Keresés

Részletes keresés

Kagakusha Creative Commons License 1999.09.05 0 0 90
Vagy... Az értékesebb részek mindenesetre a föld alatt vannak. :-)
SirContact Creative Commons License 1999.09.05 0 0 89
Üdv all,
NICK 1999.09.03.16:07:01
"K.D. durva vádakkal illette többek között N.I. előző titoknokot, aztán mikor P.F.felhívta a figyelmét,hogy súlyos amit mondott,és ezt majd lehet,hogy bizonyítania is kell,Kosztolányi riadt arccal kérdezte:
"Miért kellene ezt nekem bizonyítanom?"
:-)"
Tud valaki ezzel kapcsolatban valamit?
Sir
Kagakusha Creative Commons License 1999.09.05 0 0 87
Na igen. Olyan, mint a burgonya. :-)
SirContact Creative Commons License 1999.09.05 0 0 85
De mikor?
Bár én is hiányolnám. Több kávét kellene innom nélküle. :-(
Sir
SirContact Creative Commons License 1999.09.05 0 0 83
:-DDDDDDDDDDDDDD

Ideillő idézet:
"A Miniszterelnöni Hivatal által szervezett nyílt nap jegyzőkönyvét, amikor is a látogatók kis csoportokban megtekinthetik munka közben a miniszterelnököt, csatolni fogják a megfigyelési ügy aktáihoz."
(Selmeczi T.)

George Sand Creative Commons License 1999.09.04 0 0 82
Kedves Quequecc,
Nem véletlenül írtam úgy, ahogy írtam...
Sopronban is vannak felíratok, meg Egerben is...

Ideillő idézet:
"A Miniszterelnöni Hivatal által szervezett nyílt nap jegyzőkönyvét, amikor is a látogatók kis csoportokban megtekinthetik munka közben a miniszterelnököt, csatolni fogják a megfigyelési ügy aktáihoz."
(Selmeczi T.)

Inkább csak kavicsokat kéretik hajigálni :)))

George Sand

Antipol Creative Commons License 1999.09.04 0 0 81
Én láttam MÉLYEN TISZTEL KOSZTOLÁNYI (szerencsére nem Dezső) mélyen szántó, abszolute meggyőző megnyilatkozását a NapKelte adásában (Jajjjjjj - nézik mások is - hazudik!!! - persze az összes újságcsináló). Rá kellett jönnöm, hogy én teljgesen hülye vagyok, mert nem értem, hogy egyenes kérdésre miért kell oda nem illő választ nem adni. De ez végül is nem gond, mert a ros zzat szólók úgyis a boa rokon aligátorok emésztőrendszerében végzik. (Áldott legyegyen az Ő nevük, In Aeternam Amen!
speaker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 80
Csak 118,de a frissesség is számít.
dr.Kvasztics Creative Commons License 1999.09.03 0 0 79
Dear Sir!

Tökigazad van. Bocs.
De azért érzed, hogy mi akasztott ki?

Na megyek haza... Jó 7végét, holnap gyüvök

dr Kvasztics a részeges körorvos

PRAETORIANUS Creative Commons License 1999.09.03 0 0 78
Nem gondoltam volna, Speaker legalább130 kiló...
Seki Waker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 77
Keves PREATORIANUS!
A "válasz erre", mármint speaker legutóbbi bejegyzésére helyesen:
IGNORE ON
SirContact Creative Commons License 1999.09.03 0 0 76
Egymásra ne személyeskedjünk kedves dr.Kvasztics ily módon. A politikus más állatfajta irányítsd rájuk inkább.
Tisztelettel
Sir
dr.Kvasztics Creative Commons License 1999.09.03 0 0 75
"Afrikában volt egy sofőröm,"

Na speaker MOST bekaphatod :)))

dr Kvasztics stb...

PRAETORIANUS Creative Commons License 1999.09.03 0 0 74
kÖSZÖNTEM
speaker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 73
Kedves örző-védő (praetorianus) cégvezető úr , „alkatodnál” fogva nem biztos, hogy el(le)ütnél, de hátulról esetleg.
Írod: „bokacsattogtatás, díszmagyarok, Horthy újra temetés. (Micsoda borzalmak!)
Kosztolányi az idióta ovodás, akitől elvszik a homokozó lapátját…”
Utálod a ballibet IS, meg Boldvait, meg Tocsikot... (Van akit becsülsz, vagy te vagy a világ közepe?)
Csak magadra vagy büszke, hogy munkát adsz(?) 18 embernek és nem is kicsi fizetést.
Na ez utóbbi hencegésed gyanus, főleg a te vérmérsékleteddel. Te nyilván nem vállalkozó vagy hanem szolga, valamelyik bolsi nagyságos úr udvarában, és ezért utálod annyira, de véded is őket, mert belőlük élsz. Azért is félsz ennyire az intelligens jobboldaltól, mert belőlük nem lenne ilyen könnyű megélni. Náluk tenni is kéne valamit.
Afrikában volt egy sofőröm, akinek ha azt mondtam kapsz 20 pennyt, ha lemosod a kocsim, rögtön kerített egy szerencsétlent aki 10-ért lemosta, ő meg ült a pálma fa alatt és kritizált, a különbözetet meg eltette.
Annak voltak ilyen világot megvető nézetei, mint Neked.
Na ilyen vállalkozó lehetsz te is, azzal a jó fizetéseddel, amit adsz nekik, de azért gondolom vered is őket érte, már ahogy ugye ez természetes a Te vérmérsékletednél.
PRAETORIANUS Creative Commons License 1999.09.03 0 0 72
Mindkét dologban igazad van.
Viszont én nem tartozom a szokványos netezők közé...
Ezt nem feltétlenül pozitív értelemben mondtam.
SirContact Creative Commons License 1999.09.03 0 0 71
Kedves PRETORIANUS,
én sem vagyok az erőszak híve, de azt hiszem pontosan tudom, hogy miről beszélsz. Ugyanezt érzem én is sokszor amikor egy ilyen ultraidióta mint Kosztolányi a tv-n keresztül a pofámba vigyorog és az agyamat bombázza az eszeveszett baromságaival, meg poénkodni próbál miközben annyira sem humoros mint egy tömegbaleset a Keletinél déli 12-kor. Néha olyanom van egy ilyen politikai sokk után , egy bezárt szobában öt percig tudnám ütni azt vigyori arcát. Tudom, hogy ez hiba lenne meg nem lenne nekem jobb, de a fene egye meg jobban érezném magam.
Szóval ha egyszer úgy alakulna (ami valóban nem túl életszerü) akkor egy tettestársa számíthasz.
Bár speakert sose bántanám hiszen olyan mint egy kisgyerek. :-) a forum gyermeke.
üdv
Sir
Seki Waker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 70
Kedves PRAETORIANUS!
A legkisebb baj az a hozzászólásoddal, hogy rossz helyen nyomtad meg a "válasz erre" gombot, a legnagyobb pedig az, hogy verekedni akarsz. Ez errefelé nem szokás.
dr.Kvasztics Creative Commons License 1999.09.03 0 0 68
PRAET...: Néha nekem is eszembe jut ez a megoldás
De akkor saját magamat kellene megalázni :)))

speaker kolléga: ne hagyd abba, tetszik amit csinálsz :) szeretem a magadfajta paranoid hipokrita majmokat. Szórakoztatnak...

Kosztolányi pedig maradni fog, mert presztizsokokból nem fogják beismerni, hogy egy szerencsétlen, tehetségtelen kis ökör.

Kvasztics a részeges körorvos

PRAETORIANUS Creative Commons License 1999.09.03 0 0 67
kEDVES KEKEC!
Igazd van , nem mindig észérvekkel oldok meg dolgokat, de ez nem baloldaliság, ez egyszerűen csak erő politika.
Ha ez itt sokaknak nem tetszik, akkor igazuk van.
De...
Ha olyan helyzetbe kerülnék( ami azért nem túl életszerű)
hogy nem tudnék egy ilyen Speaker tipusú ember mellet átvergödni, hanem hallgatnom kéne a hülye frázisait, bár hangsúlyozom hogy ez úgyse lehetne, mert az első két mondat után ott hagynám, akkor a nem működő észérvek helyett vérmérsékletemnél, alkatomnál fogva előbb -utóbb elütném.
Ez van, aki akar itéljen el.
Trianon. Erről nekem a Horthy újra temetés, a bokacsattogtató díszmagyarok, és más hasonlók jutnak az eszembe.
Ők balodaliak voltak?
Egyébként teszek a balodalra is , úgy ahogy van, csak az én arányérzékem
ebben a Trianon ügyben valahogy ezeket az urambátyám diszmagyarokat
hibáztatja.
Na ez elég Off volt...
Kosztolányiról meg nem tud más eszembe jutni mint egy idióta óvodás akinek el(próbálják) venni a homokozó lapátját.
Egyébként meg se pártag, se szimpatizáns nem vagyok, és 20 éves korom óta vállalkozó vagyok (most 33) és 18 embernek adok minden hónap fizetést
nem is keveset(ezt ha ,akarod, be is bizinyíthatom) , úgy hogy a ballib igen messze áll tőlem.
Ílyen szempontból úgy érzem, hogy eléggé párttatlanul látom a dolgokat, úgy hogy hidd el nekem, amikor este 8-kor hazaesek, és egy Kosztolányit kell néznem a Királyiban, hát sírógörcsöt kapok, hogy ezért fizetek adót, hogx ebből ilyen idióták fizetést kapjanak.
Ez vonatkozik Tocsikra, Boldvaira, meg az összes olyan politikusra akik
a " jogilag rendben volt" formulára hívatkoznak!
Uff, én beszéltem!
Seki Waker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 66
Kedves Lujza!
Egyetértek. De nem kéne letapadni a múltnál. Adjunk lehetőséget a tisztelt kollégáknak, hogy elmélkedjenek a jővőről. Meg is nyitom a topicot, ha nincs ellene kifogásod. Sőt akkor is ha van, mert nem tudhatom a válaszod :-)
speaker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 65
Szvsz zavaros kérdésre csak zavart válasz volna adható.
lujza Creative Commons License 1999.09.03 0 0 64
:-))))
Nem kene nyitni egy uj topicot, hogy versenyezzunk, kinek nyujtotta a "legjobb" valasztasi lehetoseget ez a szep, demokratikus valasztasi rendszer ?
quequecc Creative Commons License 1999.09.03 0 0 63
Topic Off
PRAETORIANUS!
Ezt irod: "egy személyes találkozás esetén- amihez úgysem elég bátor-
úgy megütné bármelyikünk, hogy ott aludna."
Speakerrel ellentétben, aki tényleg túlfűtött érvekkel próbálja bizonyítani vélt igazát, te minta példánya vagy a higgadt bal-liberális oldalnak.
Mellesleg igen értelmesnek is látszol:
"pont az ilyen paliknak köszönhetjük SZVSZ Trianont is."
Ezzel az arisztotelészi logikával, hogy a manóba nem vagy valamelyik párt élén?!

George Sand
Talán nézzél szét Pesten is ott is vannak ilyen felíratok - talán nem véletlenül.
Topic on

szerintem az ehhez hasonló topicok tartják a levegőben ezt a lufit.

üdv.

Seki Waker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 62
Kedves Lujza!
A mi választókerületünkben a 2. fordulóban Deutsch Tamásból és Filó Pálból állt a készlet. Töredelmesen bevallom: nem mentem el szavazni :-)
NICK Creative Commons License 1999.09.03 0 0 60
K.D. durva vádakkal illette többek között N.I. előző titoknokot, aztán mikor P.F.felhívta a figyelmét,hogy súlyos amit mondott,és ezt majd lehet,hogy bizonyítania is kell,Kosztolányi riadt arccal kérdezte:
"Miért kellene ezt nekem bizonyítanom?"
:-)
Jaccuse Creative Commons License 1999.09.03 0 0 59
Kedves eomer és pici53!

"Az Úristen irgalmazzon néktek!" :-))

Utas2 Creative Commons License 1999.09.03 0 0 57
Jesszusom!

Ötvenvalahány beszólás egy bizonyítottan ELMEBETEG hapsi miatt?!

Vicc.

speaker Creative Commons License 1999.09.03 0 0 56
Akkor téged is megfenyegetlek: ha így folytatod tényleg megüt a guta és vihetnek a temetőbe.
PRAETORIANUS Creative Commons License 1999.09.03 0 0 54
Off
Speakerben egy dolgot kedvelek: ezt az iszonyatos erőt amivel aszéllel szemben tud...
De szerintem egy személyes találkozás esetén- amihez úgysem elég bátor-
úgy megütné bármelyikünk, hogy ott aludna. Bár ez a fajta fejtegetés nem túl ildomos...(igaz hogy nem nagyon érdekel)
SZVSZ senki nem válaszol neki akkor oka fogyottá válik a pali.
Ezenkívül jobboldali elvbarátainak sem tesz túl jót, mert valahol az emberben
ez a sok marhaság marad meg amit összehord.
Ezenkívül pont az ilyen paliknak köszönhetjük SZVSZ Trianont is.
Méltó utodjuk...
NA, komancsozhatunk....
Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!