Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.09.01 0 0 825

Leírnád hogy szerinted miért vagyok balek?

Nem sértődöm meg.

Előzmény: Törölt nick (824)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.31 0 5 824

Gerreg ha élvezed és tetszenek ezek a játékok, akkor megfogtad az Isten lábát, egyébként meg egy jó nagy balek vagy!

Előzmény: Törölt nick (821)
vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.29 0 1 823

Na ezekbe nem lennék benn az tuti. De te tudod

Előzmény: Törölt nick (821)


Pipo77 Creative Commons License 2019.08.29 0 1 822

Köszönöm ☺ hát nem biztos, hogy cserélnék veled.

Előzmény: Törölt nick (821)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.28 0 2 821

Nagy volt a hangsúly az oktatáson a korbácsok és pálcák tekintetében mikor melyiket használja és hogy, ill hogy ne, ezek nem a kedvenceim de elviselem sok száz ütést leosztottak tanította a pontos célzás fontosságát, gyakorol is szorgalmasan a feleségem.

 

hosszú témakör volt a különböző aljas kínzások elsajátítása,PL fokozatos heresajtolás, hát az valami kegyetlen fájdalom, kb 20 perc lehet és fokozatosan lapítja ki, egész elkepesztően mikor megnyugszik akkor mindig húz rajta, a végén már ha csak pár fokot tekert a csavaron az ájulás határán voltam ezt többször is eljátszottuk mert mondta hogy mire kell vigyázni, az utolsó alkalom előtt kicsit több pihenőt kaptam mert akkor a tűkre tértek ki, volt itt minden frankon átszúrták a golyóimat végül is ez annyira nem is fájt akkor, csak utána majd 2 napig, előtte voltak heresulyok is különböző méretbe egy idő után az is tud fájni.

 

Még a mellbimbókra is kitértek hogy ha lehet egy ideig legyen mindig enyhén véresre harapdálva.

 

A legvégén kapott tanácsokat hogy milyen testékszerekkel érdemes díszíteni a subot (engem),szerencsére ezekből egyenlőre semmi nem valósult meg mert nem vágyom ilyenekre, szóba került a korább itt ajánlott erényöv is hogy az milyen hasznos lenne (szerintem nem), magukat az instrukciókat nem mindig értettem rendesen mert sokszor volt füldugóm plusz még olyan bőr maszk ami a hangokat elég jól kizárja, pláne füldugóval kombinálva, ez szem részen is lezárható  így sokszor nem is láttam mi van körülöttem így PL nem is számítottam hogy az anál dugó amit megkaptam az elektromos.

 

Elmondta mit milyen gyakorisággal ajánl, vannak amiket max csak havi 1x-2x de pl a seggbedugás az mehet, elég jól megszoktam már a nagy méretet, arra még ez a tapasztalt domina is elismerően bólogatott hogy nem semmi, de folyamatos használatra azt mondta ne vegyünk nagyobbat, ha veszünk is azt ritkában használjuk ne folyamatosan. most rendezkedik be egy műhely a feleségemnek ahol tud rajtam játszani, csak nem megy minden 2 nap alatt mert kurva drága dolgok ezek, persze azt a pénzt is nekem kell előteremteni.

 

Ja és hogy az én orgazmusom az huszad rangú legyen ha játszik, nem feltétel, mondjuk én ezek után azért elvárnám mindig, de nem mertem még mondani a nejemnek.

Pipo77 Creative Commons License 2019.08.28 0 0 820

Engem is nagyon érdekelnek a részletek. Akár privát is.

Előzmény: Törölt nick (816)
vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.28 0 0 819

Én is várom az élménybeszámolókat. Igaz én nem mindenben értek egyet veled, van ami tetszik, és bevállalnám.

Előzmény: Törölt nick (816)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.27 0 0 818
Egy részletes beszamolóra várunk jópáran,én sokakkal ellentétben egy kicsit irigykedve is.
Előzmény: Törölt nick (816)
Iceman88 Creative Commons License 2019.08.27 0 0 817
Irsz kicsit bovebben????
Előzmény: Törölt nick (816)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.27 0 1 816

Véget ért az oktatás:)

Nem semmi dolgokat kellet kibírnom, de a millió jótanácsnak köszönhetően valószínű most jön a neheze.

Előzmény: Törölt nick (811)
vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.20 0 2 815

Én megengedném, hogy megdugjon, de tuti megkapná ő is.

Előzmény: csárlisín (814)
csárlisín Creative Commons License 2019.08.19 -12 4 814

a kis mandula szeműről letépném a műbrokit

aztán ,amíg szopatnám a pináját dugnám vele, utána meg fordítva (nyald a seggem ordítva) :O

 

vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.19 0 0 813

Hát ezt a felállást szívesen kipróbálnám!

Előzmény: namenick_ (812)
namenick_ Creative Commons License 2019.08.15 -1 7 812

Törölt nick Creative Commons License 2019.08.14 0 3 811

Semmi az egész, kb ugyanaz volt csak részben más irányba, rengeteget magyarázott mit, miért, minek, és hogy, most nem volt annyira fájdalmas, orgazmus megint elmaradt, azt is elmagyarázta hogy miért, mert ez nem kívánság műsör, majd ha megérdemlem és kúsba maradok csak akkor lehet.....

 

samdog

 

Most mit mondjak, ez a pina hatalma, azért mégse fogok keresni egy 55-60 éves nagymamát. az első feleségem mostanában 62 éves, ne vicceljünk már, kicsit többre vágyok mint az esti rétes.

Előzmény: Pipo77 (808)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.14 -3 3 810

Fiatal pina ide vagy oda, nem vagy magadnál ha belemész ezekbe a játékokba!
Légy végre férfi és állj ki magadért! Ha elindulsz a lejtőn, onnan nincs visszaút!

Előzmény: Törölt nick (803)
vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.13 -1 0 809

Én is kíváncsi vagyok mi lesz. Te tudod mi fér bele :)  Mindenesetre nem tudlak minden szempontból irigyelni.

Előzmény: Törölt nick (807)
Pipo77 Creative Commons License 2019.08.13 0 0 808

Remélem túlélted. Majd írd meg, hogy mi volt.

Előzmény: Törölt nick (807)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.13 -1 1 807

Ez még vállalható áldozat szerintem, kicsit izgató is hogy nem tudom mi lesz, ma is megyünk 6 ra, utána péntek szombat is.

Előzmény: vaginaimádó (804)
namenick_ Creative Commons License 2019.08.13 -2 7 806

krisz32ujpest Creative Commons License 2019.08.12 0 1 805

Olvasom a topikot és csak irigykedek!  Mivel én jó ha évente 1-2 alkalommal tudom rávenni az asszonyt hogy egy sima vibrátorral megdugjon, többről hallani sem akar. 

vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.11 -1 0 804

Hát nem irigyellek. A fájdalmas dolgok egyáltalán nem vonzanak. Ezeket tuti nem vállalnám be senkinek a kedvéért. Kínzások, tökönrugás, gyantázás stb soha.  A strap-on viszont igen, de még ez is csak terv, mert nincs meg a partner hozzá. Jó lenne találni valakit, aki felavatná a fenekem.

Előzmény: Törölt nick (803)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.11 0 4 803

Az egészbe a gyantázás volt a legrosszabb még pénteken.

 

A dominánál rendben volt minden de még csak bemelegítés volt hogy feltérképezzen, meg nagyon sokat magyarázott a feleségemnek mit hogy miért és mikor, mennyit, mekkorát .... nem dugott meg senki, inkább másról szolt, a testi lelki megalázásroll betörésről...

Nagy vonalakba megérkeztünk 15-20 perc beszélgetés felsorolt millió lehetőséget és csak arra volt kíváncsi mi az amit semmilyen körülmények közt nem szeretnék, persze azt is említette hogy majd feleségem eldönti csomó kérdést egyébként már a nejem előzőleg megválaszolt, nyilván amiket ö szeretne a közeljövőben játszani azokról nem nyitott vitát, volt pár dolog ami kizárt ezeknek egy része szerintem eleve lehetetlen is, mint pl kényszerített szopás hogy mást szopjak le ez kizárt dolog, aztán a kakis játékok is kizárt, nyilván amíg mindent végig nem próbáltunk nem tudok 100% biztonsággal válaszolni ezekre.

 

 

Megbeszéltük mi a menekülő szó, meg ha nem tudok beszélni a menekülő jel, a játék közben.

Többször jeleztem is de aztán ezeket átbeszéltük és meggyőzött róla hogy ez még nem is komoly a hisztit felejtsem el.

Sok mindent kipróbáltunk, a hiszti miatt legjobbnak látta ha kifeszít az András keresztre  itt volt sok bemutató, a feleségem gyakorolt, pálca, ostor, fém szerszámok mellkínzáshoz, meg némi herekínzás is, ezen azért hisztiztem megint egy sort, nem is kicsit, most is fájnak a golyóim de ezt állítólag idővel majd jobban bírom csak jól meg kell edzeni, összefogták és ököllel ütötték, szóval volt a végén levezetésnek néhány tökön rúgás is 2-3 rúgást mutatott a csaj a többit  a feleségem csinálta, utóbbiak fájtak kevésbé.

Az egész játék kb 1 óra lehetett, még legalább 4 alkalommal megyünk, majd ahogy alakul és tanul, elvileg még 3 alkalommal magyaráz a 4. alakalommal csak megfigyel és akkor szol ha valami nem jó, most a feleségem is beakar rendezni egy szobát játszósnak, már ki is nézett pár dolgot, azt kell mondjam nektek ez nem olcsó hobbi az egyszer biztos, nekem tuti nem ér meg ennyit de hát ha kedvesem ragaszkodik hozzá nincs mit tenni.

Nekem is van házi feladatom, hogy próbáljak meg tisztelet tudóbban beszélni és szeánsz alatt a feleségem se tegezzem, mert legközelebb  ezért megfognak büntetni, meg ne beszéljek feleslegesen csak ha kell.

Ami bosszant hogy ott volt két bomba jó nő és még csak el sem élveztem, kérdezte a feleségem hogy kiverje-e nekem de mondta hogy arra nincs szűkségem, pedig lett volna!

Előzmény: szerencsés-vivyen (800)
Pipo77 Creative Commons License 2019.08.10 0 0 802

Engem is nagyon érdekel, mi történt veled. 

Előzmény: Törölt nick (798)
szerencsés-vivyen Creative Commons License 2019.08.10 0 2 800

Miután magadhoz tértél beszámolhatsz róla,legalább is részemről....

Előzmény: Törölt nick (798)
Pipo77 Creative Commons License 2019.08.09 0 1 799

Na azt ott legyantázni hát nem irigyellek. De nem teljesen erre gondoltam, hanem pl.: plug viselése, beöntés, tágító használát. 

Előzmény: Törölt nick (798)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.09 0 2 798

Nem tudom mire gondolsz, de a feleségem nemrég hívott és mondta hogy megvette valamelyik boltba az összes gyantát mert le fog gyantázni, gondolom mivel sokat vett gyanítom nem csak a fanszőrzetem kapja le, kérdeztem nem-elég ha leborotváljuk , de mondotta nem leszünk amatőrök, szívesen legyantáz.

 

Ezen kívül kapok még valami ajándékot is, ami meglepetés, kíváncsi leszek.

Előzmény: Pipo77 (797)
Pipo77 Creative Commons License 2019.08.09 0 0 797

Kell valamit csinálnod "akció" előtt? 

Előzmény: Törölt nick (796)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.08 0 3 796

A feleségemnek sokkal nagyobb örömet szerez, és hidd el nekem ez is nagyon fontos, mert ha rossz kedve van az nekem nem jó.

Szombaton megyek próbababának, kicsit félek, volt már valaki profi dominánál, nyilván a feleségem is ott lesz, ezért is félek mert már biztos mindent átbeszéltek  és a profi mindent tud rólam, sakk matt...

Előzmény: vaginaimádó (794)
kri5z888t Creative Commons License 2019.08.08 -1 5 795

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!