a mieink meg kint laknak ilyenkor, és hogy bosszantsanak, az utcán az aszfalton hemperegnek...
(szerencsére nagyon kicsi a forgalom mifelénk, de akkor is a frász kerülget amikor megnézem őket - kellettek nekünk kijárós cicák... - most az egyik egy adag bolhát beköltöztetett az egyik szobába a kiköltözés előtt - kicsit elmaradtam a bolhairtásukkal a karantén alatt)
az egyik cicánk (Mimóza) pedig pár házzal arrébb lakik ilyenkor, csak néha jön haza enni, bezzeg télen, amikor nem laknak ott az ideiglenes gazdák...
Sziasztok, bemutatkozom: Farkas Pici vagyok, mama és papa szeme fénye, kiskirály, parancsoló, úr a háznál. A pillantásommal, a testbeszédemmel szinte mindent elérek amit akarok.
Igen. A heterocromiás chipelés közben a bölcsiben lebénult, mert a barom doki belekúrta a nyakcsigolyájába. Azonnal adoptáltam, megműttettem, másnap már szaladt, mint az ördög.