Keresés

Részletes keresés

PETYUS Creative Commons License 1999.08.30 0 0 26
Hát persze hogy lesz.
Csak éppen lehet, hogy elmossa az eső, hacsak oda nem fagy :-((((
misitisi Creative Commons License 1999.08.30 0 0 25
Információid szerint lesz "idős hölgyek nyara"?
PETYUS Creative Commons License 1999.08.30 0 0 24
Hogy telt a nyaram?
Az a hét nap, amit összevissza ki engedtek venni három részletben?
Qrv@yool.
Szerencsére hátra van még az idős hölgyek nyara, talán majd akkor...
misitisi Creative Commons License 1999.08.30 0 0 23
Te uly vagy itten?
tekkila Creative Commons License 1999.08.30 0 0 22
Nekem ugyanúgy...
runaway Creative Commons License 1999.08.30 0 0 21
Mér, volt nyár ?
Calliope Creative Commons License 1999.08.30 0 0 20
Édes Thor, 30 órányi buszozás, pár óra alvás és koránkelés után, meló közben nem vagyok képes gondolkodni...
Te is ki akarod dobni a pasidat?! :)))
Thor Creative Commons License 1999.08.30 0 0 19
Calliope, olvasd újra, hogy mit írtál. :) ahhoz.
Calliope Creative Commons License 1999.08.30 0 0 18
Thor, kedves! Brilliáns ötletet? Mihez?!?!
Havária Creative Commons License 1999.08.30 0 0 17
Remek! Csakhogy miköze ennek ahhoz hogy milyen volt? Ez csak ezt jelzi, hogy mikor. Nem hiszem, hogy nagyon meg kellene siratni ezt az évszázadot, igen nagy piszokságokat csináltak (csinálnak) egyesek kedvenc sárgolóbisunkon.

Nade ettől még ez a nyár jó volt. Például ezen a nyáron kaptam rá a törzsasztalra és rögtön szereztem magamnak egy csomó nagyon jó ismerőst, láttam néhány fárasztóan vigyorgó arcot, találkoztam sok kedves hüjével és bizony a tiszteletreméltó koponyákból is rohangál erre egy csomó. Szerencsére ellenségekre eddig nem tettem szert, bár honnan tudhatnám... :))))

Meg aztám sok esetben ez az utolsó és sok esetben ez az első nyár volt. Például idén vitorláztam először egyedül kifejezetten nagy szélben egytonnás hajóval :)))))))))))))))))))))))

Thor Creative Commons License 1999.08.30 0 0 16
Szerintem emeld magasra az orrodat, és csak úgy az egyik orrlukadon keresztül mondd elhalóan :)))
Már másik tonikban fejtegettem, hogy nehéz az irodai alakokkal nem törődni, amikor ők töltik ki az egész napomat, olyannyira, hogy más be sem fér.
Kham Creative Commons License 1999.08.30 0 0 15
Bár tudom hogy mindenfelöl ez csorog, de 2000-ben lesz az évezred utolsó nyara.
dalia Creative Commons License 1999.08.30 0 0 14
Jaj kedves Thor, ilyen irodai alakokkal nem kell törődni, úgyanis annyira nem arra kiváncsiak, hogy hogy telt a nyarad, hogy nagyon, olyan szinten gondolják komolyan, mint a gépies hogyvagy?-ot, max annyit vár válasznak, hogy hol voltál nyaralni...
t'oood, mi leugrottunk kicsit spanyolbaaaaaaaaaaa...

:-))) szerintetek hogy kell írásban affektálni?

Thor Creative Commons License 1999.08.30 0 0 13
Nahát Calliope, lehet hogy most adtál nekem egy brilliáns ötletet!
Calliope Creative Commons License 1999.08.30 0 0 12
Szarul indult, július volt a mélypont, de a vége végül remek lett. És ez köszönhető annak, hogy miután kidobtam a pasimat, rá kellett döbbennem: annyira szeretem, hogy míg mellettem volt, fel se fogtam, mit is jelent nekem.
Thor Creative Commons License 1999.08.30 0 0 11
dália kedves, nem rád gondoltam, félre vagyok értve! Itt nem tapintatlanság, perszehogynem, mert lehet nem válaszolni, meg rosszat is válaszolni, hanem munkában. Ahol csak a mosoly-mosoly illik. Meg napi 8 órában lelkesedni kell.
dalia Creative Commons License 1999.08.30 0 0 10
Jaj kaviat, ez tényleg nagyon tecc. gondolat!
...az évezred utolsó nyara... még izlelgetem a kifejezést...
szerintem gyönyörű!
dalia Creative Commons License 1999.08.30 0 0 9
Kedves Thor!

sajnálom,a miért tapintatlanságnak érzed a kérdésemet, gondolhatod, hogy nagyon nem annak szántam. Sőt az se biztos, hogy mindenképpen ujjongó válaszokat vártam kizárólagosan. Szerintem ennyi erővel _minden_ kérdést lehet tapintatlanságnak tekinteni, -lásd pl. Neked mit jelen a Tasztal? topicot, ha valakinek pl, fájdalmat okozott a Tasztal, kellemetetlen emlékei fűződnek hozzá, akkor talán hasonlóan gondolhatta mint Te most az én kérdésemet.

A nyári beszámolódat akkor is érdeklődve várom, ha nem örömujjongás lesz. A tiedét, másokét, sőt a sajátomat is.

Thor Creative Commons License 1999.08.30 0 0 8
Szarul, úgyhogy jön is, hogy mindenki orrbaverjek, aki ezzel a kérdéssel ugrik nekem munkában.
Szerintetek nem tapintatlanság feltenni ezt a kérdést? Nem biztos, hogy ujjongó választ ad rá mindenki, hanem beletrafálhatsz valami kakiba is, akkormeg?
GoldenEye Creative Commons License 1999.08.30 0 0 7
Hoppá, erre nem is gondoltam...
Akkor ezért volt ilyen frenetikus...
misitisi Creative Commons License 1999.08.30 0 0 6
Nagyon-nagyon gyorsan...

És tök jó volt.

kaviat Creative Commons License 1999.08.30 0 0 5
az évezred utolsó nyara volt...

.kav]4t

dalia Creative Commons License 1999.08.30 0 0 4
ugye, ugye?!!!!!

akkor legyen még egy picit nyár!

...de azért, ha ráhagoltátok magatokat tényleg kiváncsian várnék _részletesebb_ beszámolókat, hogy kinek mit jelentett az idei nyár feeling.

Ps: igérem jó topicgazda módjára én megteszem majd, de ahhoz kéne egy kis relax, nem pedig az office...:-(

Rettenet Creative Commons License 1999.08.30 0 0 3
eltelt
GoldenEye Creative Commons License 1999.08.30 0 0 2
Szerinted hogy telt a nyaram??????
:-)))))))))
Nagyon jól, szuperül, de ha olyan kérdéssel támadnának meg, mint téged ma, akkor csak üres, sablonos válaszokat tudnék adni, mert ezt ők úgysem érthetik. ;-)

Miért lenne már vége? Egy darabig még biztos tart...nálam legalábbis.

Fishtax Creative Commons License 1999.08.30 0 0 1
Nekem nem!
:-)

Fish0tax

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.30 0 0 0
Nem nullázom, pedig még csak most megyek nyaralni...
Apropó, volt idén nyár???
:o)))
dalia Creative Commons License 1999.08.30 0 0 topiknyitó
...ezzel a kérdéssel fogadtak ma reggel az irodában...
én pedig ledöbbentem, mert vajon ez már végérvényesen azt jelenti, hogy bizony vége a nyárnak?
Szerintetek?

És apropó, hogy telt a nyarad? :-))

Ps: kiváncsi vagyok, kinek volt nulla...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!