Keresés

Részletes keresés

yucca Creative Commons License 1999.09.02 0 0 52
Eppen azert ajanlottam neked azt, hogy gyere el a HotWeb chatre. Ott meglathatod, hogyan is megy az ismerkedes, mivel nap mint nap alakulnak ki baratsagok, sot, komoly kapcsolatok is.

A minap is kaptam egy levelet az egyik odajaro sractol, aki azt irta, hogy, amikor a chatre belep, ugy erzi, mintha egy baratokkal teli szobaba lepne be.

Ha tenyleg erdekel a dolog, nezz be hozzank!

másikegylány Creative Commons License 1999.09.01 0 0 51
piotre,
húúúúúúúú... Te aztán tudod hogy kell heavyteni! :)
(bezörög a jelenlegi lélekharang: perce, megdícsérnek, oszt mán szerecc is bele - magadba!)
Na siess, látod, nem bírom már ezt hallgatni, gyerünk, ugorj neki a képzőnek!
banya Creative Commons License 1999.09.01 0 0 50
Kázmér kedves!

Elébb le kéne töltei egy irc klienst... :))) Nézz be az iszoldába, ott van egy irces segédanyag!

Pöttöm-Nagy Kázmér Creative Commons License 1999.09.01 0 0 49
Banya, kedves:
Beírtam az Explorerbe, hogy #index.hu , de nem történt semmi, csak egy hibaüzenet.
Pöttöm-Nagy Kázmér Creative Commons License 1999.09.01 0 0 48
Yucca,
Mért ítélsz elsore? Lehet tényleg nem tudom, hogy kell. A Hogyan kell kérdés egyébként technikai jellegu volt.

Off
Han Solonak:
Ajánlom a Társkereso tapasztalatok c. topikot. Jó emberek járnak oda, aranyos.
Nappal általában Top10-es.
On
Kázmér

webracer Creative Commons License 1999.09.01 0 0 47
Létezik társkereső topic vagy bármi hasonló?
Ki tud ilyenről?

Han Solo vagyok.

sicc Creative Commons License 1999.09.01 0 0 46
OFF/emil ment/ON
KurázsiMama Creative Commons License 1999.09.01 0 0 45
Igen, ez elég összetett dolog.. akár egy új témát is lehetne nyitni, annál is inkább, mert offtopic lettünk :-)
sicc Creative Commons License 1999.09.01 0 0 44
Az szerencse, ha a masiknak is van eleg abbol a kompromisszumbol :)
A kompromisszumkeszseg meg mintha a szeretetbol szarmazna, talan... meg iq, meg ilyesmi
KurázsiMama Creative Commons License 1999.09.01 0 0 43
Köszi... bár az együttélés nem szerencse kérdése, hanem a kompromisszumkészségé szerintem.

Yin-yang is benne van, kiegészítjük egymást, harmónia stb minden ilyesmi megvan... működnie kell a dolognak :-)

sicc Creative Commons License 1999.09.01 0 0 42
Lakva ismerszik meg ... De akkor Neked igen sok szerencset, meg yin-yang :)))
KurázsiMama Creative Commons License 1999.09.01 0 0 41
Egyszer szerelmesnek éreztem magam, néhány emil, majd később több órás telefonbeszélgetések után.
Aztán jött az IRL találka - kiábrándító volt.

Egy második kísérlet, mással: nemsokára össze fögunk költözni :-)

sicc Creative Commons License 1999.09.01 0 0 40
Vagyis Te nem mennel ?
KurázsiMama Creative Commons License 1999.09.01 0 0 39
ÁHt, örülök, hogy eredményes volt, csak így tovább :-)
KurázsiMama Creative Commons License 1999.09.01 0 0 38
ÁHt, örülök, hogy eredményes volt, csak így tovább :-)
sicc Creative Commons License 1999.09.01 0 0 37
Ez nem volt valami biztato, de sebaj ... :)
KurázsiMama Creative Commons License 1999.09.01 0 0 36
ÁHt, örülök, hogy eredményes volt, csak így tovább :-)
sicc Creative Commons License 1999.09.01 0 0 35
ja, az ember nem hinni hanem tudni szokta hogy szerelmes, es nem az emilbe hanem akinek a fejebol azok szarmaztak, ezert meg mar nem is olyan sock az a parezer
sicc Creative Commons License 1999.09.01 0 0 34
tobbezret meg nem kellett, de azt a parszazat mar 2x megerte :)))
KurázsiMama Creative Commons License 1999.09.01 0 0 33
És azt ki vállalná fel, hogy többezer km-et utazzon, hogy találkozzon vkivel, akit addig csak a netről ismert? Mert azt hiszi szerelmes lett az e-mailjei alapján?
piotre Creative Commons License 1999.08.31 0 0 32
Ha lenne lélekharangképző én elvégezném és csakis neked harangoznék.
stevie wonder Creative Commons License 1999.08.31 0 0 31
Nekem a Torzsasztalrol kiindulva van egy erdekes kapcsolatom. Ugy kezdodott, hogy a lanynak nagyon klassz, kemeny megis baratsagos stilusa volt a kulonbozo hozzaszolasaiban. Mindig tetszett, amiket irt (bar nem mindig ertettem egyet vele), es egyszer "nagy nyilvanossag elott" tettem is egy kedves megjegyzest, amit gyorsan viszonzott, aztan egykettore atmentunk privatba. Napi rengeteg emailt valtottunk, aztan egyszer telefonon is beszeltunk, aztan osszejott az elso IRL talalkozas. Elotte sosem kuldott fenykepet, pedig egy szamitogepes cegnel dolgozik, gondoltam csak van egy szkennerjuk. Valljuk be, egy kicsit attol tartottam, hogy valamiert szegyelli magat, azert nem meri vallalni a fotot. Nos, azota azt gondolom, azert nem kuldott kepet, hogy a "lelkeert" kedveljem meg, ne csak azert, mert egy helyes lany. Ugyanis eletben kifejezetten nagyon csinos, mi tobb, "dogos" volt. Az mar nem volt meglepetes, hogy remekul megertettuk egymast. Ezzel egyutt ez az egy igazi talalkozasunk volt csak -- a tavolsag ugye :( Viszont azota is levelezunk es kedveseket irunk egymasnak :)

Na, ha valamit nem jol irtam, majd idejon es kijavitja... ;)

yucca Creative Commons License 1999.08.31 0 0 30
Hát, ha neked le kell írni, hog hogyan, akkor megértem miért nem megy... vagy talán az IRL kapcsolataidat is úgy kötöd, hogy előtte megkérdezel vkit, hogy hogyan kell?
Az igaz ugyan, hogy másképpen megy az ismerkedés, de a lényeg attól még ugyan az marad: arra törekedsz, hogy magismerd a másikat.

Ami meg a "hello, itt vagyok" típusú mondatokat illeti: ha ismersz vkit, te sem azzal kezded minden egyes találkozásotokkor, hogy elmondod neki az addigi életedet.. azt már megtetted előtte fokozatosan, ha olyan nexusba kerültetek.

És ha tényleg szeretnél jó társaságba "kerülni", érdekes embereket megismerni, tudom ajánlani neked a "mi" chatünket... írj, és megmondom a címét.
És, hogy mennyire működik a dolog, egy példa: hiába vagyunk szétszórtan az országban, mégis rendszeresen szervezünk találkozókat az ország különböző pontjain, és nem egy komolyabb barátság is kialakult már, nem beszélve a szerelmekről.. sőt, van, aki már össze is költözött a chaten megismert párjával.

másikegylány Creative Commons License 1999.08.31 0 0 29
piotre,
bárcsak Te lennél a lélekharangom! Mindjárt szebbnek látnám a világot!

Alejandro,
Te meg írjál egy szééép hosszú hozzászólást. Na léccives. Kiesni meg nem ér.

yucca Creative Commons License 1999.08.31 0 0 28
Igazad van CaveMaN,

ezek nem cyberkapcsolatok, legalább is, ha már létrejött egy személyes találka is... én a megismerkedés mikéntjére értettem az idegenkedést.

piotre Creative Commons License 1999.08.30 0 0 27
Ez a lélekharang inkább egy önterrorágyúnak tünik nekem amivel saját lelked ostromolod.
Te úgy elemzed magad ,hogy rögtön negatívumokat keresel.Szerintem
mond ki amit gondolsz és a többit hagyd másokra.
Aki ilyeneket ír mint te az kizárt ,hogy önimádó legyen.
Ha az lennél észre sem vennéd.Egyébként a tükör sem a valóság.
A valóság benned van és olyan lesz amilyenre formálod.
Az van amit mondasz és én is csak magamnak írok.
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.08.30 0 0 26
Szivesen irnek egy jo hosszu hozzaszolast, de sajnos kiestem a Tasztalrol, konnyebb (?) IRL kifejteni, mint irasban a dolgokat. A lenyeg az, hogy hasonlokeppen gondolom, es megis maskent. Viszont annak orulok, hogy latom, hogy nem vagyok a vilagon egyedul azzal, hogy szeretek jo melyen elfilozofalgatni az eletrol. Es ezert jo a Tasztal, mert rengeteg ertekes gondolattal talalkoztam, ami mashol nem tudott volna elobukkanni.
banya Creative Commons License 1999.08.30 0 0 25
Myself, kedves!

Igazad van, hülye vagyok... Ezekről a magyar szerverekről _is_ elérhető meg egy csomó külföldiről is: irc.funet.fi, irc.stealth.net, stb.
bocsi...

eMM Creative Commons License 1999.08.30 0 0 24
Te szegény.......
Milyen fárasztó lehet becsukni azt a sok lányos ablakot.
Mellesleg te mikor voltál utoljára a SOTE klubban?
Tudhatnád,hogy az is egy bizonyos korosztálynak szól,nem beszélve arról,hogy az nem a net.
másikegylány Creative Commons License 1999.08.30 0 0 23
Alejandro, LE DOB - kedves tükreim,
imádlak benneteket! (Lélekharang: dehogyis imádod, Te! Magadat imádod, azt az érzést, hogy 6ással vagy másokra!)
Láttyátok már hogy működik mindez?
No, mindenesetre köszönöm. Tényleg jó érzés. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!