Keresés

Részletes keresés

afintha Creative Commons License 2012.03.25 0 0 83

A gyermekneurologusnak mi az allaspontja?

Előzmény: bot79 (65)
bot79 Creative Commons License 2012.03.25 0 0 82

köszi minden infót, sokat segítettél. Megpróbálok minden tőlem telhetőt.

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.24 0 0 81

Nehéz megtudni, de annak módját nem is itt fogom elmesélni.

 

Aki csak egy módszerre esküszik, az már eleve gyanús. Ennél minden sokkal komplexebb. Csak a te esetedre van pár dolog, amit fontosnak tartanék, mielőtt bmi másba vágnék.

 

A maradékot moost nincs időm kifejteni.

Előzmény: bot79 (80)
bot79 Creative Commons License 2012.03.21 0 0 80

honnan lehet tudni, hogy pl. nincs kiút? Sok gyógyulás történik még ma is reménytelen helyzetekből stb. Az utánanézés, pedig ... hát mindenki a saját portékáját dicséri. Aztán ha nem jön be, akkor azt mondja, hogy hát nem volt hited stb.

Előzmény: Törölt nick (79)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.19 0 0 79

Ezért kell mindennek előbb alaposan utánanézni. Sokan akarják a reménykedőket kihasználni. Már csak ezért sem szabad kapkodni. És tudni kell azt is elfogadni, ha nincs kiút. Akkor az ember sokkal kevésbé kiszolgáltatott.

Előzmény: bot79 (78)
bot79 Creative Commons License 2012.03.19 0 0 78

pedig gyakorlatilag sok ilyen helyre eljár az ember a gyógyulás reményében, cak amíg vlki nincs ilyen bajban, addig nem tudhatja, mert más dolog a más problémáiról beszélni és más megélni azt.

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.16 0 0 77

Mármint elvileg, gyakorlatilag meg sztem nem jár ilyen helyre az ember.

Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.16 0 0 76

Ezt nem a gyógyítónak kéne a psziműtét alatt megcsinálni?! Sztem ui igen.

Előzmény: bot79 (75)
bot79 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 75

az átírást én úgy értettem, h. a pszi műtét utáni meditáció, ami segítségével áttudod "írni" a szellemtestből, a fizikai testbe a gyógyulást. kb. ilyesmi

Előzmény: Törölt nick (70)
bot79 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 74

vallásosak vagyunk, sokat imádkozunk és imádkoztatunk. 1-2 havonta fizetek be szentmisére gyógyulásért. amúgy katolikusok vagyunk, sokat változtam, a kicsi betegsége által, többet gyónok és áldozok, tudatosabban élek, bőjtölök. Próbálom megtenni ami tőlem telik. Egyébre mire gondoltál?

Előzmény: babaji (73)
babaji Creative Commons License 2012.03.15 0 0 73

Szakrális próbálkozás ?

ima ,betegek kenete ,karizmatikus gyógyitó......

Előzmény: bot79 (65)
babaji Creative Commons License 2012.03.15 0 0 72

http://www.ogk.hu/

Az ellátások egy részét a tb is finanszirozza.

Én azt szeretem ha az alternativ/holisztikus/természetgyógyászati medicinát is orvosok kultiválják......és inkább a SIKERÉRT kérnek pénzt nem az izzadásért.

babaji Creative Commons License 2012.03.15 0 0 71

Kovács Magyar Táltos András viszonylag jó csontkovács,de amugy felekezetet alapitott :))) és ő az egyházfő. Nem vagyok elragadtatva tőle.................egy kicsit tul sok a büszkélkedés és öndicséret.

http://www.taltos7.hu/taltos/kovacs-magyar-andras-munkassaga_3462_456741.html

Előzmény: bot79 (69)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.02 0 0 70

Mi az az átírás?

Előzmény: bot79 (69)
bot79 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 69

nem Kercselicsnél voltam, hanem Kovács M.A.-nál. Lehet az átírást nem jól végeztem. Nem tudom.

Előzmény: Törölt nick (67)
bot79 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 68

mert az orvosok semmit nem tudnak jelenleg segíteni. Mire gondoltál?

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.22 0 0 67

Ötletem lenne, de smiképpen sem ez. Meg minek oda akarsz menni megint, ha eccer már nem jött be???

Előzmény: bot79 (65)
tavasz21 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 66

Gerinckórház: dr. Varga Péter Pál

Most tettem be egy cikket , egy vele készült interjút. A betegek egymás közt: porc, gerinc topikba.

Budán van a kórház. Nem értem miért természetgyógyászra gondolsz és ebben a topikban kérsz segítséget.

Előzmény: januar2011 (49)
bot79 Creative Commons License 2012.02.16 0 0 65

sziasztok. A kisfiamnak 1 hónaposan vlt egy fertőzése, minek következtében leállt a légzése, majd stroke, elváltozások az agyban stb. Most 2 éves, minden pénzünket az Ő kezelésére költjük, de semi nem akar változni. Nem ül, nem mászik stb. Sokat voltunk korházban, nem lehet letenni 10 percre, mert nagyon sír, de már 11 kg-os és nem bírom. Ő a második gyerek, van egy bátyja, aki 5 éves és már neki is kezdett " elege lenni". Pszihotronikai műtétben reménykedek, mert rajtunk csak egy csoda tud segíteni. Ti kit ajánlotok? Én Kercselics I.-re gondoltam. ( Abban az esetben, ha személyesen Ő végzi a műtétet) A gond az, hogy hosszú útra nem tudom vinni a kicsit és nem tudom úgy válalják-e, hogy ha a babát nem visszük. Megjegyzem K-nál volt már műtét és kezelés, de semmi nem történt és nem is Ő végezte a műtétet. Köszönök minden hasznos infót.

babaji Creative Commons License 2012.01.25 0 0 64

Konkrétumok ?

Hol tartózkodik,melyik országban,milyen nemzetiségü és miféle módszerrel,technikával,elmélettel gyógyit.

Előzmény: Charles37 (61)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.20 0 0 63

GNM? Kb úgy hangzik.

Előzmény: Charles37 (61)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.20 0 0 62

Ki ez, milyen nyelven és hol, és miért nem a rendes nickeden írod?!

Előzmény: Charles37 (61)
Charles37 Creative Commons License 2012.01.20 0 0 61

A létezésed alapját és módját Te magad határozod meg!

 

Én ismerek egy Embert aki tud rajtad segíteni!

Az urat úgy hívják Gabriel Priest és a Címe: gabrielpriest38@gmail.com

Nekem leukémiám volt és azon segített, ma már negatívak a leleteim!

Speciálisan a nyugati orvoslás szerint "gyógyíthatatlan" betegekkel foglalkozik.

Semmi csúcsos sipka, nincs kreált stúdió és a gyógyító által átélt extázis és más eféle marhaságok.

A címére írsz egy mailt amiben leírod milyen problémáid vannak.

A válaszában felteszi a szerinte fontos tisztázandó kérdéseket és a válaszodtól függően megírja tudja-e válalni a gyógyításodat.

Előre nem kér semmit, csak a Gyógyulásodért fogad el sikerdíjat.

Egy alkalommal találkozol Vele, ahol megbeszélitek személyesen a gyógyulásodat.

A megbeszélés után egyéntől függően megkezdődik a gyógyulás folyamata.

Már most mondom, hogy tudd mire készülj egy nagyon határozott de nagyon emberi Emberrel lesz dolgod aki nagyon tudja mit akar.

A felajánlott 100 ezret köszönöm de nem kérem, mert örülök hogy mindezt megoszthattam Veled!

Előzmény: januar2011 (49)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.17 0 0 60
titkom Creative Commons License 2011.12.29 0 0 58

...szorítok Neked...

Előzmény: januar2011 (49)
babaji Creative Commons License 2011.12.20 0 0 57

Ki a legjobb ALTERNATIV gyógyitó hazánkban ?

Nem tudom.

Erről a VALÓSÁG nyilatkozzon..... várom a sikeres grandiózus meggyógyulásokra vonatkozó tanuvallomásokat !

 

Az egy teljesen másik kérdés hogy kik villognak a tv képernyőn :)))

babaji Creative Commons License 2011.12.20 0 0 56

Korházban sem helyes a tevékenység rutinjáért fizetni,legfeljebb ha a jó-eredmény az elvárhatóságot felülmulja !

A munkájáért a tb megfizeti a doktort.De ha kiemelkedik a teljesitménye akkor akár lehet hálálkodni is.

De előre és de csak mert háromszor is köszön és tündibündi mint egy giccses kertitörpe....azért pénz nem jár ! Bájologni én magam is képes vagyok :)))

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.16 0 0 55

Nincs igazad. Nem is lehet, amíg nem egyenlően kezeled a 2t. Miért fizetsz a kórházban a sikertelen műtétért, ha a siker az ismérved???

Előzmény: babaji (52)
babaji Creative Commons License 2011.12.16 0 0 54

Az altudat másodtényező.....a lét primátusa az ETIKA !

Előzmény: Lenci71 (50)
babaji Creative Commons License 2011.12.16 0 0 53

Tanácsom : karizmatikus gyógyitót keressél.

Könyv Paul Yonggi Cho : Negyedik dimenzió magyarul is antikváriumban talán.

Jézus nevében szentkenet. Nem azt mondtam hogy higgy,hanem hogy kóstold meg :))

Általános tanács.A SZENT Lételv etikai : mindenki azt aratja amit elvetett.Aki aratni akar VESSEN !

Lásd önzetlen jötettek,önkéntes véradás,polgárőr,közhasznos adomány korháznak müszerre,ima,betegek kenete,misét mondatni gyógyulásért.

HA ADSZ.....növeled esélyedet kapni.

Előzmény: januar2011 (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!