Keresés

Részletes keresés

madám sosa Creative Commons License 2001.02.04 0 0 48
érdekes, senki nem írta ide a végeredményt.
Pipi fizetett 30.000 Ft szabálysértési bírságot.
Ezt is meg kell majd említeni, amikor a napokban kezdődött választási kampányban elkezdik értékelni az orbántorgyánpolgárkormány regnálását.
picur Creative Commons License 1999.09.17 0 0 47
"Azt viszont nem tudom, hogy kikre célzol azzal, hogy tele volt a gatyájuk és nem mondtak le.
Biztos a csopaki remre gondolt :P
Rsüni Creative Commons License 1999.09.17 0 0 46

Kedves Horus!

"A Star Wars-al kapcsolatban lehet csúsztatni, de itt a politikában nem nagyon."

Mikor ezt idézed tőlem, akkor te ugyan olyan jól tudod mint én, hogy nem a politikára gondoltam, hanem az Index politikai vitafórumára.

Ha pedig politikustól idézel, akkor azt pontosan kellene, mert egy szó diferencia megváltoztathatja az egész mondat értelmét.

Harmadszorra engedtessék már meg nekem, hogy szavakon lovagoljak, mivel az említett szó ebben az esetben kulcsfontosságú.

Rsüni

Horus Creative Commons License 1999.09.17 0 0 45
Kedves Süni!

"A Star Wars-al kapcsolatban lehet csúsztatni, de itt a politikában nem nagyon." Neeeem? Szvsz a politikának a legnagyobb a fajlagos csúsztatási együtthatója. Amúgy nem veszek videora minden híradót, így kénytelen vagyok fejből idézni. Az meg olyan amilyen. ;-)

OV után szabadon: Ha észreveszed, hogy szavakon lovagolsz, szálj le róla!

OFF
Miért akarod levegőnek nézni szegény kicsi Horust?
ON

Tappancs Creative Commons License 1999.09.15 0 0 44
Harrach lemond mentelmi jogáról

Önként lemondok mentelmi jogomról azért, hogy tárgyilagos és elfogulatlan vizsgálatot folytathasson a rendôrség az ügyemben – közölte Harrach Péter kedden az MTI-vel. A szociális és családügyi miniszter a múlt csütörtökön, amikor a Ferihegyi repülôtérre tartott, megkülönböztetô jelzést használva szolgálati gépkocsijával egy piros jelzésen áthajtott és összeütközött egy személygépkocsival, valamint egy kisteherautóval. A rendôrség tájékoztatása szerint a baleset Harrach Péter hibájából következett be. „Szabálysértést követtem el, az esetért a felelôsséget vállalom” – mondta a miniszter.
www.magyarnemzet.hu szept.15.

Rsüni Creative Commons License 1999.09.15 0 0 43

Kedves Abraka Dabra!

Ez az egész mentelmi jog vita ott kezdődött, hogy RAF megkérdezte, hogy kire gondolok akkor, amikor azt írom, hogy Harrach-nak nem volt tele a gatyája lemondani a mentelmi jogáról, míg egyeseknek tele volt.
Na erre írtam kettőt, de csak azért kettőt, mert hirtelen több nem jutott eszembe, és nem azért, mert csak "jobbra" vagyok feledékeny.
Egyébként röviden leírhatnád a fideszes sztorit, mert tényleg nem emléxem.

Sün voltam

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.15 0 0 42
Kedves RSüni!
off vagyunk.
én nem mondtam, hogy nem mondhat le. a fideszes képv. esetéből következett. két eset lehet.
a) nem ismeri a lemondás lehetőségét. akkro fel kéne a frakcióban világosítani
b) vaj van a fején, és sumákol akkor meg grtula, ha egy sikkasztót megtűrnek maguk között.
Rsüni Creative Commons License 1999.09.15 0 0 41

Szerintem, ha valaki le akar mondani, az lemond, nehogy már valaki ne engedje!
Szép is lenne!
Egyébként off-on vagyunk. Nem?

Sün

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.15 0 0 40
Kedves RSün!
Rosszul tudod, mert a sikkasztással vádolt Fideszes elvtárs arra hivatkozott, hogy hát akarta ő, de a mentelmi bizopttság ugye. Ha lemondhatott volna, akkor ugye lemondott volna, mert ő olyan becsületes...
Rsüni Creative Commons License 1999.09.15 0 0 39

Természetesen enber=ember

Jav: Sün

Rsüni Creative Commons License 1999.09.15 0 0 38

Kedves Abraka és Moga!

Ketten egy ellen korán reggel?:)))

Szóval.
Egy képviselő, akinek mentelmi joga van, és disznóságot csinál, az
1. vagy önként lemond róla, és szembe néz a következmények,
2. vagy megvárja, amíg felfüggesztik azt.

Én így tudom, de utána fogok nézni, mert ugyebár hülyén nem halhat meg az enber.

Sün voltam

Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.15 0 0 37
Kedves RSüni!
Melyik pártnak volt a képviselője, aki bár kérte, a kormánytöbbség mégsem adta ki?
Vlami Fidesz, ha jól emlékszem, tudod az a kis kormánypárt:-)
Ja mellesleg kérni az ügyészség szokta:-)
Rsüni Creative Commons License 1999.09.15 0 0 36

Kedves!

Ezt most jól megmondtad!
És ki szokta kérni?
Véletlenül nam az adott ügyben érintett képviselő?

Sün

moga Creative Commons License 1999.09.15 0 0 35
T. Rsüni!
Egy képviselő nem_tud_lemondani a mentelmi jogáról. Csak a parlament tudja megszavazni, hogy felfüggeszti-e azt. (Tehát nem az egyén döntésén múlik, még akkor sem, ha a mentelmi bizottságban kéri a mentelmi jogának felfüggesztését.)
A minisztereknél nem tudom, hogy van ez. Van egyáltalán mentelmi joguk ?
Biztos van, ha megválasztották öket képviselőnek is, de akkor lásd az előző pontot.

moga

luciferi Creative Commons License 1999.09.15 0 0 34
Fröcsög belőletek a rosszindulat, még jó hogy ennyi szupervezető gyült itt össze aki mindig ura a volánnak. Már többször megfogadtam, hogy befejeztem az indexet, de tényleg ez volt az utolsó. Sajnállak beneteket.
Rsüni Creative Commons License 1999.09.15 0 0 33

1. az MSZP-s honatya, a nevére sajna nem emléxem, aki a Parlament előtt elcsapta a rendőrt.
2. Eörsi, akit Simicska beperelt rágalmazásért, vagy becs. sértésért, vagy mindkettőért.

Én is maradok: Sün

Ui: Ne kezdjünk most Simlicskázni.

MaZsola Creative Commons License 1999.09.15 0 0 32
Ajajj!
Ha a Harrach pipit lemondatják kit küldünk uborkaszezonban arab főmuftik temetésére?

OVI sajnos nem mehet mert végig vigyorogná!

RAF Creative Commons License 1999.09.15 0 0 31
Nem fogok veled összeveszni, mert nincs min. Elismerem, hogy korrekt dolog volt tőle, hogy lemondott mentelmi jogáról. Azt viszont nem tudom, hogy kikre célzol azzal, hogy tele volt a gatyájuk és nem mondtak le.

Maradok tisztelettel: RAF

Rsüni Creative Commons License 1999.09.15 0 0 30

Most talán ezen ne vesszünk össze, mert nem volt tele a gatyája, mint egyeseknek és lemondott a mentelmi jogáról, tehát a rendőrség majd megállapítja, hogy mi volt jogos, meg mi nem. A főrendőr meg nem azt mondta, hogy "jogtalanul".

Sün voltam

RAF Creative Commons License 1999.09.14 0 0 29
A lényeg akkor is ugyanaz, JOGTALANUL HASZNÁLTA!
Fikusz Kukisz Creative Commons License 1999.09.14 0 0 28
Pipi kérte a mentelmi jogának felfüggesztését.
Szép tőle.

1. jogosulatlanul volt az autóján kék fény
2. nincs jogosítványa megkülönböztető jelzésű autót vezetni
3. nem volt nála a jogsi
4. balesetet okozott

ezek után ne inkább monnyonle?

lcsaba Creative Commons License 1999.09.14 0 0 27
aztán szóljon valaki az elödkére, nála legalább volt jogsi/nem mondták ,hogy nem/.
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.14 0 0 26
Kedves Sking!
Olyan ez a polgári út, mint a lenini:-))) Sok a baleset ezen is:-)
De ha mennek, szerintem helikofferrel mennek:-)
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.14 0 0 24
"Előbb kell elindulni még a kormánytagoknak is."
Én is örülnék, ha előbb mennének:-DDDD
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.14 0 0 22
Kedves Sking!
Még akkor sem, ha sűrgősen családot kell védenie?:-)))
Rsüni Creative Commons License 1999.09.14 0 0 20

Kerdves Horus!

Megfogadtam, hogy levegőnek nézlek, de sajnos kivételt kell tennem.
A Star Wars-al kapcsolatban lehet csúsztatni, de itt a politikában nem nagyon.
A Főrendőr nem azt nyilatkozta, hogy JOGTALANUL használják a kék fényt, hanem azt, hogy használják. Helyesen tehát: nem az a baj, hogy használják a kék fényt,hanem.........
Egy szó, és micsoda különbség!
Egyszer már kértelek, ha idézel, idézz pontosan!

Sün

Horus Creative Commons License 1999.09.14 0 0 19
Kedves RAF!
Úgy tűnik, minden marad a régiben. Tegnap is azt nyilatkozta valami közlöködésbiztonsági főrendőr, hogy: NEM AZ A BAJ, HOGY JOGTALANUL HASZNÁLJÁK A MEGKÜLÖNBÖZTETŐ JELZÉST, hanem hogy csak úrvezetői szinten tudnak vezetni.
Itt éppen az a probléma, hogy TÖRVÉNYSZEGŐ A MINISZTER. A többi a mellékkörülmény.
Ha nem ítélik el, akkor - a törvény előtti egyenlőség elvén - bárki kiválaszhat egy törvényt, amit megszeghet büntetlenül?!
Abraka Dabra Creative Commons License 1999.09.14 0 0 18
Osztán jogsi se volt nála...
Ja, lemond mentelmi jogáról. Azt hiszem ugrik a jogsija:-)
kismarta Creative Commons License 1999.09.13 0 0 17
Hátha végre meglátja az unokájá!.
misimisi Creative Commons License 1999.09.13 0 0 16
Csodalkoztok?Amilyen gyorsan javul a magyar csaladok helyzete,szegeny nem er ra!Igy is csak eppen,hogy kovetni tudja!
Jovore UFO-val jar majd.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!