőt ingyenes módszer önsegitendő autodidakta.

 

Sajnálom

Kérlek bocsáss meg

Köszönöm

szeretlek

 

Tehát : Nyilvánitsuk ki érzelmeinket,lazuljunk el,dolgozzuk fel /emésszük meg / az élet nevü táplálékunkat !

 

Sajnálom : elismerem hogy  magatartási-etikai selejt nélkül létezni képtelenség,akkor is hibázhatom /lásd szerény képességek / ha nem akarom.Vétkességem egy része fel sem ismert vagy elfeledett lásd tudattalan.

Kérlek bocsáss meg : Az ember nemcsak elismeri vétőképességét de itt elnézést is kért mindazoktól akiknek kárára magatartott.

Köszönöm : mindazt bármit ami a javamat szolgálta,sokféle segitség közremüködés másoktól a létközösségtől.

Szeretlek : Ez nem giccs,nem ömlengés és a kényeztetéshez nincs köze.Van néha szigora is lásd jószándéku kritika és feddőzés !

bot79 Creative Commons License 2012.06.09 0 0 90

igen. kb Ők is így mondták, viszont nem is András végzi a " műtétet", hanem a " tanítványa"

Előzmény: babaji (89)
babaji Creative Commons License 2012.06.08 0 0 89

Kovács Magyar Táltos András éppen tegnap szerepelt az egyik tv emeltdijas betelefonáló műsorában :)))

 

" -Manci néni vagyok,tessék mondani jó helyen van-e az ágyam és van e  szellem  rajtam és a lakásban ?

- Drága Asszonyom térdtől lefelé vizeret érzékelek és egy szellem van.Tessék telefonon jelentkezni a gyógyitó központban és kollégáim szivesen kimennek a helyszinre"

:)))

Kérdezem mennyibe kerül egy helyszini fekhely-bemérés illetve szellem-elkergetés ? Azért kérdezem mert nem tudom,huszezret méltóztatok besaccolni !

Nem nagyon tartom valószinünek hogy messziről varázsvesszővel vizeret és szellemet lehetne mérni.Még a helyszinen is n e h é z , hatékony szenzitiv  olyan ritka mint erdőben a vargánya.Az én lakásomban már féltucat "szakember" ingázott és vesszőzött,de még véletlenül se ugyanott találták a problémát ! :)))) A kezdeti lelkesedés ezoterikus körökben l e l o h a d t mára a médiumizmus illetve a vessző-inga iránt.Én is becsődöltem az utóbbi technikával :)))

 

O t t   v o l t a m  több évtizede a szellem-sebészet tanfolyamon Kovács András is nebuló volt és egy Csontos Williem nevü szlovákiai magyar  tartotta. KÉPZELETBEN kimütik a beteg részt és egészségeset "tesznek" helyébe.....ez egy szokványos agykontrol módszer bárki ilyesmit autodidakta megcsinálhat.Az ellazult optimista hozzáállásu pozitiv  K O N C E N T R Á L T képzelet-akarat akár objektiválódni,testesülni,megvalósulni is hajlamos,lásd még szuggesztió és lásd hipnozis,autogén tzréning és számtalan változat.

Előzmény: bot79 (69)
szépség7 Creative Commons License 2012.05.28 0 0 88

Tisztelt Charles 37!

Én is azügyben írnék, mint az előbbi hozzászóló!Felvettem a kapcsolatot Gabriel Priesttel!Sajnos nem tudok neki visszajelezni, nem tudom elérni. Kérem,hogy legyen szíves az e-mail elérhetőségét megadni!Köszönöm!

 

mudrane.agi Creative Commons License 2012.05.22 0 0 87

Tisztelt Charles37!

 

elvettem a kapcsolatot gabriel Priest-el, néhány e-mail váltás után viszont pár napja nem elérhető. Az e-mail címe nem működik. Tudna nekem közelebbi elérhetőséget adni avgy vmilyen információval szolgálni a természetgyógyásszal kapcsolatban hogy hogyan érhetném el újra? akár e-mail-emre is szivesen várom válaszát. mudrane.agi@freemail.hu

 

Köszönettel:

Mudráné Ágnes

Előzmény: Charles37 (61)
bot79 Creative Commons License 2012.05.22 0 0 86

az email nem működik!!!

Előzmény: Charles37 (61)
bot79 Creative Commons License 2012.03.26 0 0 84

az orvosok álláspontja, hogy bármi történhet, de még kicsi, nem tudják megmondani előre. Reflexei "működnek", figyel, követi a tárgyakat, ismeri a családtagokat stb. Kb. 1400 gyógytornánál tartunk, hallása, látása jó. A gond az, h. kb 15000 E-nál tartunk és nem nagyon haladtunk 1-ről 2-re. És lassan az anyagiak miatt már nem bírjuk ezt az iramot.

Előzmény: afintha (83)
afintha Creative Commons License 2012.03.25 0 0 83

A gyermekneurologusnak mi az allaspontja?

Előzmény: bot79 (65)
bot79 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 82

köszi minden infót, sokat segítettél. Megpróbálok minden tőlem telhetőt.

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.24 0 0 81

Nehéz megtudni, de annak módját nem is itt fogom elmesélni.

 

Aki csak egy módszerre esküszik, az már eleve gyanús. Ennél minden sokkal komplexebb. Csak a te esetedre van pár dolog, amit fontosnak tartanék, mielőtt bmi másba vágnék.

 

A maradékot moost nincs időm kifejteni.

Előzmény: bot79 (80)
bot79 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 80

honnan lehet tudni, hogy pl. nincs kiút? Sok gyógyulás történik még ma is reménytelen helyzetekből stb. Az utánanézés, pedig ... hát mindenki a saját portékáját dicséri. Aztán ha nem jön be, akkor azt mondja, hogy hát nem volt hited stb.

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 79

Ezért kell mindennek előbb alaposan utánanézni. Sokan akarják a reménykedőket kihasználni. Már csak ezért sem szabad kapkodni. És tudni kell azt is elfogadni, ha nincs kiút. Akkor az ember sokkal kevésbé kiszolgáltatott.

Előzmény: bot79 (78)
bot79 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 78

pedig gyakorlatilag sok ilyen helyre eljár az ember a gyógyulás reményében, cak amíg vlki nincs ilyen bajban, addig nem tudhatja, mert más dolog a más problémáiról beszélni és más megélni azt.

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.16 0 0 77

Mármint elvileg, gyakorlatilag meg sztem nem jár ilyen helyre az ember.

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.16 0 0 76

Ezt nem a gyógyítónak kéne a psziműtét alatt megcsinálni?! Sztem ui igen.

Előzmény: bot79 (75)
bot79 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 75

az átírást én úgy értettem, h. a pszi műtét utáni meditáció, ami segítségével áttudod "írni" a szellemtestből, a fizikai testbe a gyógyulást. kb. ilyesmi

Előzmény: Törölt nick (70)
bot79 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 74

vallásosak vagyunk, sokat imádkozunk és imádkoztatunk. 1-2 havonta fizetek be szentmisére gyógyulásért. amúgy katolikusok vagyunk, sokat változtam, a kicsi betegsége által, többet gyónok és áldozok, tudatosabban élek, bőjtölök. Próbálom megtenni ami tőlem telik. Egyébre mire gondoltál?

Előzmény: babaji (73)
babaji Creative Commons License 2012.03.15 0 0 73

Szakrális próbálkozás ?

ima ,betegek kenete ,karizmatikus gyógyitó......

Előzmény: bot79 (65)
babaji Creative Commons License 2012.03.15 0 0 72

http://www.ogk.hu/

Az ellátások egy részét a tb is finanszirozza.

Én azt szeretem ha az alternativ/holisztikus/természetgyógyászati medicinát is orvosok kultiválják......és inkább a SIKERÉRT kérnek pénzt nem az izzadásért.

babaji Creative Commons License 2012.03.15 0 0 71

Kovács Magyar Táltos András viszonylag jó csontkovács,de amugy felekezetet alapitott :))) és ő az egyházfő. Nem vagyok elragadtatva tőle.................egy kicsit tul sok a büszkélkedés és öndicséret.

http://www.taltos7.hu/taltos/kovacs-magyar-andras-munkassaga_3462_456741.html

Előzmény: bot79 (69)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.02 0 0 70

Mi az az átírás?

Előzmény: bot79 (69)
bot79 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 69

nem Kercselicsnél voltam, hanem Kovács M.A.-nál. Lehet az átírást nem jól végeztem. Nem tudom.

Előzmény: Törölt nick (67)
bot79 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 68

mert az orvosok semmit nem tudnak jelenleg segíteni. Mire gondoltál?

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.22 0 0 67

Ötletem lenne, de smiképpen sem ez. Meg minek oda akarsz menni megint, ha eccer már nem jött be???

Előzmény: bot79 (65)
tavasz21 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 66

Gerinckórház: dr. Varga Péter Pál

Most tettem be egy cikket , egy vele készült interjút. A betegek egymás közt: porc, gerinc topikba.

Budán van a kórház. Nem értem miért természetgyógyászra gondolsz és ebben a topikban kérsz segítséget.

Előzmény: januar2011 (49)
bot79 Creative Commons License 2012.02.16 0 0 65

sziasztok. A kisfiamnak 1 hónaposan vlt egy fertőzése, minek következtében leállt a légzése, majd stroke, elváltozások az agyban stb. Most 2 éves, minden pénzünket az Ő kezelésére költjük, de semi nem akar változni. Nem ül, nem mászik stb. Sokat voltunk korházban, nem lehet letenni 10 percre, mert nagyon sír, de már 11 kg-os és nem bírom. Ő a második gyerek, van egy bátyja, aki 5 éves és már neki is kezdett " elege lenni". Pszihotronikai műtétben reménykedek, mert rajtunk csak egy csoda tud segíteni. Ti kit ajánlotok? Én Kercselics I.-re gondoltam. ( Abban az esetben, ha személyesen Ő végzi a műtétet) A gond az, hogy hosszú útra nem tudom vinni a kicsit és nem tudom úgy válalják-e, hogy ha a babát nem visszük. Megjegyzem K-nál volt már műtét és kezelés, de semmi nem történt és nem is Ő végezte a műtétet. Köszönök minden hasznos infót.

babaji Creative Commons License 2012.01.25 0 0 64

Konkrétumok ?

Hol tartózkodik,melyik országban,milyen nemzetiségü és miféle módszerrel,technikával,elmélettel gyógyit.

Előzmény: Charles37 (61)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.20 0 0 63

GNM? Kb úgy hangzik.

Előzmény: Charles37 (61)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!