Keresés

Részletes keresés

Hivadar Creative Commons License 2019.12.08 0 0 44

Genetika.

regiblog Creative Commons License 2016.01.13 0 0 43

http://ha-ugy-van-valoban.blogstar.hu/

 

egy kis gondolatébresztő :)

lady Creative Commons License 1999.10.11 0 0 41
Hazudni csak okosan szabad. Mert ha már egyszer lebuksz, nincs több dobásod. Akkor sincs, ha igazat mondasz. Ez ilyen eccerű...
Kisherceg Creative Commons License 1999.10.11 0 0 40
Most is hazudsz? :))
Előzmény: Zulejka (26)
baraka99 Creative Commons License 1999.09.01 0 0 39
Lord_Oberon: voltam már nagy peches is, no nem volt jó, de a tanulság a végére megérte (általában ikúilag nem tartanak hülyének): a hölgy olyan profi módon gázolt át a logikámon és úgy általában a józan ész apróbb sugallatain, hogy azt én egyszerűen elképzelni sem tudtam volna, nem hogy +csinálni... ;-)
Crashoverride Creative Commons License 1999.09.01 0 0 38
Igen így van ez egy seggfej téma tudom nagyon jól... csak tudod ennek a topicnak a tükrét egy nyitotta. " miért hazudnak a férfiak" gondoltam nyitok egyet az ellenkező oldalról :)))
" miért hazudnak a férfiak" ilyen topic is egy eszébe fogganhat meg :))
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.31 0 0 37
Csatlakozom az elottem szolohoz.

Kiegeszitenem viszont:
ugyanaz a tipus lehet... Nagy pech kell hozza, hogy megint egy beteges hazudozot kapj ki, de akkor sincs ertelme az altalanositasnak.

Lord_Oberon

wicca Creative Commons License 1999.08.31 0 0 36
ÉÉÉÉÉrdekes...
Te például minden egyes hozzászólásomra vetődsz! Hogy is van ez Rettenetes Rettenet?!
Rettenet Creative Commons License 1999.08.31 0 0 35
ne reménykedj, téged nem fog senki magára vetni
wicca Creative Commons License 1999.08.31 0 0 34
Imádom ezt a rengeteg általánosítást!
Úgy írtok mintha csak egy nő/ ffi lett volna az életetekben (apu, anyu, hugi, szomszéd néni beleszámítva).
Persze van aki mindig ugyanazt a típust választja, de az meg magára vessen...
rahell Creative Commons License 1999.08.31 0 0 33
Bocska, de ez egy seggfej téma. Nincs ember a földön, aki ne hazudott volna már életében kisebbet-nagyobbat. Az, hogy ki mikor, mekkorát, kinek, az nem nemi identitás kérdése, hanem a személyiségé.
Ennyi. Tapasztalat.
Rettenet Creative Commons License 1999.08.31 0 0 32
.....nagy hazugság?
ouzo Creative Commons License 1999.08.31 0 0 30
Azt a tényt, hogy nők kevesebbet hazudnak, onnan is ki lehet következtetni, hogy viszonylag kevés a női politikus.
(Inkább azt a kérdést kellene feltenni, hogy miért szeretnek a nők veszekedni? Még nem hallottam olyan nőről, aki heti egy hajbakapás nélkül boldog lett volna.)
Üdv:
Ouzo
Rettenet Creative Commons License 1999.08.31 0 0 29
tiszta ovoda.
nem is én hanem te te csúúúnyaaaaa.
és ne cibáld a hajamat, mert megrugom a bokádat......
MIMIm Creative Commons License 1999.08.31 0 0 28
idézek:

And, after all, what is lie? 'Tis but
The truth in masquerade.
(hogy mi a hazugság? hát az igazság álarcban)

...de az is lehet, hogy igaz dolgokat mondunk, csak hazugnak nevezzük őket, pedig ...

Crashoverride Creative Commons License 1999.08.31 0 0 27
Zulejka,
dehogy túlzás, inkább az amit művletek ezzel a hazudozással ti NŐk :)
Nem fértek a bőrötökben, pedig jobban tennétek, talán még hinnénk is nektek.
Hogy a másik fél is jól csinálja :) - azért mert ki kényszerítitek belölünk a hazugságot.
Zulejka Creative Commons License 1999.08.30 -1 0 26
Hazudnánk? Az túlzás... Max füllentünk.. Két okból is kénytelenek vagyunk:
1. A férfiak nem az igazat szeretik hallani.
2. Ha most elkezdenénk igazat mondani, ki hinne nekünk? :)))))

UI: SZVSZ a másik fél is jól csinálja!:o)

baraka99 Creative Commons License 1999.08.30 0 0 25
a nok nem is hazudnak. (ffi vagyok, az egyenes - minden szempontból - fajtából.) Eddigi életpályám alapján nekem úgy tunik, hogy a nok genetikailag programozva tartalmazzák azt a képességet, amin nekünk gondolkodnunk kell. A hazudozást - valami olyan elemi szinten ösztönösen és muvészien muvelik, hogy igazából a végére mindig kiderül, nem is ok hazudnak, hanem a valóság más, mint amit te hittél. Na nem nagyon, tehát ott helyben nem jössz rá, csak amikor egyedül újragondolod a történteket hasít beléd a felismerés, hogy ebben egyszeruen jobbak, verhetetlenek. Úgy adja el neked, hogy sokáig mocskos módon megcsalt, hogy a végén könnyes szemmel megköszönöd neki a kedvességét. Szóval nem hazudnak, egyszeruen hülyét csinálnak belolünk. Akinek nem inge...
Ja, amúgy imádom oket, de ha profival - a gyanúsan sokat mosolygó kis hableány típus - akadok össze inkább lelépek. Félelem? Óvatosság...
Chavo Creative Commons License 1999.08.30 0 0 24
Ezt nem gondolod komolyan! A hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. legyen nő, vagy férfi az illető.
Lehet, hogy csodálatosnak gondolod képességeidet, de valószínű, hogy valaki nagyokat kuncog rajtad.
Ha rájövök, hogy valaki hazudik, nem mindig célszerű rögtön lebuktatni. Ha egy kicsit meghagyjuk naiv hitében, sokkal többet képes elárulni magáról.
Chavo Creative Commons License 1999.08.30 0 0 23
Azt hittem, hogy sosem nyílik meg ez a topic.
Én nem mertem indítani, mert alapvetően sunyi, gyáva féreg vagyok.

Hozzászólásom: Azért hazudnak, mert ez lelkük lényegéből fakad. Nem bírnak máshogy élni, csak hazugságban, vagy szegény férfitársaimat (és engem) terrorizálva.

CaveMaN Creative Commons License 1999.08.30 0 0 22
Hihi!

Jól elhitetik veled is mi :o))) Szerintem egyforma... A nők ugyanolyan yol le szoktak bukni :o)))

Crashoverride Creative Commons License 1999.08.30 0 0 21

banya drága már akartalak is kérni, hogy sajnálj :))) remélem azóta már megszakadt a szíved
", hogy miért hazudnak az emberek " jó kérdés.
Emberek miért hazudtok? elég OFF, talán kapsz választ Hella.
"Csatlakozom... ha majd ráérek a sok mosogatástól, takarítástól, vasalástól, majd sajnálni fogom szegényeket... "
Reméltem is hogy csatlakozol. :)
Ne dolgozzál annyit, már kezdelek sajnálni :)

Crashoverride Creative Commons License 1999.08.30 0 0 20
Mindenki hazudik !Kivétel nélkül. Legyen az férfi legyen az NŐ.
S miért jó az neked ha átbaszod a partnered!
akkorcsakmi Creative Commons License 1999.08.30 0 0 19
"A NŐK is ugyanúgy hazudnak és ráadásul jól kihasználják szegény férfiakat.!!!!"

Hááát, engedd meg, hogy rávilágítsak alapvető tévedésedre, t.i. a nők nem jól használják ki szegény férfiakat. Ha jól használnák ki, nem kellene hazudniuk ( és még egyet, s mást csinálniuk) , de hát semmi sem tökéletes, mint ezt a rókától jól tudjuk. ;-)))

Még komolyabbra ferdítve a szót, a lényeget nagyon jól látod. Ugyanúgy. Lehet, hogy a végén kiderül, egyszerűen mindannyian emberek vagyunk?;)

akkorcsakmi

originalqszi Creative Commons License 1999.08.30 0 0 18
Hazudni nem érdemes
S ez nem vigasz,
Mert az emberek
Nem hiszik, ami igaz!
Mondd csak bátran a valót,
Ártatlan arccal!
Ne vedd fel a kardod
S győzz könnyű harccal:-)))))
Rettenet Creative Commons License 1999.08.30 0 0 17
hülyeség.
mindenki többet hazudik.
az egész világ hazudik
te is hazucc
tusko hopkins Creative Commons License 1999.08.30 0 0 16
Édeseim.....!

Az hazudik, aki akar!
Ammá' más tészta, hogy kinek jön be...
Cap'tn

Hella Creative Commons License 1999.08.30 0 0 14
Azzal tökéletesen egyetértek, hogy miért kell általánosítani. De szerintem nem azon kéne vitatkozni, hogy a férfiak hazudnak-é többet, vagy a nők, hanem, hogy miért hazudnak az emberek egyáltalán???
piotre Creative Commons License 1999.08.29 0 0 13
A férfiak füllentenek a nők viszont hazudnak ez tény.
másikegylány Creative Commons License 1999.08.29 0 0 12
Állítólag... a férfiak hazudnak, a nők csak elhallgatnak dolgokat. Így könnyű...! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!