Keresés

Részletes keresés

SzJ2 Creative Commons License 2020.05.03 0 0 102

En meg azzal folytatom hogy mi , magyarok az amerikai oslakosokat hivjuk indiannak , az indiaiakat meg indiainak.

Ennyi.

Előzmény: Törölt nick (99)
SzJ2 Creative Commons License 2020.05.03 0 0 101

Miert? 

Honnan vandoroltak at az indianok Amerikaba?

Valahonnan Azsia melyerol.

Honnan indultunk mi , magyarok?

Valahonnan Azsia melyerol.

Akkor?

Előzmény: pimpa1982 (100)
pimpa1982 Creative Commons License 2020.04.28 0 0 100

"Amerikai Indiánok-Magyarok közös nép"

 

Még ekkora marhaságot kijelenteni 

Látott már indiánt az aki ezt kitalálta egyáltalán? Én nem sok indiánnal szoktam találkozni az utcán

De ha a DNS láncolatot nézzük akkor meg távolról lehet, hogy egyeseknél jelen van az indián DNS de annak nagyon messzinek kell lennie

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.27 0 0 99

Kezdem azzal, hogy az USA-ban indian az indiai. Akiket a magyarok indiánnak hívnak azok az USA-ban a native american-ok.

Innen az "állítólag".

Az american "indian" abból ered, hogy Columbus azt hitte Indiába érkezett. Mint kiderült....

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.27 0 0 98

Má' ne is haragudj, de te kezdted azzal, hogy "állítólag".

 

Előzmény: Tee (9)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.27 0 0 97

Nem valami dicsekedni való.

vizeskettes Creative Commons License 2019.08.16 0 0 96

Külsöre van benne valami. S mind a kettö mindenivó.

-= Big Boss =- Creative Commons License 2019.07.24 -1 0 95

Hao.

Előzmény: 09mi0'' (92)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2019.07.24 -1 0 94

Te csak ne akard Amerikától megfosztani a magyarságot. Jár nekünk Amerika (is). Te kis Butuska.

Előzmény: SzJ2 (93)
SzJ2 Creative Commons License 2019.07.18 0 0 93

Kis buti , az meg a nemzetek kialakulasa elott volt.

Előzmény: -= Big Boss =- (91)
09mi0'' Creative Commons License 2019.07.18 0 0 92

uff uff    yes

Előzmény: -= Big Boss =- (91)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2019.07.17 -1 0 91

Akkor az USA is magyar ősi föld mivel hamarabb ott voltunk mint a Kolombusz , vikingek vagy a pilgrimek.

Előzmény: SzJ2 (89)
SzJ2 Creative Commons License 2019.07.17 0 0 90

"Vannak ugyancsak megalapozottnak tűnő vélemények, miszerint Kőrösi Csoma Sándor jó helyen keresgélt Nyugat-Kína környékén."

 

Mikor ranezek a gyerek foldgombjere , ott van Nyugat-Kinara rairva( ahol az ujgurok laknak) nagy betukkel hogy Dzungaria!

Na , onnan szarmazunk. Az ujgurok az ottmaradt hun testvereink , egy reszuk felszivargott a Kasmir folotti volgyekben( Hunza- volgyek), egy reszuk meg Attilaval eljott a Karpat-medencebe , es a vegeken letelepitett orzok- a szekelyek- ott maradtak , es valamikor reges-regen , egy csapat feljerekedett es keletre indulva megerkezett az amerikai foldreszre.

Mi pedig nyugatra indultunk , Attila orokseget visszavenni.

Előzmény: PETYUS (39)
SzJ2 Creative Commons License 2019.07.17 0 0 89

Ez teljesen igy van .

A kozos azsiai oshazabol vandoroltunk el , mi nyugatra , ok keletre.

Előzmény: Tee (-)
attidakota Creative Commons License 2019.06.04 0 0 88

A magyar indián rokonság elég abszurdnak tűnik.

A minap megvizsgáltattam a genetikai származásomat. (Ez ma már 50-60 euróért elérhető).

A családom az Alföldről származik, földhöz ragadt földműves népek. Biztos, hogy nem voltak világutazók.

A relatív olcsón elérhető genetika vizsgálatok felül fogják írni a történelmet. A genetika nem hazudik, azt nem lehet manipulálni mint ahogy a történelemmel tehetik.

Szóval, az eredmények szerint rokonságban állok az amazonaszi indiánokkal. Érdekes és abszurd.

Nem csak én, több családtagom is.

Lehet, hogy ezt bizonyítékként lehet venni a magyar-indián rokonságra?

zso4 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 86

"Szerinetm nem láttátok az Aranytarsolyban a népművészeti díszek azonosságát."

 

Valóban nem, de szivesen megnézném, csak nem tudom, mi az és hol találom.

Kérlek igazits útba!

 

Üdv: zso4

Előzmény: vz55 (84)
generating Creative Commons License 2005.10.23 0 0 85
jo, kozos nepek vagyunk mindenkivel, mert furdunk.
itt ayt urta valaki, hogy barki nyithat topicot es barmirol.
ma vasarnap nyitunk a topicot
Előzmény: vz55 (84)
vz55 Creative Commons License 2005.10.23 0 0 84
Nem olvastam vissza a korábbi sok hsz.-t. Szerinetm nem láttátok az Aranytarsolyban a népművészeti díszek azonosságát.
Ráadásul Ők is fürdenek rendszeresen, nem úgy mint az a nép, amelynek a Kossuth adó szerint az az ünnep, ha egy népnek egy hétig nem szabad mosakodni.

Mi tudjuk, hogy itt két nép 6000 éves harcáról van szó.

Mi eddig minden ellenségünket túléltük.
üdv.: rovóbicska
vz55 Creative Commons License 2005.10.23 0 0 83
"Sokat dolgoztam finnek-kel"
Nos, én 4 alkalommal jártam finnországban, Ők mondták: de jó hogy nektek van írásbeliségetek is. Mi egy új nemzet vagyunk.

Folytatás a fővárosi Bíróságon Nov. 22-én. Felpeperes az ORTT ellen én magam vagyok, mint magánszemély.
Várok mindenkit hallgatóságnak.
üdv.
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.23 0 0 82

 

 

 

 Ne tanits te engem. Sehol nem irtam hogy a magyar-indian hülyeseg igaz lenne. Elég jón ismereteim vannak az  ös emigraciokrol, vilagszerte. De te szapultad a magyart mint nép, egységesen, nem csak származásában hanem történelmeben szinten. Azonkivül  ne szabd meg senkinek- még akkor se ha marhaságot tesz- hogy ki milyen topikot nyisson az interneten s mit mondjon mikor kedve tartja. Válaszolhatsz vagy szóra se meltatod, de ne parancsolgass iit senkinen. Te lettel mumu alter egoja itt. Csak nem  egy tipikus  svab vonas ez?

Előzmény: Törölt nick (81)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.23 0 0 81
itt csak arrol volt szó, hogy ki hasonlithatja magát kihez, karakter stb....
Vigyáznom kellett volna, mert sokan Árpád leszármazottjainak képzelik magukat.
Sokat dolgoztam finnek-kel, állitolag ott masiroztak a magyar mellett és .......tán rokon?
Igen igy pofára több azonosság van mint pld a sziu indiánok között (valami állat az olasz szia-át is idevette)
Mondjuk a finnek csak 5 millio és a világban vezetö helyen vannak, és összetartanak.
Csak finnek, nem betelepült svábok és akármi.

Sajna ide kavart a nemzeti öntudat.......De legyél büszke és lehetsz amire lehet a magyar. Zene, irodalom, müvészet, találékonyság és megannyi aproság háttérbe szorithatja akár a mostani balfácánkodásokat is. De mindenki maradjon meg a realitásoknál, a máltaiak sem hasonlitják magukat olaszhoz, közben esetleg a régio legösibb társadalma, és nem üzennek hadat Amerikának..............
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.23 0 0 80

 

 

 

"nem neked irtam, de akinek inge............"

 

 

  ilyen " ingbe" születtem... tehat most is  magara veszem .. gutentag

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.23 0 0 79
koma, itt a rokonságrol volt szó, és nem arrol, hogy fajok hogy örülnek egymásnak. de ha elkezdted, akkor :
a magyar ezek szerint azért érdekes, mert nyugodtak egymástol és büszkék egymásra? Itt volt a kérdés, te kire vagy büszke, kit szeretsz a magyarok között?
Ki csinál valamit amire valaki pozitivan emlékezik?

Svábok? ezek a speciális területröl mind betelepültek Magyarországra és virágzo - a magyar falvakhoz képest szuper - településeket csináltak. Sok közülük beleolvadt a magyar közéletbe és a technikai fejlödésbe, magam is feltaláló voltam ott, de........jobbnak láttam rendkivüli képességeimet máshol kamatoztatni. Ez volt a legjobb huzás életemben.

Tehát örömmel értesülhettünk, hogy nem vagyunk (rokonok?) Talán azt akartad irni közös nép, tehát örömödet fokozhatod, hogy a topic szerint az indiánnal sem vagytok az, söt......senkivel. Magyar egy különleges spéci nemzet, érdemei szerint él és fejlödik, szinten van, és halad. Ezt látod az EU is tudja és ennek megfelelöen kezeli.

Sok szerencsét..........Deutschland Deutschland nem überalles, de onnan jön a motalko, oda kell segget nyalni, és emelni a csapásokat..........nem igy van?????
Előzmény: zso4 (78)
zso4 Creative Commons License 2005.10.23 0 0 78

"Na most megnyugodtatok? Én nyugiban irom ezeket én német vagyok, (sváb) a török hodoltság után telepitette be a Mária Terézia, és a nevem olyan speciális, hogy az egész világon tudjuk melyik svab részröl származik"

 

Na most el kell mondanom tisztára megnyugodtam.

Ezek szerint hála Istennek nem vagyunk rokonok.

Viszont most hogy olvasom kedves soraidat, azt gondolom, hogy arról a spéci svábrészröl valók bizonyára nem örülnek neki, hogy Te is!

 

Mit mondjak... meg tudom öket érteni....

 

 

Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 77
nem neked irtam, de akinek inge............
Előzmény: Törölt nick (76)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 76

 

 

 

 

 Na szoval ezt nekem irtad? nem tom miért? mindenki azt ir amit akar, na meg topikot is nyit azzal amivel akar. Szóval te sváb vagy? Ne zavartasd magad mindenkiben van valami hiba. A mumu is az. ducsland ducsland über alles.... mert a magyarok meg a svab lányokat huztak meg meg Botond idejében meg utanna is.. Ismered a mariscal Rommel pofáját? pont olyan mint a kiskunsagi paraszt bátyám... a nemci fociválogatott kapusa ... az viszont tipikus svab... csak rá kell nezni és sirni. A magyar olyan amilyen... anyam  csaladja erdélyi vot... az apam meg magyar paraszti, s miért lenne ez török? Török lesz most majad- ha man nem az- a ducsland azzal a par millio törökkel kik ott erösitik a gazdaságot meg a felsörendü fajt szexualisan is. Ami meg a szászokat, svabokat meg stb illeti soha senki nem baszogatta öket magyarországon ha jol tudom. Én amerikai vagyok man nagyon régen de soha nem tagadtam le azt hogy magyarnak születtem, egy olyan középeuropai államban születtem mely 1 orszag vot man akkor is mikor dajcsok vagy 20 törzsböl áltak s közel se votak " 1 ország".. én amit nem viselek el az a hülye magyar- itt az indexen  szaporodnak- meg a komcsi irigy rosszindulatu magyar, viszont egy svab ne mondja nekem milyen a magyar mert az  man mas kérdés... arra visszavágok mint most ( csak nyengéden). Erdélyt meg hagyd békében foglalkozz szileziaval.... kiszti hand  ( üdvözlöm a mumust hogy a frasz vinne el szinten)....

Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 75
itt hogy tudassam veled a fajtádat, verd a melled és ne kopogj be papirért.
van olyan házigazda aki smirglit ad ki, de olyan ablakalá szaró is, aki visszaadja, hogy a másik oldala még használható. Arcodat törölni, tetük...........

ez a topik egy marhasag, a magzarság a törökökhöz rokon, 150 év alatt (két emberöltö) dugták eleget fogamzásgátlo nélül a magyar lányokat.
Kivétel a székelyek, azért is ott az igazi magyarság----meg is látszik.
Nézz körül, mennyi török pofát látsz magyarként- aki nem cigány....

Na most megnyugodtatok? Én nyugiban irom ezeket én német vagyok, (sváb) a török hodoltság után telepitette be a Mária Terézia, és a nevem olyan speciális, hogy az egész világon tudjuk melyik svab részröl származik.

Magyar? szedett vedett társaság, aki igazolni tudná a családfáját, az beletur a szégyenletes multba. Hirhedt magyar dzsentri, falvakat elkártyázták, a falvak több tulajnek fizettek adot.........és az uraságok dugták a parasztlányokat ( elsö jog) nos?
tetszik a fajta? Más tetük meg pajzsra emeltek a vezért Napoleon ellen, emikor is tálcán kivivhatták volna a függetlenséget. Kis hijja hogy az oroszok is ittmaradtak, nem volt könnyü megegyezni a sok szarházival, hogy eltünjenek a busba, csak akkor mentek bele, olyan feltételekkel, hogy mentelmi jogot kapnak. Egy sem ment el számüzetésbe a SZU-ba, most is fönökök, legjobb esetben államfök.

Nos? tetszik a fajta? Ti meritek magatokat valakihez hasonlitani? Pfuj
Előzmény: laca137 (70)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 74
itt hogy tudassam veled a fajtádat, verd a melled és ne kopogj be papirért.
van olyan házigazda aki smirglit ad ki, de olyan ablakalá szaró is, aki visszaadja, hogy a másik oldala még használható. Arcodat törölni, tetük...........
Előzmény: laca137 (70)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 73
ez a topik egy marhasag, a magzarság a törökökhöz rokon, 150 év alatt (két emberöltö) dugták eleget fogamzásgátlo nélül a magyar lányokat.
Kivétel a székelyek, azért is ott az igazi magyarság----meg is látszik.
Nézz körül, mennyi török pofát látsz magyarként- aki nem cigány....

Na most megnyugodtatok? Én nyugiban irom ezeket én német vagyok, (sváb) a török hodoltság után telepitette be a Mária Terézia, és a nevem olyan speciális, hogy az egész világon tudjuk melyik svab részröl származik.

Magyar? szedett vedett társaság, aki igazolni tudná a családfáját, az beletur a szégyenletes multba. Hirhedt magyar dzsentri, falvakat elkártyázták, a falvak több tulajnek fizettek adot.........és az uraságok dugták a parasztlányokat ( elsö jog) nos?
tetszik a fajta? Más tetük meg pajzsra emeltek a vezért Napoleon ellen, emikor is tálcán kivivhatták volna a függetlenséget. Kis hijja hogy az oroszok is ittmaradtak, nem volt könnyü megegyezni a sok szarházival, hogy eltünjenek a busba, csak akkor mentek bele, olyan feltételekkel, hogy mentelmi jogot kapnak. Egy sem ment el számüzetésbe a SZU-ba, most is fönökök, legjobb esetben államfök.

Nos? tetszik a fajta? Ti meritek magatokat valakihez hasonlitani? Pfuj
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.22 0 0 72

 

 

 

 

  

"E szerint a térkép szerint, bizony öseink egyhelyröl indultak"

 

 Hé ne beszélj mellé! Mond csak ki szépen hogy Afrikabol indultak ( " egyhelyröl") s azoktol a neger lányoktol meg fiuktol származol te is meg a Habsburg Otto is,  kis feketém.... Hogy mi?  nem nem Gyurcsany az nem, az direkt a majmoktol van levezetve....

Előzmény: zso4 (68)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!