Keresés

Részletes keresés

bozilla Creative Commons License 2000.04.16 0 0 99
.
renegade Creative Commons License 2000.01.11 0 0 54
WY-nak nincs epito otlete, de nekem van. A KDE kfm ugyanis tud tomoritett html-eket brozolni. En is csak harom napja jottem ra. Majd hanyatt estem a meglepetestol, amikor a kepeket is megjelenitette, azonkivul, ha jol emlekszem, a kezdolaprol siman atkapcsolt az akarmi8.html-re...
Előzmény: bozilla (21)
bozilla Creative Commons License 2000.01.09 0 0 22
He-he.
WY! Példádon felbuzdulva, magam is gyakorlatozom saját
topicomban. Egy kicsit átvert a navigátor. Legalább választhatsz a 21. és 22. kérdés közül, ízlés szerint.
'lla
bozilla Creative Commons License 2000.01.09 0 0 21
Kedves WY!
Örülök, hogy elhagyatott topicomat kitűnő gyakorlótérré változtattad s szerényen hozzájárulhattam jpg-ültető képességed kifejlesztésében. Ha már itt is jársz, nincs valami építő ötleted a topic témájában?
'lla
bozilla Creative Commons License 2000.01.09 0 0 20
Kedves WY!
Örülök, hogy elhagyatott topicomat kitűnő gyakorolótérré változtattad s hozzájárulhattam jpg-ültető képességeid kifejlesztéséhez. Nincs valami építő ötleted a topic témájában?
'lla
bozilla Creative Commons License 1999.08.26 0 0 0
Found zero virus! Clean [Y/n]?
bozilla Creative Commons License 1999.08.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Adott egy tgz állomány, ebben HTML formátumú fájlok. A kérdésem az, hogy van-e olyan program a világon, amivel ezek a html-k szabadon brózolhatók anélkül, hogy nekem explicite ki kellene előtte csomagolnom őket.
A fenti problémára ott van a midnight commander.
De nekem pluszba még az is kéne, hogy linkről linkre, html-k között is lehessen ugrálni. Azt hiszem, ezt nem tudja az mc.
Tud valaki ilyen progit?
'lla

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!