Keresés

Részletes keresés

Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 4 órája 0 0 205521

2. Tul gyorsan olvastam, nem is Solart szedett szet. Akkor a 420mah tuti, ami kisebb, mint az 5X-e, s csak kb 40%-kal nagyobb, mint a F3-e.

Előzmény: Tisztul_A_Visztula (205519)
Pinyo Creative Commons License 5 órája 0 0 205520

Ami nem Strydos, az nem megy át.

Előzmény: mazlati (205518)
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 5 órája 0 0 205519

Csak atfutottam, de par megj.

1. Jo arc, ez a torok ficko, az F3-s szetszereleset anno alapmunek gondoltam, mert mindenki csak mondogat dolgokat az alkatreszekrol, o meg megnezi.

2. Te is mondtad, en is olvastam, hogy 500 mAh-s az F6x, o  a Solarra kinyomozta, hogy 420mAh. Sztem akkor a nem Solar is 420-s lehet.

3. “Fenix 5X has 32 MB of RAM to store the map data for quick random access. However, Garmin Fenix 6X Pro only has 17 MB of it. Actually it has 16 MB external RAM and probably counts 1 MB on the main CPU, too.”: bar irja, h a navigacio meg a 6-osnal gyorsabb, de te ugye irtad, hogy Bp belvarosaban a sok POI-nal nagyon lassu volt az egyik OSM terkep. Nalam meg ugye nem. Lehet, hogy megis van olyan eset, hogy hianyzik a 15-16 MB?

Előzmény: Pinyo (205514)
mazlati Creative Commons License 5 órája 0 0 205518

Hali!

Összekapcsoltad már a PowerCentert a Garmin Connecttel ?

Ha igen, akkor az összes régi futásod adatai átmentek a PowerCenterbe?

Előzmény: Pinyo (205514)
O/O Creative Commons License 8 órája 0 0 205517

Várja csak, majd Te is megöregszel és megvakulsz :)

Előzmény: Spenót (205507)
Bohanon Creative Commons License 10 órája 0 0 205516

Igen bringázni fogok, ha túl leszek a szurkáláson holnap. Be is szereztem hozzá fordulatszám mérőt, így legalább lesz adat a Connectben is.  Másrészt a lágyéki izom részleges szakadása miatt sem tudok sokat futni/tekerni, már meggyógyult elvileg, de csak kicsit terhelhető az elején.

Szombaton mind2ből csináltam 10 perc terhelést, szépen be is jelzett.

Előzmény: O/O (205503)
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 11 órája 0 0 205515

Azért magunk között, nem kellett hozzá magas IQ, hogy megnézzem Csempa és O/O közös ismerőseit, majd annak a kevés embernek a GC profilképét egybevessem egy topikbeli képpel, amit kicsi eséllyel psztolt beugratós képként egy "imposztor". Meséltem már, hogy kockázatkezelőként melózok?  ;-)

Előzmény: Spenót (205511)
Pinyo Creative Commons License 11 órája 0 0 205514
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 11 órája 0 0 205513

Kezdem érteni a játékotokat.... :-)

Előzmény: Spenót (205511)
Szajrés Creative Commons License 11 órája 0 0 205512

Hátha én is szerzek egyet reumatológiai szakterületen. :-)

De addig is legalább két év után újra lóra ültem, s fogok is még míg nem futhatok. A lovon sem ültek két éve, én sem lovagoltam két éve, jó párost alkottunk. :-) Szerencsére ép bőrrel megúsztam, nem lett több bajom mint ami előtte volt.

Előzmény: Ermak (205509)
Spenót Creative Commons License 11 órája 0 0 205511

Arcról nehéz a Connecten keresni egyelőre :)

Én meg kaptam érted egy badget. O/O mindjárt felrobban, mert a kihívásban is elbukott ezúttal. :) Kénytelen lesz körbefutni a Dunántúlt, ha még jobban el akar húzni pontszámban. :)

Előzmény: Tisztul_A_Visztula (205510)
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 11 órája 0 0 205510

Kösz. Tudod, valójában nem akartam villogni, hogy tudok nyomozni, s tudok képeket párosítani, ld http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=152685593&t=9006174

Így elegánsabb volt, hogy nekem kell igent mondanom. :-)

Előzmény: Spenót (205506)
Ermak Creative Commons License 11 órája 0 0 205509

Úgy általában nekem sincsenek illúzióim, de a pár igazán jó akit ismerek, aranyat ér.

Gyógytornász ugyanígy.

Előzmény: Szajrés (205508)
Szajrés Creative Commons License 11 órája 0 0 205508

Nekem körben fáj hol itt, hol ott, ezért gondolom, hogy a boka ízületből eredhet a fájdalom. :-)

Nekem sincsenek illúzióim az orvosokkal kapcsolatban, de mivel a saját ötletekből kifogytam... (mondjuk egy gyógytornásszal kapcsolatban is az lennék amíg ki nem kúrál valami bajomból)

Előzmény: Bohanon (205502)
Spenót Creative Commons License 12 órája 0 0 205507

OFF

A bicikli nem fájl, a vonat pedig nem vár. Ennyi. :)

ON

Bocs! :)

Előzmény: O/O (205503)
Spenót Creative Commons License 12 órája 0 0 205506

Bejelöltelek. Így könnyű, hogy a polgári neved megegyezik a nickeddel. :)

Előzmény: Tisztul_A_Visztula (205504)
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 12 órája 0 0 205505

"én magamnak szoktam messengeren elküldeni azt is elfogadja."

Ere bonyolultabb számomra. Értsem úgy, hogy nem is kell szövetkezni mással, hanem így lehet megszerezni a kapcsolt kitűzőket egyedül egy tevékenységgel?

Előzmény: O/O (205494)
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 12 órája 0 0 205504

Te invitáltál, elfogadtam.

Aztán ezen felbuzdulva Pinyot, Ati66-ot és Csempát én invitáltam meg, Spenóton gondolkoztam, hogy vajon melyik GC név takarhatja őt. Aztán már arra nem emlékszem, hogy megcéloztam-e valakit Spenótként.

Előzmény: O/O (205495)
O/O Creative Commons License 14 órája 0 0 205503

Ha bicikli nem fáj l, akkor tekerj ameddig nem futhatsz. Elvileg az nem terheli, kötött pályán szépen mozgatja szerintem jó lehet neki.  Combnak farizmomnak is jó, némi kondit is ad. 

Előzmény: Bohanon (205502)
Bohanon Creative Commons License 15 órája 0 0 205502

A boka fájdalom akár egy ízülettel feljebb is keletkezhet! Voltam orvosnál lószart sem talált, csak annyit, hogy a fájdalom a tanus csontnál van 1 picit lejjebb a bokánál. Ma megnéztük a gyógytornásszal, és a lábszár bal oldalán található izom feszülése miatt fáj... mindig csalódok az orvosokban. A 4fejü combizomra sem tudott semmit sem mondani, hogy miért fájhat.

Mindez úgy, hogy nem futottam ugye semmit az elmúlt 1,5 hónapban.

Szombaton csináltam amúgy egy teszt futást, 10 perc nagyon lassan, hát nem volt kellemes utána. Úgy látom, hogy 1 darabig még rövideket fogok futni.

Non-plusz ultraként úgy be*tam a kezem a konditeremben, hogy 1 napig jegeltem :/

Előzmény: Szajrés (205496)
omilost Creative Commons License 16 órája 0 0 205501

Sajnos úgy alakult, hogy a VTM-re nem tudok menni, pedig elég jól beleillett a felkészülésembe ez a táv/szint. Cserébe regeltem a Bükki Hard-ra, amitől eléggé tartok, eléggé combos táv/szint az erőnlétemhez, olyan 8 és fél óra teljesítés a terv. Ha év végén P85-öt szeretnék kell pár szintfelmérő.

omilost Creative Commons License 16 órája 0 0 205500

Indulásnál az van amit mondtál, a 3-asról lekanyarodón megy át, így indul a verseny: kikísérnek a zebráig, amikor zöld van mindenki nekiiramodik, a tömeg vége már piroson megy át.

A végén pedig először a parkból kiérve egy mellékúton megy át (talán az is lámpás) és utána a legvégén a 3-ason.

Bár azt nem tudom, hogy ez-e a hivatalos útvonal, mentem a többiek után. Van aluljáró is és akkor ki lehetne kerülni a 3-ast és csak a mellékúton kellene átmenni.

Előzmény: Mr Long (205478)
Spenót Creative Commons License 16 órája 0 0 205499

Én is arra kentem elsőre, de szerintem akkor már éreztem, hogy túl feszesek ott a szalgjaim és ezért lilulhatott be egy apró bicsaklástól.

Lehet, hogy placebó, de a rücskös fadarab taposása úgy tűnik, használ neki, de leglább nem romlik, pedig a múlt heti 74km azért nem volt kevés az én szintemen és volt benne sietős is.

Előzmény: Szajrés (205498)
Szajrés Creative Commons License 16 órája 0 0 205498

Úgy emlékeztem a tiédet valami trauma érte attól fáj. Én már adtam neki egyszer tíz nap pihit benne egy hét napos Ketodex kúrával, de a harmadik futás után újra kezdte.

Én is abban bízok, hogy mindenkinek (akiről eddig hallottam) általában inkább a térde kopik. Ha kiderül valami referálok.

Előzmény: Spenót (205497)
Spenót Creative Commons License 16 órája 0 0 205497

Én a jobb bokámmal szokok most. Kopás a térdemben bizonyított, így akár a bokámban is lehetne, de én most arra gyanaxom, hogy a talpi bőnyém xarakszik és annak a merevedése miatt túlterhelődnek a bokámban a szalagok.

Taposom a rücskös fát, kenem flectorral, áztatom hideg vízben, így a tegnapi 32km-t is meg tudtam csinálni és ma is tudok menni. Most már nincs idő pihentetni rendesen a Maratonfüredig. Lehet, hogy utána adok neki egy hetet, ha nem javul.

Majd írd meg, hogy nálad mit tanácsol a doki!

Előzmény: Szajrés (205496)
Szajrés Creative Commons License 17 órája 0 0 205496

Sziasztok!

Valaki hallott már olyan futóról, akinek a bokájában lett ízületi kopásból eredő gyulladása?

Hetek óta kínlódok a bal bokámmal. Trauma nem érte, különböző helyeken érzem a fájdalmat járás közben, hol a külső bokacsontom mögött, hol a belső bokacsontom mögött, hol pedig az első bokahajlat tájékán, ebből gondolom, hogy az ízület belsejéből eredhet a fájdalom. Egy hete szedek Arthro Guardot, kenegetem Flectorral, újra hordani kezdtem a harántboltozat emelőt, hátha bokasüllyedésből ered a fájdalom.

Szerda reggelre van időpontom egy ex atléta reumatológushoz, addig meg találgatom a kilátásaimat.

O/O Creative Commons License 17 órája 0 0 205495

Na, most nézem nekem is ismerősöm lettél a GC-ben :)

Előzmény: O/O (205494)
O/O Creative Commons License 18 órája 0 0 205494

Aznap kell, én magamnak szoktam messengeren elküldeni azt is elfogadja. Szerintem Spenóthoz csatlakoztál :)

Előzmény: Tisztul_A_Visztula (205493)
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 27 órája 0 0 205493

Leesett. Aznap kellett volna, mi?

Előzmény: Tisztul_A_Visztula (205492)
Tisztul_A_Visztula Creative Commons License 27 órája 0 0 205492

Elfogadtam a csatlakozási invitálásodat, de a konkrét kitűzőre rálépve nem láttam azt, hogy “megosztás” funkció lenne.

Előzmény: O/O (205491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!