Keresés

Részletes keresés

BlueBird Creative Commons License 2000.04.12 0 0 36
Nagyon edes!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Gyötör (34)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.04.12 0 0 35
most erre mit válaszolja a te stílusodban?

Rólam: Quandoque bonus dormitat Homerus.
Rólad: Si tacuisses philosophus mansisses.

Milyen bölcsek voltak ezek a régiek, igaz?

:::)))

Előzmény: Gyötör (34)
Gyötör Creative Commons License 2000.03.31 0 0 34
:-DDD
És valóban!
Egy / jellel töbet raktam be, és könyvtárként értelmezte! :-DDD
Még egy próba! :-)
Előzmény: Gyötör (33)
Gyötör Creative Commons License 2000.03.31 0 0 33
Anteris,
"repetito est mater studatorium" :-)
Szerintem erre...
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.03.31 0 0 32
pontosabban erre:

Előzmény: Törőlt_nick (31)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.03.31 0 0 31

Erre gondoltál? :)
Előzmény: nori (29)
Gyötör Creative Commons License 2000.03.30 0 0 30
Köszönöm Nori, nagyon aranyos vagy! :-)

Anteris,
légyszi nézz-olvass, mielőtt "dobozolsz"(skatulyázol)!

nori Creative Commons License 2000.03.30 0 0 29
Jaj, itt valami alapvető félreértés van, Gyötör nem macskagyűlölő!!! Nézd meg a képeit az Iszoldában!!!!!
Előzmény: Törőlt_nick (28)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.03.30 0 0 28
Macskagyűlölő vagy és ezért börtön jár:
"közösség elleni izgatás (269 §): aki nagy nyilvánosság előtt
a magyar nemzet,
valamely nemzeti, etnikai, faji(!), vallási csoport vagy a lakosság egyes csoportjai
ellen gyűlöletre uszít, vagy gyűlölet keltésére alkalmas egyéb cselekményt követ el"
:)
Előzmény: Gyötör (26)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.03.30 0 0 27
Négy kutyám van. Egy németjuhász, két tacskó, meg egy tacskószerűség. Én nemcsak macska- hanem állatbarát vagyok.
De azért a macs az igazi szerelem!
-ris
Előzmény: Vissai (24)
Gyötör Creative Commons License 2000.03.30 0 0 26
Dear Anteris,
sajnálom, hogy anno nem válaszoltam, de továbbra is ajánlom figyelmedbe a Matskák2 topicot amit ha átböngésznél, a Matskák topic-kal egyetemben, nem tennél fel ilyen kérdéseket
1, sem a matskáddal,
2, sem velem kapcsolatban. :-)

Off On
És véleményem szerint a témák többszázas átláthatatlanságát részben az ilyen topicok okozzák.
Off Off

Maradtam 10telettel, mint fent. :-)

la veuve Creative Commons License 2000.03.30 0 0 25
Anteris,
én azt jaavsolnám neked, hogy vegyél egy kutyát. Duplán jól jársz: egyrészt a macska, jó esélyed van rá, hogy soha többet nem jön vissza, így nem kell izgulnod, hogy már megint miért ment el és vajon visszajön-e. Másrészt egy kedves, ragaszkodó háziállatra lelhetsz egy kutyában, aki időnként még "szóba is áll veled", ellentétben a macskákkal. :))
Vissai Creative Commons License 2000.03.30 0 0 24
Hmmm... Ha a kutyad olyan butus, hogy hagyja a macskat lopkodni... :) A feketerigocsalad meg monnyon le. (Vagy hogy is kell irni.) A macskak azok macskak es kesz. Ok madarakat esznek, a kutyad viszont macskat (enne, ha el tudna kapni oket :).
Előzmény: A hely szelleme (22)
Vissai Creative Commons License 2000.03.30 0 0 23
:((((((((((((((((((((((((((

A mienk is eltunt. Pixy a neve, fekete, ivartalanitott nosteny.
Mar lassan ket hete nem jon elo.
Lehet, hogy otet is harc kozben eltuntnek kell majd nyilvanitanunk. :(

A hely szelleme Creative Commons License 2000.03.30 0 0 22
Nos, én mint kutyás, pontosan ezért a kiszámít6atlanságért nem szeretem a macskákat. Meg hogy a kutyám tányérjából lopnak, ha az alszik. Meg hogy bántják az udvarunkban lakó feketerigócsaládot. Meg egyáltalán, egy vadidegen macs ne másszon be az én kertembe! :-)
Előzmény: Törőlt_nick (15)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.03.30 0 0 21
Hát má' hogyne javult volna! Eddig sírba tett az evésével, most már csak diliházba kerget vele. Mi más ez, ha nem konszolidálódás?? :(
-ris
Előzmény: zsuzsa (20)
zsuzsa Creative Commons License 1999.11.13 0 0 20
szegeny anteris.szegeny macsek.
most olvasom ezt a topicot.
remelem azota javult a viszonyotok!
Előzmény: Törőlt_nick (-)
Pille Creative Commons License 1999.11.13 0 0 19
Megvan a macs, vagy feladtad a keresést, a várakozást?
Sics Creative Commons License 1999.10.02 0 0 17
Üdv ,

Anteris, szívesen megajándékozlak egy kismacskával, nekem épp 13 db. van ...

kis vörös kandúr ( elkelt )
teknőctarka cica, törtfehér szín... gyönyörű
két szürkésmeghatározhatatlan színű vadászós egyed, cicák.
egy fényes fekete szőrű cica
egy barnás-vöröses fekete kandúr
egy kis fehér-vörös kandúr ( elkelt )

3 félvér perzsa, nekik a mamájuk tűnt el, felnevelésre kaptam őket... az egyik majdnem tiszta fehér - a fején van egy kis szürkés folt - és egyszerűen gyönyörű. És már szerei, ha simogatják...

bye
Sics

Előzmény: Törőlt_nick (-)
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.10.01 0 0 15
Eeeh, kutyák! :( Azok már szinte nem is állatok. Kiveszett belőlük minden, amiért egy ilyen lényt a környezetünkben egyáltalán tartani érdemes. Ingyencselédek. Parancsra ülnek és parancsra ölnek.

A macska az más! Soha előre nem sejheted, hogy mit tesz a következő másodpercben. Itt van és még sincs itt. Ha úgy tarja kedve, napokig elidőzik a territóriumában és rád sem bagózik. Az összes szomszédot felcsöngeted utána, végigjárod az utcát hátha kilapítva rátalálsz az útszélén, a koszos padláson csúszkálsz négykézláb. Hasztalan.
Hatalmas megtiszteltésnek érzed, amikor lealacsonyodik hozzád és játszik veled néhány percet. Ha netán elalszik az öledben, inkább elkésel egy fontos találkozóról mintsem hogy megzavard az álmát, mert tudod, hogy megjegyzi a hálátlanságodat és talán soha többet nem bújik majd hozzád. Mindent tud a világról de még véletlenül sem köti az orrunkra. Egyszerre minden: kedves szőrgomolyag és tajtékzó düh. Hűséges társ és csalfa szerető. Rohangászó félőrült és világlustája. Maga a megtestesült titokzatos őstermészet.
Hát azt hiszem, ezért vagyunk mi macskások teljesen a rabjai!
-ant-
Előzmény: error404 (11)
George Sand Creative Commons License 1999.10.01 0 0 14
Anteris, ha ivartalanított a macskád, nem valószínű, hogy elhagy.
Olvasd el Elizabeth Marshall Thomson: Kismacskák és nagymacskák, a macskafélék és kultúrájuk c. könyvét. Nagyon sok okosat megtudhatsz belőle, és nagyon szórakoztató olvasmány egyben.
Szerintem vegyél egy szárazeledelt tartalmazó dobozt, és azt rázogatsd. A ciccek többsége erre felkapja a fejét, ha hallótávolságban van.

Drukk Neked,

George Sand

Előzmény: Törőlt_nick (8)
X polgártárs Creative Commons License 1999.10.01 0 0 13
Keresd a kádban, Anteris polgártárs :)
Előzmény: Törőlt_nick (10)
error404 Creative Commons License 1999.09.30 0 0 11
Úgy kell neked, örülj neki. Éjjenek a kutyák.

Komolyan: Szerintem leugrott whiskas-ért...

hahahah

Törőlt_nick Creative Commons License 1999.09.30 0 0 10

WANTED!!!
Előzmény: X polgártárs (9)
X polgártárs Creative Commons License 1999.09.30 0 0 9
Csatlakozom Gyötör polgártárshoz,
a dezertált macska helye a Matskák2-ben (és ha a dorombgép úgy gondolja, akkor Anteris polgártársnál is) van.
x - abszolút macskabarát - polgártárs
Előzmény: Törőlt_nick (8)
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.09.30 0 0 8
"Minek kell ezért külön topicot indítani?"

Azér', mert többszázas topicokra rá sem bagóznak mostanában már az emberek, így ha tényleg választ szeretnél kapni a kérdésedre jobb, ha újat nyitsz.
Hát ezért! :(
és miért zavar téged ez a topic? Lehet, hogy te nem szereted a macskákat? :(
hát akkkor:
MIAU...MIAU...MIAU!!!!

Előzmény: Gyötör (5)
Pille Creative Commons License 1999.09.30 0 0 7
Gyötör: de lehet, hogy mi is értünk hozzá. :-)))

experte: én is tapasztaltam többször. Az ivartalanított kandúrom kezesebb lett , de az ivartalanított nőstény meg tiszta vadóc. Nekimegy a többieknek, elveri magától miden ok nélkül, akár kicsi, akár nagy macs. Már a negyedik műtött macskám van oda (az utolsót két hete nem láttam. :((( ). Bezzeg a szülőképes egyedek, azok maradnak! :-))) És szülnek rendesen.

Arra gondoltam, hogy esetleg a műtéti sokkot, a fájdalmat kapcsolják össze a gazdijukkal, azért romlik meg a kapcsolat.

hirvike Creative Commons License 1999.09.20 0 0 6
Off
Jó reggelt! ....lassan megyek dolgozni.... :-)
On
Gyötör Creative Commons License 1999.09.20 0 0 5
Megkérdezhetnéd a Matskák2 topicban a törzsmatsosokat (lehet, hogy értenek is hozzá valamit).
Minek kell ezért külön topicot indítani?
Qtyi Creative Commons License 1999.09.20 0 0 4
En csak annyit szeretnek mondani, hogy imadom a cicakat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!