Keresés

Részletes keresés

dr. Életkopf Creative Commons License 2000.12.22 0 0 27
A Rezső-tér sokkal inkább arról nevezetes, hogy Szenes Andrea MTV-alelnök is ott lakik és ott kuszálja a szálakat.
rezső Creative Commons License 2000.12.22 0 0 25
A moderátorokon múlik.
Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.22 0 0 24
Rezső gyere elő!
Lejárt már az egy hónap!
McAtti Creative Commons License 1999.12.28 0 0 23
Ha az ÉS maffiaügybe tenyerelt, akkor nem egy M75-öst hajítanak a szomszédos cég őrének autójához, hanem meglátogatják a szerzőt, elviszik autókázni, és egy kies helyen szép kultúráltan megbeszélik a helyreigazítás módját.

Attila

Előzmény: bajkon úr (20)
jeges Creative Commons License 1999.12.28 0 0 22
Kedves cirmos!
Én 1960-ban Bozó tiszteletes úr keze alatt voltam. De aztán 1964-ben elkötöztünk, és én a kor szellemének megfelelően kevesebbet jártam templomba, a ministrálás meg végképp elmaradt.
Előzmény: cirmos (21)
cirmos Creative Commons License 1999.12.28 0 0 21
Kedves jeges !

OFF
"Régen pedig a közelében laktam, sőt még ministráltam is a Rezső-téri templomban."
Én is, még Kalamaznik atya hittanosa voltam (1950-). Te?
ON

Előzmény: jeges (-)
bajkon úr Creative Commons License 1999.12.28 0 0 20
Azt az M75-öst kár volt odadobni!
Hasonló a helyzet mint a Suzukinál!
A hecckampány idáig fajult, bár lehet, hogy valami maffiaügyletbe tenyerelt az ÉS. Akkor aztán isten irgalmazzon nekik. Pintér meg dörzsöli a kezét.

Apropos, az És-nek helyet adó "kkeettoo" nevű web site támogatói között van egy "rezso" hacker is!

Rezső, rezső, hát nem elég a MEH? Vagy már előre tekintesz? :-((

Előzmény: jeges (19)
jeges Creative Commons License 1999.12.28 0 0 19
Nem tudom. De nem is értem az utóbbi két hozzászólást. Megyek aludni.
Előzmény: Agyhalal (18)
Agyhalal Creative Commons License 1999.12.28 0 0 18
Ez nem egy Gálvölgyi paródiából elhíresült mondás?
Előzmény: jeges (16)
aggályos Creative Commons License 1999.12.28 0 0 17
késő a betlire
Előzmény: jeges (16)
jeges Creative Commons License 1999.12.28 0 0 16
Mit akarsz a hangszóróval? Mert ha dalra akarsz fakadni, akkor inkább a mikrofont javasolnám.
Előzmény: aggályos (15)
aggályos Creative Commons License 1999.12.28 0 0 15
Ide a hangszórót, de IZIBEN !!!
Előzmény: jeges (14)
jeges Creative Commons License 1999.12.28 0 0 14
Megpróbálom kitalálni kérés nélkül. Nem.

Szerintem más van a háttérben. Aktuális a honor fizetése, de ezek után nem mernek odamenni a delikvensek felmarni a lét.
Egy kézigránát ára mégis kisebb, mint a húzós költségen megiratott kormánygyalázások.
Valaki látta is Kovácsot sompolyogni a józsefvárosi piac környékén.

Előzmény: aggályos (13)
aggályos Creative Commons License 1999.12.28 0 0 13
Az kérem nem aggályos, hogy rezső tasztaltársnak nem az az ÉS.

Kérdezze már meg tőle, hogy közölték-e írását idén az útálatos lapban ?

Előzmény: jeges (-)
Agyhalal Creative Commons License 1999.12.28 0 0 12
A gond az, hogy az ÉS nem tudja bizonyítani. A bíróság nem igazat adott az ésnek, hanem a helyreigazítást utasította el. Azon a címen, hogy nem tényt közölt, hanem véleményt, azt meg mondhat bármit. Az azt megelőző ítélet, ami meg helyreigazítást követelt, kb grammatikai okokra hivatkozott. Ennyit a győztes/vesztes meg tárgyszerű témakörről.
Őszintén, ez pillanatnyilag hit kérdése, hogy valaki elhiszi-e az ÉS cikkét. (Az érintetteket leszámítva.)
Előzmény: jdr (9)
jeges Creative Commons License 1999.12.28 0 0 11
Tessék. Éreztem én, nem jó hogy a Rezső téren vannak.
Előzmény: jeges (-)
jdr Creative Commons License 1999.09.27 0 0 9
Hát ez az! Érvek kellenének! Az ÉS leírt valamit és vállalja érte a felelősséget, addig hitelt fog adni nekik mindenki - jeges és Rsüni kivételével, de ez a kivétel különösen erősíti a szabályt -, amíg bíróság meg nem állapítja az ellenkezőjét, de még akkor is legfeljebb csak annyit fog megállapítani, hogy nem tudja az ÉS kellőképpen bizonyítani amit állít (pedig fogja tudni és ezt a FIDESZ fijúg -copyright Dörrög Zultán - nagyon jól tudják, úgyhogy nem kellett volna OVI-nak verni a nyálát a Parlamentben mint legnagyobb dakotának, mert megint sikerült kőrbe röhögtetnie magát. Ez pedig nagyon fáj neki, mert a fijjúg nem értik a humort és nem viselik el a kritikát, a tüskéik mögött mimózalélek van, lásd Rsüni fő kormányőrt.
Ttelettel:
jdr
Előzmény: jeges (6)
jeges Creative Commons License 1999.09.27 0 0 8
Születnek azért jó dolgok is a Rezső-téren.
Ilyen a legutóbbi Bruck András írás. Kár, hogy az ÉS-nél kötelező bemelegítő mozgásként néhányat belerúg Torgyánba is, mondván, úgy viselkedik, mint egy megyei párttitkár. Azt elfelejti, hogy a demokrácia tizedik évében nem lehet úgy viselkedni, mint anno egy megyei párttitkár, illetve lehet, de az eredménye egészen más.

Ettől az ÉS számára előírt kötelező penzumtól eltekintve jó a cikk. Ajánlom mindenkinek.

Előzmény: PuPu (7)
PuPu Creative Commons License 1999.09.27 0 0 7
M ivan fiúk, - az egész pályás letámadás után jön az egész pályás védekezés?
Ne aggódjatok, - eltűnik a Fidesz is, - mint a büdösség...
:-)))
Előzmény: jeges (6)
jeges Creative Commons License 1999.09.26 0 0 6
Ez itt tényleg védelmi vonal, mégpedig az ÉS erőlködése nyomán terjedő szag ellen.
Érvek ellen könnyebb lenne védekezni. De az ÉS körül most csak a bűz terjeng.
Előzmény: jdr (5)
jdr Creative Commons License 1999.09.26 0 0 5
Naccerű, újabb és újabb védelmi vonalakat kiépíteni a visszavonulásra, ha valahol érvek merülnek fel és nincs mit válaszolni rá, akkor lehet hová visszavonulni. Orbán bánya, Bányazsrencsétlenség, Resző tér. Hát télleg tiétek itt a (virtuális) tér is.
Ttelettel:
jdr
Előzmény: jeges (3)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.26 0 0 4
Ha mar a temanal vagyunk, szolaljon meg az erintett is:

rezső | válasz erre | adatok | e-mail 1999-05-18 08:27:47

Mert még csak a harmad-negyedvonal, a bitesek púznak.

Majd azt a bűzt várd meg, amit a kipróbált veteránok képesek előállítani!

jeges Creative Commons License 1999.09.26 0 0 3
Arra gondoltam, miénk itt a tér...
Vagy már nem?
Előzmény: Bruce (2)
jeges Creative Commons License 1999.09.26 0 0 1
Csak azért szóltam, mert gyerekként sokat játszottam a Rezső-téren, és ezen a jogon féltem az ÉS környezetszennyezésétől.
jeges Creative Commons License 1999.09.26 0 0 topiknyitó
Az Élet és Irodalom című hetilap szerkesztősége ezen a helyen található.

Aztán itt van nekünk rezső nevű asztaltársunk, akit én a magam részéről tisztelek.

A rezsői és a rezső-téri gondolatok nemigen esnek egybe, itt lehetne szembesíteni. (bár holló a hollónak nem vájja ki a szemét)

Én mostanában nem megyek a Rezső-tér felé, mert félek, az ÉS nagy erőlködésben beszarik, és ezt a szagot nemigen bírom.
Régen pedig a közelében laktam, sőt még ministráltam is a Rezső-téri templomban.

Nem reklámot akarok csapni az ÉS-nek, de valamit kellene tenni ennek a jobb sorsra érdemes lapnak az érdekében, mert lassan olvashatatlanná teszi őt az elvakult gyűlölet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!