Keresés

Részletes keresés

cinquecento Creative Commons License 1999.10.08 0 0 11
... hogy tulajdonképpen hogy is kell helyesen írni azt, hogy csinkvecsentó...
dr poljakov Creative Commons License 1999.10.08 0 0 10
...hogy milyen finoman, uriember modjara hajtottam el a fonokomet a legbudosebb francba. ja, ha kesik az atutalassal...
lab Creative Commons License 1999.09.28 0 0 9
..tegnap fájt a májam...lehet, hogy már nincs sok hátra...
magyar tarka nagy barom Creative Commons License 1999.09.28 0 0 8
... hogy, miért üti el a bevásárlókocsi folyton az egér mutatót? Miért nem viszem odébb? Lehet, hogy szadista egérpecér vagyok? Vagy csak barom?
runaway Creative Commons License 1999.09.28 0 0 7
.. hogy miért üttöttek rajta a timori biciklistákon. /jobb felső index/
Aztán elolvastam még egyszer.
runaway Creative Commons License 1999.09.28 0 0 6
.. hogy miért üttöttek rajta a timori biciklistákon. /jobb felső index/
Aztán elolvastam mé egyszer.
Lappantyú Creative Commons License 1999.09.28 0 0 5
Csak morfondírozok itt, hogy minek kellett nekem mérlegképes könyvelői tanfolyamra beíratkoznom, minek is ráadásul hamarosan vizsgája következik és én utálom a pénzügyet, meg persze a Tasztalt bámulom folyvást, ahelyett, hogy tanulnék vagy dolgoznék, amit szintén kéne vagy legalább lefénymásolnám a jegyzeteket, amit egy csaj kölcsönadott. Vagy legalább felhívna a kedvesem. De hát csak morfondírozok én itt...
morpet Creative Commons License 1999.09.28 0 0 4
Nem mintha barki is olvasna ezt, hiszen ha jol ertem, ez a topic nem azert van, de azert szogezzuk tehat le, nem en nyitottam ezt a topicot.
Es most meg azert irok, mert
1. elmaradt a nemzetkozi kapcsolatok joga es etikaja oram,
2. el vagyok keseredve, mert szombaton este a Fovam teri telefonfulkeben felejtettem a noteszomat, vagyis egy telefonszamgyujtemenyt, amit kb 8 eve vezettem. Nemhogy a telefonszamok hianyoznak, de a nevekre sem emlekszem, annyi mindenki volt benne. Persze a telefonfulkeben ma mar nem talaltam meg a noteszt. Kinek es mire kellhet? Es miert vitte el? Neki semmire sem lehet jo, nincs benne bankkartyaszam, semmi, csak rengeteg maganszemely telefonszama. Ami nekem hianyzik. Kerdeytem a sarki postan, nem adtak-e le. Persze nem. Kiirtam a fulkebe, jelentkezzen a megtalalo, de ugysem fog. Miert jo neki ez? Csak morfondirozok itt...
dr poljakov Creative Commons License 1999.09.24 0 0 2
csak grafománokra gondoltam. meg akárkikre is. láttam beszólásokat topikokba, amik

1. csak azért mentek bele, hogy felhozódjon - ez mondjuk nem baj
2. 1000x összefogta magát, hogy topikhű maradjon és ez látszik is a hozzászóláson
3.
4.
...
1000.

ezer egyéb ok. itt nem kell kiírnod, hogy off. ne is várd el, hogy válaszolnak a beírásodra. egyszerűen, beszélj csak a falnak. ahogy most én is teszem. :-]

dr poljakov Creative Commons License 1999.09.24 0 0 1
1értelmű. most leegyeseztem.
morpet Creative Commons License 1999.09.24 0 0 0
Ez aztan a 0 hozzaszolas!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!