Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 1999.09.09 0 0 6
Igenis vírusos az index, meg főleg a törzsasztal! A zember gyanútlanul idetéved, aztán végigkódorogja a topikokat, elkezd itten ismerkedni, aztán valamiér' beírogatni kezd, utána meg még képes bemutatkozni is, aztán képet küld az Iszoldába, majd elmegy mindenféle találkozókra teljesen ismeretlen sztrovacsekokkal, végül egészen ideragad... Ez egy ragasztós vírus vagy micsoda! Úgy van! Bizony! És még Sörrel sem lehet védekezni, mer' az hamar elfogy és ráadásul teljesen ellenkező az ellenjavalt hatása vagy micsodája nekije... hukk, bocsánat... na!

Csak eztet a vírusot nem a Netboy tette bele ide, mer' ő a saját fórumát akarja összeragasztózni, csak mostanában valamiér' nem megy annyira, mint a zelején, amikor CD-kkel ragasztózott... Talán majd kell beleönteni egy kis Söröt vagy kimitiszt....

Buster Keaton Creative Commons License 1999.09.09 0 0 5
Mert igen jol ismerem Netboyt s kivancsi vagyok mi a tobbiek velemenye a dologrol. Az ovet mar ismerem.
kaviat Creative Commons License 1999.09.09 0 0 4
hmm.. ha ennyire ismered a szitut, akkor miért nyitsz erre topicot a tasztalon ?

.kav]4t

Buster Keaton Creative Commons License 1999.09.09 0 0 3
Én ugy tudom, hogy nem az összeset csak azokat amelyek le akarták járatni a jelenlegi politikai vezetést. Ez is mindössze 3-4 topicra vonatkozott. Mármint a szemetelés. Amúgz Netbozra sokmindent el lehet mondani (én már csak tudom) de azt nem, hogy eszetlen volna. A majom mondjuk stimmel. Néha.
kaviat Creative Commons License 1999.09.09 0 0 2
szó sincs virusokról, csak egy eszetlen majom teleszemetelte az összes topicot. de már a moderáció kigyomlálta...

.kav]4t

Buster Keaton Creative Commons License 1999.09.09 0 0 1
Csak a véleményetekre lettem volna kiváncsi. Én ugyanis nem hiszem, hogy HTML vírusos lehetne. Elnézést kérek tőled kedves XPT. Remélem azért nem veszed zokon.
X polgártárs Creative Commons License 1999.09.09 0 0 0
Ha már ilyeneket olvasgatsz, kedves Buster Keaton nullás topikgazda polgártárs, mé' nem ott kérdezed +?
xpt
Buster Keaton Creative Commons License 1999.09.08 0 0 topiknyitó
A politikában olvastam, hogy virusos az index. A topic cime a köv. Virustámadás az index ellen? Ki tud erről? Mert ez nekem új.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!