Keresés

Részletes keresés

Hacsek Creative Commons License 1999.08.24 0 0 17
Aha.
KissMe Creative Commons License 1999.08.24 0 0 16
Wowwww! Szívemből szóltál gargoyle!! Ez a megfogalmazás kissé morbid, de nagyon tetszik.
Originalqszi: valóban hölgy vagyok.
Hacsek: micsoda jelzők!! Te úgy találod, hogy az vagyok?

Eszembe jutott még valami. Itt senki nem tud offtopic lenni! Ezt én, mint topic-gazda kijelentem. Nem kell semmiféle beszólásért bocsánatot kérni, de azért maradjunk a jóízlés határain belül OK?

Mellesleg lassan lejár a munkaidőm, mint általában. Tehát ha 15.45 után nem jelentkezem, akkor az mindig ennek a ténynek tudható be.

Üdv

Zaxxon Creative Commons License 1999.08.24 0 0 15
Maraggy Te az!
originalqszi Creative Commons License 1999.08.24 0 0 14
Szíved hevesen dobog,
Most dobod fel az első topot!
Várod mi a reakció,
Kedves, netán goromba, oh!
Ne bánd soha, ne törödj semmivel,
Csak írj, gondolkodj más eszivel:DDDDD
gargoyle Creative Commons License 1999.08.24 0 0 13
a topic, olyan mint egy barátnö

eljön az az idö, amikor már rá se bírsz nézni...vagy már nem ismersz rá

illetve mindig megkívánod a más topicját...olyan sok hívogató van belöle, csak nézz körül

topicgazda - nincs írott vagy íratlan felelössége, a topicot beadhatod állami gondozásba ha akarod, senki se fog megróni érte, nem néz rád könnyes szemekkel és nem mondja, hogy anyu...

és a végén, amikor találkozol a teremtöddel ezt nem fogják a rovásodra elszámolni...

szóval csak bátran

KissMe Creative Commons License 1999.08.24 0 0 12
Neked is köszönöm, Hacsek, drága!
Esetleg egyéb hozzászólás a témákhoz??

Üdv

Hacsek Creative Commons License 1999.08.24 0 0 11
qszi!
Láccik, nem olvasod a Társkereső topicot.
KissMe hölgy, mégpedig igen vagány!
KissMe Creative Commons License 1999.08.24 0 0 10
Köszönöm a gratulációt! És remélem nem hiába. Ugye segítesz fenntartani az én egyetlen, drága, aranyos kis témácskámat?

Üdv

Hacsek Creative Commons License 1999.08.24 0 0 9
Szép hosszú életet kívánok a topicodnak.

Cupp.

KissMe Creative Commons License 1999.08.24 0 0 8
Kedves originalqszi!

Lehet, hogy én vagyok túl lelkiismeretes??? Mindenesetre időből van egy kis hiányom. És te tudod, hogy mi az a topic-gazda?

Üdv

originalqszi Creative Commons License 1999.08.24 0 0 7
KissMe: azért gratula az első topicodhoz:-))))))
@>}----/----- szép szál rózsa (Neked, ha nőnemű vagy, barátnődnek, ha hím)
KissMe Creative Commons License 1999.08.24 0 0 6
Ugyan, kedves én5!
Neked elnézem. Egyébként hol van a te helyed? Hátha benézek egyszer?
Innen következik még egy kérdésem.
Ki tud olyan topicokról, amiket mondjuk érdemes elolvasni, de nincsenek benne az első 100-ban, vagy még régebbiek? Nem mindig van időm még az elsőket sem elolvasgatni, ezért hálás lennék, ha konkrét helyeket, esetleg linkeket adnátok meg a számotokra érdekes témákban (lehet pl. függőség is).

Köszi és üdv

originalqszi Creative Commons License 1999.08.24 0 0 5
miazatopicgazda?
Én úgy tartom őket, mint a háremet:)))) elő-előkapom egyiket, másikat, megdédelgetem, megbabázom, végig sohasem olvasom aztán engedem útjára, mások harmincadjára:DDDDD
én5 Creative Commons License 1999.08.24 0 0 4
Hóhahó! Húztam vissza fejecskémet az én helyemre, nem rondítgatunk más munkájába.
KissMe Creative Commons License 1999.08.24 0 0 3
Kedves névtelen!

Köszi a hozzászólást! Elsőre a különböző függőségek mondjuk jók is lennének. Azt hiszem cigiről már szó van a Leszokási naplóban, mintha netfüggőségről is olvastam volna már egy témát, de pia még nem volt.
Szóval:
Idült alkoholisták :) figyelem, indul az alkoholfüggőség topicja! Wágner Úr is itt van, vagy őt azért nem muszáj idült alkoholistának neveznem?
Tényleg. Szerintetek hol kezdődik az alkoholfüggőség? Ha mindennap iszik valaki, és már egy sör is elég, hogy jól berúgjon (na nem a küszöbbe), vagy netán máshol??

Üdv

én5 Creative Commons License 1999.08.24 0 0 2
Én (mi) nem szeretné(n)k...
névtelen Creative Commons License 1999.08.24 0 0 1
kedves CuppMe!

Légyen kérdés:
Mit gondolok a netfüggőségről?
u.a., mint a drogok, cigi pia? vagy más?

ttime Creative Commons License 1999.08.24 0 0 0
0 kedvem van topic-gazdának lenni

ttime

KissMe Creative Commons License 1999.08.24 0 0 topiknyitó
Kedves Törzsasztal-látogatók!

Elég régóta olvasgatok és szólogatok hozzá bizonyos témákhoz, de nekem még nem volt sajátom. Eddig az tartott vissza egy ilyen nyitásától, hogy nem mindig érnék rá gondos topic-gazda módjára fenntartani az én kis témámat, márpedig ugye ez előírás.
Nomármost. Ebbe a topicba azoknak a hozzászólásait várom, akik szeretnének egy témát a magukénak tudni, és azt gondozgatni, nem hagyni, hogy elsüllyedjen.
Megvitathatjuk az élet dolgait, írhattok a mindennapi eseményekről, a lényeg, hogy gondoskodj az általad felhozott témáról, ne hagyd elveszni azt.
Esetleg választhatunk minden hétre másik felelőst, aki éppen ráér a gondozásra. És várok konkrét téma-javaslatokat is, amilyenek mondjuk eddig nem fordultak elő a Törzsasztalnál.
Benne vagytok? Akkor gyerünk!!!
Köszi:

KissMe

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!