Keresés

Részletes keresés

Planiszféra Creative Commons License 2005.01.08 0 0 28
engem is!
mit tegyek már mondtam neki fel lesz jelentve szaklatásért de nem fog rajta:(
mindent kitalál rólam meg ha eltünik valami azzal is engem vádol.
nem bírja elviselni ha jól megy aszondja somszédoknak gyertem a lottón:(
mit tegyek?
fargo Creative Commons License 1999.08.15 0 0 27
Mi egyszer rendeztünk táncházat egy panelház 3. emeletén, ahogy kell, bôgôssel, brácsással meg prímással, vagy húsz profi táncossal. Ja, éjjel egykor kezdtük el.

A paraszt szomszéd másnap tiltakozott, mire mondtam neki, hogy ezt hetente meg fogjuk ismételni, ha túl hangosan hallgatja a Neoton lemezeit. Nem hallgatta.

leha Creative Commons License 1999.08.15 0 0 26
egy ötlet a "szigorúan piszkos ügynök" c. filmből:

gyűjts kutyaszart papírzacsiba, tedd az ajtaja elé, gyújtsd meg, csengess be, szaladj el.
amikor kijön ajtótnyitni és meglátja az égő papírt, elkezdi ezerrel taposni ...
... aztán csupa égett kutyaszar lesz a talpa : )

bendep Creative Commons License 1999.08.15 0 0 25
Most mutattam meg Edesanyamnak a topicot es volt egy jo otlete :))

Ontsel pillanatragtasztot a zarjaba, igy ha makod van, es nem volt otthon, akkor egyhamar nem is lesz :)

U.i.: Azert elotte mindekepp azt javasolnam, hogy probald meg feljelenteni csendhaboritasert

ptata Creative Commons License 1999.08.15 0 0 24
Akkor miért nem húzol el a picsába, te kis pöcs ?

Perverz Tata

Genialis Creative Commons License 1999.08.15 0 0 23
Olvasd el a "Hogyan öljem meg a szomszéd kutyáját?" című topicot, és az ott hallottakat portold a szomszédodra...
Mr Spock Creative Commons License 1999.08.15 0 0 22
Kedves kalucsni,

Mar tobbektol kaptal sok jo tanacsot, ugyhogy en csak egyet biggyesztek ide. Ha mar felalitottad a hangszorot-erositot (ez egy alapszukseglet), talalj valahol egy olcso frekvencia generatort, es felvaltva radiomusorokkal, kuldj egy bizonyos idegesito hangjelt nehany oran keresztul (probalgatnod kell, hogy melyik frekvencia idegesiti a legjobban). Egyszer en ezt csinaltam, amitol a szomszed nagyon gyorsan meghunyaszkodott.

Gabor

Korcs Creative Commons License 1999.08.15 0 0 21
Elmentek a faszba ezzel a szomszédutálattal!
Már kibaszott unalmas.
ptata Creative Commons License 1999.08.15 0 0 20
Kössz, MrPete :-), bár ezekből több, mint a fele nem az én origin ötletem.
Akkoriban valaki adott Frank Drebin topikjának egy jó címet:

Disturbing neighbours is fun and profit.
How to annoy our neighbours ? A practical guide

Van még 1 sztorim.

Régebben a temető mellett laktunk, amelynek a gondnoki lakása/porta a kerítés mellett volt. Volt ott a temetőben 1-2 kutya.

A gond abból volt, hogy a környékbeli kutyások arra vitték el a kutyáikat. A temetőbeli kutyák megugatták a környékbeli kutyákat, azok meg nehogy ne mondják már vissza.
Szóval reggelente ~ 6.10 - 6.15 körül szokott kezdődni, és eltartott nem tudom meddig, de mindig fel tudtam rá ébredni.

Ez eddig hagyján is volt, mert legalább nem kellett ébresztőórára költenem, az a negyedóra alvás meg már úgyis mindegy; de ezek a pöcsfejű kutyások nagyon pedáns emberek voltak, hétvégén is ~ 6.10 - 6.20 körül hozták a dögöket a reggeli szokásos cirkuszhoz. Jó az a koránkelés, de nem vasárnap.

Szóval ha van kutyád, meg temető a közelben kutyákkal, tudd merre kell sétálnod :-)
1 apró hátránya van a dolognak, mindenki utálni fog érte, aki nem akar felkelni - még hétvégén sem - ~6.20-kor :-))))))

Perverz Tata

ZöPö Creative Commons License 1999.08.14 0 0 19
Ha tényleg összeszeded a csikkjeit, akkor ugyan tedd már az ajtaja elé, vagy mondjuk a levélszekrényébe.

Játszd neki éjjel-nappal a "Flat Beat" c. számot Mr. Oizo-tól. Ha kell, felteszem mp3-ban a netre.

MrPete Creative Commons License 1999.08.14 0 0 18
hehehehehehhehehehehe :))))))))))
ez a perverz tata nagyon rutinos lehet mar ebben, jok a tanacsok, szetrohogtem a belem rajtuk.

Ha a te munkaidodbe esik az alvasi ideje, akkor felejtsd renceresen bekapcsolva a hifi-re kotott Kossuth-ot. En egy evig a Kossuth Reggeli Kronikajara keltem, haat, soha ne kelljen a szignaljara kelnie senkinek....

ptata Creative Commons License 1999.08.14 0 0 17
kalucsni ! Neked Frank Drebin topikját kell elolvasnod, keresd az archívumban az "Ideges ember nincs, csak hülye?" című topikot.

Nagyon jó, mára talán az alapmű kategóriába esik. Amíg meg nem találod, néhány szösszenet itt van belőle:

1. Adj fel egy hirdetést, hogy eladó a feletted lakó /továbbiakban Paraszt/ lakása, és add meg a tel. számát.

2. Iratkozz be valami karate tanfolyamra, aztán agyald meg a Parasztot, csk vigyázz, hogy ne legyenek tanúk, vagy ha vannak, akkor ne okozz 8 napon túl gyógyuló sérülést /ilyenek a törések/, mert azért már bíróság rlé is kerülhetsz.
/ez halál komoly ! Én már álltam ezért bíróság előtt, mert két paraszt verte a nyálát, aztán engem is, én meg ledurvítottam őket. Szóval elcsúsztak a füvőn, de úgy hogy az egyiknek eltört az orra..../

3. Rendelj az ő nevében pizzát, pl. hajnalban.

4. Kapcsold le a villanyórája biztosítékát. Ha barkácsoló kedvű villanyszerelő vagy, akkor kerüld meg neki a villanyóráját /így lopja az áramot/, aztán köpd be az áramszolgáltatónál.

5. A kutyáddal pisáltasd le a kocsiját. Ha van egy jó nagy bazi kulcscsomód, végig húzhatod a kocsiján.

6. Reggel 6-kor menj fel a Paraszt ajtajához, és jól verj bele vagy 4-5x.

7. Írd vérrel /jó a bolti is/ az ajtajára, hogy "Megdöglesz, te szemét !"
A pszichológiai terror fokozása érdekében odabiggyesztheted, hogy "Már csak 3 nap..."

8. Kezdj el dobolni tanulni /persze, amikor a Paraszt lefekvéshez készülődik/

9. Hilti fúróval fúrd ki a kép helyét. Aztán tömd be gipsszel, hogy másnap újra kezdhesd. Vagy fúrj bele egyet az ő ajtajába.

10. Focizz a fiaddal a házatok előtti garázsajtók előtt. Légy jó a fiadhoz: engedd neki, hadd találja el a 11-eseivel a duplarétegű alumínium ajtókat.
Tuti hanghatás !

11. Adj fel hirdetést a telefonszámával, hogy "éjjel-nappal hívható rovarirtás"

12. Öntsd le lekvárral az ajtaját, jönnek rá a hangyák.

Perverz Tata

RobotKarcsi Creative Commons License 1999.08.14 0 0 16
Öld meg a kutyáját! :)
Mogorva Creative Commons License 1999.08.14 0 0 14
Szerintem bármelyik bizományiban kapsz 3-5 ezer forintért valami lerobbant, de nagyteljesítményű hangdobozt. Mondjuk Videotont vagy ilyesmi. A mélynyomója legyen jó, az a lényeg...
Némi munkával felrakod a sugárzókkal felfelé a plafonhoz. (Hogy te azért ne őrűlj meg a zajtól...) Ha van mondjuk, szekrénysor vagy hasonló, annak a tetején, némi lexikonok meg effélék segítségével kivitelezhető a dolog, aztán hadd szóljon. Magas és középhangokra nem lesz szükséged, a basszus a lényeg. Ha rám hallgatsz, nem zenét nyomatsz a parasztnak, hanem valamelyik dumarádiót, mondjuk a Kossuth-ot ha még létezik, vagy akár a TV-ből a reggeli műsort. A lényeg, hogy nagyrészt beszéd legyen. Tapasztalatból állítom annál nincs idegesítőbb. :((

A zenétől még véletlen jobbat alszik...

Ha elkezd pampogni, meg kell neki udvariasan mondani, hogy mostanában korán kelő lettél, és mióta az éjszakánként, a miatta használt füldugótól megromlott a hallásod, kicsit hangosabban hallgatod a TV-t reggelente, meg azért is, hogy a szomszéd szobában lakó dokkmunkás nagybátyád (aki pár hónapig nálad fog lakni, miután megkéselt néhány kötekedő alakot, ezért bújkálnia kell az őt bosszúszomjasan kereső cigányok elől), is hallja.

Aztán szabadkozz, hogy a rokon elég hirtelen természetű ember, úgyhogy ne haragudjon, de menned kell, mert ha nem szeded össze a csikkeket a kertből, téged is össszever... :)

Hory Creative Commons License 1999.08.14 0 0 12
Mintha remlene valami rendelet, hogy este 7 utan (es reggel 7 elott) 70 decibel felett buntetnek meg bezarnak...
Ezert van pl. (legalabbis tobbek kozott) hogy az utelbonto/epito munkasok ezen idopontok koze szoritjak munkaidejuket.
Szerintem, ha ejfelkor bomboltet, szolj be a rendorsegre. Persze lehet, hogy kirohognek, de legalabb megprobaltad.

Ha nem jott be, akkor meg gyujtsd ra az istallot (marmint a szomszedra). :)

+++ Creative Commons License 1999.08.14 0 0 11
+
/és az ajtaja elé hordd fel a csikkeit/
kalucsni Creative Commons License 1999.08.14 0 0 10
Kedves Mogorva, ha jol ertem, akkor bomboltessem a magnot peldaul?
Mogorva Creative Commons License 1999.08.14 0 0 9
Na most, a legelvetemültebb gyökér szomszédnak is szüksége van az alvásra.

A feladat: ki kell tapasztalnod mikor teszi ezt. Innentől a Te kezedben a dolgok irányítása. :)

1 hét alatt célhoz érhetsz, ha kitartó vagy. Főképp, hogy hajnalig fenn van a bunkó. Az olyan bizony, nem 6-kor kel. Eddig legalábbis... :)

Piszkos Fred Creative Commons License 1999.08.14 0 0 8
Hopp, a te hozzaszolasodra nyomtam a valaszt, nem a kalucsniera! Bocs.
Termeszetesen kalucsninak kellene a plafonhoz nyomni a hangszorot, mert a folotte lakora panaszkodott.
Poedle B. Creative Commons License 1999.08.14 0 0 7
Kalucsni kedves, nem bunkosag foldobni neki a sajat piszkat! Sot! Nevelo celzatu is lehetne a dolog (mar ha van eleg intelligencicaja :-))

Most mar tenyleg lepek...

P.B.

Poedle B. Creative Commons License 1999.08.14 0 0 6
Te Piszok Alfred! :-)

Ugy teszel, mintha sosem jartal volna nalunk! Tudhatnad, hogy folottunk mar csak a teto van... A szomszed alattunk lakik, igy egyszerubb a dolog, mintha a plafonra kellett volna rakni a cuccot :-) Egyebkent meg nem szedem szet a hangfalat, hogy csak a melynyomokat nyomhassam a kedves orcajaba :-))))))))
OFF
Egyebkent meg hanyszor irjak meg Neked, hogy valaszolj mar a jatekunkra?!
ON

Bye

P.B.
(Valaszok majd hetfon, most csicsika)

kalucsni Creative Commons License 1999.08.14 0 0 5
Mar ugy ertem, hogy a teraszara, mert onnan dobalja le nekem az ablakom ele.
kalucsni Creative Commons License 1999.08.14 0 0 4
Rendesek vagytok, de sajnos nincs hifim. Es meg butorozatlan a lakas.
Esetleg vehetek egy magnot. Egyebkent szerintetek bunkosag foldobni neki a csikkjeit?
Piszkos Fred Creative Commons License 1999.08.14 0 0 3
Mivel a magas hangok sokkal kisebb hatasfokkal mennek at a falon, igy elegendo a melynyomokat a falhoz nyomni.(A te esetedben, mivel folotted lakik, legefektivebb sajnos a plafon, de azert az is megoldhato.)
Poedle B. Creative Commons License 1999.08.14 0 0 2
Nnnna. Most akkor komolyan. Nekem is van szomszedom, volt vele gond, de a szisztematikus neveles taktikaja bejott. Amikor elkezdett hangoskodni, fogtam a ket hangfalat (nem is kell, hogy tul bika legyen...) es a fala fele forditottam, majd betettem valami brutalis kis zenet (pl. Die Aerzte, vagy AC/DC) es tokig nyomtam. Aztan jott ugatni, hogy nem tud pihenni ilyen zajban, erre kedvesen ramosolyogtam es kozoltem vele: "Valamit valamiert...". Azota beke van s nyugalom. Ja, azt kifelejtettem, hogy elotte en is megprobalkoztam a bekes meggyozessel, de nem jott be :-(

Sok szerencset!

P.B.

kalucsni Creative Commons License 1999.08.13 0 0 1
Az. De hogy ebreszthetnem erre ra? En meg aludni szeretnek. :(
Poedle B. Creative Commons License 1999.08.13 0 0 0
A szomszedod egy nagy nulla!
kalucsni Creative Commons License 1999.08.13 0 0 topiknyitó
A folottem lako miatt nem tudok aludni. Rendszerint ejjel jon haza es elkezdi a musort. Hajnalig csinalja. Vegigtrappol a lakason es bombolteti a tevet, csapkodja az ajtot.Teljesen idiota a pasi. De a csaja sem kulonb. A kulturalt vonal nem megy, hiaba kertem, nem hajlando domesztikaltan viselkedni. A terszrol meg dobalja le a csikkeket nekem a kertbe. Ugy kell mindennap osszeszedni. Semmi otletem nincs, azonkivul, hogy koltozzek el (nem tudok) van valakinek valami ellenszere? Segitsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!