Keresés

Részletes keresés

Jimi Creative Commons License 2001.11.18 0 0 11
Semmi csodálkoznivaló nincs ezeken a primitív, minden mondanivalót nélkülöző filmeken és magazinműsorokon alapuló tévéműsorokon. Ha megnézitek az aktuális zenei listákat, legnagyobbrészt ugyanez a helyzet a zenében is. A lényeg, az emberek nagyrészét primitív, alacsony értelmi színvonalon kell tartani. Ez minden látszatdemokratikus rendszer érdeke, hiszen a mesterségesen elbutított emberek nem képesek (és nem is akarnak) szervezkedni. Nem a szerkesztői team hozzá nem értésével van itt a baj, nagyon is tervszerű munka folyik itt, globális méretekben.
valleyboy Creative Commons License 2001.08.13 0 0 10
A tragédia nem ebben az egy filmben rejlik, hanem abban az elgondolásban amit a valószínűleg magasan iskolázott és tehetséges 'szakértő' műsorszerkesztői team megalkotott. Az ilyen hasonlóan színvonalas és a két kereskedelmi csatornán elszaporodott akciófilmek ezexerint ugyanis valamiféle televiziónézői igényt elégítenek ki. Amiket ugyebár a felmérések igazolnak.
Hát nem tudom kiket kérdeztek meg, vagy kin mérték le az ilyen filmek iránti érdeklődést, de el tudom képzelni milyen feje lehet annak. Szóval két dolog lehetséges. Vagy komplett hülyének nézik az embereket, vagy tényleg kétmillió biztonsági őr van kis hazánkban.
Geitenbeffer Creative Commons License 2001.08.12 0 0 9
Szóljatok már, ha újra leadják, most már tényleg izgat ez a film! :)
Skulo Creative Commons License 2000.05.02 0 0 8
Emberek ez valami iszonyat volt !
Bővebben nem tudok róla nyilatkozni, mert hálistennek nem néztem végig.
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.05.02 0 0 7
Azé jó el vannak látva ezek az amcsi kommandósok, nem? A repülőn mingyá volt kéznél egy nagyméretű vetítőgép meg egy hazugságvizsgáló is!!! Ez igen!!! :)))))))
Előzmény: SOWHAT (6)
SOWHAT Creative Commons License 2000.05.01 0 0 6
Azt nem értem ha már ugy is amerikai fos filmeket adnak a kereskedelmi adokon akkor miért ilyen primitiv propaganda fasságok adnak le ? Komolyan ezt felnött embereknek szánták ? 10 éves amerikai pankráció nézö hülye gyereknek kell ez a szar.

Tudjátok mit ? Nem is olyan hülyék az Irániak és az amerikai ellenességükkel KURVÁRA NEM HIÁNYZIK A PRIMITIV AMERIKAI SZENNY !!!!!!!!!!!

Törőlt_nick Creative Commons License 2000.05.01 0 0 5
Már megint előszedték a kukából ezt a filmet. Ha látni akarsz egy igazi gagyit, akkor most kapcsolj át az RTL klub-ra! Azon túl, hogy ez tényleg egy gyületkeltő film, ritka egy amatőr cucc, az egyszer biztos!
-ris
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.09.07 0 0 4
Bocs, de a kultúra rovatban elég járatlan vagyok, ezért sikerült ekkora offtopic lennem!
-ant-
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.09.06 0 0 3
Rajzolo!
köszi, hogy figyelsz a részletekre is de szerintem akkor is hidrosztatikus az a sokk. A 7.62-es esetében egyébként nem a klasszikus 600 m/s feletti kis kaliber által okozott HS-ra gondoltam, hanem arra a hatásra, amit az említett kal. a közvetlen környezetében okoz. Ha nem is 100 atm körüli de azért jelentős lehet az adott kritikus helyen. Nem lesz általános keringési trauma de ájulás szinte biztosra vehető.
Mindenesetre a rendezőn azért kipróbálnám a hatását! :(
-ant-
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.06 0 0 2
Az estleges sokk nem "statikus" hanem hidrodinamikus, ha már szóbahoztad, és inkább 5.56 - ös kaliberrel okozható.

Egyetértek a film gügye mese. Persze ez a mese nem nekünk íródott.
Ha majd annyit békefenntartunk (RUTIN), hogy neadjisten nekünk is jut egy-két teherautónyi bomba valamelyik nemtudoménmilyen xx-FOR táborunk mellett, kivirágozhat a magyar mese irodalom is.
Remélem soha.
Üdv

NagyAnd Creative Commons License 1999.09.06 0 0 1
Bele-bele nezegettem, azt a keses jelenetet pont lattam. Nem hittem a szememnek.
Katasztrofa volt az a film.
Exile Creative Commons License 1999.09.05 0 0 0
Én csak az első kb. 2 percet láttam, amikor egy terrorista csaj felrobbantott vmi arabot. Asszem, idejében átkapcsoltam....
Törőlt_nick Creative Commons License 1999.09.05 0 0 topiknyitó
Apám! Ilyen primitív filmet is már régen láttam!
1. Nem unják már az amcsik, hogy tonnaszám mészárolják az arabokat?
2. Az a színész is egy trágya ember lehet, aki arab létére ilyen gyalázatos filmben képes közreműködni.
3. Szinte elhagyhatatlan a mindig igazságos, jó oldalon álló zsidó bula.
4. Csávó karjában félig eltűnik a kés de oda se neki: teszi tovább a dolgát.
5. Az arab katonák mindig mellé lőnek (ha lőnek egyáltalán).
6. 7.62-es lövedék faszit nyakon találja de azért egy búcsúzót még elmond szép, bariton hangon a bajtársának (a hidrosztatikus sokktól rögtön elájult volna, az ideiglenes üregképződés meg szétvitte volna a nyakát ott helyben szerintem).
Most igy hirtelen több nem jut eszembe.

>b>MÉG MEDDIG ???
-ant-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!