Keresés

Részletes keresés

Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.27 0 0 207

Egyrészt nem vagyok az "öreged", nem csak fiatal vagyok, hanem nő is!

Én a félrelépések titokbantartásának értelméről kérdeztelek Titeket, de értelmes érvet még nem hallottam rá.

Minek teszel erőfeszítést egy tökéletesen haszontalan, felesleges dologért?

 

 

Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.27 0 0 206
öreg én azt hittem a félrelépések titokbantartásáról beszélünk ebben a topickban. amúgy jó lelki fröccs lett volna..
Előzmény: Endorfinlady (203)
Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.27 0 0 205

Kezd bennem gyökeret verni a felismerés, hogy a válasz a destruktív karakterstruktúrában található meg. Tehát a célja - önmaga előtt is titkolva - nem a szeretetteli kapcsolat, hanem szenvedélyét a rombolásban való dagonyázásból nyeri. Az életellenes tevékenységek pontosan ugyanazt a szenvedélyt és beteljesülést hozhatják, mint az élet virágzását célzók, ez részben hajlam, részben választás kérdése. Aki a rombolás irányába indul el, az nagy kerülővel és pokoli tapasztalatok árán jut el "Rómába", de minden út oda vezet. :) (Erich Fromm: A rombolás anatómiája, az éjjel olvastam, és kiegészítettem a saját meglátásommal.)

(Na, most már ez a 20. hsz-om, nyithatok akkor már végre topicot?)

 

Előzmény: The EMPEROR (204)


The EMPEROR Creative Commons License 2012.06.27 0 0 204
Na jó,nekem a kapcsolat alapban hosszú táv+opcionálisan család.Az nyilván alapvető,hogy a kapcsolatban nincs helye semmiféle sumákolásnak, de ha nem hosszú távra tervez az ember, ám legyen, de ebben az esetben legyen annyi minimális gerince, hogy felhomályosítja a mit sem sejtő célszemélyt, hogy nem vele tervezi az élete leélését...
Félreértés ne essék, a félrelépéssel leginkább a sunyiság a bajom. Ha vkinek elromlik a kapcsolata, mi az akadálya annak, hogy közölje vele, hogy ez így már nem jó, legyen vége?
Előzmény: szanyikk (197)
Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.26 0 0 203

Akkor szerelmi vizsonyaid sincsenek, hiszen mindenkihez ugy viszonyulsz, mintha az ellenseged volna, akitol tartanod kell. Soha nem érezted még, hoyg valaki az oldaladon áll, Veled van abban az értelenben, hogy a Te javadat akarja, Téged véd, Melletted áll ki az egész világgal szemben. PEdig az összes meberi kapcsolat alapja ez. A szerelmi kapcsolat pedig ennek a csúcsszintű megvalósulása.

 

 

Előzmény: Törölt nick (199)
Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.26 0 0 202

"Nem mindenki olyan, mint te."

 

Nem, de a nők 40-50 %-a igen. ÉS mind rühelljük, ha a férfiak minket is át akarnak verni!

Ráadásul ha az átverésnek az a célja, hogy ne tudjuk meg róla  aszámunka legvonzóbb, legértékesebb tuélajdonságát.

Miért nem tudsz ilyen nők közül válogatni, és nem hazudni, és azon nők elutasítását elfogadni, akiknek viszont nem tetszik ez?

 

 

"Amúgy sose hazudtam neki például olyat, hogy nem fekszem le más nővel."

 

Ja? Azt irtad házasok vagytok. Akkor viszont az eskü szövegében benne volt.

 

Szóval most is hazugságon kaptalak.


 

Ha több nőre van szükséged, és mind elvileg nyiltan tudja ezt, akkor miért titkolsz bármit is és ki elől? Ez a topic a titkolási technikákról szól....

És akkor miért emeltél ki közülük egyet? Ez egy monogám ország jogilag, gazdasagilag, csak egy nőt tudsz elvenni.

Így ha több szerelmi kapcsolatot akarsz, ami egyenrngú, akkor nem emelhetsz ki egy nőt a többi közül.

 

Előzmény: szanyikk (196)
Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.26 0 0 201

Akkor ő nem Hozzád való nő. Akkor ő nem tudna Téged szeretni. Akkor miért tartod fenn vele a "kapcsolatot"?

 

 

Ez nem szerelmi kapcsolat, amit a feleségeddel ápolsz, hanem uralmi, birtokló.  Uralkodsz rajta, az életével kapcsoltos döntésén egy infó visszatartásával.

Neked az mitől szerelmi kapcsolat, hogy nem Téged szeretnek, hanem egy hiedelmet? Szerintem a feleségeddel való kapcsolat pont azért nem kielégítő, mert NEM TÉGED szeret, mert nem is szerethet Téged, hiszen azt se tudja, hogy ki vagy.

 

Amiről nem tudsz, az nem fáj, csak megöl -> "csak zuhanyozni megyünk"....

Látszatéletet éltek mindketten. Nem akarod kipróbálni az igazit?

 

Előzmény: szanyikk (196)
szanyikk Creative Commons License 2012.06.26 0 0 200

8 éve vagyunk együtt. Az elején is igen visszafogott volt, de a második gyerek után lett a visszafogottnál is visszafogottabb. A harmadik gyerek után már nem is éreztem visszaesést. Hála istennek egészséges és boldog is így, ezért nem zavar a dolog, nem haragszom rá. Nem hibás.

Előzmény: Törölt nick (198)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.26 0 0 199
ennek a hozzászólásnak minden szavával egyet értek!!!!

kiegészítés: én senkinek nem mondom el hogy ha félrelépek. se haver se munkatárs se papnak.... senkiben nem bízok
Előzmény: szanyikk (196)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.26 0 0 198

Hány éve vagytok együtt a feleségeddel?

A kapcsolatotok elején is ilyen "halvérű" volt?

Előzmény: szanyikk (195)
szanyikk Creative Commons License 2012.06.26 0 0 197

Vagyunk még pár milliárdan, akik ezt másképp gondoljuk. Amúgy senki se akar semmit szentesíteni. Valamit félre érthettél. Sajnálom, hogy így fölzaklattad magadat.

Előzmény: The EMPEROR (190)
szanyikk Creative Commons License 2012.06.26 0 0 196

Nem mindenki olyan, mint te. Feleségemnek fájna. Amiről nem tud, az viszont nem tud fájni. Amúgy sose hazudtam neki például olyat, hogy nem fekszem le más nővel. Én örülnék, ha neki is hasonló étvágya lenne. Nem zavarna, a mással is lefekszik. Az önmegtartóztatás hasznos is lehet, de ez nem az az eset.

Előzmény: Endorfinlady (192)
szanyikk Creative Commons License 2012.06.26 0 0 195

Először azt írnám le, hogy mit kapok. Kapok gondoskodást, szeretetet, törődést és igen, vacsorát is. Viszont az a kevés szex egyhangú, de nagyon. Az, hogy szeretem a feleségemet, mit sem változtat ezen. A barátnőm lerendez a liftben is. Aztán, ha leértünk, akkor az autóban is...

Előzmény: Törölt nick (188)
Delicatess Creative Commons License 2012.06.25 0 0 194

Ja, kimaradt egy kulcsfontosságú szócska :))

Előzmény: Endorfinlady (193)
Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.25 0 0 193

Hovatovább a cím is beszédes: "Hogy bonyolítjátok?" A szó, amit eredetileg feltehetőleg kerestek, a LEbonyolítani... :D:D:D:D

 

Előzmény: Delicatess (189)
Endorfinlady Creative Commons License 2012.06.25 0 0 192

"Mi a jó a több barátnôjűségben:

1.Elképesztôen megnöveli az ember önbizalmát
2.Izgalmas, új élmények.
3.Egyik lehet hogy másban jobb mint a másik, vagyis kiegészítik egymás tulajdonságait.
4.Változatos környezet, szituációk, ingerek.
5.Gyors cselekvésre, improvizációra, pillanatszerű és elôre tervezett/nem tervezett problémamegoldásra nevel.
6.Az egyik kapcsolat javíthatja a másikat, már csak maga a tudatos, nôre fordított koncentráció is pozitívan befolyásolja a kapcsolat alakulását
7.Amikor esetleg az egyik nem ér rá, nagy valószínűséggel a másik igen.
8.Könnyebb megszakitani több kapcsolat közül egyet szükség esetén - mint egy egyetlen kapcsolatot -, pl hogyha nem akar működni.
9.Az ember optimális esetben mindig szerelmes./van aki szerelmes belé."

 

Ez így van!

Mindig is az olyan férfiak vonzottak - és vonzanak sok nőt, nem vagyok csodabogár ebben!!! - , akiknek van akkora érzelmi és szexuális potenciájuk, hogy több nőt szeressenek szerelemmel.

Ez pozitívum, reklám lehetne a férfinek tehát.

Mi értelme akkor elrejteni, és evvel együtt a számtalan - Általad is felsorolt - negatívumoknak kitenni magukat - s kitenni ennek a jellemtelenségnek a nőket is, akik viszont ráadásul értékcsökkentő tényezőként tekintenek a jellemtelenségre, hazugságra, átverésekre - s jegyzem meg, az érzelmek elrejtésére is - tehát ezt a 10. pontot feltétlenül kivenném a pozitiv listából!

 

HMMM?????!!!

 

Előzmény: Endorfin (182)
Delicatess Creative Commons License 2012.06.23 0 0 191

Örülök, hogy mások is gondolkoznak még így. Visszaadja a hitem :)) 

Előzmény: The EMPEROR (190)
The EMPEROR Creative Commons License 2012.06.23 0 0 190
Én is,aki képes ezt megcsinálni, az 1 tetű, kb. mindentől függetlenül, tekintve, hogy nincs a világon olyan indok, amivel "menthető" v. "szentesíthető" lenne a dolog. Ennél már csak az a nagyobb tetű, aki maga félrelép, de ha a másik csinálja, akkor föl van háborodva, hogy mégis hogyan képzeli...
Előzmény: Delicatess (189)
Delicatess Creative Commons License 2012.06.23 0 0 189

"Ja, es szerintem is nagy igenytelenseg azon rohogni egymas kozott hogy hogyan cseszitek at a nejeteket/baratnotoket. Es hat nem is annyira gerinces... no mindegy ez mar nem az en bajom, inkabb a tietek."

 

Teljes mértékben egyetértek.

Előzmény: Ariadné (58)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.23 0 0 188

Mi az amit a barátnődtől megkapsz, de a feleségedtől nem? (nem vacsorára gondoltam! :D)

Előzmény: szanyikk (187)
szanyikk Creative Commons License 2012.06.22 0 0 187

A csajok összesen 60 én 35. :-)

A felefégem 34, barátnőm 26.

Előzmény: Törölt nick (186)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.22 0 0 186

Milyen korúak vagytok? (csajok+te)

Előzmény: szanyikk (185)
szanyikk Creative Commons License 2012.06.22 0 0 185

Na erre nem gondoltam.

 

Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2012.06.22 0 0 184

"Ötletem sincs, hogy tudnám a két csajt távol tartani egymástól."

 

Kezd el ecsetelgetni, mind két csajnak az édes 3-as előnyeit! :D

Előzmény: szanyikk (183)
szanyikk Creative Commons License 2012.06.22 0 0 183

Sziasztok!

 

Ezek a remek szakmai tanácsok olyan jók, hogy majd 10 éve senki nem tudta kiegészíteni. :-)

Az azonos parfümös ötletet innen vettem át és sikerrel alkalmazom lassan egy éve. Most viszont az a kínos helyzet állt elő, hogy a barátnőm olyan közel költözik, hogy kis túlzással szomszédasszonynak szólíthatom. Ötletem sincs, hogy tudnám a két csajt távol tartani egymástól.

Ha valaki került már hasonló helyzetbe, vagy van valami használható ötlete, az semmiképp se folytsa magába.

Előzmény: Endorfin (182)
Endorfin Creative Commons License 2003.05.23 0 0 182
ÚJABB SZAKMAI TANÁCSOK !...:)
Az alábbi útmutató eredetije a http://www.epulse.hu/tuleles.html
webcímről származik.
Az alábbi, kissé átdolgozott változatban igyekeztem kiküszöbölni az eredeti heljesírási hibákat,(átírtam ...az ember... kezdetű fordulatokat, ami esetleg azt sejtetné, hogy az ember a nőket nem tekinti embernek...:) illetve pár gondolattal kiegészítettem.

A több barátnôjűség kézikönyve

Mi a jó a több barátnôjűségben:

1.Elképesztôen megnöveli az ember önbizalmát
2.Izgalmas, új élmények.
3.Egyik lehet hogy másban jobb mint a másik, vagyis kiegészítik egymás tulajdonságait.
4.Változatos környezet, szituációk, ingerek.
5.Gyors cselekvésre, improvizációra, pillanatszerű és elôre tervezett/nem tervezett problémamegoldásra nevel.
6.Az egyik kapcsolat javíthatja a másikat, már csak maga a tudatos, nôre fordított koncentráció is pozitívan befolyásolja a kapcsolat alakulását
7.Amikor esetleg az egyik nem ér rá, nagy valószínűséggel a másik igen.
8.Könnyebb megszakitani több kapcsolat közül egyet szükség esetén - mint egy egyetlen kapcsolatot -, pl hogyha nem akar működni.
9.Az ember optimális esetben mindig szerelmes./van aki szerelmes belé.
10.Az ember hihetetlenül megtanulja elrejteni az érzelmeit, érzéseit.

Mi a rossz a több barátnôjűségben:

1.Hihetetlenül megtanuljuk elrejteni az érzelmeinket, érzéseinket.
2.Állandó stressz helyzetet teremt.
3.Folyamatos odafigyelést, lankadatlan koncentrációt,lankadatlan stb.-t és precizitást igényel.
4.Sok szabály, óvintézkedés életbeléptetését igényli.
5.Elôfordulhatnak több barátnônél is egyszerre kapcsolati problémák.
6.Sokkal több pénzbe és idôbe kerül.
7.Senki sem szerezhet tudomást egy ilyen hihetetlenül bonyolult és kifinomult kapcsolatrendszerrôl (nem lehet vele dicsekedni).
8.Többféle bukási lehetôség:

a.Egyik nô tudomást szerez a többirôl, de nem szol a többinek, aminek eredménye fájdalmas, de marad még vigasz.
b.Egyik nô tudomást szerez a többirôl, és szól is a többinek, hogy mi a helyzet, aminek eredménye vagy teljes bukás, vagy esetleg potenciális kimagyarázási lehetôség még fent marad. Ez utóbbi esetben azért a gyanakvás ott marad a levegôben.
c.Több nô találkozik: totális bukás, kimagyarázhatatlan.

Mindezek alapján a több baratnôjűség leginkább a dupla (tripla, kvarta, kvinta, sexta, septa, okta, nona,deka...:) vagy semmi játekhoz hasonlítható.

Alapvetô óvintézkedések:

1.Senki sem tudhat egyszerre egynél több nôrôl!!!
/Optimális esetben még mi magunk sem.
2.Lebukás veszélye esetén a kevesbé fájdalmasan megszakítható kapcsolatot azonnal, gondolkodás nélkül dobni kell!!!
3.Mindig nekünk kell elkezdeni meselni, nem megvarva a kerdeseket
4.Ugyanolyan parfümöt kell használtatni velük
5.Nem szabad hagyni, hogy kiszívják a nyakunkat, ha mégis megtörténik, balesetnek kell álcázni, és elôre szólni
6.A ruhánk hajtalanítását minden alkalommal alaposan el kell végezni
7.Mielôtt találkozunk az egyik nôvel, fel kell hívnia a többit, hogy meglegyen a kapcsolat, és nehogy a találkozó közben zavarjon valamelyik másik nô
8.A telefonban mindegyik nô csak kódnévvel szerepelhet, ami a legjobb, hogyha fiúnév
9.A telefonban nem szabad a nôktôl érkezô SMS-eket tárolni
10.Az óvszereket dobozonként megduplázva/szeparálva kell tárolni, a hiányok kideríthetetlenesége végett
11.Nem szabad egyik nônek sem tudnia, mikor van az ember otthon, es mikor nem. Abban a bizonytalanságban kell tartani, hogy nem tudható hogy hol talalható éppen, nehogy váratlanul beállíthasson egyik vagy másik
12.Különbözô ágyneműhuzatok használata
13.Különbözô nôk holmijainak swappelese /szisztematikus rendezése, tárolása
14.Amint megvan a találkozó idôpontja egy nôvel, azonnal elô kell készíteni egy elfogadható kifogást a többi nô irányába
15.Egy kicsit feledékenynek, szórakozottnak kell magunkat beállítani, hogy bármikor lehessen erre hivatkozni
16.Tilos egymás bejárási teruletén belül lakó nôkkel kikezdeni

Óvintézkedések feledékenység ellen:

1.Nem szabad a nôket nevükön szólítani, csak drágámnak, kedvesemnek, szivemnek, stb...
2.Minden programot fel kell vezetni, pontosan (pl jelszóval védett palmtopra)
3.Mindig, mindent frissiben mindegyik nônek el kell mesélni
4.Ha az egyiket felhívjuk, fel kell hívni a többit is, hogy ugyanannyiszor, ugyanabban az idôben meglegyenek a telefonhívások
5.Ha az egyik nô virágot kap, a többinek is kapnia kell /lásd KORÁN előírásai a feleségekkel való igazságos bánásmódról
6.A hazugságok tényszerű részét fel kell jegyezni minden nônél külön-külön

Társadalmi óvintézkedések:

1.Ahány barátnônk van , annyi teljesen szeparált baráti társaságot kell fenntartanunk
2.Egy baráti társaságnak egy barátnôt szabad csak bemutatni, és róla úgy beszélni, mint "A barátnô"
3.Az egyes nôk csak 1-1 baráti társasággal találkozhatnak, és a másik baráti társaságot mint találkozási idôt fel lehet használni
4.Minimalizálni kell az egyes nôkkel való együttmutatkozást közterületen, a többi nô + baráti társaság bejárási területén mutatkozni egyenesen tilos (a legjobb megoldás a kocsi)

Tudati óvintézkedések:

1.Nem szabad lelkiismeret furdalást érezni!!!
2.Az okozott stresszt mindenképpen le kell vezetni, pl rendszeres meditációval
3.Amikor nem vagyunk egyik baratnôvel sem, nem szabad rájuk gondolni
4.Amikor az egyik nôvel vagyunk, tudatosan csak rá szabad gondolni, ha másképp nem megy, koncentrálni kell
5.Mindig, minden helyzetben nyugodtnak természetesnek kell maradni, ha másképp nem megy erôltetni kell a nyugalmat, ha az sem megy, valami kulso dologra kell fogni
6.Hogyha másik nôre vonatkozó kérdéseket tesz fel az egyik barátnô, mindenképpen abból kell kiindulni, hogy nem tud semmit, csak blöfföl
7.Mindig az igazat kell mondani, azt általában úgysem hiszik el, vagy az igazság semmleges, érdektelen részét, és csak ez után jöhet a hazugsag

És a legfontosabb: Az óvitézkedéseket mindig be kell tartani!!!!

Fogalmak:

Bejárási terület: Az a terület, amin napjában mozgunk, többször/sűrűn megfordulunk.
Szeparált baráti társaság: A baráti társaságok között átjárás, információáramlás nincs.
Hajtalanítás: Az idegen eredetű hajszálak alapos, körültekintô eltávolítása.
Holmi swappeles: Akár listával segített, különbözô nôkhöz tartozó holmik tárolása, és látogatásonkénti elpakolása, cserélése. A tárolást különbözô helyeken kell megoldani, hogy szükség esetén a szeme láttára is elô lehessen pakolni.
Információs puffer: Olyan személy, aki információt tárol, majd átadja más személynek.

Megoldásra váró problémák:

1.Családtagoknak történô elôvezetés: ôk is egyszerre csak egy not ismerhetnek.
2.Potenciális információs pufferek a barátnôk között
Információ szivárgási lehetôség több irányba
3.Szülôkkel történô együttlakás
Mindig barátnônél alvás (nem lehet végtelenségig csinálni)
Csak hogyha szülô nincs otthon, akkor szabad felvinni a lakásba (ritkán fordul elô)
4.Motelek elônyben reszesítése (drága)
Egyik baratnôvel történô együttlakás
Együtt éjszakázási lehetôség nincs
Barátnô lakásának használata (nem lehet végtelenségig csinálni)
Motelek elônyben reszesítése (drága)

TOVÁBBI ÉPÍTŐ (vagy romboló) gondolatok welcome.

:)
Endorfin

nagypatkany Creative Commons License 2003.04.30 0 0 181
5. maximásisan törekedj arra, hogy a célszemélytől minél előbb megszabaduljál
6. maximálisan törekedj arra, hogy a célszemélyt (is) magadhoz kösd.
7. maximálisan törekedj arra, hogy a célszemélyt minél előbb lecseréld egy másik célszemélyre
8. ha jót akarsz, szerezz minél több pénzt - sok gyakorlati és erkölcsi problémádat kompenzálja kellő nagyságú tőketartalék
9. ha jót akarsz, ne szerezz pénzt - így bizonyosadhat be csak igazán, hogy magadért szeretnek
Előzmény: Endorfin (180)
Endorfin Creative Commons License 2003.04.29 0 0 180
Elég sok tapasztalat és okos gondolat összegyűlt már, ideje lenne megszövegezni a "Félrelépők Kiskódexét".
Ez arról szólna, hogyan kell a félrelépést humánusan, azaz a családi tűzhely rongálása nélkül lebonyolítani.

Íme :

1. Főszabály: ne adj esélyt a lebukásnak.
2. Ne legyen lelkismeretfurdalásod.
3. Ne valld be,gyanú esetén tagadj körömszakadtáig.
4. Teljesítsd otthon is a kötelességedet, ez a legjobb alibi.

:)

Törölt nick Creative Commons License 2002.11.18 0 0 178
Úgy gondolom, hogy néznék egyet majd elfogadnám a dolgot és semmi rosszalót nem tennék vagy mondanék, hiszen én is megcsaltam őt. Viszont azt már soxor tapasztaltam, hogy az érzelmek, főleg ha azokat váratlan és gyorsan bekövetkező események gerjesztik, teljesen másként működnek. Azok jönnek maguktól, letaglóznak vagy éppen a mennybevisznek, pontosan a megfelelő és megérdemelt hatást kiváltva. Ugyan nem a feleségem, hanem az elhagyott barátnőm lépett félre, de azt hittem belepusztulok. Holott semmi jogom és alapom nem volt hozzá.
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.17 0 0 177
Ugyanis úgy vettem észre, hogy gyakran pont azok veszik zokon leginkább, ha ők kerülnek a megcsalt fél helyzetébe, akik maguk is csalfák, és ezt ráadásul totál természetes dolognak tartják.
Előzmény: Törölt nick (176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!