Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2002.12.26 0 0 20
Ja kérem, az egy kulturált ország. Mindent megtesznek, hogy a rendszer korrekt legyen, és ne legyen vita. itt meg a lehúzás a cél, azt meg csak zavarosban halászva lehet megtenni.
Előzmény: rags (19)
rags Creative Commons License 2002.12.26 0 0 19
Ez tudtommal angliában így is van. Pultnál rendelsz, fizetsz, nincs vita.
Előzmény: Gcross (18)
Gcross Creative Commons License 2002.12.26 0 0 18
Az én tippem:

Az inkriminált vendéglátóipari egységekben fel kell hívni a pincérek(csapos) figyelmét, hogy a visszaélések elkerülése végett minden rendelés után szeretnéd rendezni a számládat.

Csokis Creative Commons License 2002.12.26 0 0 17
Karácsony, szeretet, izé... Legyen itt jó példa is. A XII. kerületi Maros nevű műintézményben még soha nem fordult velünk elő, hogy az általunk összedobott pénz ne fedezte volna a fogyasztást. (Jattostul.) Akkor sem, ha valaki korábban távozott és ott hagyta a részét az asztalon. (Illetve volt ilyen, de akkor általában valaki rájött, hogy ő egy-két ezt-azt még megivott, vagy rosszul tudta az árakat és utólag bedobta a különbözetet.) Szóval Maros + Péter úr rulez! A füstölt tarjás sztrapacskáról és a kishúsfazékról már nem is beszélve.
Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.25 0 0 16
No, ki mivel talalkozott?
Irjatok csak, hadd tudjam, hova nem teszem be az eletben a labam!

Lord_Oberon

gauloises Creative Commons License 2000.11.10 0 0 15
folgyasztásomat=fogyasztásomat

bocs

Előzmény: gauloises (14)
gauloises Creative Commons License 2000.11.10 0 0 14
Azért az a kemény (legalább is nekem), hogy
valaki béba**rintva sem tud arra figyelni, hogy
mit fogyasztott. Én mindig regisztrálom a
folgyasztásomat. Ha pedig sokat jársz egy helyre,
akkor defaultban tudod az árakat. Már ha nem
össze-vissza fogyasztasz folyamatosan...

g

Előzmény: deltoid (11)
RIcs Creative Commons License 2000.11.10 0 0 13
Nem kell válaszolni, találtam erre "pár" topikot.
Előzmény: RIcs (12)
RIcs Creative Commons License 2000.11.10 0 0 12
Egy ideje olvasgatom már az inexet, de máig nem értek egy dolgot. Az vicces amikor valaki indít egy topikot és az első hozzászóló valahogy elrejt egy 0-t a mondatában?! Komolyan kérdem. Mindenhol tapasztalom, csak nem értem.
Előzmény: Angi (0)
deltoid Creative Commons License 2000.11.10 0 0 11
Kevés kivétellel mindenhol résen kell lenni. Csak persze - mint utaltatok rá - az ember nem azér megy el béb*szarintani, hogy közben állandóan azt lesse, nem vágják-e éppen át a buciját. Én magam azóta nem merek reklamálni, hogy eccer kvára elkezdtem verni az asztalt, mire kiderült, hogy nekik van igazuk. Kva nagy égés volt. Szóval mérlegelni kell, vagy vinni egy magabiztos absztinenst, zsebszámolóval. A bekávézott ember nagyon kiszolgáltatott.
PS: soha nem értettem, hogy képes valaki visszamenni a Fehér Gyűrűbe, ha egyszer már volt ott.
Előzmény: gauloises (10)
gauloises Creative Commons License 2000.11.10 0 0 10
Engem a Noiret-ben próbálnak meg rendszeresen
átverni. A hülyék.
4 éve járok oda dartsozni és még mindig nem
jegyezték meg, hogy 7 korsó vizes Steffl után is
játszva kiszúrom a plusztételt...

Csak már unom az állandó huzavonát...

gauloises Creative Commons License 2000.11.10 0 0 9
off:

Nekem pont most szombaton lopták el onnan az összes iratomat...
No comment.
És még a sör is szar.
Hááát...

on

Előzmény: Sam R.A. Banesh (8)
Sam R.A. Banesh Creative Commons License 2000.11.09 0 0 8
Sokat jártam a Fehér Gyűrűbe egy időben, de nem volt számlaprobléma. Viszont a sör egyre szarabb lett, így egy idő után Budapest legkedvesebb pincérnője, Krisztina kedvéért sem tettük be vagy három éve oda a lábunkat.
Egyébként a Gyűrű volt rendőrök és BM-esek tulajdona volt a hírek szerint, így nem hiszem, hogy érdemes lett volna rendőrt hívni. :(
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.09 0 0 7
Itt az ido, hogy felrantsam kedves topicom.
Az apropo:
Hat ez nem igaz, hogy senkit sem csesztek at a szamlaval tobb mint egy ev alatt!

Lord_Oberon

Kalapács Creative Commons License 1999.09.03 0 0 6
Azt meg külön szeretem a Gyűrűben, hogy ha elfogyott az Ászok, akkor kérdés nélkül kihoznak valamilyen más sört. Mintha a kedves vendégnel olyan mindegy lenne.
AkiD Creative Commons License 1999.09.03 0 0 5
A Feher Gyuru... Nem lenne rossz hely, leszamitva, hogy nem szeretem az Aszok sort, es ettol kezdve nem sok olyan sort arulnak amit en meginnek.
De a temahoz is hozzaszolok (reklam): A Gyuruben a multkor ketten megittunk _5_pohar_ sort. Nem tulsagosan izlett stb, indultunk, szamlat kertunk kihoztak a szamlat 7 poharrol. Kicsit reklamaltunk, nem tagitottak, amire is kifizettuk fillerre a szamlat. (0 jatt)
Amit nem ertek: 1) ugy gondoljak, hogy 5 pohar sortol (meg csak meg sem toltottek rendesen :-(() mind a ketten berugtunk? 2) ha igen ha nem, teljesen pitianer az egesz, mert kb ennyi jattot kaptak volna.
Egyebkent is, nagyon unom, hogy mindig utana _kell_ szamolni, hogy na mennyit ettunk/ittunk, mennyivel fognak atverni, mit kell reklamalni.
Irjatok, ha ilyen tapasztalatok van, legalabb tudjuk hol kell figyelni...
AkiD
Kalapács Creative Commons License 1999.09.03 0 0 4
Csak azt nem tudom, hogy az ilyen kopasz versenyzők honnan kerülnek elő ilyenkor.
Talán valahol rejtegetik őket?
Bezárva a raktárba egy marhalábszárcsonttal?
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.03 0 0 3
No igen... De a lovagjaid!

egyebkent ettol az esettol fuggetlenul is tapasztaltam hasonlot ugyanezen a helyen.
Minel nagyobb a tarsasag, annal jobban kerekedik az osszeg...
Szerintem gondolkodas nelkul hozzaadjak a datumot a szamlahoz.
:)

Lord_Oberon

Angi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 2
Csodálkoztam, hogy senki nem nullázta még le...
A Fehér Gyűrűben ilyet még soha nem tapasztaltam. Bár még soha nem fizettem... :-)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.03 0 0 1
Mar vartam...
Angi Creative Commons License 1999.09.03 0 0 0
Nem nulla forinttal akarták átvágni...
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.03 0 0 topiknyitó
Egy kedves ismerosom ma kuldte ezt nekem (kopiralyt, rezerved, trédmárk etc. az ove). Jopofasaga es a krimora jellemzo volta miatt csonkitas nelkul kozzeteszem.

Ime:
"...
Tegnap este a Balázst kitiltották a Fehér Gyűrű nevű vendéglátóipari egységből, miután megreklamált egy számlát.
Szerintem a Balázs úgy véli, hogy csak vicceltek, ezért valószínűleg még benéz valamikor.

Tegnap este beültünk inni néhány sört, a Balázs, a Gergő nevű kollégája (akit az úri közönség Tartály néven ismer), valamint én.
Én ászokot ittam, ők pedig Amstelt. Négy sör után szépen hazaballagtam. Később kihozták a számlát 6(!) korsó Ászokról és 11 korsó (ez szerintem nem elképzelhetetlen) Amstelről. A Balázs ezt nehezményezte. Először a pincérrel vitatkozott, majd megjelent a főnökasszony, kicsivel később a hölgy férje meg még egy fickó. A Balázs ekkor már kezdte elveszíteni legendás béketűrését, és megkérdezte a fickótól , hogy ő pontosan kicsoda (Hát te ki a fasz vagy?). Azt mondta a srác, hogy ő csak egy vendég és a főnök barátja. Erre a Balázs felkérte, hogy távozzon, mivel az adott ügyben nem ő a kompetens személy (Húzz innen a faszba, különben beleverek kettőt az orcádba te fasszópó buzi!). Az illető belátta, hogy nem tud segíteni, és elhagyta a helyszínt.

Ezek után megjelent egy nagyon nagy darab kopasz állat a vendéglátók oldalán. A Balázs erre közölte, hogy ő most fenyegetve érzi magát (a Balázs meg a Tartály legendásan félénk gyerekek). Megkérdezte, hogy most akarják megveretni, vagy majd kint? Erre felajánlották, hogy kihívják a rendőrséget, mire a Balázs közölte, hogy csak rajta. Ekkor közölték, hogy a Balázs ittas. Ez igaz, de nem hülye - válaszolta - elvégre épp egy italszámlán vitatkozunk. A kopasz állat eközben a háttérben billegett, néha megszólalt, de ez senkit sem érdekelt.

Végül megkérték a Balázst, hogy a jövőben inkább ne látogassa a helységet.
Erre ő azt kérdezte, hogy mi van itt, diszkrimináció? Nincs kiírva, hogy a helyiséget problémás egyének és cigányok nem látogathatják. Végül ebben maradtak, a számlából levonták a megreklamált összeget.

A Balázs végig marha jól szórakozott.

..."

Udv
Lord_Oberon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!