Keresés

Részletes keresés

B784 Creative Commons License 2009.01.02 0 0 134432
balooszámkukacgémélpontykom
Előzmény: Hauanita (134426)
-ethka- Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134431

Na, ha már mindenki összeget, és sem szeretnék kimaradni.

 

2008 jó év volt. Lett új házam, új állásom és új kislányom. :)

 

És ráadásképpen bónuszképpen még plusz tíz kilót is sikerült beszereznem. (Ide nem dukál szmájli.) Hát igen, 2008 nem igazán a futás éve volt... Edzésnaplót sem vezettem. Talán megvolt az 1000 km futás, de inkább csak 800.

Ezzel együtt volt

- egy Hegyvidék Félmaraton tavasszal, amelyen rájöttem, hogy már nem az 1:45-ért küzdök, hanem a 2:30-ért...

- egy Plus 30 októberben. Megcsináltam. Edzés nélkül. Szégyenkezem is miatta. De legalább nem tettem kárt magamban.

- egy Balaton Maraton novemberben, amire a lehetőségekhez képest tisztességesen fölkészültem, és megcsináltam. Ez volt az év csúcspontja, mert végre ismét élvezni tudtam a futást.

Azóta többé-kevésbé rendszeresen futogatok, a heti 3-4 edzés megfelelő gyakoriságot jelent, igazán csak az 1 óránál hosszabb futások hiányoznak (általában).

 

2009-re igyekszem reális célokat kitűzni. Nagyon szeretném a Balaton Szupermaraton harmadik napját (a 43 kilit) meg a Terep Százast, de ha őszinte vagyok magamhoz, egyik sem reális. Nem valószínű, hogy májusig fogyni fogok 10 kilót...

 

Viszont talán végre futhatnék egy jól megalapozott, kellemes szájízű maratont októberben. És aztán jöhet az elmaradhatatlan Balaton Maraton a csúcsidőmnél legfeljebb fél órával rosszabb eredménnyel. :)

 

BUÉK, Bolondok!

Elm Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134430
Tenyleg? Naaaa, meselj... ;o)
Előzmény: 7241gabi (134428)
Elm Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134429
SZUMMA2008

Alapvetoen hasonloan telt ez az ev mint a tavalyi, meg a szamok tekinteteben is. Iden 1505km-t futottam (sok tura miatt kb. csak a haromnegyedeben volt repulofazis is :o), 5339km-t bringaztam, es ezek mellett eleg sokat kuzdosportkodtam, meg nehany mas aprosagot, valamint 23 betegnap, es 37 pihenonap volt iden. Vagyis mindosszesen kb heti hat napot mozogtam atlagosan, jellemzoen 1-1.5 ora koruli edzesekkel - atlagban kb. mint 2007-ben. A bringa nagy resze melobajaras, plusz 3 montis maraton.
Iden - illetve 2007 oszi kezdessel mar - a T100 volt a fo verseny. Ehhez jonehany 40-50 koruli turat nyomtam, es bejartam a palyat tobbszor is. Vegulis terveimnel jobban sikerult, igy ebbol a szempontbol nekem is sikeres az ev. Egy kisebb betli volt, a Margita Maraton, de abbol is talan tanultam.
Igy a T100-zal egyutt majus vegeig majd 1000km jott ossze. Maradek 500 az ev tobbi reszen, abbol a sajnalatos okbol, hogy valamiert a T100 engem is megevett, es a bal sipcsontom csonthartyagyuszis lett. Sok kihagyas, pihentetes, jegeles, ujrekezdes, pihentetes... etc mellett szep lassan meggyogyult ugy 95%-osra, vannak terveim, hogy javitsak meg a dolgon, de ezt majd idovel.
A 2009-es ev meg plasztikus bennem, de egyre jobban erik, hogy a TUK es az iden teljesen kimaradt kis triatlonozgatas fele szeretnek elmozdulni. Konkret celverseny biztos nem lesz, igy nem stresszelem magam feleslegesen tervezessel. Ahogy esik, ugy.
7241gabi Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134428
jesszusom, te ezt honnan vetted? Jó lenne, ha nem terjesztenéd.
Előzmény: zalai ASZFALTSZAGGATÓ (134416)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134427
Egyetlen vagy;-) BÚÉK mindenkinak! Megyek, visszabúék:-)
Előzmény: olipapa (134424)
Hauanita Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134426
Óóó, most mér, szerintem átlag kéthavonta beírom, hogy mostanság kicsit kevesebbet futok :D
De ha van társaság, örömmel!! De ha él ez az e-mailcímed, átküldöm a számom, és tudunk egyeztetni.

(mondjuk ma 10:52-kor keltem :), szóval az a 9 óra durva horrorként hangzik ;))
Előzmény: B784 (134425)
B784 Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134425

Csak voltam.

Már Gödöllőn múlatom az időmet.

Gondoltam, hogy kontaktusba keveredem veled, de a topikon életjelt nem nagyon adtál magadról már elég régen, a számod sajnos egy másik telefonomban veszett el örökre, ráadásul úgy emlékeztem, hogy a nagyobb szünetekben haza szoktál menni, így lett oda a közös futásunk. Kár érte. De most már biztos, hogy sűrűbben látogatok haza Szegedre, mint az utóbbi tíz évben. És akkor futhatunk együtt.

Előzmény: Hauanita (134421)
olipapa Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134424
helyesbítés: az kb 1ó futás és 2ó gombászás volt. A hegy igen szép volt ma, csupa zuzmara minden fönt, ez ellensúlyozta a mellőlem halladszó majdnem folyamatos jajjgatást. Erőelemeket csak az első felébe sikerült negatív visszhang nélkül betegyek, így a második felére csak lendületi elemek maradtak, nem akartam hogy ne legyen ki kocsival hazaszállít. holnap reggel olisuli, szombaton BÚÉK20 és BHMTCS. előbbi lendületesen, utóbbi bevárósan. sportos évkezdés.
ui.: érzem, hogy téged már az idén kifognak húzni.
Előzmény: procaliber (134423)
procaliber Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134423
Nem vagyok az a nagy edzés elemezgetős fajta, de most a sok beszámoló hatására megnéztem mennyit edzettem 2008-as évben. Sok nullás hét mellett összesen 260órát töltöttem edzéssel, átlag 5óra környékére jön ki. 66770m szintett gyűjtöttem a 260óra alatt. 2008-ban 2 fontos verseny maradt ki sérülés miatt, 2009 a nyugodt alapozás a 2010-es CCC-re, ergo azért szurkolok ne sorsoljanak idénre ki mert az még nekem sok lenne.  Idén tavaly kimaradt versenyenek szeretném pótolni, indításkép ma sikerült 3h futni Olival a HHH-n:)
Elm Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134422
En is neztelek, es en is furcsaltam, hogy nem lattalak... az elejen meg nem voltam eleg gyors, aztan mar az eletemert kuzdottem, es koncentralnom kellett a levegovetelre is valszeg. :o)

Eredmenylistat en is kerestem, es nem talaltam, se a hunrunon (ott csak beharangozot, hogy itt probalja ki a hunrun a rendszert), se a championchip oldalan (ott meg oktoberig vannak fent csak versenyeredmenyek). Pedig online kozvetitesrol volt szo...

Viszont a hunrun kepgaleriajaban kepeket talaltam, legalabbis a gyerekfutamokrol, mi is joparon vagyunk, de a felnottekrol ott sem...
Előzmény: Mosolygós79_ (134419)
Hauanita Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134421
Te itt vagy Szegeden??? :)
Előzmény: B784 (134420)
B784 Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134420

A Bolond, különösen ha Futó, arról ismerszik meg, hogy fittyet hány az ilyesmire.

Ma reggel 9-kor - néhány perces nyújtá után - megnyomtam az órámat és elkezdtem ügetni Szegeden a töltés irányába. Kifutottam a Tisza-partra, majd elgaloppoztam a Sárgára, boldogult gyermekkorom kedvenc színhelyére. Persze a nyaralónk - egy farmotoros Ikarus busz lábakra állítva az ártérben - már rég a haladás áldozatává vált, órmótlan nagy ház áll a helyén. De jó volt kimenni a víz széléhez, belelógatni egy pillanatra az ujjamat, aztán visszatérni a jó meleg lakótelepi lakásba, apámhoz.

Közben minden szembe jövőnek boldog új évet kívántam, a kutyasétáltató pár kérdésére, hogy kergetnek-e, amiért így futok, visszafelé levettem egy pillanatra a szélmellényemet, és megmutattam a hátamon a www.futobolondok.com feliratot, miközben azt mondtam nekik, ez mindent megmagyaráz. Mosolyt csaltam az arcukra és ettől még jobb kedvem lett. Az órát már eleve lefelé fordítva, a tenyerem felőli oldalra tettem föl, hogy még véletlenül se nézegessem. Az egyetlen velem szemben futóval pacsiztam, aztán mikor visszaértem, még gyalogoltam néhány percet. Fél óra lett az egész. Nyilván a hideg miatt, de gyorsabban futottam, mint szoktam. Nem volt ugyan farkasordító, csupán kutya hideg. De ez kivételesen nem zavart.

Jó futás volt.

A babona úgy tartja, hogy az ember azt csinálja majd az egész előtte álló évben, amit az első napon. Ha ez igaz, akkor nekem sok jóleső futásom lesz:-)

Nektek is ilyeneket kívánok, az egész évre!

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (134403)
Mosolygós79_ Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134419
Elm, minden körben vártam, hogy mikor körözöl le, de nem láttalak. Tehát gyanítom, hogy a 2. kör után történhetett, mer' addigra már a szemem is befagyott. Durva volt ez, nagyon durva...

És képzeld el, úgy elbeszélgettem azzal, aki nem volt ott a versenyen és ezért jól kibeszéltük (tudod, ki... :) ), hogy nem csak tegnap, de már ma is futott. Bámulatos. :)

Eredménylistát találtál valahol a vágtáról? Ha már olyan profi chipes időmérés volt...
Előzmény: Elm (134413)
-ethka- Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134418
Ne terjesszünk rémhíreket: a T100 nem együtt lesz a K100-zal. Egyelőre csak ennyi biztos.
Előzmény: zalai ASZFALTSZAGGATÓ (134416)
-athosz- Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134417
Ennyi érdekes adat és beszámoló után én is utánaszámoltam az eddigieknek. Mivel július eleje óta van távot/szintet mérő órám, így féléves adatokat tudtam gyűjteni.
A teljesítmény vmilyen szintű méréséhez (és főleg időtervek készítéséhez!!!) nekem sokkal jobban bejött eddig a táv km +szint m /100-as formula. Azt megfigyeltem, hogy az edzéseken így mérve 12-11 km/h átlag jön ki általában (minimális az eltérés). Ez kb. 3-4ó–ig megy is, de aztán lassan 11-10,5 km/h-ig csökken a teljesítményem.
Szóval ilyen szemmel 2008 fél éve:
170ó – 1273km – 46270 - 10,21 km/h (nagy számai miatt a CCC húzza le...)
De ezek csak a statisztikai évkönyv adatai.


Az év nemszámokban:
Januárban kaptam el vmilyen futófertőzést, gondolom Csanyáva való együtt kocogások alkalmával. Ez a rendszertelen futóidőszak a Téli Mátrán való meghalással lett a múlté.
A rendszeresnek mondható mozgást február 5-én kezdtem Olipapánál, asszem 1ó futással. Új időszámítás kezdődött az életemben. Mivel saját időbeosztásom és saját főnökösködésem mellett alakítom napjaimat az új rend némileg szokatlan volt, de a jót ugye könnyű megszokni. Az edzésterv szerint 100%-ig kitöltött hetem azonban alig volt. Ez kicsit bánt, de sztem megtettem amit csak lehetett, 'nemakarom' miatt azonban egyszer sem hiányoztam az erdőkből, mezőkről. Március, április eseménytelenül telt bár a kezdeti rohamos fejlődés ugye egyre nagyobb inspirációt ad. A Mátrabércen már nagyon erősnek éreztem magam, de így visszatekintve még a lábaim szabtak határt az időeredménynek, nem a gyomrom. Ez még a Sárga70-en is így volt. Nagyon jó érzés volt néha Fridman és László Szilvi előtt futni, még akkor is, ha ez nem igazán az én fergeteges tempómnak volt köszönhető. A májusi Nomád35-ön már kezdődtek a gondok. A gyomrom kezdte meghatározni a teljesítményem. Bár sokat olvastam a táplálkozás fontosságáról és esetleges nehézségeiről, nem gondoltam volna, hogy ez nekem gondot jelentett. Jelentett és jelent. Sajnos.
A T100 K.O. majd gyermekeim iskolai sportnapján szerzett sérülés a május végét, június elejét zéróra írta. Úgy éreztem minden kezdődik elölről. Ráadásul a meleg sem nagy barátom, de azért lassan-lassan megint talpra álltam. Júliusban Femina és Juhász Laci jóvoltából külföldre is eljutottam. Az Ötscher Marathon légköre nagyon tetszett, nagyon hálás vagyok nekik, hogy ott lehettem. Itt már egyértelműen a frissítési gondok ütköztek ki, a melegben persze hatványozottan. Csak foggal, körömmel értem be első nap. A második nap – rövidsége miatt – jobban is sikerült. Aztán a CCC bűvöletében teltek a napok. Augusztusra viszont úgy éreztem, hogy lemerült a zsebtelep. Szédelegtem és alig vánszorogtam, több mint egy hetet kellett teljesen kihagyni, mert egyszerűen elfáradtam. Próbáltam Németh Csabi azon gondolatával vigasztalni magam, hogy mindenből lehet tanulni és magunk javára fordítani. Sokszor úgy futottam, ebben az időben, hogy a CCC utolsó 20km-ét szimuláltam magamban. Milyen is majdmeghalni?! Magáról a CCC-ről nem írok, mert sztem kimerítően megtettem ( :)))) ). Mostanra azért csak arra vagyok büszke, hogy nagyon mély gödörből sikerült kimászni és mai! fejjel szinte hihetetlenül kevés evés/ivás ellenére is sikerült végigmenni. Megerősödtem abban, hogy nagyon mélyről is sikerül kimásznom, ha hiszek magamban. Szeptemberben, októberben sem álltam le. Az év fénypontjaként sikerült abszolválni egy olyan futást is, ahol Olipapa megdicsért. Komolyan! Van róla írásos bizonyítékom! A P85-re nagyon készültem ,mert az első olyan túra volt, amit tavaly is teljesítettem és vártam az összehasonlítást. Tavaly is sikerült mindent kiadnom magamból és Fridman jóvoltából idén sem maradtam adós. Biztató jelek látszottak frissítés terén is, bár elborzasztott az a mennyiség amit meg bír enni/inni a futóemberfia egy-egy ilyen alkalomkor. Az időtervemet is teljesítettem és ez nagyon biztató.
Október, novemberben éreztem először, hogy helyenként futómozgásra utaló mozgássort végzek. Ez nevetségesnek tűnik, de én ténnleg nem tudok futni. A gyaloglásból, gyors gyaloglásból konvertálódott egyre gyorsabb csoszogás némi repülő fázissal. Sok-sok felesleges energia pazarlásával. Decemberben aztán megint elkezdődött az, ami be sem fejeződött. A Vulkán túra és a Dombay-tó Maraton már nagyon-nagyon szenvedésmentesen, jó élményekkel teljesült. Fridmannal, Szilvivel itt is nagyon jó volt együtt menni.
Szóval jó kis év volt!!

Jövőre?!

Námberván: Építkezés+négy gyermekkel albérletben! Hogy ne legyen unalmas! Jó lenne egy megnyugtatóan teljesített CCC, de a kijutás nem tőlem függ. Ha nem sikerül lesz más, ettől nem fogok kétségbe esni, ez viszont sok mindent meghatároz, így január 9. után sokkal okosabb leszek.

Addig meg kocorászom, amikor csak lehet!

Nektek sérülésmentes, eredmények miatt emlékezetes, szép évet Kívánok!
zalai ASZFALTSZAGGATÓ Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134416
T100 idén már nem lesz. Csak K100.
Előzmény: Ritchy (134415)
Ritchy Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134415
Nekem viszonylag rendhagyó évem volt. Míg az előző években rendre megfutottam az évi 900-1000km-em, 2008-ban egy másik sportra helyeződött a hangsúly. Egyedüli cél a T100 volt. Gondoltam egy kis gyorsulásra, de már hamar kiderült, hogy nem fogok sokat futni, így a szintidőn belüli teljesítést tartottam szem előtt.
2008-ban a T100-ig futottam 17 alkalommal összesen 206km-t, és túráztam kb. 21km-t mikor bejártam a T100 új végét. Ezután az év fő-futóversenyén csak egy perccel mentem rosszabb időt a 2007-eshez képest. Egy hét múlva kocogtam egy laza 16-ost, ősszel pedig 3 alkalommal összesen 7.1km-t.
Idén nyárig továbbra sem fér bele több futás. Ha a T100 megőrzi szokásos időpontját, azon ott leszek. Az év második fele meg talán újra a túrákon talál. :)

Elm Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134414
Ja, es boldog uj evet mindenkibe! :o)
Elm Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134413
En meg beszamolok egy tavalyi futasrol. Tegnap :o) csak elmentunk a Szilveszteri Malacvagtara. A nagyobbik lyany, meg a kissebbik fiu jott velem, utobbi allt eloszor rajthoz, es a 15-20 fos mini mezonyben az utolso elotti hely kornyeken ert a celba. A bontas miatt csupa nagyobb gyerekkel futott, megis az eredmenyhirdetesnel felallhatott a dobogo harmadik fokara. En is meglepodtem, aztan belegondolva, kulon ertekeltek a fiukat meg a lanyokat, es az indulo torpek nagyobb resze lany volt. Aztan utana futott a lanyom, szinten pont nagyobbakkal, szinten valahol a vege fele ert be, hat, szerintem valojaban olyan nagyon nem is elvezte, hosszu volt neki a tav, es nagyon hideg volt, de lebirkozta belegyaloglas nelkul, az a lenyeg.

Jomagam majd megfagytam a rajt elott, elozetesen arra gondoltam, hogy tolok neki egy ami a csovon kifert, de aztan a rajtnal arra, hogy ebben a hidegben a tuleles is eleg lesz. Aztan megindultunk, es hogy ne fazzak, toltam neki :o). Probaltam mindig befogni valakit, de nem tulzasba vinni, 7 kort kellett futni egy kb 700 meteres palyan, az elmezony a 2., a 4. korben is lekorozott, aztan ok mar be is ertek. Ugyhogy nem nyertem :o), de az oram szerint 20:23-as idot futottam. Hat, ilyet meg 3000 meteren se nagyon futottam, meg fenykoromban sem, ugyhogy erosen gyanitom, hogy a tav kozel sem volt 5 kilometer, mindenesetre futottam egy jo lenduletesen, feltehetoleg azert jocskan belol az ot percesen, es jol is esett. Megse lassultam olyan nagyon. Persze, mert nem volt honnan...
Kanga M. Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134412
Először is futókilométerekben gazdag új évet!


tegnap az óévet egy nagyon sikeres és tanulságos futással zártam. Terveztem, h lemegyek Velencei tóhoz, aztán máshogy rendelte az utókor.
11kor elindultam, gondoltam futok 45 perc- max 1 órát.
Iszonyat hideg volt, pedig beöltöztem. Thermo bringás kabát, sízokni, téli gatya,kesztyű, minden amit akartok.
Piszkosul fáztam, gondoltam visszafordulok. De egyre jobban kezdtem bemelegedni, könnyűnek éreztem magam, vitt a lendület, felszabadultabb lettem. Egy domb aljához érvén, gyalogolni kezdtem, aztán bevillant, h vágjak csak neki az előttem tornyosuló problémáknak.
Izomból kezdtem tolni, újra párbeszéd magammal, h be kellene osztani az erőmet. Beálltam egy egyenletes tempóra, dombra föl, le, vízpart. Szokásomtól eltérően nem az árral szemben kezdtem el (úszni) futni, hagytam sodorni magamat, egyenletes tempóval. Göröngyös terep, bokám nem jelez. Sőt a térdem se, ami kb. 1 éve hasogat. (hm, mi történhetett?)Egyre erőteljesebb lett a tempó,a hó szállingózott, mellettem a folydogált a patak, másik oldalamon erdő, tökéletes csend.
A házaknál lemásztam a töltés oldalában, bedobtam egy fadarabot a vízbe, jelképesen elbúcsúztattam az évet, meg a nyűgjeimet.
Visszamásztam majd egy kacskaringós, még általam nem ismert terepen visszajutottam a főútra. (közben felfedeztem egy helyet, nagyon régóta keresgéltem.)
1,5 óra örömfutás lett a vége, izomláz nélkül.
és a térdfájás? A cipő. A hó és a hideg miatt egy trekkingcipőben indultam útnak.
Úgyhogy a tavalyi cipőmnek kuka.
Hát így történt az óév futva búcsúja.
Ma megint enyém a terep.

Kívánok Nektek még 1x futásokban gazdag sikeres új évet!
kanga



sneci Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134411
2000 óta vezetem a futónaplóm, azóta futottam 19762 km.t. Előtte '96.tól kb 4000 km-t futottam, így összesen 23762 km-t tekintem hivatalosan elfogyasztottnak.
Ami azt jelenti, április körül fogom átlépni a 25000-as határt.

sneci
Ainariel Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134410
Mindenkinek nagyon boldog, futókilométerekben gazdag, sérülésmentes új évet kívánok!
7241gabi Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134409
Hancsika! Túl nagy ugrás lesz a 3x ennyi kili!
Előzmény: haan-chee (134397)
Zsazsi Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134408

Meg sosem irtam statisztikat, de az a 10. futoevem, igy probalkozom.

Osszesen 2420km-t futottam, serulesmentesen. :o) A legjobb honap a julius volt, 268km.rel. A leggyengebb augusztus, 108km-rel. Futasilag remek evem volt, 3:53-as maratoni idovel, amugy inkabb szeretenem elfelejteni mihamarabb. Sok-sok valtozas az eletemben, amit a szinte mindennapi futassal probaltam kompenzalni.

 

Terveim most sincsenek, szeretnek nem meghizni ujra es jo lenne minel tobb boldog pillanat! 

sistergő Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134407
2008-as év. zárójelben az Atádig elért km-ek.
.......Futás=853,0 km (524) 49 alkalom
Túra-futás=280,0 km (246) 5 alkalom
.......úszás= 11,7 km (7,7) 7 alkalom
......bringa=1006 km (713) 11 alkalom összesen 68 alkalom.

A legfurább adat /ha nem veszem figyelembe az őszi aszfaltfutó biztatásokon a bringázást/, az egy hétnél hosszabb edzésmentes napok száma összesen: 260 nap.

Negatívumok:
nem az elgondolásom szerinti módon teljesítettem a T100-at,
nem mentem Isziniket,
nem futottam a Maros gátján.

Legnagyobb változás: januártól futás közben az órát csak az idő rögzítésére használom. Érzésre futok, ezért nem erősítek bele, hogy egy kerek edzésidőm legyen. A "futásért"/zsírégetésért/ és nem az időért futok.

2009-es nagy tervek: nincsenek. Illetve szeretném, ha nem lenne 4-nél több edzésmentes hetem.
Repi Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134406
Boldog, eredményekben gazdag Újévet kívánok Mindenkinek!
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134405
És igen!!!! Kis hétkilleres tornamutatványommal idén is sikerült begyűjtenem az év első szurkolását!!!
Kissé túlöltöztem, de ez csak azt mutatja, hogy vannak még tartalékaim a hideg ellen, a Larzen-féle módszeren innen is. A nyakmelegítőmben ugyan keményre fagyott a lehelet, de legyen neki is szilveszter. Viszont a kivételesen magammal vitt telefonból jobbnak láttam kikapni az akkut, ahogy hazaértem. Nyújtás közben hallgattam, ahogy egy részeg a panelház egyik lakásában a Csendes éjt gyakorolja trombitán. Nekem tetszett, nem én lakom abban a házban. :-)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (134402)
zsotyek Creative Commons License 2009.01.01 0 0 134404
B.ú.é.k. minden bolondnak!
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2008.12.31 0 0 134403
Az index azt írja az időjárásról, hogy "elsején jobb, ha ágyban marad". :-DD
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (134402)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!