Keresés

Részletes keresés

SmartAss Creative Commons License 1999.09.13 0 0 7
Az amerikai atombomba technológiáját más szállította. Amit ez a hölgy egyáltalán szállítani tudott, abból lehet, hogy soha nem lett volna az oroszoknak atombombájuk.
Nem értem, mitől vagy úgy kiakadva. Akkoriban a SzU hivatalosan Anglia szövetségese volt. Teljesen más megítélés alá estek ők, mint a háború utáni kémek.
És különben is, mit csinálnának vele? A sitten nincs öregek otthona....
gets Creative Commons License 1999.09.13 0 0 6
Nemértem az indulatos reakciót:
Kémként (gondolom)ez volt a dolga!!,
mint a világon mindenhol, a kémek titkos infókat tologatnak ide-oda, a pillanatnyi kormány által vélt előnyök irányába.
Ghanima Creative Commons License 1999.09.13 0 0 5
Bandika, kedves!
Ha jól olvastam a hírt, akkor ott arról volt szó, hogy az angol nő angol!!! atomtitkokat adott át az akkori SzU-nak. Szó nincs róla, hogy minden titok tőle került át. Biztos (?) vagyok benne, hogy az angoloknak megvoltak a maguk kis másféle titkocskái atomügyben, amit ők sem siettek megosztani pl. az USÁ-val.
Amúgy pedig az oroszok a Vh. végén tudomásom szerint jócskán vittek magukkal német tudóst is, bár ebben az USA járt elől.
Ez persze nem mentegetés akar lenni kémek számára.
Üdv,
Ghanima
gets Creative Commons License 1999.09.13 0 0 4
:off
igen, én is csodálkoztam!
:on
Szvsz a nagypolitika porondján nem sokat jelentett a dolog, a ruszkik 1-2 éven belül úgyis kifejlesztették volna amegfelelő technikát!
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.13 0 0 3
Csak azér' mer' nálunk bahalt a rendszer.
ARGHHHHH!!!
bandikaa Creative Commons License 1999.09.13 0 0 2
nem hát!
most valami 87 éves a pipi

bandikaa

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.13 0 0 1
NULLA éve van hátra úgyis...
gets Creative Commons License 1999.09.13 0 0 0
biztos nem 0 volt a kora...
bandikaa Creative Commons License 1999.09.13 0 0 topiknyitó
Üdv!

Mi a véleményetek arról a hírről, amely szerint kiderült, hogy egy angol kémnő adta el az Atomtitkot a 2. világháború idején az oroszoknak.
Az ügyészség, a nő korára való tekintettel nem indít eljárást......

Ezt kifejezetten felháborítónak tartom! Úgy kéne lelőni mint a veszett kutyát (már bocs..)!

bandikaa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!