Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2008.01.28 0 0 7348

Szomoruan nyugtaztam, hogy kimult az egyik Pokember kepregenysorozat. Igazabol mar az meglepett, hogy egyaltalan elindult es ennyi szamot megert. Valahol varhato volt, hogy ez a kis orszag nem bir eltartani ket Pokember kepregenyt.

 

Mas.

 

Napokban beestem az Eduard kepregenyboltba (sikerult is elkoltenem ugy 8-9000 Ft-ot Pokemberre) es ott esett le a tantusz, hogy mintha magyarorszagon nem jelent volna meg a Pokember 3. film kepregeny valtozata. Jol tudom? Vagy volt, csak nekem kerulte el a figyelmemet?

 

Tomi! Latom mar kiado is vagy, nem "csak" szakerto, szerkeszto, mittudomen. Hogy birod energiaval ezt a sokmindent?

 

Megint mas

 

2.5 eves kislanyom olembe feszkelve magat es egyutt lapozgatta velem az aktualis Pokember kepregenyt. Egy ido utan azt vettem eszre, hogy a kozepso ujjjacskaival a tenyeret bokodi: halot akart kiloni :-) Felesegem mondta is, hogy ezt mar latta nala nehany napja, de nem tudta mire velni. Meg is kerdeztuk tole, hogy ki is csinal igy a kezevel. - Pokember! - kaptuk a valaszt :-)

istifiú Creative Commons License 2008.01.25 0 0 7347

Szia Tamás!

Köszönöm a gyors válaszodat.

Kicsit sajnálom de megértem persze.

A kiadványokról szóló válaszod nagyon fellelkesített nagyon várom már, hogy beszerezhesem.

 

Jó éjt mindenkinek.

Előzmény: H.Tomi (7346)
H.Tomi Creative Commons License 2008.01.24 0 0 7346

Szia!

 

"Bekerülni" nemigen lehet, legalábbis, nem egyszerű. Ha a Semicre gondoltál, éppen elbocsátottak valakit, aki eddig ott dolgozott, nemhogy felvettek volna. Van ugye kettő képregény a cégnél, ahhoz bőven elég annyi ember is, aki épp ott dolgozik. Az én munkám is jóval kevesebb már ott, mint régebben volt.

Ha a Kingpinre gondoltál, oda még kevésbé lehet bejutni, mert azt tulajdonképpen egyedül képviselem, illetve Benes Attilával közösen, aki a külalakért felelős.

A Bosszú Angyalai a tervek szerint már tavasszal folytatódik egy különszámmal a májusi Képregényfesztiválon, majd ősszel a börzén rendes történet. A Pókember pedig már majdnem itt van: a márciusi börzére kijön a folytatás, a harmadik, sztorizáró kötet pedig májusban.

A Hihetetlen Pókember történeteit is az őszi börzén folytatnánk, akkor jönne ki az első Pókember könyv, ami kifejezetten azt a történetszálat veszi fel, illetve folytatja, ahol a Panini abbahagyta. Utána a tervek szerint évente 3-4 könyv jönne ki belőle.

Előzmény: istifiú (7345)
istifiú Creative Commons License 2008.01.24 0 0 7345

Sziasztok!

 

Tamás!

Hogy lehet hozzátok bekerülni? Ha be lehet egyáltalán. :-)

Nagyon érdekel a képregények világa. Sokáig gyújtő voltam és nekem is mint sokaknak csak financiális okok szakadt meg a gyűjtés.  Bár most újra kezdtem.

Baromira sajnálom, hogy nem folytatja a Panini a Hihetetlen-t.  Az utolsó lap nagyon ott volt. Remélem a Bosszú Angyalai és a Póki - A holtak között - folytatódik a jövőben.

Olvastam az utolsó Hihetetlenben, hogy folytatni fogjátok könyv formájában?. 

Milyen időközönként jelenik majd meg. És ott folytatjátok ahol a 27-es szám véget ért? Oké-oké nem zaklatlak több kérdéssel.

 

Köszi a választ előre is.        Isti 

Előzmény: H.Tomi (7344)
H.Tomi Creative Commons License 2008.01.13 0 0 7344
Biztos az újdonság varázsa volt. :D
Előzmény: Inner Circle (7341)
andorr Creative Commons License 2008.01.04 0 0 7343
Nem értem mi a bánatért kellet ennyi anti-szuperhőst berakni a filmbe (venom, zöld mano, homokosember). 2 órába le akartak adni annyit, ami a képregénybe 200 rész.

Még jo, hogy nem fizettem ezért a szemétért. Letöltöttem, megnéztem, és már töröltem is le.

Vigyázni kell ezekkel a mai filmekkel, mert nagyon bereklámozzák őket, és az ember azt hiszi, hogy hudejolesz, aztán meg látjátok mit kapunk a pénzünkért.
Inner Circle Creative Commons License 2008.01.03 0 0 7342
Nekem is tetszett, csak az X2 túl magasra tette a mércét, és várható volt, hogy a rendezőváltás után az X3 le is veri... nem a filmet, hanem a lécet. Ha az X3 lett volna az X1, akkor egy szót se szólnék :-)
Előzmény: Interfan (7340)
Inner Circle Creative Commons License 2008.01.03 0 0 7341
Te nem valami olyasmit reagáltál elsőre a Pókember 2-re, hogy a valaha volt legjobb szuperhős-film? :D
(Nekem az 1-ből megvan a díszdobozos-színesszagos DVD, a 2-t egyszer láttam moziban, a 3-at egyszer sem...)
Viszont a Transformers film nagyon ott volt! (Igaz hogy nem vagyok TF-nerd, X-Men-nerd viszont nagyon is :-) )
Előzmény: H.Tomi (7339)
Interfan Creative Commons License 2008.01.03 0 0 7340
Jogos, mea culpa érte, a 3. viszont nekem ettől függetlenül tetszett, bár valóban a 2 volt a legjobb.
Előzmény: Inner Circle (7338)
H.Tomi Creative Commons License 2008.01.02 0 0 7339
Jól mondja IC! :) A Pókember-filmek pedig teljesen rendben voltak. Az első rész úgyszólván hibátlan, a második se rossz, a harmadik pedig vegyes. Néhol jobb, mint bármelyik (harry, Mary Jane), néhol szörnyen gáz (emo és Venom).
Inner Circle Creative Commons License 2008.01.02 0 0 7338
Az X-Men 3-at nem Brian rendezte, hanem Brett Rattner, aki nagyon mókás és szimpatikus pacák, viszont a nyomába sem ér az elődjének. Az X2 nem is csak mint szuperhős-film, de mint film is félelmetes volt, az X3 meg csak egy keszekusza, minél több szereplőt és eseményt bedobó, összecsapott benyomást keltő Rozsomák-fényezés.
Előzmény: Interfan (7337)
Interfan Creative Commons License 2008.01.02 0 0 7337

Szerintem az 1 és a 2 nem lett rossz, de a 3 az valóban kritikán aluli... Mondjuk már az 1-nél is úgy gondoltam, hogy ez a Tobey egy szánalmas figura, és nem való a Pókember szerepére, és ezt máig tartom is. De hogy Venomot hogy merték egy ilyen nyikhajjal eljátszatni, az már tényleg vérlázító... Sam Raimi a szememben egy senkiházi,tehetségtelen nulla, a Spiderman-ből sokkal-sokkal-sokkal többet ki lehetett volna hozni, így meg marad a fanyalgás a nézők részéről, és jönnek a további félresikerült részek. Példát vehetnének Brian Singer-ről, szerintem az X-MEN-ek rohadt jók lettek, csak a 3. rész halálozásait sajnáltam, dehát az is kell egy jó filmbe.:-)

Előzmény: andorr (7336)
andorr Creative Commons License 2008.01.01 0 0 7336
Sziasztok, most írok ebbe a forumba.
Bocs, hogy ilyet írok, de szerintem a Pokember 3 film volt minden idők legszánalmasabb hálivúdi hulladéka, amit moziba nemhogy nem költenék rá egy fillért se, de akkor se nézném meg, ha ők fizetnének érte.
A második rész az közepes volt, az első pedig színtén szánalmas, de nem annyira, mint a harmadik.

Kérlek szóljatok hozzá. Nektek mi a véleményetek a filmekröl ?
SzekelyG Creative Commons License 2007.12.11 0 0 7335
Sziasztok!

Itt megnézhetitek a Spiderman 4 előzetesét Lego változatban:

http://videa.hu/main.php?page=play&v=5Hl7FWfpw0RMsqq7

Itt pedig a Batman - The Dark Knight előzetese Lego változatban található:

http://videa.hu/main.php?page=play&v=51dMNj3DSEOGFTxK

Jó szórakozást!
Vohaa Creative Commons License 2007.11.19 0 0 7334
Hmm. Nekem van 3 példányom a 100. számból. Anno minden érdekesebb számból megvettem a 3-at. Sajna csak max tavasszal tudnék küldeni neked egyet, a nyaralónkban őrzöm a képregény kollekcióm, és ilyentájt már nem járunk arrafelé..:((
Előzmény: Thomas_ (7309)
H.Tomi Creative Commons License 2007.11.09 0 0 7333
A legutóbbi börzén láttam néhányat.
Csipike72 Creative Commons License 2007.10.28 0 0 7331
Sziasztok! A 70-es évek végén, vagy 80-as évek elején készűlt PÓKEMBER film(ek)et keresem...  Tudtok segiteni? Üdv.
horjb Creative Commons License 2007.10.24 0 0 7330

Hali!

Amazing spider-man v1 és v2, Spectacular Spider-man, Marvel Adventures Spider-man, Peter Parker Spider-man v2.... és még sok minden más. Csak a ComicSquadon!

www.comicsquad1.extra.hu

üdv: horjb

StephenStephanson Creative Commons License 2007.09.19 0 0 7329
Sziasztok!
Ki akar pókember lenni?!:))
http://www.vatera.hu/pokember_alarc_es_halokilovo_34769602.html


H.Tomi Creative Commons License 2007.09.05 0 0 7328
Az újságosokhoz csak néhány képregény kerül Amerikában. Kifejezett szakboltok- képregényboltok léteznek, ahova csak képregényekért és hasonlókért tér be a vásárló.
Trust11 Creative Commons License 2007.08.18 0 0 7327
Sziasztok! A Spider Man 3-The Game játékot szeretnénk feltelepiteni, de valami hiba van.
Az install-ra kattintva nem csinál semmit, csak egy Activision mappát hoz létre, ami üres.
Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a hiba? Légyszi segítsetek!
Mr. WHITE Creative Commons License 2007.07.20 0 0 7326

Valaki meg tudná mondani,hogy az Egyesült Államokban milyen keretek között folyik a képregények terjesztése? A sarki újságoshoz besuvasztják a komplett Marvel,DC stb. univerzumot ? Még egy nagyobb újságos is érdekesen nézne ki így.:)   Mondjuk azt sem igazán látom,hogy a netes sunnyogás nélkül hogyan lehet nyomon követni a történéseket,pláne ha görény crossoverekkel buzdítanak vásárlásra. Egyáltalán mik az általános számok,10 cím per average Joe?  Megmondom őszintén nekem az itthoni címekkel is vannak lyukas hónapjaim,arról nem is beszélve,hogy most tulképp 5 pókember és 2 X-Men sztori jön ki egy hónapra és ennek elolvasása nincs 40 perc...  Vagy másik példával szerdán a Doktor House alatt kényelmesen átrágtam magam a júliusi WWH cuccokon.:)

Aztán van egy másik gondom is,amikor akármilyen képregényboltban Pesttől Bécsen át Londonig állok a tonnányi újság között és egy fél kapaszkodóm nem volt arról,hogy itt mibe is kéne beruházni,mert vagy vinném az egészet és olvasgatnék ítéletnapig vagy pedig lesz 5 eredeti cuccom és soha nem tudom meg,hogy mi lesz mondjuk a 368. számban.:)  Egyedül az itthon meg nem jelenő Transformers cuccok beszerzése volt evidens még pár éve.:))   Ez azért speciális,mert mondjuk a Star Wars univerzum a börzékkel végtelen kütyüvel,figurával egyéb szarsággal ugyanúgy egy végtelenített merchandising gépezet,de ott valahogy mindig könnyen elboldogultam. Persze lehet az expanded universe imádatával ugyanilyen zsákutcába lehetne jutni.:) 

 

: =

 

fatumdoki Creative Commons License 2007.06.23 0 0 7325
régi x men vagy marvel extráid is vannak eladásra?
Előzmény: Shyciii (7324)
Shyciii Creative Commons License 2007.06.18 0 0 7324
Szia!:) Most találtam meg az összes amit keresel nekem megvan:) 92-től szinte az összes rész angyon szép allpotban:) különszámok is! ha érdekel keress meg vagy ha bárkit érdekel másik szám:) hm-barbi@freemail.hu
Előzmény: Thomas_ (7318)
Shyciii Creative Commons License 2007.06.18 0 0 7323
Sziasztok! Szeretném megkérdezni nem-e érdekel valakit a Pókember képregény 92 kb áprilisi számától egész 98 végéig, szép állapotban szinte az összes, különszámokkal. Akár egyenként vagy amennyi kell:) ha érdekel írj amilt és megbeszéljük: Én amúgy pesten vagyok de ezt még postázni sem olyan vészes ha szükséges. hm-barbi@freemail.hu
Orltran_ Creative Commons License 2007.05.28 0 0 7322

SPOILER veszély!

 

Mi? Venomot korrektül sikerült megjeleníteni? Háát, nem tom, nekem a képregényekből mindig az volt a benyomásom, h venom egy nagydarab ösztönlény, aki beszélni alig tud, nem pedig az, hogy venom egy cingár, nagyfejű, szexuális identitászavarokkal küzdő csevejgép. Kicsit pont az ellentétes képet adja, mint a képregényben. Volt, ahol rendesen kacarásztam rajta (meg úgy az egész filmen), ő volt a mélypont, pedig egész addig abban reménykedtem, hogy nadehátha venom, majd ő megmenti. De nem, csak leírhatatlan mélységekbe taszította.

Kirsten kérdése már izlés dolog, részemről mindig megdöbbenve meredtem a vászonra, mikor Peter előadta a ki ez a jó nő szöveget, mert nem tudtam kiről beszél :)

Nekem az egész film az év csalódása volt, a vége meg nevetséges.

Amikor homokember nekiáll előadni, hogy jaj, nem akartalak ám bántani, az valami hihetetlen. 5 perccel előtte éppen agyonverte, aztán meg jön az én vagyok a jófiú, jajdeszeretlek szöveg. Legalább a játékban, ami a film alapján készült, aszondja, h venom elrabolta a lányát, azért ütötte verte pókembert. Az legalább valami magyarázat, itt meg szimplán tudathasadása van, ami nem lenne baj, csak Peter ne nyalná be :)

Na, mind1, siralmas. Első 2-t imádtam, ezt meg el fogom feledni, remélem.

 

Előzmény: Thomas_ (7317)
Farek4u Creative Commons License 2007.05.23 0 0 7321

Na, én ismegnéztem végre. Szerintem nem olyan rossz, bár Gwentől én is egy kicsit többet vártam. Viszont a végén, a nagy romantikától, meg a mindenki szeret mindenkitől , meg az egész iszonyatosan giccses jelenetektől egy kicsit valóban felfordult a gyomrom. De összességében nem volt rossz.

RCH Creative Commons License 2007.05.17 0 0 7320
Remelem mondjuk 20 ev mulva a 104 es a 110-es megtobbet fog erni. Es mikor eladom az egesz gyujtemenyemet elkoltozhetunk az arabol Hawaii-ra :-)
Előzmény: H.Tomi (7319)
H.Tomi Creative Commons License 2007.05.15 0 0 7319
A 104 és a 110-es számok nagy hiánycikkek. A börzén is azok hiányoztak a legtöbb embernek.
Thomas_ Creative Commons License 2007.05.13 0 0 7318
Majdnem mind meglett:) Mar csak a 100, 104, 110-111-es szamokat keresem:) Ha esetleg talalkoznatok veluk valahol emberi aron, akkor szoljatok legyszi!:)
Előzmény: Thomas_ (7316)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!