Keresés

Részletes keresés

Veszely Gyula jr. Creative Commons License 2004.02.16 0 0 1093
Jééééé !
Hát ezzel a topiccal meg mi lett ?!
hogy megfeledkeztünk róla..... :-))))

Vajon tetszik -e most már Kettes számú törzsvendégnek a gazdaság állapota?

:-DDDDDDDDDDDDDD

George Sand Creative Commons License 1999.11.25 0 0 1092
Úgy örülök, hogy felhoztad. Így már tényleg a kergemarhakór hiányzik csak :)))))))))))))
Előzmény: Törölt nick (1091)
Törölt nick Creative Commons License 1999.11.25 0 0 1091
Jééééé !
Hát ezzel a topiccal meg mi lett ?!
hogy megfeledkeztünk róla..... :-))))
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 1999.10.28 0 0 1090
Oké. Majd csináltatok egy állandó signature file-t, mint FBI doki. :)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.28 0 0 1089
Semmi gond Diolen !
Nem lesz ebből per. Csak legközelebb ha valami okosságot írsz, biggyeszd oda a végére: forrás P.D. :-)))
Előzmény: Kettes számú törzsvendég (1088)
Kettes számú törzsvendég Creative Commons License 1999.10.23 0 0 1088
Kedves Woland és Trebitsch!

Elismerem, elég sommás volt, amit a lerohadó gazdaságról írtam. Bár az idei gazdasági növekedésünk európai viszonylatban imponáló, nem lehet nem észrevenni, hogy ezt egy-két, a nemzetközi konjunkturális hatásoknak kevéssé kitett szektor produkálja, míg a lakosság jelentős részét foglalkoztató feldolgozóipar és mezőgazdaság kilátásai folyamatosan romlanak. Az idei növekedés nagyja - szerintem - még a 97/98-as nekilendülésből adódott, de félek, hogy megfelelő gazdaságstratégia híján hamar ki fog fulladni.

A nemzetközi szervezetek rosszalló megjegyzéseit jellemzően a nemzeti kisebbségek képviselete, a hatósági rasszizmus, a menekültellátás, az egészségügyi (és tágabban: az államháztartási) reform halogatása tárgyában kapjuk. Kétségtelen, hogy ezekben az ügyekben az előző kormány sem tett sokat (konkrétan: semmit), és az is, hogy mindezek a kritikák nem kisebbítik érdemeiteket (:-)) a csatlakozási folyamatban, de ez mentségnek kevés. És akkor még nem említettem a Fidesz-Lockheed botrányt, a földbuta Szabó János országégető fellépéseit, a Deutsch--FIFA-affért, a szomszédság-politikánkat, a miniszterelnök Schröderrel szemben tanúsított taplóságát és sorolhatnám.

Kedves Woland!

Egyetértünk: a "kinek a kommunistája büdösebb?" kérdés: álkérdés. Emlékezz csak, én szerettelek volna megkímélni a kínos magyarázkodástól. ;-) Nem rovom fel egyetlen kormány- és Fidesz-tagnak sem az MSZMP-s múltját, mint ahogy szerintem az sem különösebben lényeges, hogy melyik ellenzéki vezető milyen bolond eszmékben hitt húsz-negyven-ötven évvel ezelőtt. Ha már kinőtték őket, és hozzá is tudnak tenni valamit a polgári demokráciához, felőlem visszajöhetnek a pályára.

A Fidesz száznyolcvan fokos politikai fordulata nem olyasvalami, amit akár neked is szégyellned kéne. Nem hibáztatom őket érte, de tagadni botorság lenne. Legalább öt különböző topicban folyik összehasonlító fideszológia, ha érdekel, nézz beléjük.

Ui. 1. A magánügyed, hogy pont Stumpfra vagy büszke. Én például a munkámra vagyok büszke, apám a fiára, a barátnőm a pasijára és így tovább. Nincs neked valami önértékelési problémád? ;-))

Ui. 2. Jennifer Lopez egy közepes tehetségű popsztár, de igen jól össze van rakva. Ha nálad is bejön a latin vonal, ajánlom figyelmedbe Angela Jonest, a Curdled (Vérfagyasztó) Gabrieláját. Az vaú.

Kedves Pethor!

A legközelebbi beírásom előtt mindenképpen tanulmányozni fogom a munkásságodat, mert nem szeretnék csúnya szerzői jogi perekbe keveredni. ;-))) (Amúgy grazie.)

George Sand Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1087
Vuknak nem zöldellő rétje lesz, viszont a rozsdabarna bundája megmaradhat, Ő fogja megenni Tást, méghozzá a Bohémtanya Vendéglőben, ami a Paulay Ede csapáson a 6. bokor alatt sompolyogható be.
Előzmény: GLászló (1085)
George Sand Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1086
Sajnálom, emlékezetem szerint ott nincs zöldellő rét, kihalltak a pacsirták. Egy buszállomás van a Margit/Mártírok körút/útja túloldalán némi fűvel, ami rétnek igazán nem nevezhető, de kutyapiszok az van benne :))) E kettő együtt szép alkotás lesz :)))
Előzmény: GLászló (1085)
GLászló Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1085
Persze Zsorzsi.
Ahol nem csak inni lehet, hanem van egy kis zöldellő rét is a rókusnak.
Előzmény: George Sand (1084)
George Sand Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1084
Lehet, hogy végülis ez fog dönteni a helyválasztásban. Ahogy Kőbán Rita mondta a VB után: "Lesz egy szokásos jó kis hányos buli."
(Kőbán Rita rulez!)
Előzmény: GLászló (1082)
Zmac Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1083
Akkor lehet hogy a leggyakoribb rókabetegség, - a veszettség - igazából tudathasadás? Esetleg autoimmun reakció?
Előzmény: GLászló (1082)
GLászló Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1082
Róka a rókának nem vájja ki a szemét. De a sörözéstől félnek. Utálnak rókázni.
:-)
Előzmény: Zmac (1081)
Zmac Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1081
Kedves Glászló!

Töredelmesen be kell vallanom, hogy az itt emlegetett rókákról igen szerény a személyes tapasztalatom, és sok vihart megért ismerőseim véleményét idéztem. A kék és ezüst róka pedig teljesen más világ... Bizonyára teljesen ideológiamentes. :))) Bár ki tudja, a rókák miért tépik egymást. (Ahelyett hogy békésen söröznének.)

Előzmény: GLászló (1080)
GLászló Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1080
Volt már, hogy tévedtem kedves Zmac, de ennek csak a nagy számok törvénye miatt van valószínűsége, pillanatnyilag egyről sem tudok.:-)
A kék rókáról mi a véleményed? Ezüst róka? Albinó róka? Most a különbnál kölönb színű parókákkal nem keserítelek el, de az előbb említett kis rókus sem vörös: sárgadinnyét evett előtte az illető.
Előzmény: Zmac (1079)
Zmac Creative Commons License 1999.10.22 0 0 1079
Ebben tévedsz kedves GLászló! Mint tudjuk, minden róka vörös. :))))))
Előzmény: GLászló (1074)
George Sand Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1078
Mielőtt mindenki megkapná a "vesetálat" szólnék, hogy olvassatok is néha... Ha már gyalogolni nem szoktatok :))
Előzmény: barco (1073)
barco Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1077
Csak nem egy Aesopus-i mese első mondatai? :-)
Előzmény: GLászló (1076)
GLászló Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1076
Zöldellő mező közepén egy kis rókus. Állati szép.
Előzmény: barco (1075)
barco Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1075
Tényleg nincs, csak hát sok görnyedt hátú, lila fejű ember nem olyan esztétikus látvány , mint egy zöldellő mező...:-)
Előzmény: GLászló (1074)
GLászló Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1074
Sok pia után, ha egy kis rókus kijön, annak nincsen ideológiai jelentése. :-)
Előzmény: barco (1073)
barco Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1073
Amigo!
A "Marxim"-ban milyen nyelven van eldugva a "kettő" szó?? (A pisztolyok és medwék után.)
Nekem a hely tetszik és remélhetőleg bármilyen jó is lesz a buli, az utca neve marad Kisrók@s!!! :-)))
Előzmény: Törölt nick (1068)
Aesopus Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1071
---
Tortent egyszer, hogy Aesopust a Hades alvilagaba invitaltak az elkarhozott lelkek, bizvan benne, hogy tortenetebol vigaszt merithetnek az arnyaknak sotet birodalmaban. Mikor Aesopus elment kozejuk az egyikuk igy fordult hozza:
- Mond meselo, mi az oka annak, hogy Te magad nem feltel lejonni az alvilagba ?
- Tudtam, hogy a pokol ures - valaszolta az oreg - mert magad is lathatod, hogy minden ordog a felszinen van.
---
Előzmény: Törölt nick (1068)
George Sand Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1070
Ennyi testmozgás: szóval holnapra lesz visszajelzés az optimális helyszín ügyében, ami kellően kényelmes, kellemes, árai mérsékeltek, és nem operettszerű - hogy szalonnának is megfeleljen, nehogy a Gergő elegye Trebi kartács elől... :)))
Előzmény: Törölt nick (1068)
eomer Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1069
De adhatok másikat is, ha Pethoré nem teccik:

Előzmény: Törölt nick (1067)
Törölt nick Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1068
Én stílszerűnek tartanám a Marximot is budai Kisrókus utcában.
Vonzerejét növeli, hogy nevezett intézmény ellen már folyt eljárás tiltott önkényuralmi jelkép használata miatt (Tamáskodóknak: A Marxim nyert, jogerősen)

Legjobb belga sörök, finom lepények és sörkorcsolyák, oldott hangulat és igen sajátos szövegezésű menülap.
("Borsodi Kadarka, amelynek kedvéért Józsibácsi gyakran befordult a TSZ konyhába - traktorral")

Kedves Aesopus !
Örömmel látom - akárki is vagy - hogy a körünkbe tartozol ! Kissé lebuktál :-)))

Törölt nick Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1067
Pisztolyt emlegettetek ?
Tessék:

George Sand Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1066
Kedves Zongorahordozók,

Két Medve elment téli álmot aludni, nem akartak résztvenni a medvetáncoltatásban, miután valami légiósról elnevezett alak átvette a hatalmat a barlang felett és átalakította diszkóvá.

Két Pisztolyban nehéz lenne tűzharcba keveredni, elég lenne egy kézigránát, szűkösen fér el 35-40 ember - szóval olyan, mint egy bombatölcsér -, a bejárattól balra eső területen kb. 16 fő, a bejárat folytatásaként a libasorban egymásbaépített boxokban 20 fő, de akkor a belső üléseken elhelyezkedők még jobban el lennének zárva a társaságtól. Így is többen jelezték a hosszú asztal előnytelenségét, és lópatkóalakú asztalról álmodoztak - mert az állítólag szerencsét hoz...
Az árai egyébként megfelelőek, az ételek gusztusosak, de szerintebb van jobb, legalábbis én tudok :)))

Jelen pillanatban 3 hellyel állunk kapcsolatban, egy elég konkrét, nagyon barátságos, kellemes, az árai elfogadhatóak, de ott is kb. 30 ember férne el kényelmesen.
A másik kettőről a holnapi nap folyamán tudosít hírügynökségünk a Gala-Zsorzsi Press - Express.

George Sand

Ökör ellenzéki Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1065
hol vannak a tévések?
Előzmény: Aesopus (1064)
Aesopus Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1064
---
bocsanat.teves topic.
---
Előzmény: Aesopus (1063)
Aesopus Creative Commons License 1999.10.21 0 0 1063
---
A mecses az olajtol megreszegedve fenyevel dicsekedett es azt allitotta, hogy jobban vilagit mint a nap. Aztan amikor tamadt egy fuvallat a mecses hirtelen kialudt. Az ember aki ismet meggyujtotta turelmesen igy szolt hozza:
- Vilagits mecses de kozben hallgass, mert a csillagok fenye biz’ sohasem homalyosodik el.
---
Előzmény: tel-avivi ugynok (1050)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!