Keresés

Részletes keresés

szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221571

hát a dinnyére te dinnye :)

 

a kero dolog nem neked szólt.

Előzmény: Shangri-La (221570)
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221570

Azt tudom, hogy te ki vagy, de te nem vagy kis édes. Fogaggyunk nem találod ki, kire kérdeztem rá?

Előzmény: szid vicious (221569)
szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221569
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221568

Hát te ki vagy, te kis édes?

Előzmény: szid vicious (221567)
szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221567

szid vicious Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221566

😸

 

kero

Előzmény: Shangri-La (221562)
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221565

Fészbúkos, nem saját. :-) De tényleg szuper. :-)

Előzmény: bombaba (221563)
Basil és kisegér Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221564

Wow! 

Előzmény: Shangri-La (221562)
bombaba Creative Commons License 2020.07.01 0 0 221563

Hihetetlen felvétel !

Előzmény: Shangri-La (221562)
Shangri-La Creative Commons License 2020.07.01 0 2 221562

 

Basil és kisegér Creative Commons License 2020.06.30 0 0 221561

Gyonyoru, csodalatos, elmentettem. 

Előzmény: az igazi bubbles (221560)
az igazi bubbles Creative Commons License 2020.06.28 0 1 221560

Vivian Mayer - New York

 

CBNora Creative Commons License 2020.06.28 0 0 221559

Az enyém mindig benti macska volt, nem is kaptam volna meg kijárósnak. Nem próbál kiszökni, de arra nagyon vigyázunk, hogy soha ne maradjon nyitva az ajtó, nehogy kísértésbe essen. Szerintem ő jól érzi magát így. Mondjuk helye van, kétszintes ház, tud a lépcsőn rohangálni. Mi ketten vagyunk + Lemonka.

A környéken a macskák nagyon gyorsan cserélődnek. Pont, ahogy leírtad, ezt mi szeretnénk elkerülni.

Előzmény: Anyóca99 (221558)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.06.28 0 1 221558

Sajnos benne van a pakliban , hogy egyszercsak' nem jönnek haza .... Vagy valami betegséggel felszerelkezve jönnek .

Amíg családiban laktam , pár év alatt legalább 4 macsekom lett oda . Volt amelyikről fogalmam nem volt mi történhetett vele , volt akit a 2.szomszéd vérebe intézett el , volt kettő amelyiket el kellett altatni valami összeszedett gyógyíthatatlanság miatt .

Most a 9.-en élünk .... és nagyon egyértelmű , hogy a mostaniaknak hiányzik a kinti élet . Kicsi ez a 3m2-nyi erkély 3 macseknak  (egynek is kevés lenne) . A legöregebb (ő az anyamacsek) menetrend szerint belefekszik a  ( szőroldásra direkt nekik vetett) füves tálba . A földszag ellenállhatatlan .....

Előzmény: lavanda (221557)
lavanda Creative Commons License 2020.06.28 0 2 221557

Én is így döntöttem, amikor a két legfiatalabb, akkor kb. 6 hónapos macskát befogadtam. Rudinak egy idő után elege volt a bezártságból, a lábam mellett kiszökött. Ezek után a húgát is kiengedtem. Féltem őket és számolok azzal, hogy egyszer majd nem jönnek haza. De így teljes az életük.

Előzmény: CBNora (221556)
CBNora Creative Commons License 2020.06.28 0 1 221556

Én nem kockáztatnék. Elég egy átlógó ág, és a macska már kint van. Most a kifutó kicsi, aztán a kertet is szűknek fogják érezni.

Nekünk is nagy kertünk van, és egy szobamacskánk.

Előzmény: kissborbala (221553)
az igazi bubbles Creative Commons License 2020.06.28 0 0 221555

az igazi bubbles Creative Commons License 2020.06.28 0 0 221554

😸

Előzmény: Som Season (221552)
kissborbala Creative Commons License 2020.06.27 0 0 221553

Sziasztok!

 

Tanácsot kérnék. Van 2 mentett cicám, 1 évesek. És van egy nagy kertem. Ezt a két dolgot szeretném összehozni, mivel szegény kis cicmicek ablakból sírnak kifelé vágyakozva. Csináltattam nekik 2x2-es kifutót, amíg picik voltak, ott jól érezték magukat, de már "kinőtték", ott is sírnak a dróthálóra csimpaszkodva.

Ezért arra gondoltam, megpróbálkoznék villanypásztorral, ami direkt kis állatok számára készült. (Egyedülálló vagyok, anyagi lehetőségem nincs arra, hogy 600 nm-es kertemet cicabiztos kerítéssel ellássam) De egy kb.200-as területen esetleg ellennének villanypásztorral. Viszont a gyártó/kereskedő nem tud mit tanácsolni arra vonatkozólag, hogyan oldjam meg, hogy 100 % szökésbiztos legyen.(Milyen magasra kell a drótokat kihúzni, stb.)  Tudna valaki segíteni? 

Som Season Creative Commons License 2020.06.27 0 1 221552

Bertalan Úr sziesztázik

 

M a y o l Creative Commons License 2020.06.22 0 1 221551
Shangri-La Creative Commons License 2020.06.22 0 0 221550

Nekünk is volt cserépben fű ugyanezen okból.

Előzmény: Anyóca99 (221549)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.06.22 0 0 221549

Nahálisten' ! :-)

Enyém háromból is néha hány az egyik .... gondolom a macskaszőr a gyomrában .... Ezért vettem fűmagot , szépen kikelt , és most az erkélyre jár legelni . Azóta nem hány .

Előzmény: Leadfoot (221548)
Leadfoot Creative Commons License 2020.06.21 0 1 221548

De, szerencsére. Múlt szerda óta nem hányt, és már eszik rendesen.

Közben volt még egy ijedtség, mert a tetejébe nagyon csúnyán elkezdte húzni a jobb hátsó lábát. Nosza, elrohantam vele vissza az orvoshoz (aznap már voltunk egyszer). Szerinte valami Achilles-gond, és jó eséllyel magától regenerálódik pár hét/hónap alatt. Mikor hazajöttünk, már semmi baja nem volt... és azóta se. :-)

Előzmény: Anyóca99 (221544)
matuska mitics Creative Commons License 2020.06.20 0 5 221547

Anyóca99 Creative Commons License 2020.06.19 0 0 221546

Az is lehet , bár erkélyen ritkán fordul elő kullancs . De méhecske vagy darázs igen .

Engem is napok óta idegel 1-2 darázs (vagy inkább méhecske ?) az erkélyen . Képtelen vagyok agyoncsapni , pedig igyekszem . Feszt a Pistikéken lebzselnek . Csak tudnám miért pont a 9.-re repdes ... alacsonyabban is van elég  virág .

Előzmény: Törölt nick (221545)
Törölt nick Creative Commons License 2020.06.19 0 0 221545

Vagy még utólag, arra is gondoltam. Hogy nem-e? Megcsípte valami kullancs a cicát...

Előzmény: Anyóca99 (221544)
Anyóca99 Creative Commons License 2020.06.19 0 0 221544

Mi van a ciccel ? Nincs jobban ?

Előzmény: Leadfoot (221536)
matuska mitics Creative Commons License 2020.06.19 0 0 221543

my man :)

Előzmény: Shangri-La (221542)
Shangri-La Creative Commons License 2020.06.19 0 1 221542

 

Előzmény: matuska mitics (221541)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!