Keresés

Részletes keresés

Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.10.14 0 0 19
na jó, akkor megveszem a Gamestart, a ZED-et meg majd elkérem valami ismerősömtől
Előzmény: Stöki (18)
Stöki Creative Commons License 1999.10.14 0 0 18
A Zedes előfizetésekkel kapcsolatos gixerekért egyetlen ember felel, az ex-tulaj, akinek a neve soha nem szerepelt az újságban (tehát NEM a Hancut és a többi Zedest kell b@szogatni miatta). Elérhetőséget sajnos nem tudok adni, csak egy emilcímet (mms@-cal kezdődik és Matávos cím...), de gyanítom, hogy nem sokat fog érni. Aljas és tisztességtelen cég, módszereivel nagyban hozzájárult a Zed halálához...

A Gamestarról meg a PC Formatról alkotott véleményemet pedig a Zed fórumon el lehet olvasni, akit érdekel.

Előzmény: Kwisatz Haderach (17)
Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.10.14 0 0 17
én is láttam de nem vettem meg, mert ZED előfizető voltam
Figyu ZED-esek (előfizetői tapasztalatról kérdeznék!) az utolsó számot én se kaptam meg, két(+1) kérdésem lenne:
1. érdemes-e őket baszogatni miatta?
2. megvegyem-e a Gamestart, vagy a baszogatás után esetleg azt is elküldik majd? :)
3. nem tudtok valami elérhetőségi címet? telefon?

PC-Format
megvettem (elsősorban a Ceasar II, meg a lexikon CD miatt), nem vagyok tőle lenyűgözve, első benyomásom az volt, hogy nagy 576Kbyte, aztán ahogy jobban megnéztem aszondom hogy azért annál valamivel jobb, de még nem olvastam végig

azt hiszem nem túl reális a magyar viszonyokhoz, meg a stílus is egy kicsit nyugatias, hé kiscsákó kurva jók vagyunk, reklámot írunk mindenről, viszont táltos lehecc 60 perc alatt! óóóhh, igen! az különösen teccett, hogy minden szám elején dögös macák hergelik az embert :) ez várható el egy számítástechnikai laptól, még a magyar PC Erotika is megirigyelhetné :)

azt meg én se értem miből gondolták, hogy bejön nekik, merész, persze lehet hogy bíznak az anyuciban, addig támogatja őket, amig be nem épülnek a piacra

Törölt nick Creative Commons License 1999.10.14 0 0 16
Tegnap megjelent.
Olvasta már valaki közületek ?
Salamon7 Creative Commons License 1999.10.02 0 0 15
A PC-Format-hoz: Van már ma Mo.-n újság 2000 Ft-ért, a PlayStation Mag., amit ugyanez a kiadó ad ki (ha nem tévedek). Úgylátszik az bejött nekik, de az azért más tészta, mert "hiánypótló" volt, pc-s úságból meg már van ezer.
S7
Előzmény: Adder (13)
Adder Creative Commons License 1999.10.02 0 0 14
Ja egy kerdes. A Gamestar ugyebar tovabbra is jonni fog minden ex-PC-X-ZED elofizetonek? Kb. jovo aprilisig elo vagyok fizetve a ZED-re.
Adder Creative Commons License 1999.10.02 0 0 13
A PC-Format mar igy latatlanban is egy hatalmas bukas. Lehet hogy kiraly egy ujsag lesz, de hat kerdem en: ki az ma mo.-n, aki ki tud adni EGYETLEN ujsagra (+2 CD de az a qtyanak sem kell) 2000 ft-ot??? Mar sorry a kulfoldi tulajtol, de ez itt MESSSZE nem Nemetorszag, itt messze nem lehet tobb tucat szamtech lapot kiadni, s messze nem lehet csak ugy 2 rongyot kerni egy ujsagert.
Jimbo Creative Commons License 1999.10.02 0 0 12
Helló!
Én csak azt tudom,hogy már az első számukkal sem voltak képesek időben megjelenni!!!!!!!!
Salamon7 Creative Commons License 1999.10.01 0 0 9
Hali PUMA!
Onnan tudom, hogy előfizető vagyok, és sajna volt 3 eltünt számom egy hozamban (IDG szerin posta, szetintem az ő saruk) és azóta be kell érte mennem. Hát én nagy lelkesen mentem is 30-án, és ott mondták, hogy még nincs és a Compfair-ig ne is várjam. Gondolom a vásáron robbantanak :) Amúgy indul még egy külföldi újság, a PC-FORMAT, szintén a compfairen.
S7
PUMA Creative Commons License 1999.10.01 0 0 8
Salamon7: Ez biztos? Honnan tudod?
Salamon7 Creative Commons License 1999.09.30 0 0 7
Elvileg. Ugyanis csak a Compfairre hozzák ki. Kedves...
S7
Dr.Brain Creative Commons License 1999.09.30 0 0 6
Elvileg ma jelenik meg. Azt mondta a PC WORLD.

Dr.Brain - The BrainTransplantator

Dob Creative Commons License 1999.09.28 0 0 5
Mikor kinn voltam sokat németországban ott volt egy Gamestar újság.. hogy ez e az azt nem tom, de az eléggé színvonalas volt, verte a többi német PC-s ujságot. A cd melléklethez adtak karton borítót, amit bele lehetett rakni a cdtokba.. marha ötletes volt akkoriban. Ráadásul 1-2 hónappal elöttünk jártak. Ha az lessz, akkor alig várom
Hancu Creative Commons License 1999.09.24 0 0 4
Jelölj meg egy sörözőt valahol nem túl a világ végén... :)))
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.23 0 0 3
tiszteletpéldányért hol lehet jelentkezni ?
:-)
Előzmény: Hancu (2)
Hancu Creative Commons License 1999.09.23 0 0 2
Info (aránylag) első kézből: Október elején utcán lesz a 132 oldal + 2CD-s első szám, kb ezzel egyidőben beindul a gamestar.hu is.

Cifu: a "káosz", meg a "nem valami kellemes" roppant enyhe kifejezések... Gyere te is ZED halotti torra jól!

Egyébként nem volt olyan sok nyomdája a ZED-nek... A másfél év alatt talán három vagy négy (inkább négy). Hogy a mérsékelten kedves ex-tulajdonosunk ebből melyiknek fizetett és melyiknek nem, azt nem tudom (nem is érdekel különösebben), de nem lennék meglepve, ha igaznak bizonyulna az információd...

Cifu Creative Commons License 1999.09.22 0 0 1
A www.gamestar.hu már megy, csak az IDG online megy rajta, hátttt.... Nem szép, de nagyon ronda, tartalma meg nincs igazán...
Kicsit sajnálom Hancuékat, nem lehet valami kellemes nekik ez a káosz.
Mellesleg már a ZED is elég zürös volt, érdemes végignézni a számokat, hogy hány nyomdával volt már dolguk... Tudtom szerint legalább egy nyomdát mind a mai napig nem fizettek ki...
Zoli1 Creative Commons License 1999.09.22 0 0 0
Ha megvan neked a legutóbbi PC-X akkor abból már értesűlhettél a dolgokról: 132 oldal + 2 CD 992 forintos bevezető áron.
A honlapja pedig www.gamestar.hu lesz, ha elkészül.
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.22 0 0 topiknyitó
tudom-tudom, hogy van már két topic is az új lapokról, de azon kívül, hogy a mexűnik a Zed és a PC-X még nem sok újat hallottam az utódról.
Például, hogy mikor jelenik meg és van-e/lesz-e honlapja ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!