Keresés

Részletes keresés

olajbaro Creative Commons License 2002.10.05 0 0 8
Lenne még két kérdésem:

Mi a különbség az elnök és az igazgató között?
-II- az alelnök és az elnökhelyettes között?

cicavirag Creative Commons License 2002.10.03 0 0 7
Mondtam volna azt, hogy hogy lehetsz ilyen butus, hogy nem értetted meg? Mindenesetre nálunk zavaros volt az EU-s képzés. Persze 2002-ben a tanárok is biztos felkészültebbek és jobban értik a dolgot, mint mondjuk 1996-ban...
Előzmény: Tamás (6)
Tamás Creative Commons License 2002.10.02 0 0 6
Ezzel ne dicsekedj, mert ezt még a fősulis közgaszdászképzéseken is megértették az alapképzésesek... :-)))))))))
Előzmény: cicavirag (5)
cicavirag Creative Commons License 2002.10.02 0 0 5
Holtanulsz? Mert nekem sem volt az az ELTE-n. Kellett 1 év posztgrad.
Előzmény: olajbaro (4)
olajbaro Creative Commons License 2002.10.02 0 0 4
EU-s órán nem volt világos.
Előzmény: cicavirag (2)
cicavirag Creative Commons License 2002.10.02 0 0 3
Iratbetekintés lenne a megoldás, de ahhoz igazolnod kell valamelyik féllel kapcsolatos érdekeltségedet. Vagy egy joghallgatót megkérni, hogy menjen be és hivatkozzon évfolyamdolgozat írására, hogy ezt az ügyet adta meg a tanára.
De ilyen üggyel hidd el, mások is foglalkoznak.
Előzmény: csakyt (-)
cicavirag Creative Commons License 2002.10.02 0 0 2
A közös piac (többek között) a vámunión alapul. Tehát a közös piac tagjai vámuniót alkotnak: egymás között nincs vám, külső országokkal szemben egységes vám. közös piac ezen túlmenően még a többek között a négy szabadságra (áruk, személyek, szolgáltatások és a tőke szabad áramlása) alapul. Zanzásítva ennyi. Miért kell?
Előzmény: olajbaro (1)
olajbaro Creative Commons License 2002.10.02 0 0 1
Tud valaki segíteni nekem abban, hogy mi a különbség a vámunió és a közös piac között?
rolo Creative Commons License 1999.08.22 0 0 0
nulla?
csakyt Creative Commons License 1999.08.19 0 0 topiknyitó
Szeretném a segítségeteket kérni hogy, hogyan lehetne egy olyan legfelsőbb bírósági határozatnak a benne szereplő jogi képviselőinek a nevét megtudni, melynek ismert a ügyirat száma. Akárhova fordultam nem adták ki a nevüket! Szeretném a felperes jogi képviselőét felkeresni mert nekem is ugyanebben az ügyben folyik bírósági eljárás, és ezért szeretnék vele beszélni!! (Legf. Bír.Pfv.IV.21.538/1997.sz.) Ezt a határozatot az 1999. Juniusi cd jogtárban találtam. Döntvénytár-BH1999.208.-as számon.
Segítségeteket megköszönném!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!