Keresés

Részletes keresés

webracer Creative Commons License 1999.08.22 0 0 19
Én Sydnybe megyek.Már el is kezdtem a gyüjtést a repülőjegyre.
Nem sok reményem van rá hogy összejön a lóvé pedig minden vágyam ez.
Adományokat szívesen fogadok.
Gawain Creative Commons License 1999.08.22 0 0 18
valszeg azt amit tavaly, kiemegyünk a haverokkal a törzsstrandunkra, 5 km az őserdőn (nem az amazóniain) keresztül, egy árva lélek rajtunk kívűl, délelőtt pecázás és fagyűjtés, utána heverészés, majd foci vagy röpi és pancsolás a 20 fokos vízben, este tűzgyújtás, sült hal, iszogatás, szivogatás, éjfélkor langyos pezsgő, fürcsi
másnap heverészés, éstb
neptancos Creative Commons License 1999.08.22 0 0 17
A haveri körben, az Arany Ökörben,
sikereimet értékelik.
DE a hülyére sikerült hozzászólásaimat is. Írj római számokkal. Tedd fel a kérdést.(Mikor ér véget?). Add meg a választ. ??.
n.
klim Creative Commons License 1999.08.21 0 0 16
A piramsok lkábánál Pink Floyd koncert lesz.Azt kellene megnézni.
ZedIzDead Creative Commons License 1999.08.21 0 0 15
Először is: bölcselkedhet itt mindenki, hogy a jövő évezred nem a mostani újévkor köszönt be, hanem azután, úgyis mindenki most bulizik nagyot, mert ez a kerek évszám.

Másodszor: sokat törtem már a búrám a szilveszteren, és arra következtetésre jutottam, hogy a dolog jelentőségével felérő bulit nem lehet csapni. De hát úgyis baj van a szilveszterekkel mostanában. Az is csak egy éjszaka, semmiben sem különbözik a többitől. Úgyhogy ötleteket váro, hogyan lehetne különlegessé tenni. Külföldre nemigen mennék a Y2K miatt*.

[ZedIzDead]

*Hallottam egy pletykát, miszerint mindannyiunk legjobban kedvelt szoftvercége nem engedi, hogy alkalmazottai külföldre utazzanak a szilveszter-környéki hónapokban(!).

joy Creative Commons License 1999.08.21 0 0 13
Jaaa, bocs!
Haverikörben az Ökörkörben...
originalqszi Creative Commons License 1999.08.21 0 0 12
Szilveszter?
Jó nekem Eszter!
Ő nem ereszt el!
Olyan mint a Tasztal,
Mindig marasztal:DDDDDD
joy Creative Commons License 1999.08.21 0 0 11
Ez a 0. év probléma egy mondvacsináltbaromság!!!
Írja már le valaki végre a jövő év dátumát, és ránézésre meg lehet mondani mikor ér véget az évezred!
A többi csak álfilozófiai tévelygés!
O.Brian Creative Commons License 1999.08.21 0 0 10
A horvát tengerparton kellemes 5 fok körüli hőmérséklet van szilveszterkor a tenger miatt, szerintem nem rossz alternativa.
originalqszi Creative Commons License 1999.08.21 0 0 9
Valóban! A papucs védelme alatt chattelek a szerelmemmel:DDDDDDDD
zsuzsa Creative Commons License 1999.08.21 0 0 8
te otthon fogsz zizegni edesem a papucs alatt :-)
originalqszi Creative Commons License 1999.08.21 0 0 7
Én meg ágtúszom a Balcsit:DDDDDD
zsuzsa Creative Commons License 1999.08.21 0 0 6
sileccel a labamon szeretnek atcsuszni az uj evezredbe, lehetoleg valahol Ausztriaban, cca 2000 m magasan.
Iwo Creative Commons License 1999.08.21 0 0 5
Hát, eddig nem túl pozitív a felhozatal :)

Van aki tanul, van aki alszik, van aki nullázik. Az alvást még nem próbáltam ki még egyik szilveszteren sem, eddig ez a legjobbnak tűnő ötlet

Poison lvy Creative Commons License 1999.08.21 0 0 4
Ahogy magamat ismerem, a ... tankönyv felett. : 7

(Fene esne bele, aki a vizsgaidoszakot kitalálta.)

Törölt nick Creative Commons License 1999.08.21 0 0 3
El-robo, sajnos a bulik nem mindig jók. Az alvás a tuti. Tőlem aztán petárdázhatnak a fülem mellett, ahol én alszom ott alvás van. Nagyon tehetséges alvó vagyok. De a rossz bulikat ki nem áll6om.
el-robo Creative Commons License 1999.08.21 0 0 2
bocsi a nullazasert...
Mi mar januar 1.-en elkezdtuk a tervezgetest, de aztan abba maradt.
November,
nalam tiz ev tapasztalata az ha otthon szilveszterezek, unalmas az evem, ha bulizok (persze, ha jo a buli), valahogy egesz evem jobb. De az is lehet, hogy csak bemagyarazom
Törölt nick Creative Commons License 1999.08.21 0 0 1
A magam részéről alszom. Hosszú évek tapasztalata az, hogy ennél jobb program egyszerűen nincs. Ki tart velem?
el-robo Creative Commons License 1999.08.21 0 0 0
Nem korai ez kisse?
Nekem is 0 programom van eddig...
Iwo Creative Commons License 1999.08.21 0 0 topiknyitó
Tudom, tudom, NEM ez lesz az évezred utolsó szilvesztere, az majd jövőre, mindenesetre érdekes december 31.-e lesz az idei is. Érdekelne, hogy ki, milyen környezetben óhajtja eltölteni, esetleg el nem tölteni ezt a khm, mondjuk úgy, hogy azt a szilvesztert, aminek évszámában utoljára vannak kilencesek egymás után.

Nekem még nincs programom. Esetleg lehetne szervezni is itt, azokkal, akiknek még szintén nincs ötletük az év utolsó napjára.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!