Keresés

Részletes keresés

Shangri-La Creative Commons License 2020.07.10 0 4 221588

 

tambourine man Creative Commons License 2020.07.09 0 0 221587

Freedom to Fidel! 😸😎😹😹😸

 

https://www.facebook.com/simonjwils/videos/1136006576779726/

:)

jégkirálynő Creative Commons License 2020.07.09 0 1 221586
jégkirálynő Creative Commons License 2020.07.09 0 1 221585
Előzmény: kissborbala (221584)
kissborbala Creative Commons License 2020.07.08 0 1 221584

Nem is tudom eléggé kifejezni a hálámat!!!! Ez az anyag többféle megoldást is ad a gondomra. Annyira örülök! Nagyon köszönöm!!!🧡

Előzmény: jégkirálynő (221581)
jégkirálynő Creative Commons License 2020.07.08 0 0 221583

Szívesen:)

Pár éve olvastam, és beugrott:))

Előzmény: Magdi60 (221582)
Magdi60 Creative Commons License 2020.07.08 0 0 221582

Köszönjük, ez igencsak alapos és részletes!

Előzmény: jégkirálynő (221581)
jégkirálynő Creative Commons License 2020.07.08 0 2 221581
Előzmény: kissborbala (221553)
Magdi60 Creative Commons License 2020.07.08 0 0 221580

Pedig van :-) A tetején forgó hengerekkel.

Előzmény: boldog Bulldog (221579)
boldog Bulldog Creative Commons License 2020.07.08 0 0 221579

A p*** szőrös, macska kóborol olyan kerítést még bakondi sem talált fel amin a macska nem megy át.

Előzmény: kissborbala (221553)
Som Season Creative Commons License 2020.07.08 0 1 221578
tambourine man Creative Commons License 2020.07.07 0 1 221577

Po_Gey Creative Commons License 2020.07.04 0 1 221576

kissborbala Creative Commons License 2020.07.02 0 0 221575

Béke szimbólum: Két rózsaszín talpacska, meg egy fél fül... :-)

Előzmény: Shangri-La (221572)
jégkirálynő Creative Commons License 2020.07.02 0 0 221574

elovadtam:)

Előzmény: Shangri-La (221572)
bombaba Creative Commons License 2020.07.02 0 0 221573

Vega macsek?

Nekem volt egyszer vega kutyám. Karácsonykor az ismerősök paradicsomot hoztak neki ajándékba. Majdnem szívrohamot kapott, mert meglátta, de nem kapta meg azonnal. 

Előzmény: szid vicious (221567)
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.02 0 3 221572

Dinnye a neve a cicának? Aranyos. :D

 

 

 

Előzmény: szid vicious (221571)
szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221571

hát a dinnyére te dinnye :)

 

a kero dolog nem neked szólt.

Előzmény: Shangri-La (221570)
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221570

Azt tudom, hogy te ki vagy, de te nem vagy kis édes. Fogaggyunk nem találod ki, kire kérdeztem rá?

Előzmény: szid vicious (221569)
szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221569
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221568

Hát te ki vagy, te kis édes?

Előzmény: szid vicious (221567)
szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221567

szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221566

😸

 

kero

Előzmény: Shangri-La (221562)
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221565

Fészbúkos, nem saját. :-) De tényleg szuper. :-)

Előzmény: bombaba (221563)
Basil és kisegér Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221564

Wow! 

Előzmény: Shangri-La (221562)
bombaba Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221563

Hihetetlen felvétel !

Előzmény: Shangri-La (221562)
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 2 221562

 

Basil és kisegér Creative Commons License 2020.06.30 0 0 221561

Gyonyoru, csodalatos, elmentettem. 

Előzmény: az igazi bubbles (221560)
az igazi bubbles Creative Commons License 2020.06.28 0 1 221560

Vivian Mayer - New York

 

CBNora Creative Commons License 2020.06.28 0 0 221559

Az enyém mindig benti macska volt, nem is kaptam volna meg kijárósnak. Nem próbál kiszökni, de arra nagyon vigyázunk, hogy soha ne maradjon nyitva az ajtó, nehogy kísértésbe essen. Szerintem ő jól érzi magát így. Mondjuk helye van, kétszintes ház, tud a lépcsőn rohangálni. Mi ketten vagyunk + Lemonka.

A környéken a macskák nagyon gyorsan cserélődnek. Pont, ahogy leírtad, ezt mi szeretnénk elkerülni.

Előzmény: Anyóca99 (221558)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!