Keresés

Részletes keresés

handras860 Creative Commons License 2012.09.05 0 0 12

Egy kicsit bővebben kifejtve az aculattervezést : http://www.hrenko.hu/arculattervezes

 

hipochonder Creative Commons License 1999.09.08 0 0 11
Az az érdekes, hogy milyen forgalmat tud generálni 1 arculatváltás 1 lapnál. Ld. topic index.ről mindenki beizgul arra, hogy milyen színe legyen milyen vastag betű stb. De fontos változtatások amelyek megkönnyitenék a keresést topicok között ill. nevek között ezek a fejlesztések teljesen elsikkadnak olvasó bejön megnézi az első 100-at azt kész. Megnézamitlát oszt kész. Aztá folyik a vita hogy
http://stop.extra.hu/extra/ ellopta az origo dizjnját (kicsit vicces a dolog dehát ez van)
Amúgy így szeptemberre elég látványosan váltottak 1jópáran
Gödény Creative Commons License 1999.09.07 0 0 10
Lehet, hogy hülyeség, de szerintem technikailag nem sok akadálya lenne (nem kerülne túl sok kézimunkába az alkotók részéről), hogy meghagyják a régi pofázmányt is, meg csináljanak újat is. Aztán ki-ki használja aztatat, amellik néki teccik. A törzsolvasókat már úgysem a csillogás-villogás, hanem az információ vonzza.
caius Creative Commons License 1999.09.06 0 0 9
Majd jóll arculaton leszünk váltva formailag és nézhetünk új szolgáltató után tartalmilag. Mindég ez van. :(
hipochonder Creative Commons License 1999.09.06 0 0 8
erre mondják, hogy ízlések és... mondjuk az itteni eredeti ßzöldhöz képest...
De kell-e erről beszélni nem a tartalom lenne a lényeg és hozzá egy ízléses külső. Ezzel szemben itt viharos változások dívnak szemben pl. a nyomtatott sajtóval vagy akár 1 TV híradóval stb. (gondoljunk csak a hosszú ideig tartó telesport kamerás bevillanásra)
kaviat Creative Commons License 1999.09.06 0 0 7
nekem kimondottan nem teccik az internetto... olyan egyik kutya másik eb lett...

.kav]4t

hipochonder Creative Commons License 1999.09.06 0 0 6
Na akkor, hogy is van ez:) 1/2 év?
Vagy követni kell a többieket?
Amíg az internettonál gyökeres itt csak immel ámmal van váltás. Kell ez? nem korai? szokás, hagyomány váltás frissítés? van miről beszélni van téma?

S.E. hipochonder

dr.poljakov Creative Commons License 1999.09.06 0 0 5
tiszta portálszaga van. nincs már elegük az embereknek az ilyen site-okból? hirnet.com és társai... a hír, az kell. de könyörgöm, ennyi ötlettelen design. különben mit is fújok itt, az indexrôl beszélünk.

az biztos, hogy most már nem tévesztik össze az index-szel. jól fésült. túl jól.

hipochonder Creative Commons License 1999.09.06 0 0 4
sssss mit szóltok a zInternettohoz?
dr.poljakov Creative Commons License 1999.09.06 0 0 3
igen. a tasztalra is ráférne, legalábbis ami a suchmaschine -t illeti. szerintem nem kellene nagy erôlködés ahhoz, hogy felálljon egy Topikbányász link, ahol is rá lehetne keresni címekre, creator-okra, nickek-re. milyen jó is lenne... hányszor nyitottam már olyan topikot (és nemcsak én), amelynek a 0 utáni nem messzire lévô hozzászólása egy elsüllyedt link megnevezése volt...
bitchboy Creative Commons License 1999.09.06 0 0 2
erről lemaradtam
bitchboy Creative Commons License 1999.09.06 0 0 1
huhhhhhh
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.06 0 0 0
Az a baj, hogy ma még Nullázni sincs kedvem.
Ezt megúsztad.
hipochonder Creative Commons License 1999.09.06 0 0 topiknyitó
Szakértők szerint az internetes újságoknál max félévente elengedhetetlen a dizájnváltás. Mi lesz a jól megszokott formákkal arculattal kell-e megtartani a "régit" a hagyományokat vagy aki nem vált elsülyed?
pl. egész formás megújult internetto nekik szerintem most sikerült a jó írány (külsőleg)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!