Csurka azt teszi,amiről úgy gondolja, hogy jót tesz a megélhetésének.Más mozgató rugót eddigi hosszú élete során nem lehetett kimutatni.
Ahhoz viszont mit szólsz,hogy a MIÉP , a Romania Mare,a szlovák SNS, Seselj szerb mozgalma, az SRS és az ukrán SNPU EGYÜTT lépett fel,mint olyan politkai pártok,melyeknek azonosak a céljaik.
Csurka pedig együtt tapsolt és ujjongott Corneliu Vadim Tudorral?
Ilyenkor nem ébred fel benned egy "egy kis történelmi ismeret" vagy Csurkában a lelkiismeret? (Persze eddigi tettei alapján nagy valószínűséggel nincs is neki ilyen)
Kedves Wishfor!
Csurka veri a határontúli magyarokat. Ez tényleg komikus. Ilyet még maga Csurka is nehezen tudna kitalálni a maga írói képzelőerejével.
Ahhoz viszont nem kell képzelőerő, csak egy kis történelmi ismeret, hogy a magukat szocialistának nevezők "magyarszeretetét" magunk elé vetítsük.
A magyar népre nézve én inkább azt tartom tragikusnak,hogy van a magyar parlamentben olyan párt amely bátran vállal eszmei közösséget nyíltan magyarellenes pártokkal és politikusokkal.
Mi lesz ebből,Csurka és Vadim Tudor együtt fogják verni a magyarokat Marosvásárhelyen? Ez már tényleg a komikum határát súrolja.
Kedves Wishfor!
Amit Te az előbb leírtál, abból az igazi hír az, hogy tárgyalásra alkalmatlannak találták az anyagot, annyira slampos és rosszindulatú volt.
Persze a magyar szocialisták szerint nem.
Mert ők nem szélsőségesek. Az '56-os forradalmat eltipró múltjukkal.
Ismerd el, ez az egész már komikus. Persze a magyar népre nézve inkább tragikus.
A MIÉP-et és az FKGP-t is a szélsőséges pártok között sorolja föl az Európa Tanács jelentésének függeléke.A dokumentumot az Európa Tanács sajtóirodája hozta nyilvánosságra.
A jelentést az ET szocialista csoportjához tartozó dán Henning Gjellerod készítette,aki tehát nem francia.A függeléket állította össze egy francia,bizonyos Jean-Yves Camus.A függelék szerint „1998 óta két szélsőséges párt van jelen a magyar parlamentben”. Csurka István pártját „idegengyűlölő”, “antiszemita” jelzőkkel illeti a dokumentum. Az FKGP-ről a függelékben így ír: „A Torgyán József vezette párt katolikus, konzervatív, idegengyűlölő és nyugatellenes tendenciájú”.Ugyanakkor jelzi: 1997–1998 között csökkent az antiszemita indíttatású erőszak Magyarországon.Camus a dokumentumban utal arra a találkozóra, amelyet a szélsőjobboldali Francia Nemzeti Front szervezett idén májusban Párizsban a kontinens hasonló elkötelezettségű mozgalmai számára.Ezen Kelet-Európából képviseltette magát a MIÉP, a Romania Mare, a szlovák SNS, Seselj szerb mozgalma, az SRS, s a legújabban csatlakozó ukrán SNPU, tehát az összes környező országbeli hivatalos magyarellenes úszítóval demonstrálta igen szoros és baráti kapcsolatát az ügynök multú Csurka István és ezzel a MIÉP is.
Az is fő hír, ha valami francia "szakértő", aki nem is járt Magyarországon, azt híreszteli, a MIÉP és a kisgazdák szélsőségesek.
Azt persze nem definiálta, mit ért a szélsőséges jelzőn.
Kérem, itt vannak hírek, aztán vannak nem hírek.
Például a magyar rádióban az kiemelt hír 1998 óta, ha a tőzsdeindex csökken. Az meg nem hír, ha nő. Az 1998 előtti években ez pont fordítva volt.
Miért van ez? Illetve azt tudjuk, hogy miért van.
Viszont itt össze lehetne ezeket a híreket, nem híreket gyűjteni.
Tanulságos.