Keresés

Részletes keresés

MultiTask Creative Commons License 2015.03.11 0 0 75636
En meg funkcionalis analfabeta :)
Egyebkent nem ertem miert fontos az hogy nos vagy vagy sem.
Ha ki akarod elni magad - en azt felteteleznem - akkor ugy is tul kell lenned ezeken az akadalyokon, nemde? ;)
Előzmény: alrgiii (75635)
alrgiii Creative Commons License 2015.03.10 0 0 75635

Nős vagyok, nem nő :-)

Előzmény: MultiTask (75633)
Csak Érdekel Creative Commons License 2015.03.10 0 0 75634

Nem tudom eldönteni. Azt hiszem mindkettőt ki kell próbáljam, hogy kiderüljön mi a jó nekem. :)

Előzmény: Brood88 (75629)


MultiTask Creative Commons License 2015.03.10 0 0 75633
Bocs, elefeljtettem hogy manapsag a feje tetejere allt a vilag es noknek is lehet ilyen gondjuk.
A csajozos reszen kivul igy is ervenyes amit irtam. :)
Előzmény: alrgiii (75632)
alrgiii Creative Commons License 2015.03.10 0 0 75632

Nős vagyok, ezért szerencsére már nem kell csajoznom:-)

Előzmény: MultiTask (75631)
MultiTask Creative Commons License 2015.03.10 0 0 75631
Emlekezz vissza, hogy ki es mivel erositette benned ezt a bizonytalansagot, akkor el tudod majd kuloniteni a racionalis es irracionalis gondolatokat.
Nekem a hetkoznapokban is jelentkezo problema amit leirsz es nem csak ismeretleneknel. Neha az psziches erofeszitest kivan, hogy hozzam kozel allo emberekkel szoba alljak(meg a legjobb ismerossel vagy csaladtaggal).
Meg kell tanulni uralni az erzesediet aztan iranyitani a viselkedesed hogy semmi ne latszodjon a kulvilag szamar a belso bizonytalansagbol.
Viszont a csajozasnal tenyleg dadogva is kell menni, mert az ido draga. Volt olyan amikor, tobbszor is vegigcsinaltam amit javasolnak Neked. Megeri vegigcsinalni mert tenyleg nem akkora problema mint amekkoranak erzekeled, viszont tapasztalat.
Előzmény: alrgiii (75630)
alrgiii Creative Commons License 2015.03.10 0 0 75630

Elgondolkodtam, hogy nekem miért nem megy idegenek megszólítása. Általában nem szeretem, ha engem szólít meg idegen, kényelmetlenül érzem magam, nem vagyok felkészülve a hirtelen jött megszólításra, úgyhogy valamilyem terelő sablon csúszik ki gyorsan a számon, hogy minél gyorsabban túl legyek a helyzeten és visszakerüljek a komfortzónámba. Amikor nekem kellene megszólítanom egy idegent, akkor talán tudat alatt úgy érzem, hogy én hozom ilyen kényelmetlen helyzetbe őt és ezért teljesen helytelen dolgot művelek.

 

De az is lehet, hogy egyszerűen attól félek, hogy az első (előre megfogalmazott és elpróbált) mondat után ismeretlen helyzetbe kerülök, lefagyok és ott maradok megszégyenülve - mint ahogy az már korábban megtörtént.

 

Az interneten egyeztetett randi más, ott elvileg kiváncsi rám a másik.

Előzmény: Brood88 (75627)
Brood88 Creative Commons License 2015.03.09 0 0 75629

Neked mi a jobb, ha törődsz vele vagy ha nem?

Előzmény: Csak Érdekel (75628)
Csak Érdekel Creative Commons License 2015.03.09 0 0 75628

Igazad van, hogy a "tett halála a gondolat".

 

Tényleg nem érdemes az ún. "kategóriákkal" törődni?

Előzmény: Brood88 (75627)
Brood88 Creative Commons License 2015.03.09 0 0 75627

> A stressztől összeakad a nyelv, beledadog az ember vagy éppen érthetetlenül hadar, nyelvtanilag helytelen mondatokat böfög fel vagy éppen hallhatatlan motyogás lesz a vége

 

Akkor dadogva, hadarva vagy motyogva kell megszólítani a csajt. 

 

Tipikus probléma az ilyen emberekkel, hogy előre elkönyvelik, hogy ők úgyis bénázni fognak, emiatt aztán nem is mennek oda. Így nem is gyakorolnak és nem is változik semmi. 22-es csapdája.

 

Előzmény: csnyfi (75624)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.09 0 0 75626

látom te se tartod magad vissza egy jó kis hazudozástól

Előzmény: Törölt nick (75612)
nyílméregbéka Creative Commons License 2015.03.09 -1 0 75625

Próbáltam magam visszafogni :)

Előzmény: Törölt nick (75622)
csnyfi Creative Commons License 2015.03.09 0 1 75624

"Te tudsz beszélni?"

 

A stressztől összeakad a nyelv, beledadog az ember vagy éppen érthetetlenül hadar, nyelvtanilag helytelen mondatokat böfög fel vagy éppen hallhatatlan motyogás lesz a vége. Félénk, visszahúzódó embernek igenis fizikai problémát jelent annak az első mondatnak a kinyögése - ez az, amit nem bírsz felfogni és ezért értéktelenek a tanácsaid.

Előzmény: Törölt nick (75600)
csnyfi Creative Commons License 2015.03.09 0 0 75623

Ha már ilyen kerékpáros vagy, elárulhatnál nekem valamit: miért van az, hogy ha kimegyek az országútra és köszönök a szembejövő kerékpárosoknak, a férfiak elsöprő többsége válaszol (sőt, sokan előre köszönnek), a nők viszont elvétve. És most nem arról van szó, hogy azt kérdezem tőlük, hány szál szőr van a picsájukon vagy szoktak-e vibrátort dugni a seggükbe, hanem egyszerű sporttársi üdvözletről. Ezer kilométerenként egy vagy kettő válaszol. Még motorosból (szintén kétkerekű jármű) is több köszön előre, mint amennyi kerékpáros nő vissza.

Előzmény: Törölt nick (75592)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.09 0 0 75622

Mi tartott vissza? Nem szoktál te ilyen félszeg lenni...

Előzmény: nyílméregbéka (75613)
meggybefott1 Creative Commons License 2015.03.08 0 0 75621

"De azért a jelenség maga, hogy a normális srácok nem jönnek be a nőknek - legalábbis a tini-kora húszas korában - azért az ott van. Egyre injkább."

 

Pontosan erről, illetve ennek az okáról szól a cikk, a folytatását is érdemes szerintem elolvasni, talán mégjobban leírja a problémát (nem puffogva és durrogva rajta, hanem józanul átgondolva):

http://www.ferfihang.hu/2013/02/28/a-randizas-alapjai/

 

"A legcsúnyább irónia ebben az egész helyzetben az, hogy ez a fajta társadalmi agymosás sokkal nagyobb hatással van a normális, jóindulatú férfiakra, mint a söpredékre. Csodálkoznak a jófiúk, hogy a nők a rosszfiúkat szeretik – azért, mert a “rosszfiúk” már gyerekkortól leszarják, hogy a tanító néni szerint a lányokkal szépen kell bánni. Ők antiszociálisak, tehát nem hat rájuk a nőket piedesztálra emelő korszellem, ezért nem fognak megalázkodni a nőkkel szemben. A nők ezt úgy fogalmazzák meg – ha egyáltalán veszik rá a fáradságot -, hogy a jófiúk unalmasak, nincs bennük semmi kihívás (hogyan is lenne, ha a nő első szavára akár kútba is ugranak), míg a rosszfiúkban van valami izgalmas (az, hogy van saját gerincük és golyóik, amit nem nyújtanak át tálcán az első randimeghívással."

 

A csajozótanfolyamokkal kapcsolatos megjegyzéseddel egyetértek. Szerintem ezt a problémát nem lehet külső hatásra feloldani, egyedül az ember maga tudja orvosolni.

Ugyanúgy küzdök a problémával, mint a legtöbb ember itt, és nekem is éveken át tömték a fejem a "nagymamás" tanácsokkal az idősebb nők, meg a barátoknak képzelt nők: "majd eljön az igazi, csak ne légy türelmetlen", "te mindent jól csinálsz, a világ van eltorzulva", "ne hibáztasd magad, mindenki hülye körülötted, csak te vagy a helikopter", "a szüzesség tiszteletreméltó", és basszus, el is hittem ezeket az estimese-vetítéseket, miközben ők ugyanúgy keféltek a "rosszfiúkkal".

Érdekes módon sokkal több eredményt értem el úgy, hogy alapjaiban megváltoztattam a nőkről kialakított véleményem. És nem, ez nem azt jelenti, hogy lenézem őket (ez a másik csapda szerintem, amibe megkeseredetten át lehet esni az imént említett "első csapda" után), csak egyenrangú partnerként kezelem őket, nem földi angyalként. Fel kellett ismernem, hogy ha tényleg minden más tényező rendben van velem (nem vagyok buta, nem büdös a szám, jól nézek ki, és futja zacsóslevesre is), akkor bizony a fejemben van a probléma, nem máshol, és nem puffogni kell rajta, hanem átgondolni és átalakítani a világképem.

 

És én hiszem, hogy úgy is lehetsz magabiztos jópasi, hogy nem kell emellett taplónak lenned. Nem csak végletek vannak.

Előzmény: Törölt nick (75618)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 0 1 75620

Valaha a női szüzesség volt nagy érték, sosem a férfié.

(Nyilván amiatt, hogy minél biztosabb legyen, hogy a férjé az utód.

De a ma nők azok, akik szabadulni akarnak a szúizésségtől minél előbb, le is írja, 13-14 évesen.

 

De azért hadd tegyem hozzá, alapvetően nem azért nehezebb egy férfinak elveszíteni s szüzességét, mert ő tartós kapcsolatot keres 20 évesen...

 

Az ilyen férfi társekeréséi problémák azért nehezek, mert az ilyen problémán inkább mindenki mosolyos vagy sajnálkozik, semmint hogy komolyan vegye. Az ilyen pasit teszetoszának, férfiatlannak, lúzernek tartják, akiről vígjátékot csinálnak Hollywoodban. Emiatt nyilván mindenki inkább titkolni igyekszik.

 

Nem véletlen, hogy az ilyen csajozótanfolyamok szénné keresik magukat, akármilyen ócskák is, a srácok itt úgy érzik. valaki végre komolyan veszi az ő gondjukat.

 

Az átlag nő akkor szembesül ezzel a kérdéssel, ha fiút szül és a fiú eléri ezt a kort.

Szoktak is néha ilyen anyai vélemények megjelenni itt-ott...

 

De ha nő olvassa ezt, azon gondolkodjon el, mit mondana, ha a fia lenne ilyen helyzetben?

Hogyan nevelné a fiát, hogy ne kerüljön ilyen szituba?

Én néha beszélek ilyesmikről olyan nőkkel, akiknek kamasz fiuk van. Őket érdemes megkérdezni...

Előzmény: Lorne Malvo (75619)
Lorne Malvo Creative Commons License 2015.03.08 0 0 75619

A korban hozzád illő lányok sokszor még nem az elkötelezett kapcsolatokra, pláne az igazira vágynak úgy, mint te. Sokszor csak mondják. Tudod, akik 13-14 évesen már elvesztik a szüzességüket, és ez jellemző a mai lányokra, már nem a klasszikus értékrendet képviselik. Sajnálom, hogy te is feladtad a szüzesség értékét, sőt nyűgnek tekintetted. Valakinek, az igazinak, ez nagy kincs lett volna.

 

LOL, de :-( is, mert engem is több nő etetett ezzel a hülyeséggel, éveket köszönhetek az ilyen nagymamás tanácsoknak, amit fiatal nők is mondtak nekem. (Korosztályom, és annál idősebbek is.)

Előzmény: Törölt nick (75617)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 0 0 75618

Abban egyetértek, hogy a kesergés helyett jobb, ha az ember inkább változtat.

 

De azért a jelenség maga, hogy a normális srácok nem jönnek be a nőknek - legalábbis a tini-kora húszas korában - azért az ott van. Egyre injkább.

Ha a pasik mind megfogadnák, hogy legyenek inkább csibészek, kemények, önzőek, inkább edzőterembe menjenek, mint mondjuk színházba, inkább a testet építsék, mint a lelket - akkor a srácok sikeresebbek lennének, de hosszútávon a nők valószínűleg sokkal jobban megszívnák.

Előzmény: meggybefott1 (75606)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.08 0 0 75617

Most olvasom itt, hogy mennyire nem is egyedi ez a probléma.

Érdekes, hogy valahogy mindig férfiaknak van ilyen...

 

Az első hivatásos borzalmas volt, a másodikkal jóban lettünk

Olvasóink válaszolnak a srácnak, aki prostituálttal vetette el a szüzességét. Nem ő az egyetlen. Tovább »

forrás: velvet.hu

Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 -1 0 75616

Helyes. Akkor máskor ehhez mérten fenyegessél.

 

Na csá!

Előzmény: Törölt nick (75612)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 -1 0 75615

Tanulj meg olvasni, meg minden.

Előzmény: Törölt nick (75609)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 -1 0 75614

Ilyeneket a nők szoktak írni. Te egy nő vagy.

Előzmény: Törölt nick (75608)
nyílméregbéka Creative Commons License 2015.03.07 -1 0 75613

Akartalak is már kérni :)

Előzmény: Törölt nick (75612)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 0 0 75612

Dícséretes dolog, hogy az utóbbi időben ilyen bátor lettél, mert lám, egyedül jönnél, és most még csak az isseut sem akarod magaddal hozni egy kis leskelődésre. De vajon, mikor Mariettáról volt szó, akkor is ilyen bátor voltál-e? Emlékeim szerint inkább nyuszi. Egyébként köszönöm a kedves invitálást, de nem akarok magamnak utólagos kellemetlenséget egy kis kakaskodásból. Jobb megoldás, ha nem szólsz hozzám többet. 

 

És immár annyiszor hajtogattad ezt a " te nem mertél velem találkozni" mantrát, hogy végül már magad is elhitted. Lapozz vissza, én mindössze azt nem akartam, hogy azt az utálatos gyökér haverodat is elhozd. Te ragaszkodtál hozzá minden áron, így aztán végül pofára estél. Ez sem rémlik neked? 

 

És ezt a kerékpárra átírt hasonlatomat sem értetted, úgyhogy sajnálom, le vagy tiltva. Te is.

Előzmény: Törölt nick (75602)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 0 0 75611

Így van! Ki kell próbálni, és majd csak utána kritizálni, nem pedig sajnáltatni magadat. 

Előzmény: Törölt nick (75603)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 0 0 75610

Ez most megint milyen emberi tulajdonság tőled, ekkorát ferdíteni! Nagyon gyenge a memóriád! Emlékezz csak vissza, azt miondtam, szívesen ismerkedem nőkkel, de nem szedem fel őket, mert már van párom, van (finoman szólva) több barátnőm, mi a fenének a bonyodalom, ami ennyi nővel jár? És ezek után mondd azt, hogy nem így volt, mert megkeresem neked!

Előzmény: Törölt nick (75604)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 0 0 75609

Ezért vagy annyira oda, én is belefutottam már hasonló szituációkba a misz picsával, bár annyi a különbség, hogy végül szóra bírtam, akit akartam. 

Előzmény: Törölt nick (75605)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 0 0 75608

Ebból most az jön le, hogy úgy általában a nőket azonosítod azzal a genetikai hulladék ribancokkal, amikbe az ilyen éjszakai szórakozóhelyeken belebotlasz. És azt hiszed, hogy én is ezekről beszélek. Hát nem.

 

És nagyon sok történetedben szerepelnek a haverok. Talán kevésbé kemény helyekre is járhatnál, oda, ahova haverok nélkül is el mersz menni.

Előzmény: Törölt nick (75607)
Törölt nick Creative Commons License 2015.03.07 -1 0 75607

ráadásul a dolog hatványozódik ha valaki elesettebbnk, átlagnál furábbnak, "nerd"ebbnek látszik. velük aztán minden előzmény nélkül olyan taplók a nők hogy az vérlázító. volt szerencsém pár ilyen ismerőssel menni az éjszakába, konkréten szűztopikosokkal (is). srác csak ránézett a csajra egy pillantra befelé menet a csaj már süvöltött is hogy "mit lesel köcsög gyerek". többször kellet nekem ésvagy másik haveromnak közbelépni vlmi proli tahó madjarkurvát elküldeni a faszba mert agresszíven rászáltak mikor kiszúrtá a suta srácot. undorító!

Előzmény: Törölt nick (75605)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!