Keresés

Részletes keresés

axe-c Creative Commons License 2000.02.29 0 0 17
Nem tud valaki olyan adatokrol, hogy a MATAV kabel is a UPC-nek milyen a kabele?
Marmint milyen sebesseggel megy és mennyire stabil
enginer Creative Commons License 2000.02.14 0 0 16
Drágák a telkek Szegeden ?
:)))))))
Előzmény: icecube (15)
icecube Creative Commons License 2000.01.16 0 0 15
Pl: Szegeden már megy, a Matávkábel
havi 10000 és nincs letöltési korlát.

ice

Előzmény: enginer (13)
Pufi Creative Commons License 2000.01.16 0 0 14
Az UPC-t már sok e-mail-ben megkerestem, többször hivtam öket telefonon. Kértem infót, mikor indítják a szolgáltatásukat , de eddig semmi válasz.
Utolsó telefonbeszélgetésünk alkalmával megigérték, hogy pontos információkkal visszahivnak, de napok óta semmi. Ilyen céggel kössek szerzödést?
enginer Creative Commons License 2000.01.16 0 0 13
"mikozben a Matavkabel mar par helyen elinditotta."
Hol? Mennyiért? Tapasztalat?
Sajnos nálunk is a MATÁV terjeszkedik a kábelTV piacon,
így kiváncsi lennék mikor, mennyiért és milyen feltételekkel (UPC 1Gb korlát).

Van valakinek tapasztalata a MATÁVkábellel??

Előzmény: icecube (10)
Filburt Creative Commons License 1999.09.05 0 0 12
Nehéz kultúráltan megfogalmazni, de a MATÁV-ból és a MatávNetből ROHATTULELEGEMVAAAAAAAAAAAAAN!

Ugyanis: egy hétig nem bírtam bejelentkezni sehonnan (3 gépről 3 oprendszerrel próbáltam), folyton kivágott 10 mp után. A Matáv száppórtnak meg én magyaráztam el a TCP/IP beállítások alapjait Win alatt, meg hogy mire jó.

Másrészt meg nem tudom másoknak feltűnt-e, de nálam 1 órai használat után (kb. a 75-100. perc között) végletekig lelassul a net, a NetMedic (egy hálózati forgalom analizáló progi) könyörög, hogy valami történjen már a router-ekkel mert leálltak, majd 10 esetből 6x kivág a szerver. Élek a sanda gyanúval, hogy nem véletlenül... A maradék 4 esetben én lépek ki, mert az úgy csak pénz pocsékolás...

Ezért örülök, hogy az UPC megvette a kerületet, és nem érdekel ha nincs weblapja, adjon hálót a gépem alá és rulez.

Filburt

icecube Creative Commons License 1999.09.05 0 0 10
Annyit kellene megerteni, hogy a MATAVnet NEM MONOPOLIUM, mivel kismillio internetszolgaltato van meg a piacon. AKi monopolium, az a matav, de telefonszolgaltatasban. Az UPC-nek attol faj a hasa, hogy bar mar bekebeleztek egy rakas halozatot, nem birtak meg elinditani a kabeles internetet, mikozben a Matavkabel mar par helyen elinditotta.
nyman Creative Commons License 1999.09.05 0 0 9
Hat most mar vegkepp nem ertem. Ha tarifat csokkent, akkor a monopoliumaval el vissza, ha pedig emeli az arait, akkor pedig azert teszi mert monopoliuma van. Segitsetek mar!
Raddi Creative Commons License 1999.09.05 0 0 8
A monopoliumhoz vagy koncesszios szerződés kéne (ld. matav v. Mol) vagy hatalmas tőkeerő, ami a versenytársaknak nincs.

A UPC-nek egyik sincs.
Versenytársai az induló Fibernet és a MatávKábelTV Kft, egyik sem kevésbé tőkeerős.
Nálunk (Pécs) a UPC hálózatot épit, egyáltalán nem zavar, hogy még nem a websiteját.

netizen Creative Commons License 1999.09.05 0 0 7
Hallottam 1 hónapja nyilatkozni egy marketinges kisasszonyt az UPC-től nyilatkozni és nagyon antipatikus volt. Miközben a matávot anyázta a telefonmonopólium miatt elegánsan átsiktlott a felett, hogy az UPC a kábelteleviziózásban törekszik MAO-n monopóliumra. Nézd csak meg 2-3 éven belül megeszik a piacot és vagy rax magadnak saját antennát vagy UPC. Nálunk volt kisközösségi antennarendszer a társasházban igy függetlenek voltunk... mittesz Isten októbertől mindenkit átkötnek az UPC hálózatára akár akarja akár nem... Lukat beszéltek valszeg a közös képviselő hasába...
icecube Creative Commons License 1999.09.04 0 0 6
Először is UPC, nem UPS :)
Másrészt, nem egészen értem, hogy
a MATÁVNet mitől lenne monopolhelyzetben, harmadrészt még mindig vannak olcsóbb szolgáltatók a piacon. A Te felvetésedre reagálva, nem a telefondíjak csökkentek, hanem az Internet hozzáférés díjai. Az UPC pedig egy kábeltévé cég, most vásárolták össze fél pestet, de én is láttam, hogy ahhoz képest, hogy IN szolgáltatók akarnak lenni, a homepage-t még nem sikerált összehozni.
Husky Creative Commons License 1999.09.03 0 0 5
MATÁV rulez !

Na jó érdekelt vagyok.....

pancho Creative Commons License 1999.09.03 0 0 4
UPS:
Mi köze a United Parcel Service csomagszállító cégnek a Matávhoz? Nem UPC (lásd kisferó), az a kábelos cucc?
kisferó Creative Commons License 1999.09.03 0 0 3
UPS, vagyis szünetmentes táp? ;)
Nem inkább UPC?
A honlapjukat egyébként tényleg elütötte a Konsztrák nevű sün (under construction :)

Zaxxon Creative Commons License 1999.09.03 0 0 2
I have no idea (0)
Törölt nick Creative Commons License 1999.09.03 0 0 1
Ha szabad akkor NULLÁznék : )
Alonso Mosley Creative Commons License 1999.09.03 0 0 0
O lesz a tarifa
noidea Creative Commons License 1999.09.03 0 0 topiknyitó
Olvastam, hogy az UPS úgy reagálta le a MATÁV Internet tarifa csökkentését, hogy a MATÁV visszaél a monopóliumával, de ők nem félnek, stb... Ez rendben van, a telefondíjak látszólagos csökkentése valóban egy nagy átverés, tekintve pl. a kapcsolási díjat, ami egy rövid hívás árát gyakorlatilag megduplázza.
De mi van az UPS-sel? Tudtok valamit róla, meg akartam nézni ahonlapjukat (a hírekben volt link rá), és.... hát ezeknek még rendes honlapjuk sincs... =:-O Ezek akarnak szolgáltatók lenni? Vagy valami félreértés van a tevékenységi körökkel? :-O

Kérek okos véleményeket. (na jó, nullázni is szabad) :-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!