Keresés

Részletes keresés

new_nicki Creative Commons License 2017.04.15 0 0 51

Hát Mercike ma már nem csak "öltözik" ....-nak... épp karrierjét egyengeti:) De tehetségesebb nem lett....

Előzmény: ZöPö (19)
hbo Creative Commons License 1999.09.17 0 0 50
...vagy utazzon el a tavolkeletre....
czaby Creative Commons License 1999.09.17 0 0 49
"A sex VAJON mi, a szeretsz VAJON mi?" - ez a másik kedvencem a magyar kultúra legújabb hajtásaiból.

Tényleg, ha valakinek véletlenül _tetszik_ a "ne fogadj el...", feltétlenül nézze meg a moziban a Lolitát!

Zer Creative Commons License 1999.09.16 0 0 48
Igen...! Vegre egy uj csillag a frenetikus magyar konnyuzenei elet egen!
Egyszeruen felulmulhatatlan... En kb. 3 napig birtam rohogni rajta, mikor eloszor meglattam a klipet, de mar elotte is hallottam rola. Egy reszeg (kicsit becsiccsentett) haverom enekelte, aszittem sajat krealmany, de utana elarulta, hogy letezik, valaki ezt komolyan gondolja. El sem hittem addig, amig meg nem lattam a TVben. Egy kedves icq-s ismerosom hivta fel ra a figyelmet, kegyetlen volt.

BTW: hogy hijjak azt a ket oregembert, aki 1az1ben modern talkingot utanoz, meg zeneileg is?? Esetleg Dupla Kave? Nem vagyok benne biztos, de az is nagyon siralmas... sot... megkockaztatom, hogy az egesz magyar popzene egy szar. Hiaba, no, kozel van a balkan!! A balkanon legalabb a foci nem olyan rossz, mint itt, kicsiny hazankban...:)))))))))

Tripletheader Creative Commons License 1999.09.16 0 0 47
A cucc nagyon ott van.
Az a baj a dologgal, hogy ha az ember nezi ket orat a Vivat, akkor mondjuk baromi ideges lesz, mert kap a pofajaba annyi nyalat, ami ket evre is eleg lehet.

De. Ha az ember fia/lanya megnez ket orat a Sziv TV-bol, akkor sajnos majdnem hanynia kell.
Kedvencek: M.force haus team, SMS, Baby Lady, Dupla Kave( ez kulon topicot erdemelne!), Off, Otvos Bea, shake, nemtudomhogyhivjakharomfeltunoencsunyacsajvanbenneegybenzinkutnal, apu es a hujegyerekek, etc...

Szoval az a gond, hogy a fent emlitett dalok egyszeruen igenytelenek, es irdatlan penz- ill. tudashianyt tukroznek.

- th

Don Valentino Creative Commons License 1999.09.16 0 0 46
En is megdobbentem, mikor lattam... Lattam en mar ukran popzenet is, de ha ezt latom a tvben szegyellem, hogy magyar vagyok.
szinuhe Creative Commons License 1999.09.16 0 0 45
oriza triznya

Említéd a showgirlst:
"Aki nem ismerné:arról szól a dal,hogy gyere gyorsan,jól leszoplak. "

Csak a pontosítás kedvéért: a dal leszbikus témát feszeget, ha figyelmesen meghallgatod a szöveget szó sincs benne leszopásról. A műkörmös erotikát meg a 69-t nyilván egyszerűbb eladni, mert az aggodó apáknak és leendő apáknak (értsd pasiknak) nem tűnik fel hogy cs/nyalás :))

larzen Creative Commons License 1999.09.16 0 0 44
Ha az általam belinkelt zenére gondolsz, akkor nyomj egy shift-et amikor klikkelsz!
rahell Creative Commons License 1999.09.16 0 0 43
Igen, ma reggel volt hozzá szerencsém, abban még egy motoros mácsó harmincas krapek is édeleg a kiskorú lánycsapattal...:o(
rahell Creative Commons License 1999.09.16 0 0 42
Gusztustalan pedofil gerjesztő baromság...Ha eddig netán kerülték őket a cukros bácsik, most tutira sorban állnak...:o(
Pont ma reggel gondolkodtam azon, hogy ez pl. nem érdemelne meg egy cikkelyt a gyermekvédelmi törvényben?...
fülöp Creative Commons License 1999.09.16 0 0 41
Ne szidjatok, közöm nincs a számítógéphez!
Most akkor miért van az, hogy ráklikkelek, erre tölt 10 percig, majd kiadja nekem Wordben a mindenféle kriksz-krakszokat?
hbo Creative Commons License 1999.09.16 0 0 40
Elsullyedt....
hbo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 39
Lejott. Hal' istennek.

Csak egy kicsit ugral..... :)

hbo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 38
Bar meg csak az eleje jott le, de COOL......

Koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,
koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,koszi,

larzen Creative Commons License 1999.09.13 0 0 37
Az ígért zene letölthető

itt

.
hbo Creative Commons License 1999.09.13 0 0 36
Igen, igen ..... a pontos nevuk Shake. (Most ok az Istenek) :)

Ps.
(nem csodalkoznek ha kiderulne hogy Cs.Monika mogott meg Kozso allna)

Totóka Creative Commons License 1999.09.13 0 1 35
Igeeeeen!
Most már megnyugszik a lelkem!
:)
larzen Creative Commons License 1999.09.13 0 0 34
3. Showgirls - Francia csók

A szerelem száma 69, mindenki tudja, hogy ez mit jelent...

Legalábbis nagyjából.

larzen Creative Commons License 1999.09.13 0 0 33
Minden kedves érdeklődőnek üzenem, hogy az
ingyom - bingyom.mp3 még a délelőtt folyamán felkerül az extrára.
Zulejka Creative Commons License 1999.09.13 0 0 32
Elsőre pinpongozás közben szólt a szívtvből... hát eldobtam az ütőt.. egy haverommal dermedtünk a klipre... Ő kegyetlenül röhögött...

Hát nem egyszerű az biztos! Ha pedofil lennék tuti nem lehetne leszedni a képernyőről. A gyomrom forog tőle...

CCFZ: Operatőrnek tényleg vannak meglátásai... gondolom hajlamai is...

Engem általánosban megszóltak, mert szűk farmert vettem fel... jó ütemben fejlődünk, de milyen irányba?

Totóka Creative Commons License 1999.09.12 0 0 31
1. Baby Lady
2. Nika
3. Nemtom az együttes nevét, három "hölgy" aki a 69-es számról énekel. (Nem összetévesztendő a 67-es úttal.) Ismeri őket valaki?
Tücsök99 Creative Commons License 1999.09.12 0 0 30
Hát, a baby lady tényleg tömény hányinger! Ezt már nem lehet alulmúlni! Tömény pedofília, országos csatornán. Plusz még nem említette senki a "mi vagyunk a barátod" mondatot a klipből. Ez szerintem még magyartalan is. (A "Mi vagyunk a barátaid." mondat lenne a helyes szvsz.)
Sz Tamas Creative Commons License 1999.09.12 0 0 29
Gyerekek, van ein andere fiatalkoru lánycsapat is, valami sék nevü. Kövezzetek meg, de nem tudom leírni a nevüket.
Klipp (Szintén szívjtévé): Motor, kocsi, havajdizsinapszemüveg, és arről énekelnek a maguk 13-14 éves létére, hogy "Száguldás!!!". Azt hiszem, ez a klipp címe is.
Pocsék!(És még finom voltam, és nőies.)
Sz Tamas
BlumiDC Creative Commons License 1999.09.11 0 0 28
Nem vagyok nagy tévés, csak nagyritkán megy el annyira az életkedvem, hogy csak a képernyőt bámulom. Az "icipici(t) szexi" számot éppen sikerült elkapnom, csodálkoztam is rajta. Eddig azt hittem hogy a Szív TV valami helyi (baranyai) amatőr tévéadó, de ezek szerint országos szinten nyomják ezt a primitívséget. Onnan gondoltam hogy helyi adó, hogy soha nem látott magyar együttesek tűntek fel, és azt gondoltam, hogy biztos azért mennek csak a Szív tévén, mert országosan nem ismertek. (És nem is lesznek...)
hbo Creative Commons License 1999.09.11 0 1 27
A Szivtv -s gala volt eddig a csucstarto.
Ay "ici picit szexi" cimu szam kiirasanal lemaradt a vegerol a i betu.
Az volt kiirva hogy "ici pici szex".

Szerintem az egesz csuka m. uzlet egy penzmosas, meg pedofilia "csodalatos" kevereke.

FatMo Creative Commons License 1999.09.10 0 0 25
Kedves Barátaim!

Én láttam őket "élőben". A Szigeten fellépett az egész CsM énekiskola. Hát ne tudjátok meg! Levágott levis mikrofonokkal nyomták a totál plébekket. Van valami másik számuk is aminek az a címe, hogy "Icipicit szexi!". Agyrém! egyébként megnéztem egy lemetboltban a CD-jüket. 6 szám van rajta, és utána mind a hat újra karaokeban. Úgyhogy önjelölt bébilédik! Lehet gyakorolni

MGperY Creative Commons License 1999.09.10 0 0 24
én a tilosban hallottam elöször aszittem h ijen már nincs is, aztán láttam a tvben: tényleg létezik
BTW: szivtv minfig hálás téma fikázás tárgyában, ugyanakkor megvilágícssa h miért is lehet ebben az országabn bármit megcsinálni.

MERT KIB@SZOTT IZLÉSTELENEK VAGYUNK.

nem mongyátok már h ez egy kis tv, meg ki nézi, biztos a haverok lépnek fel olyan rodolfos bűvészttrükkökkel, amiket a nagyapám tanított nekem, meg a boszorkány a függöny ruháiban filleterekkel boritott mellekkel.

akkor kik járatják a gyerekiket csuka mónika éneksuliba, zoltánerika ugrabugra stúdióba ?

originalqszi Creative Commons License 1999.09.10 0 0 23
Főleg nyalókát ne:-)))))
CooCooFooZoo Creative Commons License 1999.09.10 0 0 22
Istenem, hát Ti is?!

Az én egyetlen feltétel nélkül imádott TV műsorom Csuka Mónika énekiskolájának gálaműsora a Szív TV-n, én ott hallottam először a bébilédízt, juuuuuhhhhééééé. (Mondjuk a többi produkció sem kispályás.)
Ajánlanám a figyelmetekbe a videoklipben azokat a snitteket, ahol a leánykák "természetes" környezetükben figyelhetők meg (pl. talajtorna) és azt a spontán érdeklődést, amellyel az operatőr a még fejlődőben lévő nemi jegyeket leltározza.

"Ti mennyi pénzért adnátok a lányotokat tinikurvának?" címmel topicot is fontolgattam a dologról. Ugyanis Lolita néven leánycsapatot szervezek... :-)))))

ZöPö Creative Commons License 1999.09.10 0 0 21
Tedd az SWI-re!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!