Keresés

Részletes keresés

David Hasslehoff Creative Commons License 2002.12.12 0 0 7
Ezen a napon is nagyon okos voltál. Mostanában már szerencsére nem látom az okos beszólásaidat.
Előzmény: Törölt nick (5)
weirdo Creative Commons License 1999.09.09 0 0 6
Végre, már nagyon untam, hogy a Licker-től letöltött csajok képeire kell maszturbálnom, de itt egy igazi nő, aki szép és okos is. Spermabank figyi!
w
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.09 0 0 5
Nem örülök neki.
Sok hülye szülő megint megveszi a lemezeit a kiskölköknek,
ahelyett, hogy Halászjuditot vagy Kalákát hallgattatna velük.
Ez a nő csúnya és tehetségtelen, meg hülyének nézi a gyerekeket és a
szülőket is.
szara zegéssz
ikszipszilon Creative Commons License 1999.09.09 0 0 4
ezúton is csókóltatom a lemez készitőit....
xy
beny Creative Commons License 1999.09.09 0 0 3
Már elnézést, de nem tudom, hol olvastad, hogy nekem bejön a Pap Rita, én nem találom azt a részt.
SOWHAT Creative Commons License 1999.09.09 0 0 2
Húúú akkor nem csak az Rtl-en ment beindult Ritácska media war machineje ami majd nem olyan olajozottan müködik mint kozsoé és ericaszié. Hát furcsa egy izlesetek van, ha nálatok bejönne Rita....
Halászkirály Creative Commons License 1999.09.09 0 0 1
Egyet értek! Negyvenakárhány éves a csaj, de megérne egy patront! Bárcsak ne énekelné ezeket a sz*r nótákat...!
beny Creative Commons License 1999.09.09 0 0 0
Én láttam bár nem az RTL-en, hanem a MTV1-en. Én sem kedveltem őket soha, de megkell hagyni, hogy Papp Rita most jobban néz ki, mint régen. Bár a biciklis nadrágtól eltekinthetne!
SOWHAT Creative Commons License 1999.09.09 0 0 topiknyitó
Annyira örülök akinek csovi-csovi jasper és kucko macko hatalmas slágereket köszönhetjük visszatért a reggeli rtl klub förmedvényben. Valaki látta ? Bognár Atilla eltokásodott :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!