Keresés

Részletes keresés

hayabusa123 Creative Commons License 2020.05.05 0 0 272

na jó, de mit kapsz cserébe? lehet megéri. Be vagy jelentve? 

Előzmény: Lapu Dani (271)
Lapu Dani Creative Commons License 2020.02.13 0 0 271

jehova aktivistának se menjen senki, mert már reggel 6 órakor kiállítják őket az utcára téríteni a munkába igyekvő rabszolgákat, mint pl. konkrétan Bp.20. ker. Városközpontban ! )))

Justahondafan Creative Commons License 2020.01.06 0 1 270

Sziasztok! Lánghoz sose menjetek! Fizetes futárként netto 133.000+az első teljes honap utan jar 12.000 cafeteria.. bonusz meg 3 honal utan.. de addigra kirugnak.. probaido alatt.. pont igy jartam..  a kocsikat nem szervizelik normalisan es ha havazik elegge szar vezetni szar gumival es fek nelkul.. 

igazandybol Creative Commons License 2019.12.19 -1 0 269

Szerintem senki ne menjen sehova dolgozni, mert mindenütt csak a melóst veszik hülyére.Ráadásul a hatalomban levők se dolgoznak, soknak életében nem volt igazi munkahelye,csak parazitaként teszik-veszik a rossz formájukat, hozzák a melósokat szivató törvényeket.

maleficent35 Creative Commons License 2019.12.17 0 1 268

Sziasztok, 

 

úgytűnik az autóalkatrész konkurens cégek egyformán bánnak a dolgozókkal. 

Amit nem ajánlok  : IC. - nem látszódik, hogy folyamatosan keresnek embert de folyamatos hiány van. Ezt azzal kompenzálják, hogy 1-2 nappal előre jelzik, hogy 10-12órát kell dolgozni mint kötelező túlóra. A kifizetést hagyjuk mert az alapbér lószar a bónuszt pedig nem korrekt módon számolják el nem lehet visszakövetni, vagy többször elszámolják a bért és napokat kell utánajárni, hogy most mivan.... Ilyenkor arra hivatkoznak, hogy a bónusz csak adható juttatás de mikor semmi más sincs akkor egy alap max. netto 160 ezres bérrel a seggemet törölhetem ki már elnézést. 

 

A vezetők gusztustalan módon viselkednek a raktárosokkal mert hát ők a górék. Köszönés sem megy. Spec ez a jobbik eset a másik eset, hogy 1-2 irodai dolgozó kedves aranyos mindenkivel de máskor meg az ember háta mögött szidalmaz mindenkit, hogy szarok, lusták, semmirekellőek. Nagyra vannak magukkal mert talán elvégeztek egy alapdiplomát. A raktárban rengeteg olyan ember dolgozik aki nem csak 8 általánossal rendelkezik, hanem felsőfokú végzettséggel vagy épp több nyelven beszél!! Persze gondolja nem halljuk vissza de egy raktárban a falnak is van füle. Ez az egyetlen pozitivum amit feltudok hozni a cégről!!! A dolgozók bár sajnos pont ezt a réteget szarja le a cég a legjobban. A munkaruha fizetés itt is úgy működik, hogy mikor a bontatlan munkaruhát leadod is levonnak 3.000 ft-ot a béredből mert valamit csináltál vele biztosan.  

 

(Hallomásból : az egyszerűbb irodisták helyzete sem jobb ezért más munka kapcsán sem ajánlom a céget.)

 

Az interjún beigértek mindent :  cégesbusz, bónuszrendszer, ilyen - olyan cukiságot előre lépési lehetőséget, béremelés aztán  azt mondják azért nem mert próbaidős utána pedig azért mert azt sem tudják miről van szó. 

 

Összességében ekkora kupac szart az életben nem pipáltam még. 

 

Pedig nem most kezdtem a raktárosi munkakört. 

 

Remélem tudtam segiteni 

 

 

 

 

mejo08 Creative Commons License 2019.12.10 0 1 267

FUSTECH KAPOSVÁR !!!!!!!Mindenkit nagyon kérek hogy kétszer is gondolja meg ha ehhez az aljas szemétláda céghez akar menni dolgozni. Felvételkor mindent ígérnek még a csillagokat is! csak mikor elolvasod az egész munkaszerződésedet derült ki hogy csúnyán átvertek.Nem kapsz munkaszerződést csak az utolsó lapot amit aláíratnak veled. A szóbeli megegyezés marad a nevében mert a szerződésbe  más feltételek vannak beírva .Jeleztem  hogy nem vállalom a munkát ezekkel a feltételekkel majd a HR es röhögve lobogtatta a szerződést hogy aláírtam. NEM DOLGOZTAM A FUSTECH nél még egy órát sem és követelnek tőlem ezek a férgek 350000 Ft.Hazugsággal próbálnak embereket befogni majd rabszolgává tenni.Hazudtak Átvertek Adósságot krehálnak .Mindenkit figyelmeztetek hogy ne írja alá szerződését amíg az egészet meg nem kapta ha 3 hónap 350000 ft szerepel benne ne írjátok alá mert rabszolgák lesztek.          EZT A CÉGET KERÜLJÉTEK MESSZIRE !!!!!!!!!!!!!!!!!

na da Creative Commons License 2019.12.02 0 0 266

Szép napot!

 

Az szerintetek hogyan van hogy egy Oriana nevű 50-100 főt foglalkoztató cég merészel azzal kezdeni egy interjút egy tökismeretlen pályázóval, hogy elmondják, feketén fizetik a dolgozókat?

zolo33 Creative Commons License 2019.11.23 0 0 265

Még annyit szeretnék itt megosztani, hogy Orbán Ferenc a Roland Sped Kft.-t vezeti. Az Orbán név viszonylag gyakori, így könnyebb beazonosítani. 

zolo33 Creative Commons License 2019.11.20 0 0 263

Orbán Ferenc kamion sofőrt keres jelenleg is. Mindent ígér, de a fele sem igaz. A szabályok azért vannak nála, hogy legyen mit megszegi. Finoman fogalmazva anyagi gondja is vannak. Tankolásnál jó esetben csak fél napot kell várni, hogy pénz legyen az üzemanyagkártyán. Azon már csodálkozni sem kell, ha a fizetésedet nem kapod meg. Ezek után az jelentkezzen hozzá aki szereti az izgalmakat.  

Azamat Bogatov jr. Creative Commons License 2019.10.21 0 0 262

.

banok Creative Commons License 2019.10.10 0 0 261

Dolgoztam. A c hajóban.

Előzmény: Shaddie21 (260)
Shaddie21 Creative Commons License 2019.10.09 0 0 260

Első nap mindenhol voltam, a végén a B-be. Te ott dolgozol?

Előzmény: banok (259)
banok Creative Commons License 2019.10.09 0 0 259

Melyik szektorban dolgoztál?

Előzmény: Shaddie21 (258)
Shaddie21 Creative Commons License 2019.10.09 0 1 258

Szia, hát én jelentkeztem ide és utána láttam a hozzászólásodat aztán gondoltam már mindegy max adok neki egy esélyt, nagyon igaz amit leírtál egy csomó levonás meg minden egy legkisebb hibáért is. Az első nap 100% volt a teljesítményem majd mondta a műszakvezetőm hogy 150% a minimum a jó teljesítményhez, ahhoz meg kell már szakadni fizikailag hogy legalább normálisan keress. Munkavédelmi szempontból is gáz az egész, mert vannak polcok azoknak a tetején is (és mindenhol minden) a termékek összevissza zsúfolva, épphogy csak le nem esnek amiket mások leltárnál feldobáltak oda. A portásnő egy bunkó f*. bocs. Befele nem tudtak a portán normális hangemben felvilágosítani hogy mi van, aztán kicsivel később eljutottunk oda hogy meg kell várnom a műszakvezetőt és majd bekísér. A személyes profilképet amit kérnek jelentkezéskor kur*ára nem személyes, kint van mindenki láttára mindenhol nyilvánosan nagy képernyőn belépéskor, amit ráadásul ki is röhögtek a portán, rohadtul nem értettem mi volt olyan vicces a profilképemen, szünetben a portásnő bunkón és lenézően viselkedett állandóan mikor mentem ki szünetre, (akik nem ismerik a helyet kell tudni azt hogy fémkapun és fémdetektorral ellenőriznek kipakoltatják a zsebeidet hogy biztos nem loptál-e semmit, mivel ha kapun kivül vagy és szüneten .. márpedig kapun kívül kell szünetre menni, nem fizetnek, úgy van megoldva hogy amíg szüneten vagy az nem tartozik a béredbe akármilyen jól teljesítesz) 2x megcsináltatta az ellenőrzést, és műszak végén is megcsináltatta újra mert az öreg portás megcsinálta elötte de a ribanc meg nem hitte el neki és visszaküldött, akárhol jártam és be és kijelentkezni kellett a privát dolgok mint profilkép név stb minden kint van nagyba. És egy utolsó dolog ha kocsival vagy akkor csak utcán tudsz megállni mert dolgozói parkolóra nem tellett a sok lenyúlásból. Szóval jah fegyelmit kaphatsz azért is ha véletlenül rossz helyre tárolsz egy terméket, és ha 3x fegyelmid van ilyenekből is semmi lelkifurdalás nélkül kirugnak, mert az is igaz hogy csak egy robot vagy nekik, egy sorszám és ennyi..Nekem most tartana a felmondásom de nem értik meg azt hogy felmondani akarok nem a munkát lemondani. 9.ker timot u 5- kerüljétek mindenképp

Előzmény: Dee_jay (251)
Manicopus Creative Commons License 2019.10.08 -3 0 257

A közvetlen importőr árát ömlesztve tárolja. Az Iqos dohányfűtési rendszere kedvező áron alternatívája a klasszikus cigarettának. A HEETS iqos dohányfűtési rendszerei már meghódították a világpiacokat, és hivatalosan is több mint 47 országban értékesítik őket. Az ilyen ízek nagykereskedelmi stílusát kínáljuk Heets Amber, Sárga, HEETS Turquoise, HEETS lila, HEETS bronz, HEETS Green Zing. Az ízek jellemzői: A Heets Bronze Label egy puha, illatos keverék a kakaó és a szárított gyümölcs könnyű jegyzeteivel. A 10 csomag blokkjában. Heets Purple Label - frissítő mentol íze könnyű gyümölcs- és bogyós jegyekkel. Stick Heets dohány az IQOS Parlament Amber Label - klasszikus gazdag íze.

Heets Green Zing - IQOS-hoz használható matricák. Ez egy lágy illatos keverék a mész könnyű jegyzeteivel. A 10 csomag blokkjában. Heets Turquoise Label - frissítő mentol íz. Az IQOS Parlament sárga címkéje - klasszikus könnyű íz. Rugalmas árpolitika Nagykereskedelem 500 blokkból - $ 10, 500-9 dollárból, 1000-8 dollárból. Ukrajna területéről a közelben és messze külföldre szállítjuk a DHL Express nemzetközi fuvarozó céget.

telefon; +380941296767 Andrew

VIBER; +380941296767

Telegram: +380941296767

Videó https://youtu.be/PqIbCsKVUCg

Teljes körű és árak a honlapunkon: http://stick-heets.com/

Renaultmánia Creative Commons License 2019.10.08 0 0 256

Na ez nem igaz mindegyikre. E.V vagyok és nem erek át senkit. Számlaadás van. Termékek ahogy elkészülnek fel is adom. 

Előzmény: S.Pál (254)
S.Pál Creative Commons License 2019.09.29 0 0 254

FB csoport:
Csaló webáruházak, szélhámos cégek gyüjtése

Előzmény: Rába 500 (252)
Atkabá Creative Commons License 2019.08.29 0 0 254

A legszarabb hely ahol valaha dolgoztam. A főnök rabszolgaként tekint az emberekre, egy rettenet az egész. 12 órás műszak-ot elvártak de túlórát nem fizettek. 3 hét nekem ebből elég volt bőven....

Előzmény: Balu999999 (234)
logoxgodx Creative Commons License 2019.08.22 0 0 253

Vöröskő Kft - Euronics

Velemenyek, tapasztalatok, fizetés, minden érdekel.

Fekete Csucsor Creative Commons License 2019.07.05 0 2 249

PBS Hungária. Zombi kollégák ,állandó kötelező túlórák , szocreál vezetőség . Ha, megvan az összes fogad, vagy van egy-két értelmes gondolatod, akkor helyből aberráltnak néznek .

gerappa83 Creative Commons License 2019.07.03 0 0 248


A Coca Cola ról ill a Láng autóról tudtok valamit ? Segítsetek légyszí !

hayabusa123 Creative Commons License 2019.06.08 0 0 247

Meg lehet próbálni, a feljelentést, lehet eredményes is a kimenetel. 

Előzmény: Rába 500 (246)
Rába 500 Creative Commons License 2019.05.30 0 0 246

Üdvözlet mindenkinek!

Hova NE menj DOLGOZNI...

Hajdúdorog,Fehérbot Alapitvány,Fogadó út 3-5!Meg úgy az összes alapitványhoz egyáltalán.

Az adott cimen uralkodó,egosita,pénzéhes nőlény,és ,,kedves,,párja,kihasználja azokat az embereket,akikből élnek. (fogyatékkal élőket).De úgy általában minden alkalmazottat,ha a kedve úgy tartja.Saját hasznukra dolgoztatják,anyagi továbbmenetelük céljából.Olyan munkára fogják be őket,amire nem volna szabad,az orvosi határozat szerint sem.

Továbbá,játszadoznak az alkalmazottak óraszámával.Szintén a maguk javára.

Javaslom az ellenőrző szerveknek,hogy nézzenek a körmükre.És nem csak ennek az alapitványnak,hanem az összesnek!És ha lehet,előre bejelentés nélkűl!!!!!!

Ami ebben az országban megyen,az már vérlázitó!

hayabusa123 Creative Commons License 2019.04.26 0 0 245

Ez most hogy jön ise? 😴

Előzmény: farkasszaszi (238)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.25 -1 0 244

https://kezilezer.hu/botranyos-lagylezer-termekbemutatok-kidobott-szazezrek/

 

Szellő Bea szerint: 2018-08-31 - 09:12

Kérdésem lenne , hogy valaki tud valamit az Aeden Kft-ről? Arany János utcánál van

 

 

Válasz Toll Lajosné szerint: 2018-10-29 - 13:02

 

Vigyázzanak nagyon Velük. A családban is átvertek egy nyugdíjast. 350 ezer Ft-ot kértek el egy orr és csukló lézer készülékért. Ő az Andrássy út 97-ben volt egy egészségfelmérésen. Azonnal megvetették vele ezt a készüléket, de mivel ott akkor nem volt banki alkalmazott átkísérték az Arany János utcai Anna egészség központba, ahol szépen a banki alkalmazott áruhitel ürügyén a Budapest Bankkal aláírt 350 ezer forintról áruhitelt. Azt mondták, hogy kezdődő szívritmus zavara van. megígérték, hogy ha nem tetszik Neki visszaveszik a készüléket. Természetesen ezt letagadták, mikor 10 nap múlva vissza akarta adni. Azóta is használja a készüléket ( ha már ennyi pénzt kifizetett), de a leletei még rosszabbak lettek. Sajnos nagyon – nagyon be lett csapva, és még szégyelli is, hogy ilyen buta volt.

Előzmény: AronkaBP (241)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.25 -1 0 243
Előzmény: AronkaBP (241)
ásítósmacska Creative Commons License 2019.04.25 -1 0 242

Átverésen alapuló biznisznek tűnik. Lehet, hogy nem MLM, de akkor is!

Ránéztem a termékekre, mind full kamu, áltudományos cucc.

Valszeg termékbemutatókon (utaztatós, vagy kultúrházas) kell szerencsétlen időseket félelemkeltő marketinggel átverni. :(

 

 

 

Előzmény: AronkaBP (241)
AronkaBP Creative Commons License 2019.04.23 0 0 241

Voltam az AEDEN cégnél, egy egészségügyi termékeket értékesítő eladói munkaköri állásinterjún! Ismeri valaki a céget?

Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, akik ismerik a céget!

Az interjú itt volt: 1061 Budapest, Dalszínház utca 2.

Eddig, amit tudok, tapasztaltam: kirendeltség az szép volt, a rendszer az jutalékos, amivel nekem nincs bajom, MLM cégnek tűnt nekem elsőre, de ezt nem mondták. Fix fizetés az nincs. Orvosi jellegű termékeket kell értékesíteni, ahogyan láttam, szerintem idősebb személyeknek.

hayabusa123 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 240

Videora vedd fel a szabálytalanságokat és jelentsd fel őket, keress masik munkahelyet, hogy merészelik a Te munkaidődet meglopni, meft ez lopás😫

Előzmény: ptrk92 (239)
ptrk92 Creative Commons License 2019.04.13 0 0 239

Avis Budget Group UK Voice Team.

 

6-ig tartó munkaidő, jó esetben 18:45-kor "kiszabadulsz" amit persze nem fizetnek. Stresszes, kevés ember, rengeteg hívás + 0 segítséget nyújtó "főnök". Kb még az is be van osztva hogy mikor mehetsz wc-re.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!