Keresés

Részletes keresés

balka78 Creative Commons License 2006.04.05 0 0 14

Ha a cicádat lakásban tartod szerintem szerezz be egy macskabútort hogy megóvd a többi berendezésed a körmeitől.

www.cicahaz.hu

 

TopCat Creative Commons License 2002.12.04 0 0 13
Miért nem ivartalaníttatod a kedves szülőket??? http://www.extra.hu/mokusfalvi/macska/kifogas.htm :)
Előzmény: Sics (10)
TopCat Creative Commons License 2002.12.04 0 0 12
http://www.extra.hu/mokusfalvi/macska/zebinett.htm :)))
Előzmény: PillaPalack (-)
kismacskáim Creative Commons License 2002.11.24 0 0 11
csatlakozom az előttem szólóhoz!
még jó,hogy nem küldtétek el egerészni!
Előzmény: Sics (10)
Sics Creative Commons License 1999.09.12 0 0 10
Üdv !

Könyörgöm, egy egyhónapos macska már miért járna macskaalomra !?

Az még ezerrel szopizik, a mamacica meg a nyelvével gondoskodik a feneke takarításáról ...
Aztán meg: addig, amíg nincs 6... de inkább 8 hetes, minek elhozni ??

Nekem egyedül a kandúrral van gondom - jelöl az istenadta. Csak találjam ki hol-mit ... Argh.

Ja: ha valakinek kismacs kell, szóljon - épp van 13 db ... :-()

bye
Sics

dalia Creative Commons License 1999.09.11 0 0 9
:-)))) Szia halacska!
Az az igazság, hogy kiscicám jólneveltségéhez sajnos nem túl sok közöm van, 8 hetsen kaptam egy nagyon kedves barátomtól. és ahogy lerakta a szoba közepén, kiöntötte neki az almot egy tálba a fürdőszobában, egyszer odavittük, beleraktam, és a cica rögtön tudta, hogy mi (és leginkább hol!) a dolga! azóta túlestünk egy költözésen minden megrászkódtatás nélkül, és még _soha_ nem fordult elő, hogy máshova piszkított volna! Sőt! Mikor szabadságon voltam 4 napra kölcsönadtam a cicát egy barátomnak, ott is csak bevittük a fürdőszobába, és minden rendben ment! Most 4 hónapos a drága, azt hiszem simán nagy szerencsém volt vele.
Szóval, én nem nagyon tudok tanácsot adni a témában, viszont tegnap mikor vettem neki az almot az állatkereskedésben láttam egy un. "kölyökmacska" almot, ami állitólag olyan illatanyagot tartalmaz, hogy vonza a cicát... hátha bejön, végülis nem sokkal drágább mint a sima alom. A gyártó: Biokat's
beep Creative Commons License 1999.09.10 0 0 8
De csak addig lesz ilyen jo a kedved, amig ki nem derul, hogy a nem a macskad lett szobatiszta, hanem a szobad lett tiszta macska.
PillaPalack Creative Commons License 1999.09.10 0 0 7
te jo eg, meg mindig rohogok :D

Kham Creative Commons License 1999.09.10 0 0 6
Hát a legegyszerubb módszer ha megmutadod neki, (csak rá kell venni, hogy figyeljen) de vigyázni kell mert ha sokszor mutogatod neki, akkor fennáll a veszélye hogy rászoksz a macskaalomos dobozra.
Vanek Creative Commons License 1999.09.10 0 0 5
Szivesen! Neked bármikor. És a módszer sebességére sem panaszkodhatsz. ;-)
Pucc az ordito eger Creative Commons License 1999.09.10 0 0 4
Kedves PillaPalack!

Pár macskatartói (baráti) hozzzászólás:
a kiscicának viszonylag eldugott (és állandó!) helyen legyen a retyója, hogy nyugodtan vissza tudjon vonulni elmélkedni. Szerintem eloször sima homokkal kéne próbálkozni, mégpedig úgy, hogy amikor látod hogy rajta van a szükség, kaparni kell a homokba a lábával. Célszeru minden pisilés (kakilásról nem is beszélve) után rögtön kicserélni az almot, mert egyesebb finnyás macskák (nekem is volt hozzájuk szerencsém), ha már picit is piszkos az alom, nem mennek bele, és ezért kakilhatnak mellé.

Sok sikert a próbálkozáshoz, az eredményrol tájékoztass!

Pucc

PillaPalack Creative Commons License 1999.09.10 0 0 3
koszonom, csak gyorsan kellett :))
nori Creative Commons License 1999.09.10 0 0 2
alomra szoktatás a megoldás, tálba tiszta almot tegyél, abba ültesd bele a cicut és a mellső lábaival kapargasd meg az almot. Ahova előzőleg disznólkodott, nagyon alaposan pucold meg, mert visszamegy szag után, azt hiszi az a WC. Nem túl kicsi ez a macs, 2-3 hónapos kora előtt nem célszerű elválasztani. Egyébként gyere a Matskák2 topicba, ott rengeteg hasznos útnutatást kaphatsz
nori
Fishtax Creative Commons License 1999.09.10 0 0 1
Hívd daliát!
...gyakorlata van...
:-)))

Fishtax

Vanek Creative Commons License 1999.09.10 0 0 0
Csatabárddal?
PillaPalack Creative Commons License 1999.09.10 0 0 topiknyitó
sziasztok!

tudna valaki segiteni abban dorkanak (tunder fekete feher foltos cicc) hogy hogyan kell nem az alom melle kakilni es osszevissza firkalni pisicsikokkal a padlot a lakasban?

egyszerubben: szobatisztazni szeretnenk a macskat, kb egy honapos lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!