Keresés

Részletes keresés

vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.11 -1 0 804

Hát nem irigyellek. A fájdalmas dolgok egyáltalán nem vonzanak. Ezeket tuti nem vállalnám be senkinek a kedvéért. Kínzások, tökönrugás, gyantázás stb soha.  A strap-on viszont igen, de még ez is csak terv, mert nincs meg a partner hozzá. Jó lenne találni valakit, aki felavatná a fenekem.

Előzmény: Törölt nick (803)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.11 0 4 803

Az egészbe a gyantázás volt a legrosszabb még pénteken.

 

A dominánál rendben volt minden de még csak bemelegítés volt hogy feltérképezzen, meg nagyon sokat magyarázott a feleségemnek mit hogy miért és mikor, mennyit, mekkorát .... nem dugott meg senki, inkább másról szolt, a testi lelki megalázásroll betörésről...

Nagy vonalakba megérkeztünk 15-20 perc beszélgetés felsorolt millió lehetőséget és csak arra volt kíváncsi mi az amit semmilyen körülmények közt nem szeretnék, persze azt is említette hogy majd feleségem eldönti csomó kérdést egyébként már a nejem előzőleg megválaszolt, nyilván amiket ö szeretne a közeljövőben játszani azokról nem nyitott vitát, volt pár dolog ami kizárt ezeknek egy része szerintem eleve lehetetlen is, mint pl kényszerített szopás hogy mást szopjak le ez kizárt dolog, aztán a kakis játékok is kizárt, nyilván amíg mindent végig nem próbáltunk nem tudok 100% biztonsággal válaszolni ezekre.

 

 

Megbeszéltük mi a menekülő szó, meg ha nem tudok beszélni a menekülő jel, a játék közben.

Többször jeleztem is de aztán ezeket átbeszéltük és meggyőzött róla hogy ez még nem is komoly a hisztit felejtsem el.

Sok mindent kipróbáltunk, a hiszti miatt legjobbnak látta ha kifeszít az András keresztre  itt volt sok bemutató, a feleségem gyakorolt, pálca, ostor, fém szerszámok mellkínzáshoz, meg némi herekínzás is, ezen azért hisztiztem megint egy sort, nem is kicsit, most is fájnak a golyóim de ezt állítólag idővel majd jobban bírom csak jól meg kell edzeni, összefogták és ököllel ütötték, szóval volt a végén levezetésnek néhány tökön rúgás is 2-3 rúgást mutatott a csaj a többit  a feleségem csinálta, utóbbiak fájtak kevésbé.

Az egész játék kb 1 óra lehetett, még legalább 4 alkalommal megyünk, majd ahogy alakul és tanul, elvileg még 3 alkalommal magyaráz a 4. alakalommal csak megfigyel és akkor szol ha valami nem jó, most a feleségem is beakar rendezni egy szobát játszósnak, már ki is nézett pár dolgot, azt kell mondjam nektek ez nem olcsó hobbi az egyszer biztos, nekem tuti nem ér meg ennyit de hát ha kedvesem ragaszkodik hozzá nincs mit tenni.

Nekem is van házi feladatom, hogy próbáljak meg tisztelet tudóbban beszélni és szeánsz alatt a feleségem se tegezzem, mert legközelebb  ezért megfognak büntetni, meg ne beszéljek feleslegesen csak ha kell.

Ami bosszant hogy ott volt két bomba jó nő és még csak el sem élveztem, kérdezte a feleségem hogy kiverje-e nekem de mondta hogy arra nincs szűkségem, pedig lett volna!

Előzmény: szerencsés-vivyen (800)
Pipo77 Creative Commons License 2019.08.10 0 0 802

Engem is nagyon érdekel, mi történt veled. 

Előzmény: Törölt nick (798)


szerencsés-vivyen Creative Commons License 2019.08.10 0 2 800

Miután magadhoz tértél beszámolhatsz róla,legalább is részemről....

Előzmény: Törölt nick (798)
Pipo77 Creative Commons License 2019.08.09 0 1 799

Na azt ott legyantázni hát nem irigyellek. De nem teljesen erre gondoltam, hanem pl.: plug viselése, beöntés, tágító használát. 

Előzmény: Törölt nick (798)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.09 0 2 798

Nem tudom mire gondolsz, de a feleségem nemrég hívott és mondta hogy megvette valamelyik boltba az összes gyantát mert le fog gyantázni, gondolom mivel sokat vett gyanítom nem csak a fanszőrzetem kapja le, kérdeztem nem-elég ha leborotváljuk , de mondotta nem leszünk amatőrök, szívesen legyantáz.

 

Ezen kívül kapok még valami ajándékot is, ami meglepetés, kíváncsi leszek.

Előzmény: Pipo77 (797)
Pipo77 Creative Commons License 2019.08.09 0 0 797

Kell valamit csinálnod "akció" előtt? 

Előzmény: Törölt nick (796)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.08 0 3 796

A feleségemnek sokkal nagyobb örömet szerez, és hidd el nekem ez is nagyon fontos, mert ha rossz kedve van az nekem nem jó.

Szombaton megyek próbababának, kicsit félek, volt már valaki profi dominánál, nyilván a feleségem is ott lesz, ezért is félek mert már biztos mindent átbeszéltek  és a profi mindent tud rólam, sakk matt...

Előzmény: vaginaimádó (794)
kri5z888t Creative Commons License 2019.08.08 -1 5 795

vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.08 0 1 794

Te tudod. Ha örömöt szerez csináld. 

Előzmény: Törölt nick (792)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.06 0 0 793
Szia Gerreg!
Írnál rám privibe?
A Te címed nem publikus.
Köszi
Előzmény: Törölt nick (792)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.04 0 2 792

Mégis hogyan, nem tudok, próbáltam már de én egyeztem bele, egyre jobban viselem, de be vagyok szarva mi lesz ha vesz egy nagyobbat.

 

Most jár valami profi dominához aki gondolom nem kevés pénzér tanítgatja, nagyon jókedvű mindig mikor hazajön, hamarosan nekem is menni kell, gondolom próbababának.

 

Szerintem ki fogom bírni, ennyit még megér nekem ha látom rajta hogy boldog.

Előzmény: vaginaimádó (788)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.04 -1 0 791
Igen,pont erre gondoltam.
Miért?
Nem meri valaki leírni a véleményét,vagy egyszerűen csak ez esik jól neki.
Előzmény: Törölt nick (790)
Törölt nick Creative Commons License 2019.08.02 -1 0 790
Mi a címe ennek a Topiknak?
Csak azért kérdezem mert nem tudok rájönni miért van ennyi negatív értékelés a témával kapcsolatos fotókra?
namenick_ Creative Commons License 2019.08.02 -1 8 789

vaginaimádó Creative Commons License 2019.08.02 -2 0 788

Hát te tudod. Azért megnézném az arcod miközben durvul.  Lehet lemondanék az ilyen játékokról a helyedben.

Előzmény: Törölt nick (786)
namenick_ Creative Commons License 2019.08.01 -2 6 787

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.29 -1 1 786

Most már mindegy, vettem neki kocsit.

 

Nem enyhült meg kicsit se, kerek perec megmondta hogy az én dominám lesz ha tetszik ha nem, azóta hogy had szokjam csak a nagy doronggal kaptam, ha jó vagyok nem tart sokáig és viszonylag finoman csinálja, ha kicsit is nem tetszik neki valami akkor megemlíti és annak fejébe durvul, a múltkori durvuláshoz hasonló nem volt egy esetet leszámítva de az se volt olyan, inkább igyekszem a kedvében járni, viszek neki kávét az ágyba, csinálok reggelit, vacsorát, egyszóval kinyalom a seggét, szó szerint is, akkor kíméletes, de csak a mamut farokkal hajlandó játszani, egyébként kezdem megszokni már nem olyan vészes sőt ha jó vagyok és szilikonossal csinálja majdnem kellemes is, ha hülye voltam és durvul vizessel az még azért tud fájni, de gyorsan tanulok és igyekszem jól viselkedni.

 

Kocsinak örült nagyon, gondoltam ha úgyis jó hangulatba van ismét felvetettem neki, akkor megint nagyon durva volt, de nem annyira mint elsőre, azt hiszem ezt a dominás bekattanást kénytelen leszek elfogadni ha jót akarok, vett különböző méretű heresúlyokat is amiket délutántól másnap reggelig kell hordanom, napközbe megírja üzenetbe ha hazaérek milyet rakjak föl vagy menyit.

 

Monda nekem jó apám  hogy hülye vagy fiam, a fiatal puncinak mindig ára van, igaza volt!

Előzmény: vaginaimádó (776)
namenick_ Creative Commons License 2019.07.29 -1 11 785

csárlisín Creative Commons License 2019.07.24 -11 10 784

a jóba, mindenki szeretne csak úgy beülni :O

vaginaimádó Creative Commons License 2019.07.23 0 0 783

Ezzel szerintem meg is ölne.

Előzmény: csárlisín (781)
csárlisín Creative Commons License 2019.07.22 -10 8 782

vele, biztos hogy élvezetes lenne

persze, oda-vissza :O

csárlisín Creative Commons License 2019.07.22 -10 5 781

viszont, öt elküldeném a halál faxára, hogy d'artagnannal vívjon meg a kardjával :O

 

 

csárlisín Creative Commons License 2019.07.22 -10 5 780

szőkeség akár próbálkozhatna.. :O

csárlisín Creative Commons License 2019.07.22 -12 6 779

vannak próbálkozások :O

Törölt nick Creative Commons License 2019.07.22 0 0 778

😀😀😀

Előzmény: T-red (777)
T-red Creative Commons License 2019.07.22 0 2 777

Forditas: " A szomszedok panaszkodtak multkor, hogy eleg hangosak vagyunk. Szoval itt az ideje, hogy befogjuk a szadat valamivel"

:)))

Előzmény: Lockedboy (764)
vaginaimádó Creative Commons License 2019.07.20 -1 1 776

Ezzel átlépett egy határt. Nem hogy kocsit nem kapna, de úgy seggberaknám szárazon a legnagyobbal, hogy leülni nem tudna egy hétig

Előzmény: Törölt nick (774)
sz sz Creative Commons License 2019.07.17 -1 1 775

Most erre mit lehet mondani Én úgy érzem hogy bementél egy utcába és nem találsz ki belőle Nálunk minden megbeszélés kérdése pedig már elég rég óta dug felcsatissal de olyan még nem volt hogy ahogy írod ilyen brutálisan megbasszon

Próbáld ki hogy te is egyszer hasonló brutalitással szétbaszod bár lehet hogy ez csak olaj lenne a tűzre Én ill mi mindig csak a másik határáig ill beleegyezéségig megyünk el úgy mint mikor ő bassza a seggem ill mikor én az övét

 

Előzmény: Törölt nick (774)
Törölt nick Creative Commons License 2019.07.16 0 2 774

Na elmondtam neki hogy ezt nem bírom így mert nagyon fáj meg megalázó, azt mondta nem baj drágám akkor változtatunk, gondoltam ez könnyen ment, elővette a csukló és boka pántokat azt felrakta gondoltam kikötözős játék lesz, úgyis régen volt már, hanyatt fektetett az ágyon kezeim kihúzta és kikötözte  a lábaim közé távtartó rudat rakott és a lábaimat meg kötéllel amennyire tudta a bokámat közelítette a csuklom irányába, szememet bekötötte és otthagyott, kb 2 perc múlva visszajött, és halottam hogy pumpál na mondom síkosító és elkezdte az ánuszom simogatni, majd kicsit ujjazgatott kb 1-2-3- 4 ujjal, majd  megint pumpált és éreztem ahogy elkezdi benyomni és persze nem  a régit hanem ezt a dorongot, úgy megdugott és olyan durván mint még soha, azt hittem elájulok kiabáltam hogy ne csinálja mert nagyon fáj, nem is mondtam szépeket de csak csinálta.

 

Ezen is túl voltam, nem bántottam még soha de gondoltam ha elenged rögtön fejbe rugóm vagy megütöm , ezt érezte ö is hogy áttépett egy határt, nem engedett el,  úgy hagyott, kicsit később talán 5 perc múlva visszajött levette a szemkötőt és elkezdett csókolni,  aztán szopni a farkam végig leszopott, el is ment az összes haragom, már nem voltam dühös, megint otthagyott pár perc múlva visszajött  hozott teát ezután elengedett, megittuk az ágyban a teát és csak annyit mondott hogy megadta nekem a választás lehetőségét és én megengedtem hogy kedvére játsszon úgy hogy viseljem a döntésem súlyát.

 

Azt hiszem majd egy jobb hangulatú napján újra felhozom ezt a témát hátha újra tárgyaljuk, holnap elmegyek autót nézni neki mert régóta szeretne saját kocsit, hátha azzal letudom kenyerezni. 

Előzmény: Törölt nick (771)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!