Keresés

Részletes keresés

**BPO-700** Creative Commons License 2007.01.23 0 0 78
Ezen a képen is látható "vírus". :))
Előzmény: csufi.rulez (77)
csufi.rulez Creative Commons License 2006.10.03 0 0 77
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.13 0 0 76

...egyre több a vírus az Etelén!!! :O ...múltkor kiszorították a Nucinulakat, és...valami egész leheteten helyre kényszerültek állni!!

...de már egy jó hete nem láttam őket élőben:(

...458...

Előzmény: exBPO-700 (75)
exBPO-700 Creative Commons License 2006.09.03 0 0 75
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.01 0 0 74

...nah, amit elkezdtem a núltopicban, itten folytatom...

naszóval...Eteletér...ahogy mondottam, ma szinte végig a moróczcsajszival mentem...mindig megvártam:)

...aztán...persze szintén vele voltam, mikor a sokadik körömet befejezvén az Etelére értünk, és...arra lettem figyelmes, hogy Nőerő úgy két busznyival hátrébb nyitja ki az ajtót... amint leszálltam tőle :(:(:( hallom, hogy égtelen káromkodásba kezd:D ...nemis csodálom...láttam, hogy egy ilyen csukafogta-róka-állapot alakult ki a buszok között...  persze a bajt ki más is okozhatta volna, mint egy víííírus...brrrr! Drága FLR 700 kolléga fél testtel fenn terpeszkedett a járdán, a másik fele meg totál belógott a képbe...hátrébb nem tudott menni, mert akkor szegény FLR 706-nak annyi lett volna szóval se előre, se hátra!!! ergo a morócz előtti Eta nem tudott a helyére menni, így Nőerő se. ...olyanokat dudált, meg káromkodott:D:D:D...tökre irigylem őt...persze nem azért, mert káromkodik:) aztán...ez a kérdés úgy ötpercig megoldatlan volt...aztán...valahogy a 706 kikecmergett onnan, és...aztán visszaállt minden. ...addigmeg szegény nőcike totálideg volt...rá is gyújtott:) megaztán...a végén jól kiosztott mindenkit:P

...nah, dehogy mi a fenét keresett egy vírus a járdán...nem igazán tudom:) de...vicces volt, és legalább láttam Nőerőt ilyen helyzetben is:)

...ha tudná, hogy a kolléganője szeretnék lenni:)

...458...

csufi.rulez Creative Commons License 2006.08.31 0 0 73
Nyugi, meglesz a Nucis album. Egyébként közegnek bizti igaza van, szerezz majd egy gépet, ahogy tudsz. Bye :-)
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.31 0 0 72

...pont jól jött ki a dolog:P ...örülök, hogy teccett!!! :D:D nem is gondoltam, hogy ilyen hamar gyün reakció... :)

...Dejólenne, ha tényleg lehetne egy olyan nucikás dolgot csinálni...iszonyatklassz volna!!!

...hát énmost egy darabig nem fogok tudni fényképezni...de majd énis beszállok:)) (közeg mindig azt mondja, legyenmár egy rendes gépem...) ...majd lesz!:)

...nah, énnekem most muszáj sajna lecuppanni az indexről...holnap kezdődik a naaagy suliszezon:) és...kelés persze megint négykor, mint a régi "szép" időkben...

pusza!!!

...torta...

Előzmény: csufi.rulez (71)
csufi.rulez Creative Commons License 2006.08.31 0 0 71
Ez a kérdés-válasz két és fél év eltéréssel annyira tetszik, hog ycsak na! Persze h fogok Nucikat fényképezni Neked. Esetleg lesz egy külön kis képtára a Nuciknak és Etáknak, ha összegyűlik annyi fotó. Ami lehet h hamar lesz, mert nálam elég sok fotó összegyűlik napi átlagban kb 200 fotó.
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.31 0 0 70

....télleg fogsz nekem nuccantókat fényképezni?? :D:D:D:D:D:D:D kösziiii!!!!!!:):):):):)

...bizonyám, keresgélek, hogy milyen elévült núlféleséges topicok vannak...ahová betehem a lábam:D és nucikat/Etákat vihetek az életbe!!! :-P

...tökjó lenne, ha ezis núltopic-ká válna:D

...morócz458...

Előzmény: csufi.rulez (69)
csufi.rulez Creative Commons License 2006.08.31 0 1 69

LoL! :-)) Ez nagyon tetszik!!! A kérdés két és fél éve volt feltéve, Te pedig most válaszoltá! :-)))

Történelmet írtál, Torta! Csak ezért hamarosan megyek Nucikat fotózni, csak Neked :-))

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2006.08.31 0 0 68

...nagyonsok Nucika és Eta(7-173) sorakozik ottan mostanság... nomeg persze sok...khm..víííírus!!!

...a szép Piroskék buszocskáink ott töltik még mindig az ötperces szabadságaikat, ám annyian vannak mostmár szegények, hogy van, a bent álló 103-as mellé kényszerülnek állni... rémes!

jah...namegugye a borzalmas.....tragikus...néééégyesmetrót elkezdték ezek a bolondok, ami azt fogja eredményezni, hogy a Nucinulak...eltűnnek a föld színéről...és...beáll a halál.........

Előzmény: BPO-700 (67)
BPO-700 Creative Commons License 2004.02.25 0 0 67
Mi újság van az Etele téren mostanság?
ARIBOY Creative Commons License 2003.12.24 0 0 66
Én is kivánok minden kedves topikba irónak,valamint olvasónak Boldog Karácsonyt!
Üdv:ARIBOY
Előzmény: BPO-700 (65)
BPO-700 Creative Commons License 2003.12.24 0 0 65
Minden kedves Etele téren közlekedőnek!

Szeretetteljes, boldog és békés karácsonyi ünnepeket,
és a 2004. évre kívánok boldogabb és sikeresebb évet, mint amilyen 2003-as év volt!

BPO-700

BPO-700 Creative Commons License 2003.11.29 0 0 64
Nem hallottam róla!

Csak kérdést tettem fel, mert valamikor írtam a BKV-nak egy levelet...

Előzmény: lala0210 (63)
BPO-700 Creative Commons License 2003.11.28 0 0 62
Ha visszaállítanánk az 1-es buszt, akkor hol lehetne rá felszállni?
hc Creative Commons License 2003.11.23 0 0 61
Akkoriban nem jártam busszal az Etelén. De szvsz ott, mert azonkívül csak a leszállóhely maradna.
Előzmény: BPO-700 (60)
BPO-700 Creative Commons License 2003.11.23 0 0 60
Aha! Ott a bódénál?
Valamikor ott állt meg a 206-os busz, nem?
Előzmény: hc (59)
hc Creative Commons License 2003.11.23 0 0 59
Az 'U' betű alján.
Előzmény: BPO-700 (58)
BPO-700 Creative Commons License 2003.11.23 0 0 58
Sziasztok!

Az ÚJBUDA-BUSZ hol kapott megállóhelyet a téren?

BPO-700

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.20 0 0 57
Csak remélni tudom, hogy sokan azért nem mennek autóval a belvárosba, mert sokat kell állni, mert nehezen találnak parkolót. És ha már így van, akkor tömegközlekednek. Igazából ez lenne jó, ha tényleg csak azok járnának autóval, akiknek végképp muszáj, és azok is jobban szerveznék útjaikat, gondolok itt arra, hogy többen utazzanak egyszerre az autóban (Budapesten kb. 1,3 fő az egy autóban utazók átlagos száma, beleértve a sofőrt is. Borzasztó.) Vannak példák nyugaton, hogy csak úgy engedik be az autót a védett övezetbe, illetve csak úgy parkolhat, és/vagy kaphat kedvezményeket, etc., ha legalább hárman utaznak benne, szóval, vannak törekvések arra, hoyg tudatosabban, és mindenképp környezetkímélőbben tervezzék utaikat az emberek. Ez egy hosszú téma lenne, nem is tudok most erre több időt szánni :) , de érdekes. Szóval, mindenképp veszélyes dolog úgy kapacitásokat felkínálni, hogy maradnak szűk keresztmetszetek (belvásori úthálózat, parkolóhelyek), mert ez vonzást teremt, tökmindegy hogy honnan.
Árpi Creative Commons License 1999.09.16 0 0 56
Jelenleg a nehéz megközelítés tartja csak vissza az embereket a belvároson való keresztülautózástól? :o))
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.16 0 0 55
Világos, hogy nem jönnének többen Dél-Budára, viszont többen mennének a Petőfi híd irányában, illetve jobban pumpálódn a forgalom a belső területek felé. És ez az, ami nem igazán kívánatos.
Alfred Creative Commons License 1999.09.15 0 0 54
Morticia:
Ma néztem meg egyet, szép, de tényleg inkább elővárosi-városközi buszok.
Morticia Creative Commons License 1999.09.15 0 0 53
Alfred, Alfred sétálj ki a Bocskai útra, ott megtekintheted ezeket a buszokat!
Alfred Creative Commons License 1999.09.15 0 0 52
bagojj:
Miközben nagyon bírok közlekedéssel foglalkozni, jól elszaladt mellettem az egész...
Gondolom azért manuális váltósak, mert ha a BKV-val nem jön össze hosszútávon, csak átfestik a buszt, és szerződéses munkásszállítást vállalnak velük.
Árpi Creative Commons License 1999.09.15 0 0 51
Egész biztos lenne forgalomgeneráló hatása a Bartók Béla út átvezetésének. Bár ezt inkább forgalom áthelyeződésnek mondanám, mert nem tartom valószínűnek, hogy ettől többen céloznák meg Dél-Budát.
Tökéletesen egyetértek Veled abban, hogy a Kosztolányira csak azért megy az ember, hogy átszálljon. Érdekes kisérlet lenne áthelyezni a helyi buszok végállomását is az Etelére. :o))) Na, ezt a gondolatkisérletet pár másodperc alatt elvégeztük, ugye, szóval sok-sok új busz kéne pillanatnyilag, hogy az Etele teret jól bekössük a város vérkeringésébe.
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.15 0 0 50
hozzám=hozzá

Alfred: Igen, ők azok, a 41 és 87, 87A viszonylatokon járnak. 263-as Ikarus buszok, amikenk valamivel nagyobb a befogadóképességük, mint a "normál" 260-asoknak (egy méterrel hosszabb járgányok).

Törölt nick Creative Commons License 1999.09.15 0 0 49
Én a forgalomgeneráló hatást a Bartók Béla vasút fölötti átvezetésére említettem, miszerint ilyen direkten nem lenne jó bevinni a sztráda forgalmát a kerületbe. Boldog-boldogtalan arra menne, ez ellen talá egyedül az tenne valamit, ha ezzel egyidőben _nem_ újítanák fel a BB utat. A KoDezsővel meg az a bajom, hogy tulajdonképpen nem igazi csomópont, mert az egyik tengelyen (Bartók Béla) van csak komoly ellátottság, a Bocskain nincs. Ha a 4-es villamos eljutna odáig, akkor frankó lenne. Úgy látom -persze ez nem megalapozott vélemény- hogy azért mennek az emberek a KoDezsőre, mert oda megy a busz. Ha máshová menne, akkor nem feltétlenül ragaszkodnának hozzám, már csak azért sem, mert egy vacak áruház sincs ott, márpedig ha már egyszer átszállnak, akkor szeretik egyből letudni a vásárlást is (Pl. ezért alapvető egy P+R parkolónál bevásárlóközpont építése, mert az autós különben nem száll ki). Világos az is, hogy azért lett a KoDezsőből decentrum, mert a Móriczon nem fért el.
Ami a metrót ilelti, még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy ez az egyetlen üdvözítő megoldás. Vidéki gyerekként én is nagyon emlékszem a metrózásokra, valószínűleg azért, mert -vidéken nem lévén- kalandértéke nagyságrendekkel nagyobb volt, mint bármi másnak (talán még a HÉV, de egy gyereknek az majdnem villamos). A metrót pedig azért használja sokat az ember, mert ott van. Ha azon a tengelyen, vagy annak irányában utazol, kénytelen vagy azt használni, mert úgy alakítják ki a hálózatot, hogy a ráhordó járatok arra hordanak, a párhuzamos felszíni forgalmat pedig gyakorlatilag felszámolják (Már ha nem cseszik el a kapacitás méretezést, mint a 2-es metrónál). Rövidebb távokon egyáltalán nem látom, hoyg mitől lenne jobb a metró, és ilyen rövid távnak nevezném a Kelenföldi-KoDezső viszonylatot is, ahol a fel-lemászkálással együtt már erősen csökken az időelőnye a metrónak. RÁadásul, ahogy elfigyelem, egyszerű osztással dolgoznak a rendelkezésre bocsátott kapacitásokat illetően, tehát azt mondják, hogy jó sokan elférnek egy metróban, de utas csak ennyi van, hát akkor járjon negyedóránként. Ez viszont már nem gyorsvasúti színvonal. De tartok tőle, hogy egész egyszerűen ritkulnának az Eteléről a város felé irányuló járatok (és akkor most mindegy, hogy busz, villamos, vagy metró). És azt gondolom, ha még vannak tartalékok a felszíni közlekedésben (márpedig vannak), akkor azokat ki kell aknázni. Gondolok itt a tömegközlekedési eszközök preferálásáról, néhány szabály szigorúbb betartatásáról (pl. buszsáv használata), stb.
Alfred Creative Commons License 1999.09.14 0 0 48
bagojj:
A a VT-Transman az a cég amelyik most gebinben kékbuszozik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!