Keresés

Részletes keresés

királyvíz Creative Commons License 2002.04.19 0 0 69
Részbeni érintetség okán csak fel kell hoznom ezt a témát.

A géniusz! Másodfok meg még nem volt.

6. ATYÁNSZKY GYÖRGY FKGP 767 2,30%

Láttam a székház előtti megmozduláson is hőzöngeni a héten.

Mijo Creative Commons License 1999.12.22 0 0 67

Nosza cimbora, elő a farbával ! Mutass példát, ha keménytökű bajai gyerek vagy, és szard le, ha valaki emiatt próbál hülyének nézni bennünket ...
Nézd meg az általam leginkább becsült két faszagyereket, a ZöPö-t, aki mint közismert a Zoltai Péter nevet viseli a civil életben, vagy a Mogorvát, aki nyiltan felvállalja már hosszú hónapok óta a Budai Zoltán nevet is a nickjéhez kötötten !!

Amúgy a megnyitott topic címe a Törzsasztalon: Bajai régió - kötetlenül, saját névvel !

Bzeem ! Lóra !!!

Üdv: Mijo

Előzmény: hakapeszik maki (66)
hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.22 0 0 66
Node Fiúk nehogy kihagyatok valami jóból.

Mijo súgd meg nekem az új címeteket!

Hali maki.

Mijo Creative Commons License 1999.12.22 0 0 65

Áldás reá ! Induljon a bicikli !!!

Mijo

Előzmény: bzeem (64)
bzeem Creative Commons License 1999.12.22 0 0 64
Javaslom, hogy vonuljunk át a törzsasztalra és konkrét névvel kezdjünk el egy kulturált bajai témákról szóló eszmecserét!
Mijó, ez igy jó neked is? Ha igen akkor Te legyen a témafelelős!
Előzmény: Mijo (63)
Mijo Creative Commons License 1999.12.22 0 0 63

Rossz síkon és ízzel folyik ez a diskurzus közötteek, amitől ebben a szereposztásban a magam részéről távoltartom magam ! Nem kívánok olyan témakörben konkrét állást foglalni, amelyre nincs mérvadó rálátásom, találgatni meg nem szeretnék...
Mindaz amiről "ti" most itt regéltek, számomra igen homályos. Könnyű név nélkül találgatni és vagdalkozni !!!

Mijo

bzeem Creative Commons License 1999.12.22 0 0 62

A Márfai az elmúlt és a mostani ciklusban is helyi képviselő az önkormányzatban.
A Tukora tényleg egy érdekes eset, csak azt nem értem, hogyan lehet a kábel TV vezetője?
Előzmény: hakapeszik maki (61)
hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.21 0 0 61
Bzeem, Mijo, miaz amit ti tudtok, és én nem!!

A Márfai még mindig képviselő? Hol?
A Tukora úrról csak annyit, hogy ha kettő kábeltévé társaság lenne Baján, akkor már régen éhen halt volna.

A szolgálati autóról meg csak annyit, hogy akinek ez juttatás, az fogja be a pofáját, és ne brunyáljon széllel szemben, mert tökön lessz rúgva.( És eltünik a vizügyi szakközéppel együt a süllyesztőben).

Na, hali

bzeem Creative Commons License 1999.12.21 0 0 60

Tudom Mijó, hogy Te tudod, de még maradjon titokban.
A lényeg a Zsiráf a Márfai Péter ex és jelenlegi képveselő úr, a Gálay meg a vizügyes Anti.
A bajai kábel TV-ről meg csak annyit, hogy a vezetője /Tukora/ nem a szakma csúcsa, mert
azt hiszem, hogy valami vizügyi középiskola van mögötte, meg mostmár egy céges autó.
Hát nem röhej? Autó van de sem internet sem viszutas rendszer nincs. Előre itt is a demokrácia felé. Merre is van ez fiúk?
Azt hallottam, hogy a Könyvtár valami internet bázis lesz állítólag! Tudtok valamit erről?
Mijo Creative Commons License 1999.12.21 0 0 59

Uraim, anonim létetekre, kezdtek nagyon elmélyülni a személyeskedésben.... Ki szabad ám lépni a félhomályból nektek is !!! Pardon !

Mijo

hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.20 0 0 58
Te bzeem a Zsiráf netalán Márfai Péter?

Vagy mást ne kérdezzek, valamelyik Gállay nincs-e benne valamilyen zöld bizotságban?
Esetleg a területfejlesztésiben?

Egyébként a nagy Gállay, és a kisnagy Márfai egy szakmát űznek. Ebből lehetne következtetni az egymás iránti vonzalomra, ami nem lenne meglepő.
A Péter szekszárdi bulijára gondolok.

Na most hallom, hogy az öreg Márfait is Mijonak szólították, és szerintem ez téged megkevert, a Muity féle Mijoval kapcsolatban.
Bocs de ez az érzésem.

hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.18 0 0 57

Ami igaz az igaz, a világ négy táján veszekednek a kábel TV tulajdon-jogokért, csak BAJÁN nem.
Ismerek valakit aki az isten tudja meddig hajtott azért hogy megszerezze a tulajdont. De még a közelébe sem engedték.

Gállay Anti barátunkról aki nagy matematika, és számítógép zseni, és a Mártonszállási úton lakik?

Az öccse is nagy franc, mert olcsó pénzért tud venni erdőt, és termőt, amiről TE Barátom azt sem tudtad hogy eladó.


bzeem Creative Commons License 1999.12.18 0 0 56

Az ténylegesen érdekelne, hogy mi a véleményetek arról, hogy miért nem kiváncsi sem a polgármester sem a képviselők a mi /városlakók/ véleményére? Pl. miért nem közvetitik a testületi ülléseket, nem feltétlenül azért mert mindenre kiváncsi vagyok, de most még lehetőségem sincs, hogy kiváncsi legyek. Azt csak mellékesen jegyzem meg, hogy ezeket a figurákat többek között az én adómból is fizetik.
De például - szakmámból adódóan tudom - , hogy az informatikához értő ember még testület környékén sincs, de a BAJA.Hu ill. a BAJAVAROS.HU már a Zsiráf ill. Gállay Anti kezében van, de ne keresd az interneten mert ott nem fogod megtalálni.
Egyenlőre ennyi mit kértél, hogy meséljek nevekről!
hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.14 0 0 55
Kedves bzeem

Légyszíves tájékoztassál arrol, ki azaz egy-két figura a városban, aki felér egy ilyen géniusszal, és megérdemelne egy kis topicolást.

Azért szegény D. Sz. J.-t ne keverjük bele a sűrűjébe, mert jól megnehezítené a saját dolgát pont akkor, amikor a hatalom mindenféle ezközzel póbálja megnehezíteni az ilyen kis színesek ( pl Délvidék ) életét, ha nem lojálissak vele szemben.

Én is, és Te is kedves Bzeem könyen dumálunk @freemail.hu mögül, mondjuk, a kibicnek semmi sem drága alapon. Tehát a képlet úgy néz ki hogy a Mijo tényleg nem beszari ( leellenőriztem), de TE és ÉN igen.

Juteszembe majdnem elfelejtettem Atyáról negírni, hogy szerepelt a TV3 vasárnapi Nap-kelte c. műsorában, és a lényeg, hogy "Ki nevet a végén" c. játékot emlegetett.
Egyébbiránt mint embert sajnálom, mert nem volt egy karakán társ, egy kemény könyvelő, aki megmondta volna, hogy álljon meg a menet, ilyenekért súlyos büntetés járhat.Sajnos jogi, és gazdasági kuka az ürge. És mert bejutott a jóba, az öröm elvette az eszét.
De azért a börtönbe nem vagyok biztos.
Megasztán a Patyolatot is kár még emlegetni.

Maki

Mijo Creative Commons License 1999.12.14 0 0 54

Ne cukkolj Bzeem így, hogy te ismersz engem, én meg nem tudom, hogy te ki vagy !?? Lépj magánba, oszt maj meglássuk !
Amúgy meg fáziskésett vagyok ? Ki ért börtönbe, miféle tisztaság győzött ???
Ami azt illeti, nem hogy egy-két figura, hanem csak úgy a maga egyszerűségében: Baja a legtiszteletre méltóbb kétes figurák kisvárosa ! Ennél nagyobb nyugalomra, sehol sem lelnének honunkban ...

Mijo

Előzmény: bzeem (53)
bzeem Creative Commons License 1999.12.13 0 0 53

Mijokám nem vagy TE olyan beszari alak, hogy a "nagy bajai sajtóról" cenzurálatlanul NE irhass! Lássuk! Most már a Géniusz révbe /börtönbe/ ért, tehát győzött a tsztaság, de hát van még itt egy-két hasonló figura ebben a városban, vagy nincs tévedek?
Előzmény: Mijo (52)
Mijo Creative Commons License 1999.12.13 0 0 52

Édes Bzeem, te tényleg úgy véled, hogy engem nem tiltanának innen ki, ha az erről történő értekezésemnek "hangot" adnék, no nem a mondandó tartalmával összefüggő okok miatt, hanem amiatt a párszáz oldalnyi mennyiség miatt, ami szükséges lenne az objektív megítéléshez !!!

Tudod, ha már említetted kispolitikánk egyik nagyemberét, ez a mi - az Atyához hasonló, egyik - regionális végletünk, hogy Jencink azzá küzdötte és küzdette fel magát, ami ma ! Hogy miért nem ? Majd ha fejét veszik Gyurinknak, de akkor aztán majd ami belefér ... Meg hát még egy szempont: ezért nincs aki fizessen, ami e lapnak a házatáján, és heli szenátorunk eszmevilágában ( akié lényegében a reklámújság - ma már másnak nem tudom tekinteni, abból is a gyengébb minőség ), mindig is kardinális kérdés volt !!
Tudod hogy a vezetékneve előtti D., miből ered !? A dusnoki származásra. Mondtuk is Jenőnknek anno, hogy de kár Jenci, hogy te nem Drágszélen születtél ..... :)))))))))))))

Mijo

Előzmény: bzeem (51)
bzeem Creative Commons License 1999.12.13 0 0 51

A D.Szabó Jenci mint informatiaki tanácsnok /huss/ vajon miért nem
kérdezi meg a saját újságjában ezt a nagyokos okostojást a diplomáiról?
Lehet, hogy a Jenő egy kicsi konformista? Meg egyáltalan a bajai újságírókkal
mi a helyzet úraim? Mijó Te valamikor belül voltál ezekben a berkekben!
Mesélj, mi a valós helyzet?

Előzmény: hakapeszik maki (50)
hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.10 0 0 50
Uraim, válzozott a megszólítás!
Atyánszky a gyanúsított. ( Népszabi 99 10. 10.)

Bár úgy látom, hogy a szolnoki tudósító egy kicsit korán kérdezett rá a Jász-Nagykun-Szolnok megyei főügyészhelyettesre, de én megértem. Csak megjön az a fránya mentelmi jog felfüggesztés.
Én is kíváncsi vagyok, és várom a fejleményeket, mint gyerek a szentestét.

bzeem Creative Commons License 1999.12.10 0 0 49

Mijonak igaza van, nem olyan szerény fiú ez, hogy nem mutatná be ha lenne papirja.
Szerintem még pár hónap és már zártabb helyen lesz a mi nagy emberünk!
Have a nice weekend!
hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.09 0 0 48
No, de úraim!

Döglődő kutyát rugdosni???

Mijo Creative Commons License 1999.12.08 0 0 47

Éghet a talaj a talpa alatt, ha már a sajtótájékoztatóktól is távol tartja magát ..., azt állítják némelyek, hogy nem átallott még a vörösöknél sem kuncsorogni, hogy álljanak mellé a mentelmi jog felfüggesztésének a kérdésében ...
Tudtuk mi mindig is, ha köpönyegforgatásból létezik felsőfokú végzettség, akkor Gyurkánk bizonyára ilyen irányú diplomával is rendelkezik !!!
Kár, hogy az a fránya élelmiszeripari nem akar előkerülni az Istenért sem ...
Én egyetlen csalhatatlan és cáfolhatatlan bizonyítékkal tudok előállni: ismerve az Atyát, ha lenne neki, már hónapok óta lengetné bőszen a feje fölött, az összes létező fórumot igénybevéve ennek közhírré tételére !!

Mijo

bzeem Creative Commons License 1999.12.08 0 0 46
Mi van alszotok?
Szegény Atyavál mi lesz igy?
bzeem Creative Commons License 1999.12.08 0 0 45
Nem tudom, hogy Ti hogy vagytok ezzel, de nekem ég a képem amikor ez a
pasi megjelenik bár hol nyílvános helyen és pöffeszkedik.. Szerencse, hogy leggyakrabban
mint kisgazda szerepel a TV-ben és nem mint bajai képviselő.
Van ennek az embernek email cime, mert lenne kedvem egy-két gondolatolmat
megirni nékije?
Más: de én a fideszes gyerekre sem vagyok különösebben büszke, hát Ti?
Mijo Creative Commons License 1999.12.07 0 0 44

Persze...., nem égünk eleget miatta, még zúduljon szökőár is erre a szerencsétlen kisvárosra, brrrrr, kész horror ..

Mijo

Előzmény: hakapeszik maki (43)
hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.06 0 0 43
Drága bzeem ez a "nagy ember" tényleg iszonyatos érzékkel szerepelt a TV-ben.
Hogy, hogy nem, ha egy helységben kamera volt, a mi Gyurkánk mindig úgy forgott, jól látható legyen. Hm. Erre mondják, hogy ügyes.

De azért ne röhögtess hogy csak a mi képviselőnk. Mert ha kőrnyék béli vagy, akkor a tiéd is, ha tetszik, ha nem.
Az más kérdés hogy nem szavaztál rá, vagy a kisgazdákra.
Na' de nem kell izgulni, mert úgy hallom, hogy nem az a probléma, hogy csődbüntettet követett el, hanem négy év helyett csak két évre váltott helyjegyet a parlamentbe.
Bizony, tizenhat mikulás kettő év.
Harminckét mikulás négy év.

Ez lenne a Torgyán féle jegy elővétel? Lehet.
Egyébként a Józsi nem lesz közt. elnök, ne is ál modj róla.

No, de Mijo a mi Gyurinknak nincs önkritikája, mint szegény S.I.-nek. Mert akkor a SERRANO söröző teraszárol nekifutás nélkűl ugrana a SUGÓ-ba.

Mijo Creative Commons License 1999.12.06 0 0 42

Azt lesheted, ő csak a saját köreiben szószátyárkodik !

Alább ! Mi is volt ez az önkritika anno ?
Tán nem hogy a Dunába vetette magát ? Brüüüühhüühü...Gyuri, ne tedd, a néped még mindig számít rád ! Ha más miatt nem is, de legalább egy-egy rundó erejéig...

Mijo

Előzmény: bzeem (41)
bzeem Creative Commons License 1999.12.05 0 0 41
Ismét a fedélzeten!
Szerintem csak irigykedtek, hogy ez a "nagy ember" TV * (sztár) lett!
Nem gondolom, hogy sok jó van mostanában abban, hogy ez a pofa
a ti képviselőtök (mert az enyém nem)!
Én arra leszek kiváncs, amikor a Torgyán államfő lesz milyen marakodást
csapnak ezek a rakoncátlan emberek a koncon!
Szóljon már valaki a Gyurikának, hogy az Ő válaszát is várjuk!
hakapeszik maki Creative Commons License 1999.12.02 0 0 40
Bocs. "Paraszti". Mint Soós Imre a Kőrhinta c. filmben.
De ennek a kiváló színésznek volt önkritikája.

De a Buci Gyuri II-nek nincs.

Volt Baján még a hetvenes évek elején egy kenyérgyár igazgató. Hogy milyen pék volt? Kit érdekelt?
Történt asztán, egy lakossági fórumon, hogy meg merték kérdezni a NAGYEMBERT, miért olyan kicsi és éget, és ízetlen a zsemle.
A válasz: Nem a zsemle lett kissebb, hanem a pofátok lett nagyobb.

Vagyis, nem én vagyok a hibás, hanem TI / szemét APEH-k, ügyészek, újságírók /, mert bele beszélitek a közvéleménybe.

TE Mijo milyen duma lenne, ha Atyát kineveznénk Terminátornak a martfűi pékség miatt, megvetetnénk vele a Kenyérgyárat az Ipari úton, és ott eljátszhatná a Terminátor II-t. BRUHAHAHA!!!

Mijo Creative Commons License 1999.12.01 0 0 39

..i !

Előzmény: hakapeszik maki (38)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!