Keresés

Részletes keresés

Józsi az úthengeres Creative Commons License 1999.09.22 0 0 41
Jó napot emberek! Miután látom maguk nem valami szakszerűen vasalják ki egymás képit, gondoltam besegítenék a mángorlószerszámommal. Egyetlen apróságot kérnék cserébe, mondják meg legyenek szívesek merre van Tapolcabazmeg. A legtöbbje csak annyit mond, hogy aszongya "mennyé' Józsikám Bazmeg az orrod után", ez meg nékem kevés.

kismarta az eggyetlen akin nem mennék végig, még géppel se'. Kicsorbul rajta a végén, osztán mehetek suszternak'. Kismarta, akkor merre is van Bazmeg?

alexandrosz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 40
A béke minden közösség alapja. Tehát béke!
:o)))
Előzmény: kismarta (38)
Wágner úr Creative Commons License 1999.09.22 0 0 39
Hoppá! Erre nem is gondoltam - biztos nem annyit ittam, amennyit kell...

A sztrovacsekok nagy része ott vesztette el a szüzességét... hm... vannak, akik egyidőben?! :)))

Söööört!

Előzmény: kismarta (38)
kismarta Creative Commons License 1999.09.22 0 0 38
Tudod, ott veszítettem el a "szűzességem".
LEhet, hogy vádaskodásnak tűnt, amit írtam - millió bocsánat - de nem tudtam hová és mit írjak. Mikor megtudtam, már nem vádaskodtam. Meg tudsz bocsátani?
Azt hiszem, nem kell rádküldenem senkit. Itt is elő-előfordulnak ragi-félék. Azért Nem rátok haragszom!
Szent a béke???
Előzmény: alexandrosz (28)
kismarta Creative Commons License 1999.09.22 0 0 37
Szia! Drága Hasonmásom!
Én a másik feled vagyok:
Most már meg kell vallanom, hogy az egész index-internettó törzsasztalos háborút nem én
kezdtem, nem én vagyok az irányítója az kirekesztoagitaló sötétben bújkáló nickhamisító
kommandónak. Idot és pénzt nem sajnálva nem száguldok az információs szupersztrádán
különbözo fondorlatos aknamunkával nem azt akarom elérni hogy a virtuális háború igazi
küzdelemmé változzon, hogy a városban index és internettó pólós fiatalok öntsék ki egymás
belét, zúzzák szét egymás koponyáját. Pusztulás, döghalál, pfju, pfuj, pfuj.

Jól megvagyunk ugye mi ketten egyedül?

Előzmény: Kham (36)
Kham Creative Commons License 1999.09.22 0 0 36
Jejeje, Nagy Kham a gettómester.

Most már meg kell vallanom, hogy az egész index-internettó törzsasztalos háborút én kezdtem, én vagyok az irányítója az kirekesztoagitaló sötétben bújkáló nickhamisító kommandónak. Idot és pénzt nem sajnálva száguldok az információs szupersztrádán különbözo fondorlatos aknamunkával azt akarom elérni hogy a virtuális háború igazi küzdelemmé változzon, hogy a városban index és internettó pólós fiatalok öntsék ki egymás belét, zúzzák szét egymás koponyáját. Pusztulás, döghalál, jejeje.

(sot én inditottam a T. SZERKESZTŐSÉG! NEM SZERETEM, HA ÁTVÁG topikot is.)

Előzmény: kismarta (14)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.22 0 0 35
:))) ... a bor az meg tegnap esti elmeny ;-)
de azert aktiv olvasoja vagyok topicjanak.
Tisztelettel, KL ;-)
Előzmény: alexandrosz (34)
alexandrosz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 34
Bor és ráadásul ilyenkor???
Akkor vár a borostopicom....
;o)
Előzmény: Kicsi_Lany (33)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.22 0 0 33
Hat egy pohar kellemes bor utan mar sok mindenre kepes az ember lanya, meg oroszlan-szeliditesre is... :)))
Előzmény: alexandrosz (32)
alexandrosz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 32
Pláne, ha van valaki, ki ügyes és megszelidít...
:o)))
Előzmény: Kicsi_Lany (31)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.22 0 0 31
Azt hiszem, hogy ez a mosolygos stilus sokkal jobban all Neked ;-)))
Előzmény: alexandrosz (30)
alexandrosz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 30
Asszem igazad van....az egész nem ér ennyi mérgelődést.
:o)))
Előzmény: Kicsi_Lany (29)
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.22 0 0 29
Take it easy!
Előzmény: alexandrosz (28)
alexandrosz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 28
Még valami, ez kimaradt az előző írásomból:
Itt nem szokás vádaskodni, előbb megkérdezzük a másikat, aztán vitázunk. Nézd meg, milyen nyugodtan viselték itt az emberek a tegnapi káoszt is! Holott nálatok a Netto-n már biztos forradalom lett volna. Bocsánat, hogy általánosítok, lehet hogy Te nem vagy olyan, mint a többség, De ODA tartozónak vallod magad, tehát vállalnos kell az ottani Tasztalt. Mikor beleolvasok az ottani törzsasztalba, sokszor hányinger fog el, már nincs kedvem hozzászólni sem. Ezek után milyen lehet egy tali...??? Ne haragudj, ha úgy érzed, hogy megsértettelek, küldd rám az ottani ragi-féléket...!
:o)))
Előzmény: alexandrosz (26)
prenotalis Creative Commons License 1999.09.22 0 0 27
it seems, that You _did_ stop the madness !
:)
gratula
Előzmény: STOP THE MADNESS (24)
alexandrosz Creative Commons License 1999.09.22 0 0 26
kismarta!
Eddig szótlanul olvasgattam írásaidat, de most elmondok valamit:
Ez itt nem az Internetto... Itt más a légkör (szerencsére). Kerüljük el, hogy onnan idézzek hozzászólásokat.
:o(((
Előzmény: kismarta (-)
Lazy Cat Creative Commons License 1999.09.22 0 0 25
Off on
Ezt a kifestőkönyves poént én még Ronald Reagannal hallottam - akkoriban, amikor az USA elnöke volt...
Off off

LC

Előzmény: STOP THE MADNESS (24)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.09.22 0 0 24
Hali! :)
Nem is olyan soxor sütöttem el! Ennek ellenére még nem teljesen ismered az igazságot a leveled alapján...
Mondjuk nem is jársz nagyon messze tőle.
Előzmény: prenotalis (23)
prenotalis Creative Commons License 1999.09.22 0 0 23
ezt a kifestőkönyves poént gyakran elsütötted már korábban is. Csak akkor még más volt a nicked !

hali kispofám !
:)

Előzmény: STOP THE MADNESS (21)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.09.22 0 0 22
A kiszemelt törzsasztal gyakorlatilag valóban döglött, ennek legjobb indikátora az, hogy zsoltu visszatért ide.
Lehet, hogy az a problémád, hogy csak 1.5 hónapja olvasod a nettot, de a nagy törlés előtt még nyílt néhány olyan topic ahol zsoltu olyan hangnemben nyilatkozott az indexről, indexesekről (kiemelném a propagált elkülönülést), hogy még a legelnézőbb viselkedést tanúsító Wágner sztrovacsek is rászólt.
A másik problémám az, hogy itt az indexen bejelentette, hogy önként és véglegesen távozik míg az internetton pl.
zsoltu 1999-07-14 18:52:50-kor az Új bemutatkozás 1. topicban keletkezett hozzászólásában:
"Ha nem lenne olyan Tasztalos, aki csak ide vagy csak oda ír.
Én például - a hajatlan vezér kérésére - oda nem írok.
Gondolom, van ilyen még."
Tehát szerinte innen "megkérték", hogy távozzon. Akkor most ki keveri a sz@rt?
Előzmény: kismarta (20)
STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.09.22 0 0 21
Az MTI jelenti:
"Az éjjel hatalmas tűz pusztított kismarta könyvtárában és mind a két könyve elégett. Ráadásul az egyik még ki sem volt festve."

Szeretnél még egy könyvet amiből idézhetsz, mert ez az "Állítsátok meg..." kezd egy csöppet unalmas lenni.

Előzmény: kismarta (20)
kismarta Creative Commons License 1999.09.21 0 0 20
STm!
Hát igen. Valóban vannak keselyűk, akik azt hiszik, hogy már megdöglött a kiszemelt Törzsasztal.. Neked jó, hogy nem tudják olvasni a tegnapi hasonló vádjaidat és az én válaszomat.
Újra elmondom, csak azért, hogy ne higgye senki, aki nem jár a nettón, hogy ott anyázzák az indexet. Valóban paranoiásoknak időnként én is "mondtam": menjetek az Indexre. Próbálkozzatok ott! Tudva - mások írták is - hogy itt sem tűrik azt, amit a nettón.

Te STM valamiért gyűlölöd zsoltut. Ez a magánügyed. Nem tartozik sem az indexre, sem a nettóra. Intézd el magaddal.
Azzal a módszerrel pedig nem tudok azonosulni, hogy ezért az indexeseket a nettósokra akarod haragítani. Állítsátok meg Arturo Uit!

STOP THE MADNESS Creative Commons License 1999.09.21 0 0 19
Persze, hogy vannak olyanok akik szeretnék, ha gettósodnánk, pl. az ominózus topic nyitója maga, aki ennek a véleményének többször is hangot adott a netton.

Örökbecsű soraidat olvasva "Nem kell kérem úgy csinálni, mintha én követtem el a hibát!", eszembe jutott a régi mondás: az igét nem csak hirdetni, hanem ragozni is kell!

Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.21 0 0 17
Wagner Ur :)))))))
Te legalabb megtalaltad a sorodet, akkor egeszsegedre :))))
kismarta Creative Commons License 1999.09.21 0 0 16
Ja! Még egy kérdés? Te csak úgy "szellemeskedni" akarsz, vagy olvasol is. A hibát az index követte el, mégis én kértem elnézést! Már elnézést!

Kedves jeegynullás! Whisky a szabadkőműves páholyban (alias FOGADÓ)
a nettón vár!:-)

Wágner úr Creative Commons License 1999.09.21 0 0 15
Szerintem az lehetett a gond, hogy ez a szőrkesztyűség nem bírja az italot és amikor én jöttem a Sörökkel, akkor valamiért nagyon hirtelen gyorsan de azonnal rögtön vidámak lettek a népek és utána meg kérdeztem, hogy ez a piros gomb itten ni micsoda, arra meg má' csak vigyorogtak és énekeltek, de nem tudták nekem érthetően elmagyarázni, igy aztán én is megittam mindenet, amit csak találtam, és akkor éneklettünk és ittunk is tovább, és egyre forróbb lett a hely zet, és akkor aztán neki is lehetett vetkőzni, hogy lehessen hűsölve is lenni és úgy is inni, és akkor én le is vettem az iNteRNeTTo pólómat, ami még régről maradt meg valahonnan és ráborítottam a törzsös asztalra, de kiderült, hogy az nem is az volt, hanem a bombavalami rakettaindítópult, ami mindent jéegynulláz, de azt nagyon, külön rákérdezés nélkül, de csalafintán csupa kérdőjellel azér megtévesztésileg', és akkor aztán jött a Nagy Kopas Zember és meglátta az iNteRNeTTo pólót, de az nem Index póló, amit újabban hord, ha divatozik meg osztogat mindenkinek, és mondta, hogy jéééééé, háát ez meg hogyan kerül ide és ráterenyélt a Pilla Palack dizájnos teás korsó Sörre és akkor aztán az a pirosgomb, ami alatta volt benyomódott és lett ez a bombarobbanásos merénylés, de nem is én tehetek róla, mer' akkor már feküdtem a Tasztal alatt és aludtam, ahogy ill... na!

Ez az igazi igazság, de ne mondjátok el senkinek, mer' akkor majd nem kaptok pólót többet sohasem! Mostan pedig elmegyek inni, mer'hogy fel kell készülni arra a holnapi bulira a Kicsi Kócsagba vagy ilyesmi hová is, ahol remélhetőleg azér' lesz Nagy Korsó Sör is, de piros gomb nem! Egészség!

kismarta Creative Commons License 1999.09.21 0 0 14
Kedves Nagy KHAM!
A topicot nem én indítottam.
A paranoiás nem én vagyok! Rosssz helyre címezted szellemességed, de nem tudom most értékelni.

Nem kell kérem úgy csinálni, mintha én követtem el a hibát!

Nem kell kérem úgy csinálni, mintha nem tudnád, hogy a vannak itt is, ott is, akik azt szeretnék, ha gettósodnánk (indexesek kontra internettósok)

Úgy tűnik, te is ezek közé tartozol! Én nem. Ezért maradok itt is ott is.

jeegynullas Creative Commons License 1999.09.21 0 0 13
Meg egyebkent is szabadkomuves, es nem kezmuves, de azert nagy vonalakban ott voltam, ahol.
jeegynullas Creative Commons License 1999.09.21 0 0 12
nyman kollega, elhullott tetemek folott nem keringek. ;-)
nyman Creative Commons License 1999.09.21 0 0 11
Haho jeegynullas!

Most lehet aztan nullazni! Van nehany tiz abszolut ures topic...

udv
nyman

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!