Keresés

Részletes keresés

kovatslajos2 Creative Commons License 2002.01.04 0 0 39
Kedves G3kk0!

Ha vetted volna a fáradtságot és elolvasod a topic indító írást, akkor ezt eaz üzenetet nem küldöd el.... a könnyebség kedvéért ide másolom, hogy mit nem vettél észre:

"Kedves sorstársak, ha van valakinek SMS-el kapcsolatos mondanivalója írjatok."

nekem ez volt az SMS-el kapcsolatos mondanivalóm...

Előzmény: G3kk0 (38)
G3kk0 Creative Commons License 2002.01.03 0 0 38
Ha az elozo 3 hozzaszolo vette volna a faradtsagot, es elolvasta volna a topik elejet nagyon kiralysag lett volna, ahelyett hogy itt okorsegeket irkalnak...
A kovetkezo a problem: beerkezo emailekrol akar az ember sms notifikaciot. Nem online sms kuldozgetes!!! Ha jon egy level, jojjon rola egy sms, hogy xy@host.com-rol az abc targyu email jott. Most mar vilagos?
ALLAHH Creative Commons License 2002.01.03 0 0 37
Mit szarakodtok a sok webes smskuldovel, csatlakozom az elottem szolohoz, hasznaljatok az ICQ-t, barhova kuldhettek barmennyit.
sokpöttyök Creative Commons License 2002.01.01 0 0 36
Az ICQ nem jó? Nekem onnan szokott a párom sms-t küldeni. https://ICQ.COM
kovatslajos2 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 35
miért nem használjátok a 777sms.hu-t?

a világon egyedülálló módon mind a négy hazai mobilszolgáltató előfizetőinek küldhetsz SMS-t

és még olaszul sem kell tudni...;)

windom_2 Creative Commons License 2002.01.01 0 0 34
Csigalassú, de (pannonra)megbízható a: http://www.west.de/sms/index.html
Olasz oldal a wappi.com ami kiszámíthatatlan, egyszer megy, egyszer nem...
sallustius Creative Commons License 2001.12.31 0 0 33
Bár nem ez a téma, de a topik címe jó és illik is a problémámra. Nem tudja valaki, miért nem lehet a Pannon hálózatáról SMS-t küldeni? Karácsonykor sem lehetett. Érdekes módon az osztrák mobilomról lehetett küldeni, pedig ott is legalább annyi embernek van telefonja, mint itthon, és legalább annyian küldenek SMS-t is. Hálózatfejlesztés? Olyan itthon nincs? Menjen a PGSM a... na oda.
Som-Som Creative Commons License 1999.09.17 0 0 32
Majdnem. Az SMS a Short Message Service rövidítése. Lásd ETSI (www.etsi.org) GSM 01.04 rövidítésgyűjteményben, vagy a többi SMS-sel foglalkozó szabványban (03.39, 03.40, 04.11, stb.)
Degeczi Creative Commons License 1999.09.17 0 0 31
Ne kamuzz, ingyen van a Westel internetes csomagja, ezzel egyutt az email ertesites!
A Pannon az, ahol elo kell fizetni az SMS-re a sajat postaladahoz.
Kicsi_Lany Creative Commons License 1999.09.17 0 0 30
Sajnos nem... Kb feleve utanaerdeklodtem westeles ismeros korokben. A Westel minden ilyen internetes hozzaferest letiltott. Az egyetlen lehetoseg az email subjectjenek mobilra valo tovabbitasa. Havi 3-400Ft-os elofizetesi dija van a szolgaltatasnak...
nyman Creative Commons License 1999.09.16 0 0 29
Haho!

Hogy all a http://www.hungariansms.com/. Mar ugy ertem a hatterben?

udv
nyman

moga Creative Commons License 1999.09.03 0 0 28
Short Message Ssytem

moga

nyman Creative Commons License 1999.09.03 0 0 27
Kedves ubulx!

Kerlek jelents be ha meglesz. Ugyanis mar lassan ket het eltelt es meg csak a tesztoldal megy. Tudom nagymunka.

udv
nyman

putyi Creative Commons License 1999.08.25 0 0 26
Senki sem tud egy jó Westellel is működő SMS oldalt ? Ha véletlenül mégis írja már le a címet...

Köszi

Putyi

putyi Creative Commons License 1999.08.25 0 0 25
Forrest Gump!

Tényleg nem rossz, de sajna nem működik !!!

Putyi

Forrest Gump Creative Commons License 1999.08.25 0 0 24
http://www.coza.co.za/coza/sms.html - scriptes példának nem rossz.
putyi Creative Commons License 1999.08.25 0 0 23
Üdvözlet...

Sajna mégsem olyan jó ez a www.mailsurf.com, mert egy számra egy hónapban max. 5 SMS mehet, még akkor is ha más néven regisztráltatod magad.

Putyi

putyi Creative Commons License 1999.08.24 0 0 22
Üdv...

Westelre a legtutibb a www.mailsurf.com

TUTIRA MŰKÖDIK, igaz, hogy kb. 5 perc mire megérkezik az üzenet, de legalább megy...

Putyi

Sir Balambér Creative Commons License 1999.08.24 0 0 21
Én is megnéztem, csak elriasztott a nyelv. Egyenlőre kivárom a hungaryansms-t, és csak utána csinálom meg. Amúgy addig is modemen felhív a pc ha zűr van, és mivel ISDN-ről teszi tudom is ha ő az. (Az sms-be viszont azt is bele lehetne irni, hogy ki a hunyó)
Jozsó Creative Commons License 1999.08.24 0 0 20
Sir Balambér!

Az olasz site tényleg müxik! (www.wappi.com), szerintem pont ez kell neked. Tudsz magadnak emíl címet kreálni. Csak a regisztráción kicsit nehéz átjutni, én pl. ugyanis egy szót sem tudok olaszul... :-)

igazi hős Creative Commons License 1999.08.24 0 0 19
kivi,
nem tudom a Pannonnál, hogy van, de a W900-nál ingyen lehet postafiókod, tehát oda is lehet egyszerűen (azaz Netscape-ből) üzenetet küldeni. Pl. az igazihos@westel900.net-re küldött e-mail 1-2 mp alatt megérkezik hozzám. (Igaz így nem egy, hanem 2 címlistát kell kezelni, de amúgy sem hiszem, hogy a mobilom címjegyzékét egyszerű lenne PC-re átkozni :-)
(A második kérdésedre nem tudom a választ, de azt tudom, hogy a Westelre még Németországban is egész gyorsan megjöttek a SMS-ek és emilek is, akár itthonról, akár kintről küldték...)
kivi Creative Commons License 1999.08.24 0 0 18
Természetesen 06209xxxxxx@sms.pgsm.hu -t akartam írni. Késő van már... bocs.

kivi

kivi Creative Commons License 1999.08.23 0 0 17
Két kérdés esemes ügyben, ami furdalja az oldalamat:
1. Westel telefonra _miért_ nem lehet olyan egyszerüen SMS-t küldeni mint Pannonra? (069xxxxxx@sms.pgsm.hu) Itt a "miért"-en van a hangsúly...
2. Miért kell 16 óra ahhoz, hogy a Pannonról küldött SMS a Westel-es címzetthez érjen?

Köszi.
kivi

Sir Balambér Creative Commons License 1999.08.23 0 0 16
Allah nagy!!!

ubulx Creative Commons License 1999.08.23 0 0 15
Hát akkor most örülhettek, mert hamarosan (egy-két héten belül) beindul ez a site:
http://www.hungariansms.com
Ez a megváltó, a messiás, meg minden.
Menni fog westelre is. Lesz e-mail elérés is.
Meg minden.
galadrie Creative Commons License 1999.08.23 0 0 14
Körülnéztem a neten, ingyenes SMS küldő helyeket keresve.
Tapasztalataim:
www.mtnsms.com Tuti jó, de csak Pannonra, 2 mp-en belül küldi. Westelre küldött SMS-ek napok óta pending(felfüggesztett) állapotban vannak.
http://www.taskflow.com/sendsms.asp Ezzel már sikerült P-re és W-re is küldenem, de nem mindig működik.
www.wappi.com Szintén csak P-re jó, a W-re nem küld. Viszont kapsz egy e-mail címet én pl. galadrie@wappi.com, és minden ideírt e-mailt megkapok SMS-ben, pedig nincs e-mailes előfizetésem (szintén Praktikumos vagyok)
A legújabb: www.mailsurf.com Havi 10 ingyenes SMS, fax és normál levél küldése, ráadásul nemcsak Pannonra, Westelre is jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Konkluzió: A Westel egy szemétláda, milyen alapon korlátozza az SMS-ek fogadását, még ha azok ingyenes Internet-ről jönnek is. A Pannon miért jár el pont ellentétesen és enged át minden Internetes SMS-t?)

galadrie

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.23 0 0 13
Esetleg MESTER DALNOK....
Valamelyik csak jó, nem?
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.23 0 0 12
DALNOK MESTER?
Vagy nincs igazam?
Szörnyeteg Lajos Creative Commons License 1999.08.23 0 0 11
Tudja valaki az SMS megfejtést?

TEMKES ROLAND a mozaikszó, és egy rendhagyó foglalkozás, valamint egy Wagner opera címe is.

Még nem volt időm agyalni rajta, de majd este átböngészem. Azért hátha megy valakinek nekifutásból...

Szörnyeteg

Sir Balambér Creative Commons License 1999.08.23 0 0 10
Úgy értem már választottam mobil szolgáltatót, és készülékem is van. Viszont (még) nem értek a linux-hoz, bár volt dolgom RS6000-el ami unixos...
De ettől sajnos nem fogok holnap linuxot telepíteni és scriptet írni...
Vannak olyan progik amelyek közvetlenül a gépből küldik az sms-t, csak sajnos ezek szplgáltatófüggőek. Illetve vannak szolgáltatók akik ezt minden szívbaj nélkül lehetővé teszik saját átjáróval.
Ez van...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!