Keresés

Részletes keresés

Timri88 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 48
Mi már régóta úgy járunk külföldre, hogy a sima analóg térképünk mellett nálam van a tájékozódás segítőm mondjuk nekem a pda m ra van rátültve a megfelelő szoftver!
Gondoltam nekem jo lessz az is!


Az előzőekhez visszatérve nagyon nyomul mostanában az új mio moov, viszont 50 50% ban merem én csak ajánlani mert igaz nekem nincsen ilyen de olvastam már róla nagyon sok jót és rosszat is!
asterix101 Creative Commons License 2008.07.10 0 0 47
sziasztok!

tavaly voltunk portugáliában nyaralni, de akkor megtapasztalhattuk, hogy nem szabad felkészületlenül menni, mert könnyen pórul járhat az ember. Nekünk kb. egy napunk ment el arra, hogy visszataláljunk a szállodához, hihetetlenül bonyolultak az utak, bár lehet, h csak magyar szemmel...úgyhogy idén ha minden jól megy veszünk valamilyen gps kütyüt vagy vmit, és ajánlom mindenkinek, mert elkerülhet olyan kellemetlen dolgokat, mint a tanácstalanul fejeket összedugó család képe...

ha valaki tud ajánlani vmi jót, akkor írjon...
lszlp2625 Creative Commons License 2008.05.06 0 0 46

Sziasztok!

 

Csak paradicsomot, és paprikát ne!

 

Kegyetlen égés, hogy akinek a kofferjében paradicsom van, az csak Magyar lehet!

Néztem nemrég pár turistabuszt, de ahonnan zöldárt is raknak ki....:-(

 

Szóval nem kell megijedni, máshol is lehet kapni paradicsomot. Igaz nem mindenhol annyira fonom mint a saját termés, de azért ciki agunkal hordani.

 

Anyám 2 hete svájcba ment, és előtte vett 5 kiló banánt, és betette a csomagtartóba.....

 

Laci

mistral96 Creative Commons License 2008.05.02 0 0 44
Semmit.
Előzmény: alexandrosz (43)
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.26 0 0 43
Ez viszont már a "Hölgyek, Urak, ..." fórum témakörébe tartozik.
Vagy mégsem...?
:o)))
Purusa Creative Commons License 1999.08.25 0 0 42
Fel kell melegíteni.

(Bár, végülis... egy szál zokni... még érdekes is lehet... : )

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.25 0 0 41
Köszönöm a mindenre kiterjedő listát. Tán egy utánfutón kellene vinnünk az érdeklődőket és akkor a tasztaltól sem kerülnék reménytelenül messzire.
:o)))
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.25 0 0 40
Képzeld Zitamin!
Már egy csomóan szeretnének jönni. Amennyiben te foglalsz legkisebb helyet, akkor meggondolom... Írigységcsillapítót majd küldök, sőt Angi-Macs-Angicica is igényelt már....
A vitamin viszont már most is felkerül a listára, persze egy betűt könnyű tévedni.
:o)))
Csokis2 Creative Commons License 1999.08.25 0 0 39
Nekem a multkor a szilvapalinkat javasolta Laci. Borovicskat vittem helyette, de nagyon bevalt. (Naplemente utan kozvetlenul, hutve, egy karika citrommal, kis asvanyvizzel.... :-).... )
Csokis
r_bendegúz Creative Commons License 1999.08.24 0 0 38
Alexandrosz,

kell ÚTLEVÉL, nemzetközi jogosítvány, kulacs, saját pohár mindenkinek, kártya, társasjáték, rejtvényújság, sapka vagy más árnyékvető fejfedő, működő ELEM a masinákhoz, napszemüveg (meg a tokja), szúnyogriasztó (csípésenyhítő kenőcs a gyógyszerek közé), fogfájás elleni szer (kötszer, sebtapasz volt már?), gyufa, könnyű kis hátizsák vagy válltáska a napi városjáráshoz, kiránduláshoz, övtáska iratnak, pénznek, a legközelebbi magyar konzulátus, követség, ker.kirendeltség vagy hasonló címe, telefonszáma, mobil telefon (ha a szolgáltató szerint ott használható; vigyázat, a "helyi" hívás is Mo.-on keresztül fut), jól záródó, utána kidobható műanyagdoboz, a zsákmányolt csigaháznak, kagylóhéjnak, vízálló papucs v. cipő, ami a forró homokon v. sziklán is megvéd (vö. Pepsi reklám a homokon szökellő hölggyel)

NE vigyetek nemesfém ékszert, értékes órát

Kössetek biztosítást (kellemetlen lehet, ha valamilyen orvosi kezelés díját hirtelen ki kell pengetni), nézzetek utána az Autóklubnál, hogy van-e vmilyen segélyhelyi kapcsolatuk, ha a járgányotokkal gubanc van.

tisztelettel,
r_bendegúz (kicsire hajtogatható, akár a pótkerék mellett is kibírja Korzikáig) :o)

Sir Balambér Creative Commons License 1999.08.24 0 0 37
Nem hülyeség a Matáv világkártya...

De inkább strandolj ne telefonálj...

Mulan Creative Commons License 1999.08.24 0 0 36
Az lehet, a hideg láb viszont válóok!:)))
Zaxxon Creative Commons License 1999.08.24 0 0 35
Csak pénzt.

-kerek pénzt, szégletes pénzt, könnyű pénzt, nehéz pénzt, magyar pénzt, külföldi pénzt és így.

Jó utat.

Törölt nick Creative Commons License 1999.08.24 0 0 34
alexandrosz!

Ha hálózsákot viszel, arra szerintem nagyon figyelj, hogy vigyél hálótársat is!!!!!!!!!! Az majdhogynem fontosabb, mint a hálózsák! Meg az összes többi, a dugóhúzót leszámítva...

Lord_Oberon

Zitamin Creative Commons License 1999.08.24 0 0 33
Vitamint + Zitamint (kis helyet foglalok ám, elférek a kesztyűtartóban is!) Irígységcsillapítód van? az nekem kéne.
Purusa Creative Commons License 1999.08.24 0 0 32
Alvózokni = perverzió. : )
Mulan Creative Commons License 1999.08.24 0 0 31
Só. Napolaj. Esőköpeny. Alvózokni. (Lehet, hogy nagyon meleg lesz, lehet, hogy nem)
Kham Creative Commons License 1999.08.24 0 0 30
És egy háromszögletu kalap, meg egy császárkabát, természetesen az illo kéztartással.
Purusa Creative Commons License 1999.08.24 0 0 29
Kicsi alpakka Napóleon-szobrot.
(Feltétlenül szükséges, mert a helyi endémizmusok szívébe valóbelopódzás csakis így...)
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.24 0 0 28
Uff
Minden o.k., emil ment.
On
yzy Creative Commons License 1999.08.24 0 0 27
OFF
Írtam emilt, nem kaptad meg? Akkor írj a másikról a munkahelyi címemre egy probát és válaszolok.
ON
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.24 0 0 26
Hohó!
Maga gyanús nekem....Csak nem Korzikán járt, kérem!
:o)))
Élménybeszámoló mikor érkezik mail-en???
yzy Creative Commons License 1999.08.24 0 0 25
Ja és mégegy:
valami, amivel a szíved helyét kitömöd hazafelé, mert azt otthagyod, tuti.
yzy Creative Commons License 1999.08.24 0 0 24
Hali A.!
egy jó állapotú kocsi :))))))
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.24 0 0 23
Új tételek a listához:
- hűtőtásta
- szendvicssütő (egy ismerősöm hozza, szerintem nem normális...)
alexandrosz Creative Commons License 1999.08.23 0 0 22
Kellemes lista, köszönöm szépen!
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.23 0 0 21
Hell o *.*,

Itt két link:
http://www.eurotrip.com/Preparation_and_Packing/Matt_on_Packing/matt_on_packing.html
http://www.eurotrip.com/Preparation_and_Packing/Packing_List/packing_list.html

Gandalf (Dublin)

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.23 0 0 20
Fényképező és film nem maradt ki és a bicska se (frissen élezett zsebkésként definiáltam).
Térkép felkerül a listára, bővüljön csak a pakk mérete....
:o)))
56K-s modem marad, helyette internet cafe, vagy valami más nyilvános hely jöhet. Elvégre Index.hu nélkül egy hét....
X polgártárs Creative Commons License 1999.08.23 0 0 19
alexandrosz polgártárs,
asszem kimaradt a lényeg, vigyél fényképezőt, filmeket + a térkép sem árt, a lényeg egy jó kis svájci bicsak.
xpt

ui. 56K-s modem? :)

alexandrosz Creative Commons License 1999.08.23 0 0 18
:o)))
Azért a hazai ízekre mindig szükség lehet. Egy üveggel elfér a poggyászban. Esetleg majd elcserélem egy üveg helyi nedüre, ha úgy adódik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!